[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Podkarpacki ZPN - Jarosław

I runda - 22 sierpnia

Czerwoni Cewków 2-0 Gwiazda Wielkie Oczy 21 sierpnia, 17:00
Paweł Lis 25, Fabian Nieckarz 70
Hetman Laszki 1-5 Pogoń-Sokół Lubaczów 22 sierpnia, 17:00
Mateusz Kiper 7 - Damian Polucha 13, Radosław Hojdak 48, 90, Jarosław Roman 54, 58
Fredro Surochów 3-1 MKS Radymno 22 sierpnia, 17:00
Jakub Gloc 27, 64, Kamil Wielis 70 - Kamil Puzio 33
Czarni Oleszyce 0-6 KS Wiązownica 22 sierpnia, 17:00
Rafał Michalik 13, 25, Arkadiusz Gil 22, 33, Dawid Pigan 28, 62
Gorliczanka Gorliczyna 0-1 MKS Kańczuga 22 sierpnia, 17:00
Kamil Borcz 88 (k)
Wiraż Chłopice 4-3 Start Pruchnik 22 sierpnia, 17:00
Artur Łukasiewicz 9, 38, Marek Żeńczak 67, 81 - Kamil Kubas 32, Roman Znamieńczyków 41, Maciej Mikłasz 45
Łęk Ostrów 0-5 Piast Tuczempy 22 sierpnia, 17:00
Łukasz Tyrawski 62, Rafał Noga 67, Karol Karólak 71, Hubert Łukasiewicz 76, Łukasz Czub 86
Biało-Czerwoni Kaszyce 4-2 Granica Stubno 22 sierpnia, 17:00
Paweł Lorenowicz 4, Adrian Cyran 14, Arkadiusz Wielgosz 30, 85 - Patryk Pempuś 58, Dawid Styś 71
Czuwaj Przemyśl 1-3 Motor Grochowce 22 sierpnia, 17:00
Matheus Franco 16 - Jurij Hołowatiuk 24, 76, Łukasz Rudnicki 62
Błękitni Grzęska 6-2 Huragan Gniewczyna 22 sierpnia, 17:00
Jacek Kyciński 5, 12, 44, 55, 72, Wojciech Pieniążek 53 - Krzysztof Mirek 7, Tomasz Wojtas 59
LKS Skołoszów 2-5 Polonia Przemyśl 22 sierpnia, 17:00
Mateusz Kowalski 23, Jarosław Chmielowski 77 - Roman Worobej 49, Jacek Broda 51, 87, Paweł Sedlaczek 70, Daniel Michałowski 90
San Hurko/Hureczko 4-1 Sanoczanka Święte 22 sierpnia, 17:00
Marcin Gierczak 47, Dariusz Bzdoń 55, Mateusz Trawka 62, Arkadiusz Fedak 85 - Krzysztof Gawłowski 89
Płomień Morawsko 4-2 Orzeł Przeworsk 22 sierpnia, 17:00
Jarosław Malinowski 56, 62, Kamil Pilch 74, Kamil Adamarek 87 - Maciej Listowski 11, Karol Wilk 45

II runda - 5 września

Czerwoni Cewków 0-5 JKS 1909 Jarosław 4 września, 16:30
Mateusz Jurczak 19, Karol Ptasznik 28, Adrian Brodowicz 38, 39, 56
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Sokół Sieniawa 4 września, 16:30
pd.
Dominik Batycki 11 - Bartłomiej Purcha 63, Dawid Kasza 96
Fredro Surochów 0-13 Wólczanka Wólka Pełkińska 5 września, 16:30
Dorian Buczek 7, 39, Wołodymyr Chorolśkyj 11, Krystian Majka 13, 77, Dawid Czyrny 44, 61, 61, 75, Maciej Lech 65, 70, 86, Bartłomiej Słysz 79
Płomień Morawsko 1-4 KS Wiązownica 12 września, 16:30
Marek Pajda 15 - Radosław Gil 37, Kacper Rop 70, 90, Dawid Pigan 90
MKS Kańczuga 4-0 San Hurko/Hureczko 5 września, 16:30
Edwin Struś 65, 73, Robert Cieleń 79, Dawid Dziedzic 85
Wiraż Chłopice 3-5 Polonia Przemyśl 5 września, 16:30
Andrzej Adamarek 25, Piotr Czyż 28, 68 - Roman Worobej 4, 45, 49, Piotr Kuźniar 81, Jaromir Skiba 90
Błękitni Grzęska 1-5 Piast Tuczempy 11 września, 16:30
Wojciech Pieniążek 88 - Hubert Wiącek 16, 73, Jakub Kloc 57, 90, Karol Karólak 82
Motor Grochowce 1-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 5 września, 16:30
k. 3-4
Łukasz Rudnicki 3 - Kamil Folwarski 35

III runda - 19 września

Biało-Czerwoni Kaszyce 1-2 JKS 1909 Jarosław 19 września, 16:00
Dawid Kuliga 9 (s) - Tomasz Przewoźnik 69, Kamil Bała 71
Piast Tuczempy 1-2 Sokół Sieniawa 25 września, 16:00
Karol Karólak 42 - Tomasz Wilusz 31, Piotr Misiąg 36 (s)
Polonia Przemyśl 1-6 Wólczanka Wólka Pełkińska 25 września, 16:00
Dawid Bieniasz 73 - Mateusz Mianowany 2, Michał Cach 13 (s), Szymon Hajduk 25, Dorian Buczek 33, Krzysztof Pietluch 46, Damian Chmura 82
MKS Kańczuga 0-1 KS Wiązownica 18 września, 16:30
pd.
Arkadiusz Gil 118

1/2 finału - 3 października

KS Wiązownica 1-2 JKS 1909 Jarosław 3 października, 15:30
Rafał Michalik 22 - Sebastian Pawlak 11, Bartłomiej Raba 27
Sokół Sieniawa 1-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 3 października, 15:30 (100)
Patryk Kapuściński 54

Finał
Zostanie rozegrany wiosną 2019.

JKS 1909 Jarosław - Sokół Sieniawa

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas