[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2018/2019, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GSF Gliwice 22 56 18 2 2 112-35 10 1 0 64-13 8 1 2 48-22
2.  Gwiazda Ruda Śląska 22 54 18 0 4 89-50 9 0 2 39-20 9 0 2 50-30
3.  Górnik Polkowice 22 47 15 2 5 101-75 9 0 2 53-35 6 2 3 48-40
4.  Berland OSiR Komprachcice 22 31 8 7 7 79-65 4 2 5 38-29 4 5 2 41-36
5.  Heiro Rzeszów 22 30 9 3 10 67-83 7 2 2 39-29 2 1 8 28-54 2 3 1 0 1 10-10
6.  GKS Tychy 22 30 9 3 10 82-87 7 2 2 55-43 2 1 8 27-44 2 3 1 0 1 10-10
7.  Buskowianka Busko Zdrój 22 28 7 7 8 85-88 3 4 4 35-37 4 3 4 50-51
8.  Futsal Team Brzeg 22 26 7 5 10 64-81 4 2 5 36-46 3 3 5 28-35
9.  Futsal Nowiny 22 21 6 3 13 68-82 4 2 5 43-41 2 1 8 25-41 2 3 1 0 1 5-4
10.  KS AZS UMCS Lublin 22 21 6 3 13 55-95 3 3 5 29-43 3 0 8 26-52 2 3 1 0 1 4-5
11.  Odra Opole 22 18 5 3 14 57-82 3 1 7 31-42 2 2 7 26-40
12.  Remedium Hybryd Pyskowice 22 13 3 4 15 58-94 2 2 7 34-43 1 2 8 24-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GSF Gliwice    6-3 6-0 2-2 6-0 8-1 4-3 6-1 4-0 9-1 4-0 9-2 
 2 Gwiazda Ruda Śląska2-1     2-4 1-5 4-1 4-2 7-2 4-0 3-2 4-2 4-0 4-1 
 3 Górnik Polkowice2-7 2-6     6-4 5-2 5-2 10-3 4-2 4-2 5-2 5-3 5-2 
 4 Berland OSiR Komprachcice1-3 3-7 4-5     12-0 2-1 1-3 2-3 2-0 6-2 3-3 2-2 
 5 Heiro Rzeszów5-6 1-5 2-2 5-1     5-4 4-4 3-2 4-2 4-1 3-1 3-1 
 6 GKS Tychy3-9 4-1 4-1 3-3 6-5     6-6 4-2 8-4 3-5 4-3 10-4 
 7 Buskowianka Busko Zdrój2-2 3-6 4-6 5-5 6-3 2-1     3-6 6-3 1-2 2-2 1-1 
 8 Futsal Team Brzeg1-5 2-7 1-8 3-3 2-5 3-1 6-6     2-3 5-3 5-2 6-3 
 9 Futsal Nowiny4-3 1-3 7-7 4-6 5-2 5-6 5-1 3-3     1-2 2-3 6-5 
 10 KS AZS UMCS Lublin0-5 2-4 3-2 4-4 3-7 3-3 1-9 2-2 2-4     6-3 3-0 
 11 Odra Opole2-4 3-4 3-6 1-4 4-2 2-6 4-5 2-2 3-2 5-4     2-3 
 12 Remedium Hybryd Pyskowice0-3 3-4 4-7 2-4 1-1 5-0* 3-8 2-5 3-3 9-2 2-6     

Kolejka 1 - 22-23 września

Gwiazda Ruda Śląska 4-1 Remedium Hybryd Pyskowice 23 września, 16:00
GSF Gliwice 4-0 Futsal Nowiny 10 listopada, 18:00
GKS Tychy 4-1 Górnik Polkowice 22 września, 16:00
Berland OSiR Komprachcice 1-3 Buskowianka Busko Zdrój 17 października, 19:30
Odra Opole 4-2 Heiro Rzeszów 23 września, 16:30
Futsal Team Brzeg 5-3 KS AZS UMCS Lublin 23 września, 18:00

Kolejka 2 - 29-30 września

Remedium Hybryd Pyskowice 9-2 KS AZS UMCS Lublin 30 września, 16:30
Heiro Rzeszów 3-2 Futsal Team Brzeg 30 września, 17:00
Buskowianka Busko Zdrój 2-2 Odra Opole 29 września, 20:00
Górnik Polkowice 6-4 Berland OSiR Komprachcice 30 września, 17:00
Futsal Nowiny 5-6 GKS Tychy 30 września, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 2-1 GSF Gliwice 29 września, 15:00

Kolejka 3 - 6-7 października

GSF Gliwice 9-2 Remedium Hybryd Pyskowice 7 października, 17:00
GKS Tychy 4-1 Gwiazda Ruda Śląska 7 października, 15:00
Berland OSiR Komprachcice 2-0 Futsal Nowiny 7 października, 17:00
Odra Opole 3-6 Górnik Polkowice 7 października, 16:30
Futsal Team Brzeg 6-6 Buskowianka Busko Zdrój 7 października, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 3-7 Heiro Rzeszów 6 października, 14:00

Kolejka 4 - 13-14 października

Remedium Hybryd Pyskowice 1-1 Heiro Rzeszów 14 października, 16:30
Buskowianka Busko Zdrój 1-2 KS AZS UMCS Lublin 13 października, 20:00
Górnik Polkowice 4-2 Futsal Team Brzeg 13 października, 17:00
Futsal Nowiny 2-3 Odra Opole 13 października, 18:30
Gwiazda Ruda Śląska 1-5 Berland OSiR Komprachcice 13 października, 19:00
GSF Gliwice 8-1 GKS Tychy 13 października, 15:30

Kolejka 5 - 20-21 października

GKS Tychy 10-4 Remedium Hybryd Pyskowice 21 października, 15:00
Berland OSiR Komprachcice 1-3 GSF Gliwice 21 października, 17:00
Odra Opole 3-4 Gwiazda Ruda Śląska 21 października, 16:30
Futsal Team Brzeg 2-3 Futsal Nowiny 21 października, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 3-2 Górnik Polkowice 21 października, 17:00
Heiro Rzeszów 4-4 Buskowianka Busko Zdrój 20 października, 18:00

Kolejka 6 - 27-28 października

Remedium Hybryd Pyskowice 3-8 Buskowianka Busko Zdrój 28 października, 16:30
Górnik Polkowice 5-2 Heiro Rzeszów 28 października, 17:00
Futsal Nowiny 1-2 KS AZS UMCS Lublin 27 października, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-0 Futsal Team Brzeg 28 października, 15:00
GSF Gliwice 4-0 Odra Opole 16 grudnia, 16:00
w pierwotnym terminie (27-28 października) odwołany
GKS Tychy 3-3 Berland OSiR Komprachcice 28 października, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 listopada

Berland OSiR Komprachcice 2-2 Remedium Hybryd Pyskowice 4 listopada, 17:00
Odra Opole 2-6 GKS Tychy 4 listopada, 16:30
Futsal Team Brzeg 1-5 GSF Gliwice 4 listopada, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 2-4 Gwiazda Ruda Śląska 3 listopada, 15:00
Heiro Rzeszów 4-2 Futsal Nowiny 4 listopada, 17:00
Buskowianka Busko Zdrój 4-6 Górnik Polkowice 3 listopada, 20:00

Kolejka 8 - 17-18 listopada

Remedium Hybryd Pyskowice 4-7 Górnik Polkowice 18 listopada, 16:30
Futsal Nowiny 5-1 Buskowianka Busko Zdrój 17 listopada, 16:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-1 Heiro Rzeszów 18 listopada, 18:00
GSF Gliwice 9-1 KS AZS UMCS Lublin 18 listopada, 16:00
GKS Tychy 4-2 Futsal Team Brzeg 18 listopada, 15:00
Berland OSiR Komprachcice 3-3 Odra Opole 18 listopada, 17:00

Kolejka 9 - 24-25 listopada

Odra Opole 2-3 Remedium Hybryd Pyskowice 25 listopada, 16:30
Futsal Team Brzeg 3-3 Berland OSiR Komprachcice 25 listopada, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 3-3 GKS Tychy 25 listopada, 17:00
Heiro Rzeszów 5-6 GSF Gliwice 24 listopada, 18:00
Buskowianka Busko Zdrój 3-6 Gwiazda Ruda Śląska 24 listopada, 16:00
Górnik Polkowice 4-2 Futsal Nowiny 24 listopada, 16:00

Kolejka 10 - 1-2 grudnia

Remedium Hybryd Pyskowice 3-3 Futsal Nowiny 2 grudnia, 16:45
Gwiazda Ruda Śląska 2-4 Górnik Polkowice 2 grudnia, 17:00
GSF Gliwice 4-3 Buskowianka Busko Zdrój 21 grudnia, 19:30
GKS Tychy 6-5 Heiro Rzeszów 2 grudnia, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 6-2 KS AZS UMCS Lublin 30 listopada, 19:30
Odra Opole 2-2 Futsal Team Brzeg 1 grudnia, 15:30

Kolejka 11 - 8-9 grudnia

Futsal Team Brzeg 6-3 Remedium Hybryd Pyskowice 9 grudnia, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 6-3 Odra Opole 9 grudnia, 16:30
Heiro Rzeszów 5-1 Berland OSiR Komprachcice 9 grudnia, 17:00
Buskowianka Busko Zdrój 2-1 GKS Tychy 8 grudnia, 17:00
Górnik Polkowice 2-7 GSF Gliwice 9 grudnia, 17:00
Futsal Nowiny 1-3 Gwiazda Ruda Śląska 8 grudnia, 17:00

Kolejka 12 - 12-13 stycznia

Remedium Hybryd Pyskowice 3-4 Gwiazda Ruda Śląska 13 stycznia, 16:30
Futsal Nowiny 4-3 GSF Gliwice 12 stycznia, 18:30
Górnik Polkowice 5-2 GKS Tychy 12 stycznia, 17:00
Buskowianka Busko Zdrój 5-5 Berland OSiR Komprachcice 12 stycznia, 19:00
Heiro Rzeszów 3-1 Odra Opole 16 lutego, 18:00
w pierwotnym terminie (12 stycznia, 18:00) odwołany
KS AZS UMCS Lublin 2-2 Futsal Team Brzeg 24 lutego, 13:00

Kolejka 13 - 19-20 stycznia

KS AZS UMCS Lublin 3-0 Remedium Hybryd Pyskowice 20 stycznia, 17:00
Futsal Team Brzeg 2-5 Heiro Rzeszów 19 stycznia, 18:00
Odra Opole 4-5 Buskowianka Busko Zdrój 24 lutego, 16:30
w pierwotnym terminie (19 stycznia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej po śmierci prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza
Berland OSiR Komprachcice 4-5 Górnik Polkowice 20 stycznia, 17:00
GKS Tychy 8-4 Futsal Nowiny 20 stycznia, 15:00
GSF Gliwice 6-3 Gwiazda Ruda Śląska 20 stycznia, 17:00

Kolejka 14 - 2-3 lutego

Remedium Hybryd Pyskowice 0-3 GSF Gliwice 20 lutego, 20:00
w pierwotnym terminie (3 lutego, 16:30) odwołany
Gwiazda Ruda Śląska 4-2 GKS Tychy 3 lutego, 17:30
Futsal Nowiny 4-6 Berland OSiR Komprachcice 15 lutego, 20:00
w pierwotnym terminie (2 lutego, 18:30) odwołany
Górnik Polkowice 5-3 Odra Opole 2 lutego, 17:00
Buskowianka Busko Zdrój 3-6 Futsal Team Brzeg 2 lutego, 19:00
Heiro Rzeszów 4-1 KS AZS UMCS Lublin 1 lutego, 20:00

Kolejka 15 - 9-10 lutego

Heiro Rzeszów 3-1 Remedium Hybryd Pyskowice 10 lutego, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 1-9 Buskowianka Busko Zdrój 9 lutego, 20:00
Futsal Team Brzeg 1-8 Górnik Polkowice 9 lutego, 18:00
Odra Opole 3-2 Futsal Nowiny 9 lutego, 16:30
Berland OSiR Komprachcice 3-7 Gwiazda Ruda Śląska 10 lutego, 17:00
GKS Tychy 3-9 GSF Gliwice 10 lutego, 15:00

Kolejka 16 - 2-3 marca

Remedium Hybryd Pyskowice 5-0 GKS Tychy 3 marca, 18:30
(wo)
mecz przerwany przy stanie 4-1 z powodu przepychanek zawodników obydwu drużyn
GSF Gliwice 2-2 Berland OSiR Komprachcice 2 marca, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-0 Odra Opole 3 marca, 17:30
Futsal Nowiny 3-3 Futsal Team Brzeg 2 marca, 18:00
Górnik Polkowice 5-2 KS AZS UMCS Lublin 2 marca, 17:00
Buskowianka Busko Zdrój 6-3 Heiro Rzeszów 2 marca, 19:00

Kolejka 17 - 9-10 marca

Buskowianka Busko Zdrój 1-1 Remedium Hybryd Pyskowice 9 marca, 19:00
Heiro Rzeszów 2-2 Górnik Polkowice 10 marca, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 2-4 Futsal Nowiny 10 kwietnia, 20:00
Futsal Team Brzeg 2-7 Gwiazda Ruda Śląska 10 marca, 18:00
Odra Opole 2-4 GSF Gliwice 9 marca, 16:30
Berland OSiR Komprachcice 2-1 GKS Tychy 10 marca, 17:00

Kolejka 18 - 16-17 marca

Remedium Hybryd Pyskowice 2-4 Berland OSiR Komprachcice 17 marca, 16:30
GKS Tychy 4-3 Odra Opole 17 marca, 15:00
GSF Gliwice 6-1 Futsal Team Brzeg 16 marca, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-2 KS AZS UMCS Lublin 17 marca, 17:00
Futsal Nowiny 5-2 Heiro Rzeszów 15 marca, 20:00
Górnik Polkowice 10-3 Buskowianka Busko Zdrój 16 marca, 17:00

Kolejka 19 - 23-24 marca

Górnik Polkowice 5-2 Remedium Hybryd Pyskowice 23 marca, 17:00
Buskowianka Busko Zdrój 6-3 Futsal Nowiny 23 marca, 16:30
Heiro Rzeszów 1-5 Gwiazda Ruda Śląska 24 marca, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 0-5 GSF Gliwice 16 lutego, 13:00
Futsal Team Brzeg 3-1 GKS Tychy 24 marca, 18:00
Odra Opole 1-4 Berland OSiR Komprachcice 24 marca, 19:00

Kolejka 20 - 30-31 marca

Remedium Hybryd Pyskowice 2-6 Odra Opole 31 marca, 16:30
Berland OSiR Komprachcice 2-3 Futsal Team Brzeg 31 marca, 19:00
GKS Tychy 3-5 KS AZS UMCS Lublin 31 marca, 18:00
GSF Gliwice 6-0 Heiro Rzeszów 31 marca, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 7-2 Buskowianka Busko Zdrój 31 marca, 17:00
Futsal Nowiny 7-7 Górnik Polkowice 30 marca, 17:00

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Futsal Nowiny 6-5 Remedium Hybryd Pyskowice 6 kwietnia, 17:00
Górnik Polkowice 2-6 Gwiazda Ruda Śląska 6 kwietnia, 17:00
Buskowianka Busko Zdrój 2-2 GSF Gliwice 5 kwietnia, 19:00
Heiro Rzeszów 5-4 GKS Tychy 7 kwietnia, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 4-4 Berland OSiR Komprachcice 7 kwietnia, 14:00
Futsal Team Brzeg 5-2 Odra Opole 6 kwietnia, 18:00

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Remedium Hybryd Pyskowice 2-5 Futsal Team Brzeg 14 kwietnia, 16:30
Odra Opole 5-4 KS AZS UMCS Lublin 13 kwietnia, 15:00
Berland OSiR Komprachcice 12-0 Heiro Rzeszów 27 kwietnia, 16:00
GKS Tychy 6-6 Buskowianka Busko Zdrój 2 kwietnia, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
GSF Gliwice 6-0 Górnik Polkowice 27 kwietnia, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 3-2 Futsal Nowiny 15 kwietnia, 20:00
w pierwotnym terminie (27 kwietnia, 18:00) odwołany

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu

Ekstraklasa futsalu 2018/2019

I liga futsalu 2018/2019 (północna)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas