[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mustang Wielgie 9 23 7 2 0 48-10 4 1 0 28-5 3 1 0 20-5
2.  Spójnia Białe Błota 9 22 7 1 1 43-15 4 1 0 25-5 3 0 1 18-10
3.  GOKSiR Start Pruszcz 9 16 5 1 3 26-14 2 1 2 8-7 3 0 1 18-7
4.  Noteć Inowrocław 9 15 5 0 4 35-14 2 0 3 15-10 3 0 1 20-4
5.  Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 9 14 4 2 3 21-16 2 0 2 14-9 2 2 1 7-7
6.  Tucholanka Tuchola 9 6 2 0 7 10-64 2 0 3 7-29 0 0 4 3-35 1 3 1 0 0 2-0
7.  Fuks Wielowicz 9 6 2 0 7 14-31 1 0 3 10-15 1 0 4 4-16 1 0 0 0 1 0-2
8.  Legia Chełmża 9 3 1 0 8 6-39 1 0 2 3-13 0 0 6 3-26
KKP II Bydgoszcz wycofał się z rozgrywek po 1. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Mustang Wielgie    5-2 3-1 1-1 15-1 4-0 
 2 Spójnia Białe Błota    2-1 1-1 9-2 8-0 5-1 
 3 GOKSiR Start Pruszcz2-2     0-2 1-2 3-0* 2-1 
 4 Noteć Inowrocław2-5 2-3     4-0 1-2 6-0 
 5 Wda/Strażak Przechowo (Świecie)2-6 2-3     8-0 2-0 
 6 Tucholanka Tuchola0-6 1-7 1-15     2-0 3-1 
 7 Fuks Wielowicz1-7 3-6 0-2     6-0 
 8 Legia Chełmża0-8 0-3 3-2     

Kolejka 1 - 8-9 września

Pauza: Noteć Inowrocław.
 
Mustang Wielgie 4-0 Legia Chełmża 9 września, 11:00
Spójnia Białe Błota 8-0 Fuks Wielowicz 9 września, 17:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-2 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 8 września, 10:00
Tucholanka Tuchola - KKP II Bydgoszcz 9 września, 16:00
goście nie dojechali

Kolejka 2 - 15-16 września

Pauza: Spójnia Białe Błota, Legia Chełmża.
 
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 8-0 Tucholanka Tuchola 15 września, 11:00
Fuks Wielowicz 3-6 GOKSiR Start Pruszcz 16 września, 10:00
Noteć Inowrocław 2-5 Mustang Wielgie 16 września, 10:00

Kolejka 3 - 22-23 września

Pauza: Wda/Strażak Przechowo (Świecie), GOKSiR Start Pruszcz.
 
Noteć Inowrocław 6-0 Legia Chełmża 23 września, 11:00
Tucholanka Tuchola 2-0 Fuks Wielowicz 22 września, 11:00
Mustang Wielgie 5-2 Spójnia Białe Błota 22 września, 11:00

Kolejka 4 - 29-30 września

Pauza: Tucholanka Tuchola, Fuks Wielowicz.
 
Legia Chełmża 0-3 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 29 września, 10:30
Noteć Inowrocław 2-3 Spójnia Białe Błota 29 września, 13:00
GOKSiR Start Pruszcz 2-2 Mustang Wielgie 29 września, 11:00

Kolejka 5 - 6-7 października

Spójnia Białe Błota 5-1 Legia Chełmża 7 października, 10:00
GOKSiR Start Pruszcz 0-2 Noteć Inowrocław 6 października, 10:00
Tucholanka Tuchola 0-6 Mustang Wielgie 10 listopada, 12:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-0 Fuks Wielowicz 6 października, 11:00

Kolejka 6 - 13-14 października

Pauza: Wda/Strażak Przechowo (Świecie), Mustang Wielgie.
 
Legia Chełmża 3-2 Fuks Wielowicz 14 października, 11:00
Spójnia Białe Błota 2-1 GOKSiR Start Pruszcz 13 października, 10:00
Tucholanka Tuchola 1-15 Noteć Inowrocław 22 października, 18:00
w pierwotnym terminie (13 października, 10:00) w Inowrocławiu odwołany

Kolejka 7 - 20-21 października

Pauza: Noteć Inowrocław, Fuks Wielowicz.
 
GOKSiR Start Pruszcz 2-1 Legia Chełmża 21 października, 15:00
Tucholanka Tuchola 1-7 Spójnia Białe Błota 20 października, 11:00
Mustang Wielgie 1-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 20 października, 10:45

Kolejka 8 - 27-28 października

Pauza: Spójnia Białe Błota, Legia Chełmża.
 
Noteć Inowrocław 4-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 27 października, 10:00
GOKSiR Start Pruszcz 3-0 Tucholanka Tuchola 27 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Fuks Wielowicz 1-7 Mustang Wielgie 28 października, 10:00

Kolejka 9 - 3-4 listopada

Pauza: GOKSiR Start Pruszcz, Mustang Wielgie.
 
Tucholanka Tuchola 3-1 Legia Chełmża 4 listopada, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-6 Spójnia Białe Błota 4 listopada, 11:00
Fuks Wielowicz 0-2 Noteć Inowrocław 4 listopada, 10:00

Kolejka 10 - 6-7 kwietnia

Mustang Wielgie 3-1 Noteć Inowrocław 7 kwietnia, 14:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-3 GOKSiR Start Pruszcz 7 kwietnia, 11:00
Fuks Wielowicz 6-0 Legia Chełmża 7 kwietnia, 15:00
Spójnia Białe Błota 9-2 Tucholanka Tuchola 7 kwietnia, 10:00

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

Mustang Wielgie 15-1 Tucholanka Tuchola 13 kwietnia, 11:00
Legia Chełmża 0-8 GOKSiR Start Pruszcz 14 kwietnia, 11:00
Spójnia Białe Błota 1-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 14 kwietnia, 10:00
Noteć Inowrocław 1-2 Fuks Wielowicz 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Mustang Wielgie
Legia Chełmża - Noteć Inowrocław
Fuks Wielowicz - Tucholanka Tuchola
GOKSiR Start Pruszcz - Spójnia Białe Błota

Kolejka 13 - 4-5 maja

Mustang Wielgie - GOKSiR Start Pruszcz
Noteć Inowrocław - Tucholanka Tuchola
Legia Chełmża - Spójnia Białe Błota
Fuks Wielowicz - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)

Kolejka 14 - 11-12 maja

Spójnia Białe Błota - Mustang Wielgie
GOKSiR Start Pruszcz - Fuks Wielowicz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Noteć Inowrocław
Legia Chełmża - Tucholanka Tuchola

Kolejka 15 - 18-19 maja

Legia Chełmża - Mustang Wielgie
Fuks Wielowicz - Spójnia Białe Błota
Tucholanka Tuchola - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Noteć Inowrocław - GOKSiR Start Pruszcz

Kolejka 16 - 25-26 maja

Mustang Wielgie - Fuks Wielowicz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Legia Chełmża
Spójnia Białe Błota - Noteć Inowrocław
Tucholanka Tuchola - GOKSiR Start Pruszcz

II liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska)

III liga kobiet 2018/2019 (pomorska)
III liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska I)
III liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska II)
III liga kobiet 2018/2019 (zachodniopomorska)

IV liga kobiet 2018/2019 (kujawsko-pomorska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas