[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2018/2019, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Futsal Leszno 22 58 19 1 2 125-38 8 1 2 54-22 11 0 0 71-16 2 4 1 1 0 7-5
2.  Constract Lubawa 22 58 19 1 2 113-41 10 0 1 68-20 9 1 1 45-21 2 1 0 1 1 5-7
3.  LSSS Lębork 22 49 16 1 5 112-55 8 1 2 55-22 8 0 3 57-33
4.  Auto Wicherek Oborniki 22 32 10 2 10 71-94 5 1 5 34-43 5 1 5 37-51
5.  FC Kartuzy 21 31 9 4 8 69-77 4 2 5 37-44 5 2 3 32-33 2 4 1 1 0 6-4
6.  LZS Bojano 21 31 9 4 8 101-104 6 1 3 52-40 3 3 5 49-64 2 1 0 1 1 4-6
7.  AZS UW Warszawa 22 28 8 4 10 72-68 5 3 3 39-32 3 1 7 33-36 2 6 2 0 0 14-4
8.  Malwee Łódź 22 28 9 1 12 69-95 4 1 6 35-44 5 0 6 34-51 2 0 0 0 2 4-14
9.  UMKS Zgierz 22 22 6 4 12 78-87 2 2 7 36-40 4 2 5 42-47
10.  Helios Białystok 19 21 6 3 10 62-72 3 2 5 35-40 3 1 5 27-32
11.  Mieszko Gniezno 21 13 4 1 16 58-111 3 0 7 37-53 1 1 9 21-58
12.  Vamos Gdańsk 22 2 0 2 20 15-103 0 0 11 9-54 0 2 9 6-49
Vamos Gdańsk wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Futsal Leszno    2-2 5-3 7-1 4-1 7-2 6-1 2-5 9-3 1-2 6-2 5-0* 
 2 Constract Lubawa3-5     3-1 9-4 7-1 12-3 4-0 8-1 7-2 7-1 4-2 4-0 
 3 LSSS Lębork2-5 1-3     8-1 10-1 8-8 1-0 3-1 7-0 3-2 5-1 7-0 
 4 Auto Wicherek Oborniki2-6 1-2 1-7     2-7 7-4 3-2 3-4 5-4 4-2 2-2 4-3 
 5 FC Kartuzy1-4 3-1 3-7 3-4     3-1 3-9 10-5 1-7 3-3 7-3 0-0 
 6 LZS Bojano1-9 2-4 6-8 8-2 3-3     5-1 8-3 8-6 6-4 5-0* 
 7 AZS UW Warszawa2-5 1-5 3-4 3-1 2-2 4-4     7-3 4-4 5-2 3-2 5-0* 
 8 Malwee Łódź1-6 2-6 3-6 2-2 3-5 6-5 1-7     0-3 6-4 6-0 5-0* 
 9 UMKS Zgierz1-6 4-7 4-2 3-4 1-5 2-3 2-2 2-3     3-6 12-0 2-2 
 10 Helios Białystok2-7 2-3 2-8 3-4 7-7 4-3 0-2 3-3     5-2 7-1 
 11 Mieszko Gniezno1-10 3-7 3-6 5-9 1-2 5-8 4-3 7-3 3-5     5-0* 
 12 Vamos Gdańsk0-8 0-5* 0-5* 0-5* 0-5* 3-4 3-5 1-4 0-5* 0-5* 2-3     

Kolejka 1 - 22-23 września

AZS UW Warszawa 1-5 Constract Lubawa 21 listopada, 19:00
Helios Białystok 7-1 Vamos Gdańsk 22 września, 20:00
Futsal Leszno 9-3 UMKS Zgierz 16 grudnia, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
LSSS Lębork 8-8 LZS Bojano 23 września, 17:00
Malwee Łódź 3-5 FC Kartuzy 23 września, 14:00
Auto Wicherek Oborniki 2-2 Mieszko Gniezno 22 września, 16:00

Kolejka 2 - 29-30 września

Constract Lubawa 4-2 Mieszko Gniezno 29 września, 18:00
FC Kartuzy 3-4 Auto Wicherek Oborniki 30 września, 17:00
LZS Bojano 8-3 Malwee Łódź 30 września, 16:00
UMKS Zgierz 4-2 LSSS Lębork 30 września, 14:00
Vamos Gdańsk 0-8 Futsal Leszno 30 września, 16:00
AZS UW Warszawa 5-2 Helios Białystok 29 września, 20:00

Kolejka 3 - 6-7 października

Helios Białystok 2-3 Constract Lubawa 6 października, 20:00
Futsal Leszno 6-1 AZS UW Warszawa 12 grudnia, 19:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 17:00) odwołany
LSSS Lębork 7-0 Vamos Gdańsk 7 października, 17:00
Malwee Łódź 0-3 UMKS Zgierz 20 listopada, 21:00
w pierwotnym terminie (7 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (11 października, 14:00) odwołany
Auto Wicherek Oborniki 7-4 LZS Bojano 6 października, 16:00
Mieszko Gniezno 1-2 FC Kartuzy 6 października, 19:30

Kolejka 4 - 13-14 października

Constract Lubawa 7-1 FC Kartuzy 13 października, 18:00
LZS Bojano 6-4 Mieszko Gniezno 14 października, 17:00
UMKS Zgierz 3-4 Auto Wicherek Oborniki 14 października, 14:00
Vamos Gdańsk 1-4 Malwee Łódź 14 października, 16:00
AZS UW Warszawa 3-4 LSSS Lębork 13 października, 20:00
Helios Białystok 2-7 Futsal Leszno 12 października, 18:00

Kolejka 5 - 20-21 października

Futsal Leszno 2-2 Constract Lubawa 21 października, 17:00
LSSS Lębork 3-2 Helios Białystok 21 października, 17:00
Malwee Łódź 1-7 AZS UW Warszawa 21 października, 14:00
Auto Wicherek Oborniki 4-3 Vamos Gdańsk 20 października, 15:00
Mieszko Gniezno 3-5 UMKS Zgierz 20 października, 19:00
FC Kartuzy 3-1 LZS Bojano 21 października, 17:00

Kolejka 6 - 27-28 października

Constract Lubawa 12-3 LZS Bojano 28 października, 17:00
UMKS Zgierz 1-5 FC Kartuzy 28 października, 14:00
Vamos Gdańsk 2-3 Mieszko Gniezno 28 października, 17:00
AZS UW Warszawa 3-1 Auto Wicherek Oborniki 27 października, 20:00
Helios Białystok 0-2 Malwee Łódź 27 października, 20:00
Futsal Leszno 5-3 LSSS Lębork 11 listopada, 16:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany

Kolejka 7 - 3-4 listopada

LSSS Lębork 1-3 Constract Lubawa 4 listopada, 17:00
Malwee Łódź 1-6 Futsal Leszno 4 listopada, 14:00
Auto Wicherek Oborniki 4-2 Helios Białystok 3 listopada, 16:00
Mieszko Gniezno 4-3 AZS UW Warszawa 3 listopada, 19:30
FC Kartuzy 0-0 Vamos Gdańsk 4 listopada, 17:00
LZS Bojano 8-6 UMKS Zgierz 4 listopada, 17:00

Kolejka 8 - 17-18 listopada

Constract Lubawa 7-2 UMKS Zgierz 17 listopada, 18:00
Vamos Gdańsk 3-4 LZS Bojano 18 listopada, 17:00
AZS UW Warszawa 2-2 FC Kartuzy 17 listopada, 20:00
Helios Białystok 5-2 Mieszko Gniezno 17 listopada, 20:00
LSSS Lębork 3-1 Malwee Łódź 18 listopada, 16:00
Auto Wicherek Oborniki 2-6 Futsal Leszno 17 listopada, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 listopada

Malwee Łódź 2-6 Constract Lubawa 24 listopada, 19:00
Auto Wicherek Oborniki 1-7 LSSS Lębork 24 listopada, 16:00
FC Kartuzy 3-3 Helios Białystok 25 listopada, 17:00
LZS Bojano 5-1 AZS UW Warszawa 25 listopada, 17:00
UMKS Zgierz 2-2 Vamos Gdańsk 25 listopada, 14:00
Futsal Leszno 6-2 Mieszko Gniezno 25 listopada, 17:00

Kolejka 10 - 1-2 grudnia

Constract Lubawa 4-0 Vamos Gdańsk 1 grudnia, 18:00
AZS UW Warszawa 4-4 UMKS Zgierz 1 grudnia, 20:00
Helios Białystok 7-7 LZS Bojano 1 grudnia, 20:00
Futsal Leszno 4-1 FC Kartuzy 2 grudnia, 16:00
LSSS Lębork 5-1 Mieszko Gniezno 2 grudnia, 16:00
Malwee Łódź 2-2 Auto Wicherek Oborniki 2 grudnia, 14:00

Kolejka 11 - 8-9 grudnia

Auto Wicherek Oborniki 1-2 Constract Lubawa 9 grudnia, 16:00
Mieszko Gniezno 7-3 Malwee Łódź 8 grudnia, 19:30
FC Kartuzy 3-7 LSSS Lębork 9 grudnia, 17:00
LZS Bojano 1-9 Futsal Leszno 9 grudnia, 17:00
Vamos Gdańsk 3-5 AZS UW Warszawa 9 grudnia, 17:00
Helios Białystok 3-3 UMKS Zgierz 8 grudnia, 19:00

Kolejka 12 - 12-13 stycznia

Constract Lubawa 4-0 AZS UW Warszawa 12 stycznia, 18:00
Vamos Gdańsk 0-5 Helios Białystok
(wo)
UMKS Zgierz 1-6 Futsal Leszno 12 stycznia, 18:00
LZS Bojano 6-8 LSSS Lębork 12 stycznia, 14:00
FC Kartuzy 10-5 Malwee Łódź 13 stycznia, 17:00
Mieszko Gniezno 5-9 Auto Wicherek Oborniki 13 stycznia, 18:00

Kolejka 13 - 19-20 stycznia

Mieszko Gniezno 3-7 Constract Lubawa 20 stycznia, 16:00
Auto Wicherek Oborniki 2-7 FC Kartuzy 20 stycznia, 16:00
Malwee Łódź 6-5 LZS Bojano 20 stycznia, 16:00
LSSS Lębork 7-0 UMKS Zgierz 20 stycznia, 16:00
Futsal Leszno 5-0 Vamos Gdańsk
(wo)
Helios Białystok 4-3 AZS UW Warszawa 19 stycznia, 12:00

Kolejka 14 - 2-3 lutego

Constract Lubawa 7-1 Helios Białystok 20 lutego, 21:00
AZS UW Warszawa 2-5 Futsal Leszno 2 lutego, 20:00
Vamos Gdańsk 0-5 LSSS Lębork
(wo)
UMKS Zgierz 2-3 Malwee Łódź 2 lutego, 20:00
LZS Bojano 8-2 Auto Wicherek Oborniki 3 lutego, 17:00
FC Kartuzy 7-3 Mieszko Gniezno 3 lutego, 17:00

Kolejka 15 - 9-10 lutego

FC Kartuzy 3-1 Constract Lubawa 10 lutego, 17:00
Mieszko Gniezno 5-8 LZS Bojano 9 lutego, 18:00
Auto Wicherek Oborniki 5-4 UMKS Zgierz 9 lutego, 16:00
Malwee Łódź 5-0 Vamos Gdańsk
(wo)
LSSS Lębork 1-0 AZS UW Warszawa 10 lutego, 16:00
Futsal Leszno 1-2 Helios Białystok 10 lutego, 17:00

Kolejka 16 - 2-3 marca

Constract Lubawa 3-5 Futsal Leszno 2 marca, 18:00
Helios Białystok 2-8 LSSS Lębork 2 marca, 20:30
AZS UW Warszawa 7-3 Malwee Łódź 5 marca, 19:30
Vamos Gdańsk 0-5 Auto Wicherek Oborniki
(wo)
UMKS Zgierz 12-0 Mieszko Gniezno 3 marca, 14:00
LZS Bojano 3-3 FC Kartuzy 3 marca, 18:00

Kolejka 17 - 9-10 marca

LZS Bojano 2-4 Constract Lubawa 10 marca, 17:00
FC Kartuzy 1-7 UMKS Zgierz 10 marca, 17:00
Mieszko Gniezno 5-0 Vamos Gdańsk
(wo)
Auto Wicherek Oborniki 3-2 AZS UW Warszawa 9 marca, 19:00
Malwee Łódź 6-4 Helios Białystok 9 marca, 15:00
LSSS Lębork 2-5 Futsal Leszno 10 marca, 16:00

Kolejka 18 - 16-17 marca

Constract Lubawa 3-1 LSSS Lębork 19 marca, 20:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 18:00) odwołany
Futsal Leszno 2-5 Malwee Łódź 17 marca, 16:00
Helios Białystok 3-4 Auto Wicherek Oborniki 16 marca, 19:00
AZS UW Warszawa 3-2 Mieszko Gniezno 16 marca, 20:00
Vamos Gdańsk 0-5 FC Kartuzy
(wo)
UMKS Zgierz 2-3 LZS Bojano 17 marca, 16:00

Kolejka 19 - 23-24 marca

Futsal Leszno 7-1 Auto Wicherek Oborniki 23 marca, 19:30
UMKS Zgierz 4-7 Constract Lubawa 24 lutego, 14:00
LZS Bojano 5-0 Vamos Gdańsk
(wo)
FC Kartuzy 3-9 AZS UW Warszawa 24 marca, 17:00
Mieszko Gniezno - Helios Białystok 11 kwietnia, 19:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji Polski / goście wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem meczu
Malwee Łódź 3-6 LSSS Lębork 24 marca, 17:00

Kolejka 20 - 30-31 marca

Mieszko Gniezno 1-10 Futsal Leszno 30 marca, 19:00
Constract Lubawa 8-1 Malwee Łódź 31 marca, 19:00
LSSS Lębork 8-1 Auto Wicherek Oborniki 31 marca, 16:00
Helios Białystok - FC Kartuzy 5 kwietnia, 19:00
gospodarze wycofali się z rozgrywek
AZS UW Warszawa 4-4 LZS Bojano 30 marca, 20:00
Vamos Gdańsk 0-5 UMKS Zgierz
(wo)

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Vamos Gdańsk 0-5 Constract Lubawa
(wo)
UMKS Zgierz 2-2 AZS UW Warszawa 7 kwietnia, 17:00
w Łęczycy
LZS Bojano - Helios Białystok 7 kwietnia, 17:00
goście wycofali się z rozgrywek
FC Kartuzy 1-4 Futsal Leszno 7 kwietnia, 17:00
Mieszko Gniezno 3-6 LSSS Lębork 18 kwietnia, 19:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 18:00) odwołany
Auto Wicherek Oborniki 3-4 Malwee Łódź 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

UMKS Zgierz 3-6 Helios Białystok 17 lutego, 14:00
Constract Lubawa 9-4 Auto Wicherek Oborniki 27 kwietnia, 19:30
Malwee Łódź 6-0 Mieszko Gniezno 27 kwietnia, 18:00
LSSS Lębork 10-1 FC Kartuzy 14 kwietnia, 17:00
Futsal Leszno 7-2 LZS Bojano 27 kwietnia, 19:30
AZS UW Warszawa 5-0 Vamos Gdańsk
(wo)

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu

Ekstraklasa futsalu 2018/2019

I liga futsalu 2018/2019 (południowa)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas