[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2018/2019, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GSF Gliwice 10 27 9 0 1 56-15 5 0 0 34-4 4 0 1 22-11
2.  KS Polkowice 11 24 8 0 3 47-37 4 0 1 21-17 4 0 2 26-20 1 3 1 0 0 4-2
3.  Gwiazda Ruda Śląska 11 24 8 0 3 35-25 4 0 2 17-12 4 0 1 18-13 1 0 0 0 1 2-4
4.  GKS Tychy 11 23 7 2 2 48-36 5 1 0 31-16 2 1 2 17-20
5.  Heiro Rzeszów 11 14 4 2 5 39-38 3 1 1 21-15 1 1 4 18-23
6.  Berland OSiR Komprachcice 11 13 3 4 4 31-31 2 2 2 15-13 1 2 2 16-18 1 3 1 0 0 6-2
7.  KS AZS UMCS Lublin 11 13 4 1 6 29-50 2 1 2 17-19 2 0 4 12-31 1 0 0 0 1 2-6
8.  Buskowianka Busko Zdrój 10 12 3 3 4 34-36 1 1 3 12-17 2 2 1 22-19
9.  Futsal Team Brzeg 11 9 2 3 6 31-40 2 2 2 23-23 0 1 4 8-17 2 4 1 1 0 8-5
10.  Remedium Hybryd Pyskowice 11 9 2 3 6 35-54 1 2 2 20-21 1 1 4 15-33 2 3 1 0 1 6-8
11.  Odra Opole 11 9 2 3 6 27-40 1 1 4 16-23 1 2 2 11-17 2 1 0 1 1 4-5
12.  Futsal Nowiny 11 7 2 1 8 24-34 1 0 4 14-15 1 1 4 10-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GSF Gliwice    8-1 9-1 9-2 4-0 4-0 
 2 KS Polkowice2-7     5-2 6-4 4-2 4-2 
 3 Gwiazda Ruda Śląska2-1 2-4     4-1 1-5 4-0 4-1 
 4 GKS Tychy4-1 4-1     6-5 3-3 4-2 10-4 
 5 Heiro Rzeszów5-6     5-1 4-4 3-2 4-2 
 6 Berland OSiR Komprachcice1-3     6-2 1-3 2-2 3-3 2-0 
 7 KS AZS UMCS Lublin3-2 2-4 3-3 3-7     6-3 
 8 Buskowianka Busko Zdrój4-6 3-6 2-1 1-2     2-2 
 9 Futsal Team Brzeg1-5 3-3 5-3 6-6     6-3 2-3 
 10 Remedium Hybryd Pyskowice4-7 1-1 9-2 3-8     3-3 
 11 Odra Opole3-6 3-4 2-6 4-2 2-2 2-3     
 12 Futsal Nowiny1-3 5-6 1-2 5-1 2-3     

Kolejka 1 - 22-23 września

Gwiazda Ruda Śląska 4-1 Remedium Hybryd Pyskowice 23 września, 16:00
GSF Gliwice 4-0 Futsal Nowiny 10 listopada, 18:00
GKS Tychy 4-1 KS Polkowice 22 września, 16:00
Berland OSiR Komprachcice 1-3 Buskowianka Busko Zdrój 17 października, 19:30
Odra Opole 4-2 Heiro Rzeszów 23 września, 16:30
Futsal Team Brzeg 5-3 KS AZS UMCS Lublin 23 września, 18:00

Kolejka 2 - 29-30 września

Remedium Hybryd Pyskowice 9-2 KS AZS UMCS Lublin 30 września, 16:30
Heiro Rzeszów 3-2 Futsal Team Brzeg 30 września, 17:00
Buskowianka Busko Zdrój 2-2 Odra Opole 29 września, 20:00
KS Polkowice 6-4 Berland OSiR Komprachcice 30 września, 17:00
Futsal Nowiny 5-6 GKS Tychy 30 września, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 2-1 GSF Gliwice 29 września, 15:00

Kolejka 3 - 6-7 października

GSF Gliwice 9-2 Remedium Hybryd Pyskowice 7 października, 17:00
GKS Tychy 4-1 Gwiazda Ruda Śląska 7 października, 15:00
Berland OSiR Komprachcice 2-0 Futsal Nowiny 7 października, 17:00
Odra Opole 3-6 KS Polkowice 7 października, 16:30
Futsal Team Brzeg 6-6 Buskowianka Busko Zdrój 7 października, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 3-7 Heiro Rzeszów 6 października, 14:00

Kolejka 4 - 13-14 października

Remedium Hybryd Pyskowice 1-1 Heiro Rzeszów 14 października, 16:30
Buskowianka Busko Zdrój 1-2 KS AZS UMCS Lublin 13 października, 20:00
KS Polkowice 4-2 Futsal Team Brzeg 13 października, 17:00
Futsal Nowiny 2-3 Odra Opole 13 października, 18:30
Gwiazda Ruda Śląska 1-5 Berland OSiR Komprachcice 13 października, 19:00
GSF Gliwice 8-1 GKS Tychy 13 października, 15:30

Kolejka 5 - 20-21 października

GKS Tychy 10-4 Remedium Hybryd Pyskowice 21 października, 15:00
Berland OSiR Komprachcice 1-3 GSF Gliwice 21 października, 17:00
Odra Opole 3-4 Gwiazda Ruda Śląska 21 października, 16:30
Futsal Team Brzeg 2-3 Futsal Nowiny 21 października, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 3-2 KS Polkowice 21 października, 17:00
Heiro Rzeszów 4-4 Buskowianka Busko Zdrój 20 października, 18:00

Kolejka 6 - 27-28 października

Remedium Hybryd Pyskowice 3-8 Buskowianka Busko Zdrój 28 października, 16:30
KS Polkowice 5-2 Heiro Rzeszów 28 października, 17:00
Futsal Nowiny 1-2 KS AZS UMCS Lublin 27 października, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-0 Futsal Team Brzeg 28 października, 15:00
GSF Gliwice 4-0 Odra Opole 16 grudnia, 16:00
w pierwotnym terminie (27-28 października) odwołany
GKS Tychy 3-3 Berland OSiR Komprachcice 28 października, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 listopada

Berland OSiR Komprachcice 2-2 Remedium Hybryd Pyskowice 4 listopada, 17:00
Odra Opole 2-6 GKS Tychy 4 listopada, 16:30
Futsal Team Brzeg 1-5 GSF Gliwice 4 listopada, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 2-4 Gwiazda Ruda Śląska 3 listopada, 15:00
Heiro Rzeszów 4-2 Futsal Nowiny 4 listopada, 17:00
Buskowianka Busko Zdrój 4-6 KS Polkowice 3 listopada, 20:00

Kolejka 8 - 17-18 listopada

Remedium Hybryd Pyskowice 4-7 KS Polkowice 18 listopada, 16:30
Futsal Nowiny 5-1 Buskowianka Busko Zdrój 17 listopada, 16:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-1 Heiro Rzeszów 18 listopada, 18:00
GSF Gliwice 9-1 KS AZS UMCS Lublin 18 listopada, 16:00
GKS Tychy 4-2 Futsal Team Brzeg 18 listopada, 15:00
Berland OSiR Komprachcice 3-3 Odra Opole 18 listopada, 17:00

Kolejka 9 - 24-25 listopada

Odra Opole 2-3 Remedium Hybryd Pyskowice 25 listopada, 16:30
Futsal Team Brzeg 3-3 Berland OSiR Komprachcice 25 listopada, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 3-3 GKS Tychy 25 listopada, 17:00
Heiro Rzeszów 5-6 GSF Gliwice 24 listopada, 18:00
Buskowianka Busko Zdrój 3-6 Gwiazda Ruda Śląska 24 listopada, 16:00
KS Polkowice 4-2 Futsal Nowiny 24 listopada, 16:00

Kolejka 10 - 1-2 grudnia

Remedium Hybryd Pyskowice 3-3 Futsal Nowiny 2 grudnia, 16:45
Gwiazda Ruda Śląska 2-4 KS Polkowice 2 grudnia, 17:00
GSF Gliwice - Buskowianka Busko Zdrój 22 grudnia, 16:00
GKS Tychy 6-5 Heiro Rzeszów 2 grudnia, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 6-2 KS AZS UMCS Lublin 30 listopada, 19:30
Odra Opole 2-2 Futsal Team Brzeg 1 grudnia, 15:30

Kolejka 11 - 8-9 grudnia

Futsal Team Brzeg 6-3 Remedium Hybryd Pyskowice 9 grudnia, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 6-3 Odra Opole 9 grudnia, 16:30
Heiro Rzeszów 5-1 Berland OSiR Komprachcice 9 grudnia, 17:00
Buskowianka Busko Zdrój 2-1 GKS Tychy 8 grudnia, 17:00
KS Polkowice 2-7 GSF Gliwice 9 grudnia, 17:00
Futsal Nowiny 1-3 Gwiazda Ruda Śląska 8 grudnia, 17:00

Kolejka 12

Remedium Hybryd Pyskowice - Gwiazda Ruda Śląska
Futsal Nowiny - GSF Gliwice
KS Polkowice - GKS Tychy
Buskowianka Busko Zdrój - Berland OSiR Komprachcice
Heiro Rzeszów - Odra Opole
KS AZS UMCS Lublin - Futsal Team Brzeg

Kolejka 13

KS AZS UMCS Lublin - Remedium Hybryd Pyskowice
Futsal Team Brzeg - Heiro Rzeszów
Odra Opole - Buskowianka Busko Zdrój
Berland OSiR Komprachcice - KS Polkowice
GKS Tychy - Futsal Nowiny
GSF Gliwice - Gwiazda Ruda Śląska

Kolejka 14

Remedium Hybryd Pyskowice - GSF Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska - GKS Tychy
Futsal Nowiny - Berland OSiR Komprachcice
KS Polkowice - Odra Opole
Buskowianka Busko Zdrój - Futsal Team Brzeg
Heiro Rzeszów - KS AZS UMCS Lublin

Kolejka 15

Heiro Rzeszów - Remedium Hybryd Pyskowice
KS AZS UMCS Lublin - Buskowianka Busko Zdrój
Futsal Team Brzeg - KS Polkowice
Odra Opole - Futsal Nowiny
Berland OSiR Komprachcice - Gwiazda Ruda Śląska
GKS Tychy - GSF Gliwice

Kolejka 16

Remedium Hybryd Pyskowice - GKS Tychy
GSF Gliwice - Berland OSiR Komprachcice
Gwiazda Ruda Śląska - Odra Opole
Futsal Nowiny - Futsal Team Brzeg
KS Polkowice - KS AZS UMCS Lublin
Buskowianka Busko Zdrój - Heiro Rzeszów

Kolejka 17

Buskowianka Busko Zdrój - Remedium Hybryd Pyskowice
Heiro Rzeszów - KS Polkowice
KS AZS UMCS Lublin - Futsal Nowiny
Futsal Team Brzeg - Gwiazda Ruda Śląska
Odra Opole - GSF Gliwice
Berland OSiR Komprachcice - GKS Tychy

Kolejka 18

Remedium Hybryd Pyskowice - Berland OSiR Komprachcice
GKS Tychy - Odra Opole
GSF Gliwice - Futsal Team Brzeg
Gwiazda Ruda Śląska - KS AZS UMCS Lublin
Futsal Nowiny - Heiro Rzeszów
KS Polkowice - Buskowianka Busko Zdrój

Kolejka 19

KS Polkowice - Remedium Hybryd Pyskowice
Buskowianka Busko Zdrój - Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów - Gwiazda Ruda Śląska
KS AZS UMCS Lublin - GSF Gliwice
Futsal Team Brzeg - GKS Tychy
Odra Opole - Berland OSiR Komprachcice

Kolejka 20

Remedium Hybryd Pyskowice - Odra Opole
Berland OSiR Komprachcice - Futsal Team Brzeg
GKS Tychy - KS AZS UMCS Lublin
GSF Gliwice - Heiro Rzeszów
Gwiazda Ruda Śląska - Buskowianka Busko Zdrój
Futsal Nowiny - KS Polkowice

Kolejka 21

Futsal Nowiny - Remedium Hybryd Pyskowice
KS Polkowice - Gwiazda Ruda Śląska
Buskowianka Busko Zdrój - GSF Gliwice
Heiro Rzeszów - GKS Tychy
KS AZS UMCS Lublin - Berland OSiR Komprachcice
Futsal Team Brzeg - Odra Opole

Kolejka 22

Remedium Hybryd Pyskowice - Futsal Team Brzeg
Odra Opole - KS AZS UMCS Lublin
Berland OSiR Komprachcice - Heiro Rzeszów
GKS Tychy - Buskowianka Busko Zdrój
GSF Gliwice - KS Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska - Futsal Nowiny

Ekstraklasa futsalu 2018/2019

I liga futsalu 2018/2019 (północna)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas