[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GOSRiT Luzino 24 57 18 3 3 131-29 10 1 1 67-11 8 2 2 64-18
2.  Jastrząb Malbork 24 54 17 3 4 86-41 8 2 2 30-18 9 1 2 56-23
3.  Lew Lębork 24 52 17 1 6 126-43 8 1 3 62-18 9 0 3 64-25
4.  Lechia II Gdańsk 24 50 15 5 4 94-32 8 3 1 66-16 7 2 3 28-16 2 6 2 0 0 6-2
5.  Sztorm II Gdańsk 24 50 16 2 6 89-31 9 0 3 45-18 7 2 3 44-13 2 0 0 0 2 2-6
6.  GKS Żukowo 24 49 16 1 7 83-33 9 0 3 51-18 7 1 4 32-15
7.  Pogoń II Tczew 24 35 10 5 9 62-70 5 2 5 31-37 5 3 4 31-33
8.  Stal Jezierzyce 24 33 10 3 11 47-60 6 3 3 23-13 4 0 8 24-47
9.  Chojniczanka Chojnice 24 26 8 2 14 57-59 4 1 7 29-29 4 1 7 28-30
10.  Olimpia Czersk 24 18 5 3 16 34-99 2 1 9 14-47 3 2 7 20-52
11.  Zenit Łęczyce 24 16 5 1 18 39-89 1 1 10 20-51 4 0 8 19-38
12.  Potok Pszczółki 24 9 2 3 19 24-112 1 1 10 11-58 1 2 9 13-54
13.  Canicuła Bytów 24 3 1 0 23 9-183 0 0 12 5-93 1 0 11 4-90
Canicuła Bytów wycofała się z rozgrywek po 22. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 GOSRiT Luzino    1-3 5-3 4-0 2-2 5-1 8-0 9-1 2-1 7-0 2-0 7-0 15-0 
 2 Jastrząb Malbork4-1     1-6 1-1 0-4 2-1 1-1 3-0* 3-2 2-1 5-1 5-0 3-0* 
 3 Lew Lębork1-3 5-4     2-2 1-3 1-3 11-1 6-0 4-1 3-0* 7-1 13-0 8-0 
 4 Lechia II Gdańsk2-2 4-6 4-0     3-2 1-1 2-2 9-1 4-1 3-1 5-0 6-0 23-0 
 5 Sztorm II Gdańsk1-6 1-0 2-1 0-3*     2-0 0-3* 5-1 3-0 16-0 5-4 7-0 3-0* 
 6 GKS Żukowo3-0 1-3 4-6 0-3 2-0     4-1 4-1 5-2 10-1 5-0 3-1 10-0 
 7 Pogoń II Tczew1-4 4-4 4-6 3-0 0-0 1-9     3-0* 5-3 4-6 3-0* 3-2 0-3* 
 8 Stal Jezierzyce1-1 0-3 0-2 3-1 3-0* 0-1 3-2     1-1 2-2 4-0 3-0 3-0* 
 9 Chojniczanka Chojnice2-7 1-2 2-6 1-2 0-3 2-1 2-2 1-2     4-0 1-2 4-2 9-0 
 10 Olimpia Czersk0-13 2-4 0-8 0-4 1-3 1-4 0-2 3-2 2-3     1-2 2-2 2-0 
 11 Zenit Łęczyce1-3 0-6 2-7 2-7 1-10 0-2 0-6 2-3 0-3* 1-3     1-1 10-0 
 12 Potok Pszczółki1-6 0-6 1-11 0-2 0-4 0-6 2-8 2-5 1-3 0-0 0-6     4-1 
 13 Canicuła Bytów1-18 4-15 0-8 0-3* 0-13 0-3 0-3* 0-8 0-8 0-6 0-3* 0-5     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: Sztorm II Gdańsk.
 
Pogoń II Tczew 3-0 Lechia II Gdańsk 18 sierpnia, 18:00
Zenit Łęczyce 10-0 Canicuła Bytów 18 listopada, 11:00
Olimpia Czersk 2-3 Chojniczanka Chojnice 19 sierpnia, 15:00
Lew Lębork 1-3 GKS Żukowo 18 sierpnia, 11:00
GOSRiT Luzino 7-0 Potok Pszczółki 19 sierpnia, 13:00
Stal Jezierzyce 0-3 Jastrząb Malbork 18 listopada, 14:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Potok Pszczółki.
 
GKS Żukowo 3-0 GOSRiT Luzino 26 sierpnia, 11:00
Chojniczanka Chojnice 2-6 Lew Lębork 25 sierpnia, 16:00
Canicuła Bytów 0-6 Olimpia Czersk 26 sierpnia, 13:30
Stal Jezierzyce 4-0 Zenit Łęczyce 26 sierpnia, 16:00
Lechia II Gdańsk 4-6 Jastrząb Malbork 26 sierpnia, 13:00
Sztorm II Gdańsk 0-3 Pogoń II Tczew 26 sierpnia, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Pogoń II Tczew.
 
Jastrząb Malbork 0-4 Sztorm II Gdańsk 1 września, 13:00
Zenit Łęczyce 2-7 Lechia II Gdańsk 2 września, 14:00
Olimpia Czersk 3-2 Stal Jezierzyce 2 września, 14:00
Lew Lębork 8-0 Canicuła Bytów 2 września, 11:00
GOSRiT Luzino 2-1 Chojniczanka Chojnice 2 września, 13:00
Potok Pszczółki 0-6 GKS Żukowo 2 września, 15:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: GKS Żukowo.
 
Chojniczanka Chojnice 4-2 Potok Pszczółki 9 września, 14:00
Canicuła Bytów 1-18 GOSRiT Luzino 9 września, 13:30
Stal Jezierzyce 0-2 Lew Lębork 9 września, 11:00
Lechia II Gdańsk 3-1 Olimpia Czersk 8 września, 17:00
Sztorm II Gdańsk 5-4 Zenit Łęczyce 8 września, 15:00
Pogoń II Tczew 4-4 Jastrząb Malbork 9 września, 11:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Jastrząb Malbork.
 
Zenit Łęczyce 0-6 Pogoń II Tczew 16 września, 14:00
Olimpia Czersk 1-3 Sztorm II Gdańsk 16 września, 14:00
Lew Lębork 2-2 Lechia II Gdańsk 15 września, 16:30
GOSRiT Luzino 9-1 Stal Jezierzyce 16 września, 13:00
Potok Pszczółki 4-1 Canicuła Bytów 16 września, 15:00
GKS Żukowo 5-2 Chojniczanka Chojnice 16 września, 11:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Chojniczanka Chojnice.
 
Canicuła Bytów 0-3 GKS Żukowo 23 września, 13:30
Stal Jezierzyce 3-0 Potok Pszczółki 23 września, 16:00
Lechia II Gdańsk 2-2 GOSRiT Luzino 23 września, 15:00
na Stadionie Miejskim
Sztorm II Gdańsk 2-1 Lew Lębork 23 września, 17:00
w Gdyni; na boisku B Gdyńskiego Centrum Sportu
Pogoń II Tczew 4-6 Olimpia Czersk 23 września, 13:30
Jastrząb Malbork 5-1 Zenit Łęczyce 22 września, 11:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Zenit Łęczyce.
 
Olimpia Czersk 2-4 Jastrząb Malbork 29 września, 11:00
Lew Lębork 11-1 Pogoń II Tczew 30 września, 11:00
GOSRiT Luzino 2-2 Sztorm II Gdańsk 30 września, 13:00
Potok Pszczółki 0-2 Lechia II Gdańsk 30 września, 15:00
GKS Żukowo 4-1 Stal Jezierzyce 30 września, 11:00
Chojniczanka Chojnice 9-0 Canicuła Bytów 29 września, 14:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Canicuła Bytów.
 
Stal Jezierzyce 1-1 Chojniczanka Chojnice 7 października, 16:00
Lechia II Gdańsk 1-1 GKS Żukowo 6 października, 19:00
Sztorm II Gdańsk 7-0 Potok Pszczółki 7 października, 15:00
Pogoń II Tczew 1-4 GOSRiT Luzino 7 października, 14:00
Jastrząb Malbork 1-6 Lew Lębork 6 października, 11:00
Zenit Łęczyce 1-3 Olimpia Czersk 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Olimpia Czersk.
 
Lew Lębork 7-1 Zenit Łęczyce 14 października, 13:00
GOSRiT Luzino 1-3 Jastrząb Malbork 14 października, 13:00
Potok Pszczółki 2-8 Pogoń II Tczew 14 października, 15:00
GKS Żukowo 2-0 Sztorm II Gdańsk 14 października, 11:00
Chojniczanka Chojnice 1-2 Lechia II Gdańsk 14 października, 14:00
Canicuła Bytów 0-8 Stal Jezierzyce 14 października, 11:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Stal Jezierzyce.
 
Lechia II Gdańsk 23-0 Canicuła Bytów 21 października, 15:00
na Stadionie Miejskim
Sztorm II Gdańsk 3-0 Chojniczanka Chojnice 21 października, 19:00
Pogoń II Tczew 1-9 GKS Żukowo 21 października, 13:00
Jastrząb Malbork 5-0 Potok Pszczółki 20 października, 11:00
Zenit Łęczyce 1-3 GOSRiT Luzino 21 października, 14:00
Olimpia Czersk 0-8 Lew Lębork 20 października, 12:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Lew Lębork.
 
GOSRiT Luzino 7-0 Olimpia Czersk 28 października, 13:00
Potok Pszczółki 0-6 Zenit Łęczyce 27 października, 12:00
GKS Żukowo 1-3 Jastrząb Malbork 28 października, 11:00
Chojniczanka Chojnice 2-2 Pogoń II Tczew 27 października, 11:00
Canicuła Bytów 0-13 Sztorm II Gdańsk 28 października, 11:00
przerwany w 54. minucie przy stanie 0-13 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
Stal Jezierzyce 3-1 Lechia II Gdańsk 28 października, 11:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Lechia II Gdańsk.
 
Sztorm II Gdańsk 5-1 Stal Jezierzyce 4 listopada, 15:00
Pogoń II Tczew 0-3 Canicuła Bytów 4 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 13-0
Jastrząb Malbork 3-2 Chojniczanka Chojnice 3 listopada, 15:00
Zenit Łęczyce 0-2 GKS Żukowo 4 listopada, 12:00
Olimpia Czersk 2-2 Potok Pszczółki 4 listopada, 13:00
Lew Lębork 1-3 GOSRiT Luzino 4 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: GOSRiT Luzino.
 
Potok Pszczółki 1-11 Lew Lębork 10 listopada, 14:00
GKS Żukowo 10-1 Olimpia Czersk 12 listopada, 12:00
Chojniczanka Chojnice 1-2 Zenit Łęczyce 11 listopada, 14:00
Canicuła Bytów 4-15 Jastrząb Malbork 10 listopada, 11:00
Stal Jezierzyce 3-2 Pogoń II Tczew 11 listopada, 14:00
Lechia II Gdańsk 3-2 Sztorm II Gdańsk 10 listopada, 17:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Pauza: Sztorm II Gdańsk.
 
Jastrząb Malbork 3-0 Stal Jezierzyce 23 marca, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Lechia II Gdańsk 2-2 Pogoń II Tczew 24 marca, 15:00
Canicuła Bytów 0-3 Zenit Łęczyce 24 marca, 13:15
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Chojniczanka Chojnice 4-0 Olimpia Czersk 24 marca, 11:00
GKS Żukowo 4-6 Lew Lębork 24 marca, 11:00
Potok Pszczółki 1-6 GOSRiT Luzino 24 marca, 16:30

Kolejka 15 - 30-31 marca

Pauza: Potok Pszczółki.
 
GOSRiT Luzino 5-1 GKS Żukowo 31 marca, 13:00
Lew Lębork 4-1 Chojniczanka Chojnice 31 marca, 11:00
Olimpia Czersk 2-0 Canicuła Bytów 31 marca, 14:00
Zenit Łęczyce 2-3 Stal Jezierzyce 31 marca, 12:00
Jastrząb Malbork 1-1 Lechia II Gdańsk 30 marca, 10:00
Pogoń II Tczew 0-0 Sztorm II Gdańsk 30 marca, 12:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Pauza: Pogoń II Tczew.
 
Sztorm II Gdańsk 1-0 Jastrząb Malbork 6 kwietnia, 15:00
Lechia II Gdańsk 5-0 Zenit Łęczyce 7 kwietnia, 17:00
Stal Jezierzyce 2-2 Olimpia Czersk 7 kwietnia, 11:00
Canicuła Bytów 0-8 Lew Lębork 7 kwietnia, 13:15
Chojniczanka Chojnice 2-7 GOSRiT Luzino 6 kwietnia, 11:00
GKS Żukowo 3-1 Potok Pszczółki 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Pauza: GKS Żukowo.
 
Potok Pszczółki 1-3 Chojniczanka Chojnice 13 kwietnia, 17:00
GOSRiT Luzino 15-0 Canicuła Bytów 14 kwietnia, 13:00
Lew Lębork 6-0 Stal Jezierzyce 14 kwietnia, 11:00
Olimpia Czersk 0-4 Lechia II Gdańsk 13 kwietnia, 11:00
Zenit Łęczyce 1-10 Sztorm II Gdańsk 14 kwietnia, 12:00
Jastrząb Malbork 1-1 Pogoń II Tczew 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 17 kwietnia

Pauza: Jastrząb Malbork.
 
Pogoń II Tczew 3-0 Zenit Łęczyce 17 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Sztorm II Gdańsk 16-0 Olimpia Czersk 19 kwietnia, 19:00
Lechia II Gdańsk 4-0 Lew Lębork 17 kwietnia, 17:30
Stal Jezierzyce 1-1 GOSRiT Luzino 17 kwietnia, 18:00
Canicuła Bytów 0-5 Potok Pszczółki 17 kwietnia, 17:00
Chojniczanka Chojnice 2-1 GKS Żukowo 17 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Pauza: Chojniczanka Chojnice.
 
GKS Żukowo 10-0 Canicuła Bytów 28 kwietnia, 15:00
Potok Pszczółki 2-5 Stal Jezierzyce 27 kwietnia, 11:00
GOSRiT Luzino 4-0 Lechia II Gdańsk 25 kwietnia, 17:30
Lew Lębork 1-3 Sztorm II Gdańsk 28 kwietnia, 13:00
Olimpia Czersk 0-2 Pogoń II Tczew 28 kwietnia, 18:00
Zenit Łęczyce 0-6 Jastrząb Malbork 28 kwietnia, 12:00
na boisku 1-6

Kolejka 20 - 4-5 maja

Pauza: Zenit Łęczyce.
 
Jastrząb Malbork 2-1 Olimpia Czersk 4 maja, 15:00
Pogoń II Tczew 4-6 Lew Lębork 4 maja, 14:00
Sztorm II Gdańsk 1-6 GOSRiT Luzino 7 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 11:00) odwołany
Lechia II Gdańsk 6-0 Potok Pszczółki 4 maja, 17:00
Stal Jezierzyce 0-1 GKS Żukowo 5 maja, 15:00
Canicuła Bytów 0-8 Chojniczanka Chojnice 5 maja, 13:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Pauza: Canicuła Bytów.
 
Chojniczanka Chojnice 1-2 Stal Jezierzyce 12 maja, 11:00
GKS Żukowo 0-3 Lechia II Gdańsk 12 maja, 11:00
Potok Pszczółki 0-4 Sztorm II Gdańsk 11 maja, 14:00
GOSRiT Luzino 8-0 Pogoń II Tczew 12 maja, 13:00
Lew Lębork 5-4 Jastrząb Malbork 12 maja, 11:00
Olimpia Czersk 1-2 Zenit Łęczyce 12 maja, 18:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Pauza: Olimpia Czersk.
 
Zenit Łęczyce 2-7 Lew Lębork 19 maja, 12:00
Jastrząb Malbork 4-1 GOSRiT Luzino 18 maja, 17:00
Pogoń II Tczew 3-2 Potok Pszczółki 19 maja, 11:00
Sztorm II Gdańsk 2-0 GKS Żukowo 19 maja, 16:00
Lechia II Gdańsk 4-1 Chojniczanka Chojnice 19 maja, 13:00
na Stadionie Miejskim
Stal Jezierzyce 3-0 Canicuła Bytów 19 maja, 15:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 23 - 25-26 maja

Pauza: Stal Jezierzyce.
 
Canicuła Bytów 0-3 Lechia II Gdańsk
(wo)
Chojniczanka Chojnice 0-3 Sztorm II Gdańsk 22 maja, 16:00
GKS Żukowo 4-1 Pogoń II Tczew 26 maja, 11:00
Potok Pszczółki 0-6 Jastrząb Malbork 25 maja, 11:00
GOSRiT Luzino 2-0 Zenit Łęczyce 26 maja, 13:00
Lew Lębork 3-0 Olimpia Czersk 26 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Pauza: Lew Lębork.
 
Olimpia Czersk 0-13 GOSRiT Luzino 2 czerwca, 15:00
Zenit Łęczyce 1-1 Potok Pszczółki 2 czerwca, 12:00
Jastrząb Malbork 2-1 GKS Żukowo 1 czerwca, 17:00
Pogoń II Tczew 5-3 Chojniczanka Chojnice 2 czerwca, 11:00
Sztorm II Gdańsk 3-0 Canicuła Bytów
(wo)
Lechia II Gdańsk 9-1 Stal Jezierzyce 2 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Pauza: Lechia II Gdańsk.
 
Stal Jezierzyce 3-0 Sztorm II Gdańsk 9 czerwca, 13:00
(wo)
nie odbył się
Canicuła Bytów 0-3 Pogoń II Tczew
(wo)
Chojniczanka Chojnice 1-2 Jastrząb Malbork 9 czerwca, 15:00
GKS Żukowo 5-0 Zenit Łęczyce 8 czerwca, 18:00
Potok Pszczółki 0-0 Olimpia Czersk 9 czerwca, 15:00
GOSRiT Luzino 5-3 Lew Lębork 9 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Pauza: GOSRiT Luzino.
 
Lew Lębork 13-0 Potok Pszczółki 15 czerwca, 15:00
Olimpia Czersk 1-4 GKS Żukowo 15 czerwca, 15:00
Zenit Łęczyce 0-3 Chojniczanka Chojnice 15 czerwca, 15:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Jastrząb Malbork 3-0 Canicuła Bytów
(wo)
Pogoń II Tczew 3-0 Stal Jezierzyce 15 czerwca, 15:00
(wo)
nie odbył się
Sztorm II Gdańsk 0-3 Lechia II Gdańsk 15 czerwca, 15:00
(wo)
nie odbył się

Baraże o udział w II lidze kobiet (wielkopolska)

II liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska)

III liga kobiet 2018/2019 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska I)
III liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska II)
III liga kobiet 2018/2019 (zachodniopomorska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas