[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2018/2019, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Futsal Leszno 13 37 12 1 0 79-19 6 1 0 37-12 6 0 0 42-7
2.  Constract Lubawa 12 34 11 1 0 59-17 6 0 0 38-8 5 1 0 21-9
3.  LSSS Lębork 12 25 8 1 3 58-37 4 1 1 27-15 4 0 2 31-22
4.  Auto Wicherek Oborniki 12 20 6 2 4 41-42 3 1 3 21-26 3 1 1 20-16
5.  FC Kartuzy 12 18 5 3 4 38-38 2 2 2 22-20 3 1 2 16-18
6.  LZS Bojano 12 17 5 2 5 61-71 4 0 2 34-31 1 2 3 27-40
7.  Helios Białystok 13 15 4 3 6 44-43 3 2 3 30-28 1 1 3 14-15
8.  AZS UW Warszawa 13 14 4 2 7 38-45 2 2 2 18-18 2 0 5 20-27
9.  UMKS Zgierz 12 12 3 3 6 37-53 1 1 3 11-19 2 2 3 26-34
10.  Mieszko Gniezno 12 10 3 1 8 36-52 2 0 3 20-22 1 1 5 16-30
11.  Malwee Łódź 12 7 2 1 9 27-58 0 1 5 9-29 2 0 4 18-29
12.  Vamos Gdańsk 13 2 0 2 11 15-58 0 0 6 9-29 0 2 5 6-29
Vamos Gdańsk wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Futsal Leszno    2-2 5-3 4-1 6-1 9-3 6-2 5-0* 
 2 Constract Lubawa    7-1 12-3 4-0 7-2 4-2 4-0 
 3 LSSS Lębork1-3     8-8 3-2 5-1 3-1 7-0 
 4 Auto Wicherek Oborniki2-6 1-2 1-7     7-4 4-2 2-2 4-3 
 5 FC Kartuzy3-7 3-4     3-1 3-3 10-5 0-0 
 6 LZS Bojano1-9 6-8     5-1 8-6 6-4 8-3 
 7 Helios Białystok2-7 2-3 7-7     4-3 3-3 5-2 0-2 7-1 
 8 AZS UW Warszawa1-5 3-4 3-1 2-2 5-2     4-4 
 9 UMKS Zgierz1-6 4-2 3-4 1-5     2-2 
 10 Mieszko Gniezno5-9 1-2 4-3 3-5     7-3 
 11 Malwee Łódź1-6 2-6 2-2 3-5 1-7 0-3     
 12 Vamos Gdańsk0-8 3-4 0-5* 3-5 2-3 1-4     

Kolejka 1 - 22-23 września

AZS UW Warszawa 1-5 Constract Lubawa 21 listopada, 19:00
Helios Białystok 7-1 Vamos Gdańsk 22 września, 20:00
Futsal Leszno 9-3 UMKS Zgierz 16 grudnia, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
LSSS Lębork 8-8 LZS Bojano 23 września, 17:00
Malwee Łódź 3-5 FC Kartuzy 23 września, 14:00
Auto Wicherek Oborniki 2-2 Mieszko Gniezno 22 września, 16:00

Kolejka 2 - 29-30 września

Constract Lubawa 4-2 Mieszko Gniezno 29 września, 18:00
FC Kartuzy 3-4 Auto Wicherek Oborniki 30 września, 17:00
LZS Bojano 8-3 Malwee Łódź 30 września, 16:00
UMKS Zgierz 4-2 LSSS Lębork 30 września, 14:00
Vamos Gdańsk 0-8 Futsal Leszno 30 września, 16:00
AZS UW Warszawa 5-2 Helios Białystok 29 września, 20:00

Kolejka 3 - 6-7 października

Helios Białystok 2-3 Constract Lubawa 6 października, 20:00
Futsal Leszno 6-1 AZS UW Warszawa 12 grudnia, 19:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 17:00) odwołany
LSSS Lębork 7-0 Vamos Gdańsk 7 października, 17:00
Malwee Łódź 0-3 UMKS Zgierz 20 listopada, 21:00
w pierwotnym terminie (7 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (11 października, 14:00) odwołany
Auto Wicherek Oborniki 7-4 LZS Bojano 6 października, 16:00
Mieszko Gniezno 1-2 FC Kartuzy 6 października, 19:30

Kolejka 4 - 13-14 października

Constract Lubawa 7-1 FC Kartuzy 13 października, 18:00
LZS Bojano 6-4 Mieszko Gniezno 14 października, 17:00
UMKS Zgierz 3-4 Auto Wicherek Oborniki 14 października, 14:00
Vamos Gdańsk 1-4 Malwee Łódź 14 października, 16:00
AZS UW Warszawa 3-4 LSSS Lębork 13 października, 20:00
Helios Białystok 2-7 Futsal Leszno 12 października, 18:00

Kolejka 5 - 20-21 października

Futsal Leszno 2-2 Constract Lubawa 21 października, 17:00
LSSS Lębork 3-2 Helios Białystok 21 października, 17:00
Malwee Łódź 1-7 AZS UW Warszawa 21 października, 14:00
Auto Wicherek Oborniki 4-3 Vamos Gdańsk 20 października, 15:00
Mieszko Gniezno 3-5 UMKS Zgierz 20 października, 19:00
FC Kartuzy 3-1 LZS Bojano 21 października, 17:00

Kolejka 6 - 27-28 października

Constract Lubawa 12-3 LZS Bojano 28 października, 17:00
UMKS Zgierz 1-5 FC Kartuzy 28 października, 14:00
Vamos Gdańsk 2-3 Mieszko Gniezno 28 października, 17:00
AZS UW Warszawa 3-1 Auto Wicherek Oborniki 27 października, 20:00
Helios Białystok 0-2 Malwee Łódź 27 października, 20:00
Futsal Leszno 5-3 LSSS Lębork 11 listopada, 16:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany

Kolejka 7 - 3-4 listopada

LSSS Lębork 1-3 Constract Lubawa 4 listopada, 17:00
Malwee Łódź 1-6 Futsal Leszno 4 listopada, 14:00
Auto Wicherek Oborniki 4-2 Helios Białystok 3 listopada, 16:00
Mieszko Gniezno 4-3 AZS UW Warszawa 3 listopada, 19:30
FC Kartuzy 0-0 Vamos Gdańsk 4 listopada, 17:00
LZS Bojano 8-6 UMKS Zgierz 4 listopada, 17:00

Kolejka 8 - 17-18 listopada

Constract Lubawa 7-2 UMKS Zgierz 17 listopada, 18:00
Vamos Gdańsk 3-4 LZS Bojano 18 listopada, 17:00
AZS UW Warszawa 2-2 FC Kartuzy 17 listopada, 20:00
Helios Białystok 5-2 Mieszko Gniezno 17 listopada, 20:00
LSSS Lębork 3-1 Malwee Łódź 18 listopada, 16:00
Auto Wicherek Oborniki 2-6 Futsal Leszno 17 listopada, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 listopada

Malwee Łódź 2-6 Constract Lubawa 24 listopada, 19:00
Auto Wicherek Oborniki 1-7 LSSS Lębork 24 listopada, 16:00
FC Kartuzy 3-3 Helios Białystok 25 listopada, 17:00
LZS Bojano 5-1 AZS UW Warszawa 25 listopada, 17:00
UMKS Zgierz 2-2 Vamos Gdańsk 25 listopada, 14:00
Futsal Leszno 6-2 Mieszko Gniezno 25 listopada, 17:00

Kolejka 10 - 1-2 grudnia

Constract Lubawa 4-0 Vamos Gdańsk 1 grudnia, 18:00
AZS UW Warszawa 4-4 UMKS Zgierz 1 grudnia, 20:00
Helios Białystok 7-7 LZS Bojano 1 grudnia, 20:00
Futsal Leszno 4-1 FC Kartuzy 2 grudnia, 16:00
LSSS Lębork 5-1 Mieszko Gniezno 2 grudnia, 16:00
Malwee Łódź 2-2 Auto Wicherek Oborniki 2 grudnia, 14:00

Kolejka 11 - 8-9 grudnia

Auto Wicherek Oborniki 1-2 Constract Lubawa 9 grudnia, 16:00
Mieszko Gniezno 7-3 Malwee Łódź 8 grudnia, 19:30
FC Kartuzy 3-7 LSSS Lębork 9 grudnia, 17:00
LZS Bojano 1-9 Futsal Leszno 9 grudnia, 17:00
Vamos Gdańsk 3-5 AZS UW Warszawa 9 grudnia, 17:00
Helios Białystok 3-3 UMKS Zgierz 8 grudnia, 19:00

Kolejka 12 - 12-13 stycznia

Constract Lubawa 4-0 AZS UW Warszawa 12 stycznia, 18:00
Vamos Gdańsk 0-5 Helios Białystok
(wo)
UMKS Zgierz 1-6 Futsal Leszno 12 stycznia, 18:00
LZS Bojano 6-8 LSSS Lębork 12 stycznia, 14:00
FC Kartuzy 10-5 Malwee Łódź 13 stycznia, 17:00
Mieszko Gniezno 5-9 Auto Wicherek Oborniki 13 stycznia, 18:00

Kolejka 13 - 19-20 stycznia

Mieszko Gniezno - Constract Lubawa 20 stycznia, 16:00
Auto Wicherek Oborniki - FC Kartuzy 20 stycznia, 16:00
Malwee Łódź - LZS Bojano 20 stycznia, 16:00
LSSS Lębork - UMKS Zgierz 20 stycznia, 16:00
Futsal Leszno 5-0 Vamos Gdańsk
(wo)
Helios Białystok 4-3 AZS UW Warszawa 19 stycznia, 12:00

Kolejka 14 - 2-3 lutego

Constract Lubawa - Helios Białystok
AZS UW Warszawa - Futsal Leszno
Vamos Gdańsk - LSSS Lębork
UMKS Zgierz - Malwee Łódź
LZS Bojano - Auto Wicherek Oborniki
FC Kartuzy - Mieszko Gniezno

Kolejka 15 - 9-10 lutego

FC Kartuzy - Constract Lubawa
Mieszko Gniezno - LZS Bojano
Auto Wicherek Oborniki - UMKS Zgierz
Malwee Łódź - Vamos Gdańsk
LSSS Lębork - AZS UW Warszawa
Futsal Leszno - Helios Białystok

Kolejka 16 - 2-3 marca

Constract Lubawa - Futsal Leszno
Helios Białystok - LSSS Lębork
AZS UW Warszawa - Malwee Łódź
Vamos Gdańsk - Auto Wicherek Oborniki
UMKS Zgierz - Mieszko Gniezno
LZS Bojano - FC Kartuzy

Kolejka 17 - 9-10 marca

LZS Bojano - Constract Lubawa
FC Kartuzy - UMKS Zgierz
Mieszko Gniezno - Vamos Gdańsk
Auto Wicherek Oborniki - AZS UW Warszawa
Malwee Łódź - Helios Białystok
LSSS Lębork - Futsal Leszno

Kolejka 18 - 16-17 marca

Constract Lubawa - LSSS Lębork
Futsal Leszno - Malwee Łódź
Helios Białystok - Auto Wicherek Oborniki
AZS UW Warszawa - Mieszko Gniezno
Vamos Gdańsk - FC Kartuzy
UMKS Zgierz - LZS Bojano

Kolejka 19 - 23-24 marca

Futsal Leszno - Auto Wicherek Oborniki
UMKS Zgierz - Constract Lubawa
LZS Bojano - Vamos Gdańsk
FC Kartuzy - AZS UW Warszawa
Mieszko Gniezno - Helios Białystok
Malwee Łódź - LSSS Lębork

Kolejka 20 - 30-31 marca

Mieszko Gniezno - Futsal Leszno
Constract Lubawa - Malwee Łódź
LSSS Lębork - Auto Wicherek Oborniki
Helios Białystok - FC Kartuzy
AZS UW Warszawa - LZS Bojano
Vamos Gdańsk - UMKS Zgierz

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Vamos Gdańsk - Constract Lubawa
UMKS Zgierz - AZS UW Warszawa
LZS Bojano - Helios Białystok
FC Kartuzy - Futsal Leszno
Mieszko Gniezno - LSSS Lębork
Auto Wicherek Oborniki - Malwee Łódź

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

UMKS Zgierz - Helios Białystok
Constract Lubawa - Auto Wicherek Oborniki
Malwee Łódź - Mieszko Gniezno
LSSS Lębork - FC Kartuzy
Futsal Leszno - LZS Bojano
AZS UW Warszawa - Vamos Gdańsk

Ekstraklasa futsalu 2018/2019

I liga futsalu 2018/2019 (południowa)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas