[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spójnia Białe Błota 14 37 12 1 1 80-20 6 1 0 37-6 6 0 1 43-14
2.  Mustang Wielgie 14 32 10 2 2 68-19 6 1 0 40-9 4 1 2 28-10
3.  Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 14 27 8 3 3 37-17 5 0 2 23-9 3 3 1 14-8
4.  GOKSiR Start Pruszcz 14 23 7 2 5 48-28 3 1 3 15-13 4 1 2 33-15
5.  Noteć Inowrocław 14 22 7 1 6 43-29 3 1 3 20-12 4 0 3 23-17
6.  Fuks Wielowicz 14 10 3 1 10 22-49 2 1 4 17-23 1 0 6 5-26
7.  Tucholanka Tuchola 14 9 3 0 11 13-88 2 0 5 7-45 1 0 6 6-43
8.  Legia Chełmża 14 3 1 0 13 6-67 1 0 6 3-38 0 0 7 3-29
KKP II Bydgoszcz wycofał się z rozgrywek po 1. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Spójnia Białe Błota    3-1 1-1 2-1 9-0 8-0 9-2 5-1 
 2 Mustang Wielgie5-2     1-1 6-3 3-1 6-1 15-1 4-0 
 3 Wda/Strażak Przechowo (Świecie)2-6 2-0     2-3 4-0 2-0 8-0 3-0* 
 4 GOKSiR Start Pruszcz3-6 2-2 1-2     0-2 4-0 3-0* 2-1 
 5 Noteć Inowrocław2-3 2-5 4-0 2-2     1-2 3-0 6-0 
 6 Fuks Wielowicz1-7 1-7 1-1 3-6 0-2     5-0 6-0 
 7 Tucholanka Tuchola1-7 0-6 0-6 0-10 1-15 2-0     3-1 
 8 Legia Chełmża0-12 0-7 0-3 0-8 0-3* 3-2 0-3     

Kolejka 1 - 8-9 września

Pauza: Noteć Inowrocław.
 
Mustang Wielgie 4-0 Legia Chełmża 9 września, 11:00
Spójnia Białe Błota 8-0 Fuks Wielowicz 9 września, 17:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-2 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 8 września, 10:00
Tucholanka Tuchola - KKP II Bydgoszcz 9 września, 16:00
goście nie dojechali

Kolejka 2 - 15-16 września

Pauza: Spójnia Białe Błota, Legia Chełmża.
 
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 8-0 Tucholanka Tuchola 15 września, 11:00
Fuks Wielowicz 3-6 GOKSiR Start Pruszcz 16 września, 10:00
Noteć Inowrocław 2-5 Mustang Wielgie 16 września, 10:00

Kolejka 3 - 22-23 września

Pauza: Wda/Strażak Przechowo (Świecie), GOKSiR Start Pruszcz.
 
Noteć Inowrocław 6-0 Legia Chełmża 23 września, 11:00
Tucholanka Tuchola 2-0 Fuks Wielowicz 22 września, 11:00
Mustang Wielgie 5-2 Spójnia Białe Błota 22 września, 11:00

Kolejka 4 - 29-30 września

Pauza: Tucholanka Tuchola, Fuks Wielowicz.
 
Legia Chełmża 0-3 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 29 września, 10:30
Noteć Inowrocław 2-3 Spójnia Białe Błota 29 września, 13:00
GOKSiR Start Pruszcz 2-2 Mustang Wielgie 29 września, 11:00

Kolejka 5 - 6-7 października

Spójnia Białe Błota 5-1 Legia Chełmża 7 października, 10:00
GOKSiR Start Pruszcz 0-2 Noteć Inowrocław 6 października, 10:00
Tucholanka Tuchola 0-6 Mustang Wielgie 10 listopada, 12:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-0 Fuks Wielowicz 6 października, 11:00

Kolejka 6 - 13-14 października

Pauza: Wda/Strażak Przechowo (Świecie), Mustang Wielgie.
 
Legia Chełmża 3-2 Fuks Wielowicz 14 października, 11:00
Spójnia Białe Błota 2-1 GOKSiR Start Pruszcz 13 października, 10:00
Tucholanka Tuchola 1-15 Noteć Inowrocław 22 października, 18:00
w pierwotnym terminie (13 października, 10:00) w Inowrocławiu odwołany

Kolejka 7 - 20-21 października

Pauza: Noteć Inowrocław, Fuks Wielowicz.
 
GOKSiR Start Pruszcz 2-1 Legia Chełmża 21 października, 15:00
Tucholanka Tuchola 1-7 Spójnia Białe Błota 20 października, 11:00
Mustang Wielgie 1-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 20 października, 10:45

Kolejka 8 - 27-28 października

Pauza: Spójnia Białe Błota, Legia Chełmża.
 
Noteć Inowrocław 4-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 27 października, 10:00
GOKSiR Start Pruszcz 3-0 Tucholanka Tuchola 27 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Fuks Wielowicz 1-7 Mustang Wielgie 28 października, 10:00

Kolejka 9 - 3-4 listopada

Pauza: GOKSiR Start Pruszcz, Mustang Wielgie.
 
Tucholanka Tuchola 3-1 Legia Chełmża 4 listopada, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-6 Spójnia Białe Błota 4 listopada, 11:00
Fuks Wielowicz 0-2 Noteć Inowrocław 4 listopada, 10:00

Kolejka 10 - 6-7 kwietnia

Mustang Wielgie 3-1 Noteć Inowrocław 7 kwietnia, 14:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-3 GOKSiR Start Pruszcz 7 kwietnia, 11:00
Fuks Wielowicz 6-0 Legia Chełmża 7 kwietnia, 15:00
Spójnia Białe Błota 9-2 Tucholanka Tuchola 7 kwietnia, 10:00

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

Mustang Wielgie 15-1 Tucholanka Tuchola 13 kwietnia, 11:00
Legia Chełmża 0-8 GOKSiR Start Pruszcz 14 kwietnia, 11:00
Spójnia Białe Błota 1-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 14 kwietnia, 10:00
Noteć Inowrocław 1-2 Fuks Wielowicz 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-0 Mustang Wielgie 27 kwietnia, 10:00
Legia Chełmża 0-3 Noteć Inowrocław 28 kwietnia, 11:00
(wo)
gospodarze nie zebrali składu
Fuks Wielowicz 5-0 Tucholanka Tuchola 27 kwietnia, 17:00
GOKSiR Start Pruszcz 3-6 Spójnia Białe Błota 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 4-5 maja

Mustang Wielgie 6-3 GOKSiR Start Pruszcz 5 maja, 11:00
Noteć Inowrocław 3-0 Tucholanka Tuchola 4 maja, 11:00
Legia Chełmża 0-12 Spójnia Białe Błota 5 maja, 11:30
Fuks Wielowicz 1-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 5 maja, 17:00

Kolejka 14 - 11-12 maja

Spójnia Białe Błota 3-1 Mustang Wielgie 12 maja, 10:00
GOKSiR Start Pruszcz 4-0 Fuks Wielowicz 12 maja, 17:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 4-0 Noteć Inowrocław 12 maja, 15:00
Legia Chełmża 0-3 Tucholanka Tuchola 12 maja, 11:00

Kolejka 15 - 18-19 maja

Legia Chełmża 0-7 Mustang Wielgie 19 maja, 13:00
Fuks Wielowicz 1-7 Spójnia Białe Błota 18 maja, 17:00
Tucholanka Tuchola 0-6 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 19 maja, 11:00
Noteć Inowrocław 2-2 GOKSiR Start Pruszcz 19 maja, 11:00

Kolejka 16 - 25-26 maja

Mustang Wielgie 6-1 Fuks Wielowicz 26 maja, 15:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 3-0 Legia Chełmża 26 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Spójnia Białe Błota 9-0 Noteć Inowrocław 26 maja, 15:00
Tucholanka Tuchola 0-10 GOKSiR Start Pruszcz 26 maja, 15:00

Baraże o udział w II lidze kobiet (wielkopolska)

II liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska)

III liga kobiet 2018/2019 (pomorska)
III liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska I)
III liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska II)
III liga kobiet 2018/2019 (zachodniopomorska)

IV liga kobiet 2018/2019 (kujawsko-pomorska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas