[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

PKO Ekstraklasa 2019/2020
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Szczecin 8 17 5 2 1 9-4 3 0 1 5-2 2 2 0 4-2
2.  Jagiellonia Białystok 9 16 4 4 1 15-8 2 1 1 6-4 2 3 0 9-4
3.  Cracovia 8 16 5 1 2 14-8 3 0 1 7-3 2 1 1 7-5 1 0 0 0 1 1-2
4.  Śląsk Wrocław 8 16 4 4 0 10-5 2 1 0 5-3 2 3 0 5-2 1 3 1 0 0 2-1
5.  Legia Warszawa 8 14 4 2 2 10-7 2 1 1 5-3 2 1 1 5-4
6.  Piast Gliwice 9 14 4 2 3 10-8 2 2 1 5-4 2 0 2 5-4
7.  Lechia Gdańsk 8 13 3 4 1 9-7 1 3 0 4-3 2 1 1 5-4
8.  Lech Poznań 9 12 3 3 3 14-12 1 1 2 7-6 2 2 1 7-6
9.  Wisła Kraków 8 11 3 2 3 12-8 3 0 1 9-3 0 2 2 3-5 1 3 1 0 0 1-0
10.  Górnik Zabrze 8 11 3 2 3 7-6 3 1 0 5-0 0 1 3 2-6 1 0 0 0 1 0-1
11.  Wisła Płock 8 10 3 1 4 7-15 2 1 1 5-4 1 0 3 2-11
12.  Raków Częstochowa 9 9 3 0 6 10-14 2 0 3 7-8 1 0 3 3-6
13.  Zagłębie Lubin 8 8 2 2 4 12-12 2 2 1 10-6 0 0 3 2-6
14.  Korona Kielce 8 5 1 2 5 4-11 0 1 3 2-6 1 1 2 2-5 1 1 0 1 0 1-1
15.  Arka Gdynia 8 5 1 2 5 3-13 1 2 1 2-4 0 0 4 1-9 1 1 0 1 0 1-1
16.  ŁKS Łódź 8 4 1 1 6 6-14 0 1 3 3-6 1 0 3 3-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń Szczecin    1-0 1-2 2-0 1-0 
 2 Jagiellonia Białystok    0-0 3-2 3-1 0-1 
 3 Cracovia    2-0 1-0 3-1 1-2 
 4 Śląsk Wrocław1-1 2-1     2-1 
 5 Legia Warszawa1-2 0-0     3-1 1-0 
 6 Piast Gliwice0-0     1-2 1-1 1-0 2-1 
 7 Lechia Gdańsk1-1 1-1     2-1 0-0 
 8 Lech Poznań1-1 1-2 1-3     4-0 
 9 Wisła Kraków0-1     1-0 4-2 4-0 
 10 Górnik Zabrze0-0     1-0 1-0 3-0 
 11 Wisła Płock1-0 1-2 1-1     2-1 
 12 Raków Częstochowa1-3 2-1 2-3     0-1 2-0 
 13 Zagłębie Lubin2-2 1-1 0-3 5-0     2-0 
 14 Korona Kielce0-1 0-2 1-2 1-1     
 15 Arka Gdynia0-3 0-0 1-0 1-1     
 16 ŁKS Łódź2-3 0-1 0-0 1-2     

Kolejka 1 - 20-21 lipca

Arka Gdynia 0-3 Jagiellonia Białystok 19 lipca, 18:00 (10 101)
Bartosz Bida 6, Jesús Imaz 18, Taras Romanczuk 80
Legia Warszawa 1-2 Pogoń Szczecin 21 lipca, 17:30 (13 285)
Sandro Kulenović 58 - Adam Buksa 61, Zvonimir Kožulj 83
ŁKS Łódź 0-0 Lechia Gdańsk 19 lipca, 20:30 (5452)
Piast Gliwice 1-1 Lech Poznań 20 lipca, 20:00 (4698)
Jorge Félix 6 - Paweł Tomczyk 82
Raków Częstochowa 0-1 Korona Kielce 20 lipca, 15:00 (3365)
Adnan Kovačević 49 (k)
w Bełchatowie
Wisła Kraków 0-1 Śląsk Wrocław 20 lipca, 17:30 (14 613)
Dino Štiglec 62
Wisła Płock 1-1 Górnik Zabrze 22 lipca, 18:00 (5316)
Dominik Furman 48 (k) - Igor Angulo 75
W 14. minucie Igor Angulo (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-1 Cracovia 21 lipca, 15:00 (5013)
Damjan Bohar 5 - Rafael Lopes 23

Kolejka 2 - 27-28 lipca

Cracovia 1-2 ŁKS Łódź 27 lipca, 17:30 (8043)
Sergiu Hanca 90 - Łukasz Sekulski 16, Maksymilian Rozwandowicz 56 (k)
Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Lubin 26 lipca, 18:00 (17 067)
Jesús Jiménez 73
Jagiellonia Białystok 0-1 Raków Częstochowa 27 lipca, 20:00 (12 583)
Tomáš Petrášek 81
Korona Kielce 1-2 Legia Warszawa 28 lipca, 15:00 (11 692)
Michal Papadopulos 45 - Arvydas Novikovas 25, Walerian Gwilia 90
Lech Poznań 4-0 Wisła Płock 26 lipca, 20:30 (16 616)
Darko Jevtić 13 (k), Christian Gytkjær 72, 90, Kamil Jóźwiak 90
Lechia Gdańsk 0-0 Wisła Kraków 28 lipca, 17:30 (13 270)
Pogoń Szczecin 2-0 Arka Gdynia 29 lipca, 18:00 (3897)
Zvonimir Kožulj 76, Srđan Spiridonović 90
Śląsk Wrocław 2-1 Piast Gliwice 28 lipca, 17:30 (12 794)
Erik Expósito 84, Łukasz Broź 88 (k) - Jorge Félix 31

Kolejka 3 - 3-4 sierpnia

Arka Gdynia 1-1 Korona Kielce 2 sierpnia, 18:00 (7345)
Adam Deja 51 - Jakub Żubrowski 18
Legia Warszawa 0-0 Śląsk Wrocław 4 sierpnia, 17:30 (15 298)
ŁKS Łódź 1-2 Lech Poznań 3 sierpnia, 20:00 (5452)
Dani Ramírez 32 - João Amaral 4, Darko Jevtić 34
Piast Gliwice 0-0 Pogoń Szczecin 4 sierpnia, 17:30 (4219)
Raków Częstochowa 1-3 Cracovia 3 sierpnia, 17:30 (3167)
Felicio Brown Forbes 19 - Emir Azemović 8 (s), Rafael Lopes 45, Cornel Râpă 56
w Bełchatowie
Wisła Kraków 1-0 Górnik Zabrze 5 sierpnia, 18:00 (15 007)
Chuca 90
Wisła Płock 1-2 Lechia Gdańsk 4 sierpnia, 15:00 (5511)
Dominik Furman 84 - Artur Sobiech 12, Rafał Wolski 74
żółtą kartką, a w 83. minucie czerwoną kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Flávio Paixão
Zagłębie Lubin 2-2 Jagiellonia Białystok 2 sierpnia, 20:30 (4003)
Patryk Szysz 70, Łukasz Poręba 78 - Patryk Klimala 39, Jesús Imaz 66

Kolejka 4 - 10-11 sierpnia

Cracovia 1-0 Korona Kielce 11 sierpnia, 17:30 (7698)
Sergiu Hanca 35
Górnik Zabrze 1-0 Raków Częstochowa 10 sierpnia, 20:00 (17 968)
Igor Sapała 63 (s)
Lech Poznań 1-3 Śląsk Wrocław 9 sierpnia, 20:30 (32 307)
Darko Jevtić 14 - Róbert Pich 6 (k), Łukasz Broź 16, 26
Lechia Gdańsk 1-1 Jagiellonia Białystok 12 sierpnia, 18:00 (13 348)
Artur Sobiech 25 - Ognjen Mudrinski 74
ŁKS Łódź 0-1 Piast Gliwice 11 sierpnia, 15:00 (5277)
Artur Bogusz 77 (s)
W 70. minucie Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 1-0 Wisła Kraków 10 sierpnia, 15:00 (3947)
Kóstas Triantafyllópoulos 55
Wisła Płock 1-0 Legia Warszawa 18 września, 18:00 (7419)
Grzegorz Kuświk 40
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu występu drużyny gości w eliminacjach Ligi Europy / w drugim terminie (16 września, 20:30) odwołany
Zagłębie Lubin 2-0 Arka Gdynia 10 sierpnia, 17:30 (5125)
Saša Živec 3, Patryk Szysz 65

Kolejka 5 - 17-18 sierpnia

Arka Gdynia 0-0 Lech Poznań 17 sierpnia, 17:30 (10 098)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Marcin Staniszewski
Jagiellonia Białystok 3-1 Górnik Zabrze 17 sierpnia, 20:00 (10 656)
Ivan Runje 5, Bartosz Bida 45, Jesús Imaz 70 - Łukasz Wolsztyński 58
Korona Kielce 0-1 Pogoń Szczecin 19 sierpnia, 18:00 (6019)
Sebastian Kowalczyk 17
Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Lubin 18 sierpnia, 17:30 (13 017)
Marko Vešović 19
Piast Gliwice 1-0 Wisła Płock 18 sierpnia, 15:00 (3779)
Piotr Parzyszek 32
Raków Częstochowa 2-1 Lechia Gdańsk 18 sierpnia, 17:30 (3607)
Felicio Brown Forbes 41, Igor Sapała 51 - Artur Sobiech 90 (k)
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław 2-1 Cracovia 17 sierpnia, 15:00 (16 702)
Róbert Pich 30, Mateusz Cholewiak 87 - Rubio 71
Wisła Kraków 4-0 ŁKS Łódź 16 sierpnia, 20:30 (17 045)
Paweł Brożek 23, 90, David Niepsuj 44, Vukan Savićević 61

Kolejka 6 - 24-25 sierpnia

Cracovia 3-1 Arka Gdynia 24 sierpnia, 15:00 (7341)
Rafael Lopes 30, Sergiu Hanca 45 (k), Pelle van Amersfoort 89 - Dawit Schirtladze 90
Górnik Zabrze 3-0 Korona Kielce 25 sierpnia, 15:00 (18 573)
Kamil Zapolnik 24, Jesús Jiménez 45, Igor Angulo 90 (k)
Jagiellonia Białystok 3-2 Wisła Kraków 23 sierpnia, 20:30 (12 251)
Jesús Imaz 33, 38, 66 - Paweł Brożek 44, Aleksander Buksa 90
Lechia Gdańsk 1-1 Śląsk Wrocław 24 sierpnia, 17:30 (13 691)
Sławomir Peszko 54 - Przemysław Płacheta 37
ŁKS Łódź 2-3 Legia Warszawa 25 sierpnia, 17:30 (5452)
Łukasz Sekulski 4, 60 (k) - Dominik Nagy 51, Jarosław Niezgoda 72, 81
Pogoń Szczecin 1-2 Wisła Płock 26 sierpnia, 18:00 (3894)
Srđan Spiridonović 14 - Ricardinho 11, Dominik Furman 48
Raków Częstochowa 2-3 Lech Poznań 24 sierpnia, 20:00 (4018)
Petr Schwarz 51 (k), 74 (k) - Karlo Muhar 30, Christian Gytkjær 32, 84
w Bełchatowie
Zagłębie Lubin 0-3 Piast Gliwice 25 sierpnia, 17:30 (3467)
Jorge Félix 10, Piotr Parzyszek 52, Gerard Badía 90

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września

Arka Gdynia 1-0 Górnik Zabrze 30 sierpnia, 18:00 (6321)
Dawit Schirtladze 55
Korona Kielce 0-2 Jagiellonia Białystok 30 sierpnia, 20:30 (5261)
Ivan Runje 43, Jesús Imaz 58
Lech Poznań 1-2 Cracovia 1 września, 17:30 (25 768)
Paweł Tomczyk 88 - Cornel Râpă 27, Pelle van Amersfoort 68
Legia Warszawa 3-1 Raków Częstochowa 1 września, 20:00 (13 084)
Jarosław Niezgoda 5, 10, 52 (k) - Tomáš Petrášek 90
Piast Gliwice 1-2 Lechia Gdańsk 31 sierpnia, 17:30 (4875)
Jorge Félix 87 (k) - Sławomir Peszko 55, Žarko Udovičić 69
Śląsk Wrocław 1-1 Pogoń Szczecin 1 września, 15:00 (24 968)
Róbert Pich 4 - Adam Buksa 22
Wisła Kraków 4-2 Zagłębie Lubin 31 sierpnia, 20:00 (14 616)
Michał Mak 19, Paweł Brożek 23, 84, Kamil Wojtkowski 58 - Saša Živec 27, Saša Balić 37
Wisła Płock 2-1 ŁKS Łódź 31 sierpnia, 15:00 (6019)
Grzegorz Kuświk 3, Giorgi Merebaszwili 75 - Łukasz Sekulski 18

Kolejka 8 - 14-15 września

Cracovia 2-0 Piast Gliwice 16 września, 18:00 (6586)
Tomáš Huk 42 (s), Michał Rakoczy 47
Górnik Zabrze 0-0 Śląsk Wrocław 15 września, 17:30 (17 450)
Jagiellonia Białystok 0-0 Legia Warszawa 13 września, 20:30 (19 308)
Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków 14 września, 20:00 (7073)
Erik Pačinda 47 - Paweł Brożek 38 (k)
Lechia Gdańsk 2-1 Lech Poznań 14 września, 17:30 (14 008)
Sławomir Peszko 23, Michał Nalepa 33 - Christian Gytkjær 45
Pogoń Szczecin 1-0 ŁKS Łódź 15 września, 15:00 (3829)
Adam Buksa 64
Raków Częstochowa 2-0 Arka Gdynia 14 września, 15:00 (2511)
Jarosław Jach 31, Felicio Brown Forbes 80
w Bełchatowie
Zagłębie Lubin 5-0 Wisła Płock 13 września, 18:00 (2876)
Saša Živec 14, Alan Czerwiński 29, Damjan Bohar 44, Bartosz Slisz 90, Dawid Pakulski 90

Kolejka 9 - 21-22 września

Cracovia - Legia Warszawa 22 września, 17:30
Lech Poznań 1-1 Jagiellonia Białystok 20 września, 20:30 (11 947)
Paweł Tomczyk 39 (k) - Patryk Klimala 22
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 21 września, 17:30
ŁKS Łódź - Arka Gdynia 21 września, 15:00
Piast Gliwice 2-1 Raków Częstochowa 20 września, 18:00 (4260)
Jorge Félix 78 (k), Michał Skóraś 81 (s) - Felicio Brown Forbes 6
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 22 września, 15:00
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 21 września, 20:00
Wisła Płock - Wisła Kraków 22 września, 12:30

Kolejka 10 - 28-29 września

Arka Gdynia - Piast Gliwice 29 września, 12:30
Górnik Zabrze - Lech Poznań 28 września, 20:00
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 29 września, 15:00
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 27 września, 20:30
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 28 września, 17:30
Raków Częstochowa - Wisła Płock 28 września, 15:00
w Bełchatowie
Wisła Kraków - Cracovia 29 września, 17:30
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź 30 września, 18:00

Kolejka 11 - 5-6 października

Cracovia - Górnik Zabrze 6 października, 15:00
Lech Poznań - Wisła Kraków 5 października, 17:30
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 5 października, 20:00
ŁKS Łódź - Korona Kielce 6 października, 12:30
Piast Gliwice - Legia Warszawa 6 października, 17:30
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 5 października, 15:00
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 4 października, 20:30
Wisła Płock - Arka Gdynia 4 października, 18:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 20 października, 15:00
Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 20 października, 17:30
Jagiellonia Białystok - Cracovia 19 października, 20:00
Korona Kielce - Wisła Płock 19 października, 15:00
Legia Warszawa - Lech Poznań 19 października, 17:30
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 21 października, 18:00
w Bełchatowie
Wisła Kraków - Piast Gliwice 18 października, 20:30
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 18 października, 18:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Cracovia - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Wisła Kraków
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Arka Gdynia - Legia Warszawa
Cracovia - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Lech Poznań - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Wisła Płock - Cracovia
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa

Kolejka 16 - 23-24 listopada

Cracovia - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Kolejka 17 - 30 listopada-1 grudnia

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Korona Kielce
ŁKS Łódź - Cracovia
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
w Bełchatowie
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Kolejka 18 - 7-8 grudnia

Cracovia - Raków Częstochowa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Arka Gdynia
Lech Poznań - ŁKS Łódź
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Kolejka 19 - 14-15 grudnia

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Cracovia
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - ŁKS Łódź
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Kolejka 20 - 21-22 grudnia

Cracovia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
ŁKS Łódź - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Wisła Płock - Piast Gliwice
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Kolejka 21 - 8-9 lutego

Arka Gdynia - Cracovia
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - ŁKS Łódź
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Pogoń Szczecin

Kolejka 22 - 15-16 lutego

Cracovia - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
ŁKS Łódź - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Kolejka 23 - 22-23 lutego

Arka Gdynia - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Cracovia
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Korona Kielce
Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Kolejka 24 - 29 lutego-1 marca

Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Cracovia
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Wisła Kraków - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Kolejka 25 - 4 marca

Cracovia - Wisła Kraków
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Wisła Płock - Raków Częstochowa

Kolejka 26 - 7-8 marca

Arka Gdynia - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - ŁKS Łódź
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

Kolejka 27 - 14-15 marca

Cracovia - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Korona Kielce

Kolejka 28 - 21-22 marca

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Korona Kielce - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Cracovia
Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Kolejka 29 - 4-5 kwietnia

Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Cracovia
Legia Warszawa - Arka Gdynia
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Kolejka 30 - 11 kwietnia

Arka Gdynia - Wisła Kraków
Cracovia - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Korona Kielce - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź

Kolejka 31 - 18-19 kwietnia

Kolejka 32 - 25-26 kwietnia

Kolejka 33 - 2-3 maja

Kolejka 34 - 9-10 maja

Kolejka 35 - 13 maja

Kolejka 36 - 16-17 maja

Kolejka 37 - 22-23 maja

Baraże o udział w Lotto Ekstraklasie

Fortuna I liga 2019/2020

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas