[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

I runda - 5 września

Otryt Lutowiska 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 5 września, 17:00
pd.
Gabry Łukowe 0-1 LKS Tarnawa 5 września, 17:00
Osława Zagórz 0-2 Sanovia Lesko 5 września, 17:00
Szarotka Nowosielce 0-2 Ekoball Sanok 5 września, 17:00
pd.
Cisy Jabłonica Polska 2-1 Wisłok Sieniawa 5 września, 17:00
Górnik Grabownica Starzeńska 2-3 Iskra Przysietnica 5 września, 17:00
Victoria Niebocko 0-2 Start Rymanów 5 września, 17:00
LKS Golcowa 0-3 Kotwica Korczyna 5 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Cosmos Nowotaniec 7-0 Partyzant Targowiska 5 września, 17:00
Zorza Łęki Dukielskie 4-1 Iwonka Iwonicz 5 września, 17:00
Markiewicza Krosno 1-3 Przełom Besko 5 września, 17:00
Ostoja Kołaczyce 0-3 Nafta Jedlicze 5 września, 17:00
Zamczysko Odrzykoń 1-4 Karpaty Krosno 5 września, 17:00
Wisłoka Niegłowice 4-4 Tempo Nienaszów 5 września, 17:00
pd. k. 7-8
Czardasz Osiek Jasielski 3-0 Czarni 1910 Jasło 5 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Przełęcz Dukla 2-0 Polonia Kopytowa 5 września, 17:00

II runda - 19 września

Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-3 Ekoball Sanok 19 września, 16:00
Rafał Domaradzki 40, Damian Niemczyk 42, Sebastian Sobolak 87
Sanovia Lesko 3-0 LKS Tarnawa 19 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Cisy Jabłonica Polska 1-3 Iskra Przysietnica 19 września, 16:00
nieznany ? (k) - Arkadiusz Ankowski ?, Dawid Szczepek ?, ?
Cosmos Nowotaniec 5-0 Start Rymanów 19 września, 16:00
Zorza Łęki Dukielskie 3-1 Kotwica Korczyna 19 września, 16:00
Nafta Jedlicze 2-2 Przełom Besko 19 września, 16:00
pd. k. 4-5
Przełęcz Dukla 1-0 Karpaty Krosno 19 września, 16:00
Czardasz Osiek Jasielski 1-5 Tempo Nienaszów 19 września, 16:00
nieznany ? - Konrad Łukaszewski ?, ?, Krzysztof Kiełtyka ?, ?, Marcin Walczyk ?

III runda - 26 września

Sanovia Lesko 0-3 Ekoball Sanok 3 października, 15:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Cosmos Nowotaniec 2-3 Iskra Przysietnica 26 września, 16:00
Zorza Łęki Dukielskie 4-6 Przełom Besko 26 września, 16:00
Przełęcz Dukla 8-1 Tempo Nienaszów 26 września, 16:00
Rafał Szyndak (s) 8, Tomasz Mierzejewski 17, Krystian Frączek 23, 30, 33, 61, Wiktor Moszczyński 51, Karol Wajs 70 - nieznany ?

1/2 finału - 10 kwietnia

Iskra Przysietnica 1-3 Ekoball Sanok 10 kwietnia, 16:00
Przełęcz Dukla 4-3 Przełom Besko 10 kwietnia, 17:00
pd.

Finał - 8 maja

Przełęcz Dukla - Ekoball Sanok

Puchar Polski 2018/2019 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2018/2019 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2018/2019 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas