[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 20 51 16 3 1 66-13 9 1 0 38-4 7 2 1 28-9
2.  Jedynka Aleksandrów Kujawski 20 42 12 6 2 51-11 6 4 0 28-5 6 2 2 23-6
3.  Gwiazda II Toruń 20 33 10 3 7 45-21 6 1 3 29-10 4 2 4 16-11
4.  Noteć Gębice 20 29 9 2 9 41-30 6 1 3 27-10 3 1 6 14-20
5.  AZS Włocławek 20 14 4 2 14 24-64 2 1 7 10-25 2 1 7 14-39
6.  Tarpan Mrocza 20 3 1 0 19 13-101 0 0 10 8-46 1 0 9 5-55

 1  2  3  4  5  6 
 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski    1-1 
2-1 
2-0 
2-0 
2-1 
3-1 
3-0 
8-0 
8-0 
7-0 
 2 Jedynka Aleksandrów Kujawski1-1 
1-1 
    1-1 
2-0 
0-0 
2-1 
4-0 
6-1 
6-0 
5-0 
 3 Gwiazda II Toruń1-2 
0-6 
0-0 
0-1 
    3-0 
6-0 
1-0 
5-1 
12-0 
1-0 
 4 Noteć Gębice1-2 
2-0 
0-3 
2-0 
1-0 
0-1 
    3-3 
6-0 
6-1 
6-0 
 5 AZS Włocławek1-3 
2-3 
0-4 
1-3 
1-1 
0-2 
1-0 
0-5 
    3-2 
1-2 
 6 Tarpan Mrocza0-7 
0-3 
0-4 
0-6 
1-3 
1-8 
2-4 
1-2 
1-5 
2-4 
    

Kolejka 1 - 1-2 września

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-1 Jedynka Aleksandrów Kujawski 1 września, 13:30
Gwiazda II Toruń 12-0 Tarpan Mrocza 2 września, 12:00
Noteć Gębice 3-3 AZS Włocławek 1 września, 17:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Jedynka Aleksandrów Kujawski 4-0 AZS Włocławek 9 września, 16:00
Tarpan Mrocza 2-4 Noteć Gębice 8 września, 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-0 Gwiazda II Toruń 8 września, 11:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Gwiazda II Toruń 0-0 Jedynka Aleksandrów Kujawski 16 września, 12:00
Noteć Gębice 1-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 16 września, 11:00
AZS Włocławek 3-2 Tarpan Mrocza 16 września, 16:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Jedynka Aleksandrów Kujawski 6-0 Tarpan Mrocza 22 września, 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-0 AZS Włocławek 22 września, 16:00
Gwiazda II Toruń 3-0 Noteć Gębice 22 września, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Noteć Gębice 0-3 Jedynka Aleksandrów Kujawski 29 września, 16:30
AZS Włocławek 1-1 Gwiazda II Toruń 30 września, 16:00
Tarpan Mrocza 0-7 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 września, 12:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Jedynka Aleksandrów Kujawski 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 7 października, 16:00
Tarpan Mrocza 1-3 Gwiazda II Toruń 6 października, 12:00
AZS Włocławek 1-0 Noteć Gębice 7 października, 16:00

Kolejka 7 - 13-14 października

AZS Włocławek 0-4 Jedynka Aleksandrów Kujawski 14 października, 16:00
Noteć Gębice 6-1 Tarpan Mrocza 14 października, 11:00
Gwiazda II Toruń 1-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 13 października, 13:15

Kolejka 8 - 20-21 października

Jedynka Aleksandrów Kujawski 1-1 Gwiazda II Toruń 21 października, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Noteć Gębice 20 października, 12:00
Tarpan Mrocza 1-5 AZS Włocławek 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Tarpan Mrocza 0-4 Jedynka Aleksandrów Kujawski 28 października, 11:00
AZS Włocławek 1-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 28 października, 16:00
Noteć Gębice 1-0 Gwiazda II Toruń 28 października, 13:00

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Jedynka Aleksandrów Kujawski 0-0 Noteć Gębice 4 listopada, 14:00
Gwiazda II Toruń 1-0 AZS Włocławek 4 listopada, 10:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 8-0 Tarpan Mrocza 3 listopada, 11:00

Kolejka 11 - 6-7 kwietnia

Jedynka Aleksandrów Kujawski 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 7 kwietnia, 16:00
Tarpan Mrocza 1-8 Gwiazda II Toruń 6 kwietnia, 11:00
AZS Włocławek 0-5 Noteć Gębice 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 13-14 kwietnia

AZS Włocławek 1-3 Jedynka Aleksandrów Kujawski 14 kwietnia, 17:00
Noteć Gębice 6-0 Tarpan Mrocza 14 kwietnia, 11:15
Gwiazda II Toruń 0-6 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 14 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia

Jedynka Aleksandrów Kujawski 2-0 Gwiazda II Toruń 28 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-1 Noteć Gębice 28 kwietnia, 16:00
Tarpan Mrocza 2-4 AZS Włocławek 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 4-5 maja

Tarpan Mrocza 0-6 Jedynka Aleksandrów Kujawski 4 maja, 11:00
AZS Włocławek 2-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 maja, 17:00
Noteć Gębice 0-1 Gwiazda II Toruń 5 maja, 15:30

Kolejka 15 - 11-12 maja

Jedynka Aleksandrów Kujawski 2-1 Noteć Gębice 12 maja, 16:00
Gwiazda II Toruń 5-1 AZS Włocławek 12 maja, 10:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 7-0 Tarpan Mrocza 12 maja, 16:00

Kolejka 16 - 18-19 maja

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Jedynka Aleksandrów Kujawski 18 maja, 14:00
Gwiazda II Toruń 1-0 Tarpan Mrocza 19 maja, 10:00
Noteć Gębice 6-0 AZS Włocławek 17 maja, 18:30

Kolejka 17 - 25-26 maja

Jedynka Aleksandrów Kujawski 6-1 AZS Włocławek 26 maja, 16:00
Tarpan Mrocza 1-2 Noteć Gębice 25 maja, 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-0 Gwiazda II Toruń 25 maja, 11:30

Kolejka 18 - 1-2 czerwca

Gwiazda II Toruń 0-1 Jedynka Aleksandrów Kujawski 2 czerwca, 10:00
Noteć Gębice 2-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1 czerwca, 17:30
AZS Włocławek 1-2 Tarpan Mrocza 2 czerwca, 17:00

Kolejka 19 - 8-9 czerwca

Jedynka Aleksandrów Kujawski 5-0 Tarpan Mrocza 9 czerwca, 14:00
przerwany przy stanie 5-0; uznano wynik z boiska
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 8-0 AZS Włocławek 9 czerwca, 14:00
Gwiazda II Toruń 6-0 Noteć Gębice 9 czerwca, 14:00

Kolejka 20 - 15-16 czerwca

Noteć Gębice 2-0 Jedynka Aleksandrów Kujawski 16 czerwca, 17:15
AZS Włocławek 0-2 Gwiazda II Toruń 15 czerwca, 15:00
Tarpan Mrocza 0-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 16 czerwca, 14:00

III liga kobiet 2018/2019 (kujawsko-pomorska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas