[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: wielkopolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KA 4 resPect Krobia 13 34 11 1 1 50-21 7 0 0 27-7 4 1 1 23-14
2.  LZS Stare Oborzyska 13 28 9 1 3 66-18 6 1 0 32-5 3 0 3 34-13
3.  Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 13 20 6 2 5 36-26 3 1 2 19-10 3 1 3 17-16
4.  Grom Wolsztyn 13 18 6 0 7 46-36 4 0 3 28-20 2 0 4 18-16
5.  Polonia 1912 Leszno 13 14 4 2 7 24-40 1 1 3 8-19 3 1 4 16-21
6.  Grom Czacz 13 0 0 0 13 9-90 0 0 7 6-50 0 0 6 3-40
Grom Czacz wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6 
 1 KA 4 resPect Krobia    3-2 
2-1 
4-0 
2-1 
2-1 
2-1 
12-1 
 2 LZS Stare Oborzyska4-2 
1-1 
    6-0 
4-1 
8-1 
6-0 
3-0* 
 3 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski2-4 
4-2 
    3-2 
1-1 
0-1 
9-0 
 4 Grom Wolsztyn4-5 
1-3 
3-2 
5-1 
0-3 
    7-5 
8-1 
 5 Polonia 1912 Leszno1-4 
2-9 
2-2 
1-3 
    2-1 
 6 Grom Czacz2-7 
0-16 
1-7 
0-3* 
2-11 
1-3 
0-3* 
    

Kolejka 1 - 1-2 września

Polonia 1912 Leszno 2-1 Grom Czacz 12 września, 17:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 3-2 Grom Wolsztyn 1 września, 14:00
KA 4 resPect Krobia 3-2 LZS Stare Oborzyska 1 września, 11:00
w Chwałkowie

Kolejka 2 - 8-9 września

Grom Czacz 0-16 LZS Stare Oborzyska 9 września, 15:00
Grom Wolsztyn 4-5 KA 4 resPect Krobia 6 września, 17:00
Polonia 1912 Leszno 2-2 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 8 września, 11:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 9-0 Grom Czacz 15 września, 14:00
KA 4 resPect Krobia 2-1 Polonia 1912 Leszno 8 listopada, 16:30
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) odwołany
LZS Stare Oborzyska 4-1 Grom Wolsztyn 15 września, 15:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Grom Czacz 2-11 Grom Wolsztyn 23 września, 11:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 2-4 KA 4 resPect Krobia 22 września, 14:00
LZS Stare Oborzyska 8-1 Polonia 1912 Leszno 22 września, 14:00

Kolejka 5 - 29-30 września

KA 4 resPect Krobia 12-1 Grom Czacz 27 września, 17:00
LZS Stare Oborzyska 6-0 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 29 września, 11:00
Grom Wolsztyn 7-5 Polonia 1912 Leszno 30 września, 14:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Grom Czacz 1-3 Polonia 1912 Leszno 7 października, 15:00
Grom Wolsztyn 5-1 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 6 października, 12:30
LZS Stare Oborzyska 4-2 KA 4 resPect Krobia 7 października, 14:00

Kolejka 7 - 13-14 października

LZS Stare Oborzyska 6-0 Grom Czacz 13 października, 15:00
KA 4 resPect Krobia 4-0 Grom Wolsztyn 13 października, 11:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 1-1 Polonia 1912 Leszno 13 października, 14:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Grom Czacz 1-7 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 21 października, 11:00
Polonia 1912 Leszno 1-4 KA 4 resPect Krobia 18 października, 17:00
Grom Wolsztyn 1-3 LZS Stare Oborzyska 20 października, 12:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Polonia 1912 Leszno 2-9 LZS Stare Oborzyska 28 października, 11:00
Grom Wolsztyn 8-1 Grom Czacz 27 października, 14:00
KA 4 resPect Krobia 2-1 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 28 października, 11:00

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Grom Czacz 2-7 KA 4 resPect Krobia 3 listopada, 14:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 4-2 LZS Stare Oborzyska 3 listopada, 14:00
Polonia 1912 Leszno 1-3 Grom Wolsztyn 3 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 30-31 marca

Grom Czacz 0-3 Polonia 1912 Leszno
(wo)
Grom Wolsztyn 0-3 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 30 marca, 15:00
LZS Stare Oborzyska 1-1 KA 4 resPect Krobia 30 marca, 12:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

LZS Stare Oborzyska 3-0 Grom Czacz
(wo)
KA 4 resPect Krobia 2-1 Grom Wolsztyn 7 kwietnia, 14:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 0-1 Polonia 1912 Leszno 6 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Grom Czacz 0-3 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
(wo)
KA 4 resPect Krobia 2-1 Polonia 1912 Leszno 14 kwietnia, 14:00
Grom Wolsztyn 3-2 LZS Stare Oborzyska 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Grom Wolsztyn - Grom Czacz
KA 4 resPect Krobia - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno - LZS Stare Oborzyska

Kolejka 15 - 4-5 maja

Grom Czacz - KA 4 resPect Krobia
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - LZS Stare Oborzyska
Polonia 1912 Leszno - Grom Wolsztyn

Kolejka 16 - 11-12 maja

Polonia 1912 Leszno - Grom Czacz
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - Grom Wolsztyn
KA 4 resPect Krobia - LZS Stare Oborzyska

Kolejka 17 - 18-19 maja

Grom Czacz - LZS Stare Oborzyska
Grom Wolsztyn - KA 4 resPect Krobia
Polonia 1912 Leszno - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski

Kolejka 18 - 25-26 maja

Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - Grom Czacz
Polonia 1912 Leszno - KA 4 resPect Krobia
LZS Stare Oborzyska - Grom Wolsztyn

Kolejka 19 - 1-2 czerwca

LZS Stare Oborzyska - Polonia 1912 Leszno
Grom Czacz - Grom Wolsztyn
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - KA 4 resPect Krobia

Kolejka 20 - 8-9 czerwca

KA 4 resPect Krobia - Grom Czacz
LZS Stare Oborzyska - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
Grom Wolsztyn - Polonia 1912 Leszno

II liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska)

III liga kobiet 2018/2019 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2018/2019 (pomorska)
III liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska I)
III liga kobiet 2018/2019 (zachodniopomorska)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas