[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Stargard 16 45 15 0 1 50-11 8 0 0 26-4 7 0 1 24-7
2.  Olimpia III Szczecin 15 31 10 1 4 33-16 6 1 1 21-6 4 0 3 12-10
3.  Energetyk Junior Gryfino 15 19 6 1 8 31-37 5 0 3 21-13 1 1 5 10-24
4.  Hetman Recz 15 15 5 0 10 24-34 3 0 4 15-12 2 0 6 9-22
5.  Fala Międzyzdroje 13 0 0 0 13 7-47 0 0 6 4-23 0 0 7 3-24

 1  2  3  4  5 
 1 Błękitni Stargard    4-1 
2-0 
5-0 
4-2 
5-0 
2-1 
3-0* 
1-0 
 2 Olimpia III Szczecin2-1 
0-3* 
    7-1 
1-1 
2-0 
3-0* 
3-0 
3-0* 
 3 Energetyk Junior Gryfino0-3 
3-6 
0-1 
3-2 
    4-0 
4-0 
3-1 
4-0 
 4 Hetman Recz0-1 
1-4 
0-1 
0-3* 
4-0 
3-1 
    
7-2 
 5 Fala Międzyzdroje0-3 
1-3 
1-4 

0-5 
1-2 
1-6 
    

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: Olimpia III Szczecin.
 
Energetyk Junior Gryfino 0-3 Błękitni Stargard 2 września, 10:00
Hetman Recz - Fala Międzyzdroje

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Fala Międzyzdroje.
 
Błękitni Stargard 5-0 Hetman Recz 9 września, 15:00
Olimpia III Szczecin 7-1 Energetyk Junior Gryfino 9 września, 11:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Energetyk Junior Gryfino.
 
Hetman Recz 0-1 Olimpia III Szczecin 15 września, 11:00
Fala Międzyzdroje 0-3 Błękitni Stargard 15 września, 14:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Błękitni Stargard.
 
Olimpia III Szczecin 3-0 Fala Międzyzdroje 22 września, 11:00
Energetyk Junior Gryfino 4-0 Hetman Recz 10 listopada, 9:00
w pierwotnym terminie (22 września, 13:00) odwołany

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Hetman Recz.
 
Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino 30 września, 14:00
Błękitni Stargard 4-1 Olimpia III Szczecin 30 września, 14:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: Olimpia III Szczecin.
 
Błękitni Stargard 5-0 Energetyk Junior Gryfino 7 października, 15:00
Fala Międzyzdroje 1-2 Hetman Recz 7 października, 14:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Fala Międzyzdroje.
 
Hetman Recz 0-1 Błękitni Stargard 14 października, 13:00
Energetyk Junior Gryfino 0-1 Olimpia III Szczecin 14 października, 10:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Energetyk Junior Gryfino.
 
Olimpia III Szczecin 2-0 Hetman Recz 20 października, 11:00
Błękitni Stargard 3-0 Fala Międzyzdroje 21 października, 15:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Błękitni Stargard.
 
Fala Międzyzdroje 1-4 Olimpia III Szczecin 27 października, 14:00
Hetman Recz 4-0 Energetyk Junior Gryfino 28 października, 13:00

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Pauza: Hetman Recz.
 
Energetyk Junior Gryfino 3-1 Fala Międzyzdroje 4 listopada, 14:00
Olimpia III Szczecin 2-1 Błękitni Stargard 4 listopada, 13:30

Kolejka 11 - 23-24 marca

Pauza: Olimpia III Szczecin.
 
Błękitni Stargard 4-2 Energetyk Junior Gryfino 24 marca, 18:00
Fala Międzyzdroje 1-6 Hetman Recz 24 marca, 14:00

Kolejka 12 - 30-31 marca

Pauza: Fala Międzyzdroje.
 
Hetman Recz 1-4 Błękitni Stargard 30 marca, 15:00
Energetyk Junior Gryfino 3-2 Olimpia III Szczecin 31 marca, 12:00

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Pauza: Energetyk Junior Gryfino.
 
Olimpia III Szczecin 3-0 Hetman Recz 22 maja, 13:30
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Błękitni Stargard 1-0 Fala Międzyzdroje 4 kwietnia, 18:00

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Pauza: Błękitni Stargard.
 
Fala Międzyzdroje - Olimpia III Szczecin 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 14:00) odwołany
Hetman Recz 3-1 Energetyk Junior Gryfino 14 kwietnia, 11:30

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Hetman Recz.
 
Energetyk Junior Gryfino 4-0 Fala Międzyzdroje 28 kwietnia, 16:00
Olimpia III Szczecin 0-3 Błękitni Stargard
(wo)

Kolejka 16 - 11-12 maja

Pauza: Olimpia III Szczecin.
 
Energetyk Junior Gryfino 3-6 Błękitni Stargard 12 maja, 17:00
Hetman Recz 7-2 Fala Międzyzdroje 12 maja, 12:00

Kolejka 17 - 18-19 maja

Pauza: Fala Międzyzdroje.
 
Błękitni Stargard 2-1 Hetman Recz 19 maja, 19:00
Olimpia III Szczecin 1-1 Energetyk Junior Gryfino 19 maja, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 maja

Pauza: Energetyk Junior Gryfino.
 
Hetman Recz 0-3 Olimpia III Szczecin
(wo)
nie odbył się
Fala Międzyzdroje 1-3 Błękitni Stargard 26 maja, 18:00

Kolejka 19 - 1-2 czerwca

Pauza: Błękitni Stargard.
 
Olimpia III Szczecin 3-0 Fala Międzyzdroje 1 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Energetyk Junior Gryfino 4-0 Hetman Recz 2 czerwca, 11:00

Kolejka 20 - 8-9 czerwca

Pauza: Hetman Recz.
 
Fala Międzyzdroje 0-5 Energetyk Junior Gryfino 8 czerwca, 15:00
Błękitni Stargard 2-0 Olimpia III Szczecin 9 czerwca, 15:00

Baraże o udział w II lidze kobiet (wielkopolska)

II liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska)

III liga kobiet 2018/2019 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2018/2019 (pomorska)
III liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska I)
III liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas