[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

I runda - 27-28 lipca
(Losowanie - 9 lipca 2019)
Udział biorą chętne kluby z klasy A i B oraz drużyny niezrzeszone.
Do ww. drużyn zostaną dolosowane drużyny występujące w klasie okręgowej.

Victoria Rybczewice - GKS Niemce 28 lipca, 17:30
(1)
Tajfun Ostrów Lubelski - Świdniczanka Świdnik Mały 28 lipca, 17:30
(2)
Ludwiniak Ludwin - Avia II Świdnik 28 lipca, 17:30
(3)
Stok Zakrzówek - Tęcza Bełżyce 28 lipca, 17:30
(4)
KS Nasutów - Sokół Konopnica 28 lipca, 17:30
(5)
Zawisza Garbów - Garbarnia Kurów 28 lipca, 17:30
(6)
Kadet Lisów - Tur Milejów 28 lipca, 17:30
(7)
Unia Wilkołaz - Orion Niedrzwica Duża 28 lipca, 17:30
(8)
LKS Gościeradów - Sprint Wierzchowiska 28 lipca, 17:30
(9)
Ruch Popkowice - Janowianka Janów Lubelski 28 lipca, 17:30
(10)
Amator Rososz-Leopoldów - Polesie Kock 28 lipca, 17:30
(11)
Powiślak II Końskowola - MKS Ryki 28 lipca, 17:30
(12
Roztoczanie Chrzanów - LKS Potok Wielki 28 lipca, 17:30
(13)
KS Drzewce - Stal Poniatowa 28 lipca, 17:30
(14)
Perła Rudnik - LKS Stróża 28 lipca, 17:30
(15)
AF Głusk (Lublin) - POM Iskra Piotrowice 28 lipca, 17:30
(16)
KPP Opole Lubelskie - Czarni Puszno Godowskie 28 lipca, 17:30
(17)
Wilki Wilków - Wisła II Puławy 28 lipca, 17:30
(18)
Orły Kazimierz Dolny - Mazowsze Stężyca 28 lipca, 17:30
(19)
Żyrzyniak Żyrzyn - Opolanin Opole Lubelskie 28 lipca, 17:30
(20)

II runda - 3-4 sierpnia
(Losowanie - 9 lipca 2019)
Mecze o godz. 17:30

zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 3
zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 7
zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 8
zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 16
zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10
zwycięzca meczu 6 - zwycięzca meczu 12
zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 15
zwycięzca meczu 14 - zwycięzca meczu 17
zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 19
zwycięzca meczu 18 - zwycięzca meczu 20

III runda - 10-11 sierpnia
Do gry dołączają drużyny z IV ligi.
Mecze o godz. 17:00

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas