[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Lubelski ZPN - Biała Podlaska

I runda - 3-4 sierpnia

Unia II Krzywda 1-3 Polesie Serokomla 4 sierpnia, 13:00
pd.
Unia II Żabików 2-2 Wóldom Wólka Domaszewska 4 sierpnia, 13:00
pd. k. 2-4
Orkan Wojcieszków 3-2 Piekiełko Przykwa 4 sierpnia, 16:00
pd.
Piotr Filipczak ?, Arkadiusz Trwoga ?, Bartłomiej Sala 120 - nieznany ?, ?
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 2-4 OKS BOZPN Biała Podlaska 3 sierpnia, 17:30
Wojciech Piechowicz ?, ? - Arkadiusz Nestorowicz ?, ?, ?, Filip Ścioch ?
Lutnia II Piszczac 3-5 Krzna Rzeczyca 4 sierpnia, 16:00
Norbert Korzeniewski 41, Grzegorz Narojek 52, Kamil Borkusewicz 58 - Adrian Węgrzyniak 2, Konrad Staska 6, 11, Kamil Kaczanowski 45, Grzegorz Szostkiewicz 90
Olimpia Jabłoń 2-1 SRG Sławatycze 4 sierpnia, 13:00
pd.
Mikołaj Pajdosz 90, 120 - Dawid Rojek 48
Perła Dwornia 7-4 Orlęta Gołaszyn 4 sierpnia, 16:00
Orzeł Zalesie 0-3 Wenus Oszczepalin 4 sierpnia, 13:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Armaty Stoczek Łukowski 1-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 4 sierpnia, 13:00
Mateusz Wołoszka 89
Tur Turze Rogi 3-2 Start Gózd 4 sierpnia, 13:00
Huragan II Międzyrzec Podlaski 1-2 SPLGMP Rogoźnica 4 sierpnia, 16:00
Igor Paczuski ? - Daniel Kucharuk ?, Igor Skraburski 90 (k)
Victoria Parczew 0-2 Lutnia Piszczac 4 sierpnia, 16:00
Damian Artymiuk ?, ?
Niwa Łomazy 3-0 Unia Żabików 4 sierpnia, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Twierdza Kobylany 2-3 LKS Milanów 4 sierpnia, 16:00
pd.
Jakub Więcek 22, Kamil Wereda 57 - Kamil Romaniuk 27, Mateusz Podgajny 64, 114
Janowia Janów Podlaski 1-2 Granica Terespol 4 sierpnia, 16:00
ULKS Dębowica 0-2 Bizon Jeleniec 3 sierpnia, 17:00
Rafał Goławski ?, Michał Botwina ?
Olimpia Okrzeja 0-3 Kujawiak Stanin 4 sierpnia, 16:00
Dominik Adamiak ?, Kamil Tronowski ?, ?
Absolwent Domaszewnica 1-7 ŁKS Łazy 4 sierpnia, 13:00
nieznany ? - Przemysław Wereszczyński ?, ?, ?, Piotr Wałachowski ?, Mateusz Wysokiński ?, Michał Gryczka ?, Albert Miszta ?
Bór Dąbie 3-2 Bad Boys Zastawie 4 sierpnia, 13:00
Piotr Fortuna ? (k), Patryk Sadło ?, ? - nieznany ?, ?
LZS Dobryń 1-3 Grom Kąkolewnica 4 sierpnia, 16:00
Marcin Korneluk 85 - Ryszard Grochowski 39, Łukasz Samociuk 70, Łukasz Wysokiński 79
Ar-Tig Huta Dąbrowa 7-1 Sokół Adamów 4 sierpnia, 13:00
Az-Bud Komarówka Podlaska 4-2 Tytan Wisznice 4 sierpnia, 13:00
Bartosz Bijata 19, 87, Kamil Multan 29, Marcin Mróz 34 - Adam Rozwadowski 45, Łukasz Semeniuk 58
Agrosport Leśna Podlaska 0-6 Orzeł Czemierniki 4 sierpnia, 16:00
Aleks Kaliński ?, ?, ?, Wojciech Żuk ?, ?, Jacek Świć ?
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1-2 Unia Krzywda 4 sierpnia, 16:00
Konrad Michalski 31 - Dariusz Dadasiewicz 16 (k), nieznany 63

II runda - 10-11 sierpnia

Polesie Serokomla 5-3 Kujawiak Stanin 11 sierpnia, 16:00
Olimpia Jabłoń 1-0 Krzna Rzeczyca 11 sierpnia, 16:00
Adam Kaczor 7
Tur Turze Rogi 4-2 Wenus Oszczepalin 11 sierpnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 0-1 SPLGMP Rogoźnica 11 sierpnia, 16:00
Kamil Ciokalski 30
Niwa Łomazy 3-3 OKS BOZPN Biała Podlaska 10 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-2
Unia Krzywda 0-2 Bizon Jeleniec 11 sierpnia, 16:00
Michał Botwina ?, Sławomir Grzela ?
Bór Dąbie 1-5 Grom Kąkolewnica 11 sierpnia, 16:00
Radosław Sierpiński 29 - Patryk Czarnecki 3, Kacper Marczuk 8, 26, Paweł Muszyński 52, Dominik Rycaj 78
Az-Bud Komarówka Podlaska 1-1 LKS Milanów 11 sierpnia, 16:00
pd. k. 2-4
Damian Janiak 85 - Mateusz Puła 76
Perła Dwornia 1-5 Ar-Tig Huta Dąbrowa 11 sierpnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 0-3 ŁKS Łazy 11 sierpnia, 16:00
Przemysław Wereszczyński ?, Piotr Wałachowski ?, Kamil Chojniak ?
Armaty Stoczek Łukowski 7-2 Wóldom Wólka Domaszewska 11 sierpnia, 16:00
Granica Terespol 0-5 Lutnia Piszczac 11 sierpnia, 16:00
Damian Artymiuk ?, ?, Adrian Hołownia ?, Tomasz Kaliszuk ?, Piotr Bołtowicz ?

III runda - 21 sierpnia

Armaty Stoczek Łukowski 1-2 Ar-Tig Huta Dąbrowa 18 sierpnia, 16:00
Karol Kobojek ? - nieznany ?, ?
Olimpia Jabłoń 1-3 Bizon Jeleniec 21 sierpnia, 17:00
Łukasz Jaszczuk ? - Karol Borkowski ?, Damian Botwina ?, Łukasz Olek ?
Tur Turze Rogi 0-4 Polesie Serokomla 18 sierpnia, 16:00
SPLGMP Rogoźnica 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 sierpnia, 17:00
Mateusz Tomczuk ? - Igor Paczuski ?, ?
LKS Milanów 0-6 Orlęta Radzyń Podlaski 21 sierpnia, 17:00
Karol Kalita 30, 46, 62, Mariusz Chmielewski 49, Jakub Syryjczyk 54, Oskar Siwek 89
Niwa Łomazy 1-2 Lutnia Piszczac 21 sierpnia, 17:00
Łukasz Borysiuk ? - Michał Karpiszuk ?, Bartłomiej Różanowski ?
ŁKS Łazy 5-8 Orlęta Łuków 21 sierpnia, 17:00
(Sebastian Matuszewski ?, ?, ?, Łukasz Ebert ?, Piotr Wałachowski ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Grom Kąkolewnica 1-2 Podlasie Biała Podlaska 21 sierpnia, 17:00
Łukasz Samociuk 38 - Mychajło Kaznocha 61 (k), Kacper Dmitruk 62

IV runda - 4 września

Ar-Tig Huta Dąbrowa 0-2 Podlasie Biała Podlaska 4 września, 16:30
Mateusz Jastrzębski 75, Tomasz Nieścieruk 80
Bizon Jeleniec 2-1 Orlęta Łuków 25 września, 16:00
Damian Osiak ?, Karol Borkowski ? - Mark Charmuszko ?
Polesie Serokomla 3-8 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 września, 17:00
nieznany ?, ?, ? - Bartłomiej Tkaczuk ?, ?, ?, Igor Paczuski ?, ?, Kacper Chudowolski ?, Sebastian Całka ?, Hubert Łukanowski ?
Lutnia Piszczac 2-4 Orlęta Radzyń Podlaski 4 września, 16:00
Piotr Bołtowicz 63, Mariusz Łukasiewicz 90 (k) - Karol Kalita 9, 47, Arkadiusz Korolczuk 26, Patryk Szymala 45 (k)

1/2 finału - 15 kwietnia

Bizon Jeleniec 1-3 Podlasie Biała Podlaska 19 lipca, 17:00
Łukasz Samociuk 71 - Paweł Zabielski 81, Sebastian Całka 86, Mateusz Golba 90
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie w Łukowie
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski 29 lutego, 14:00
pd.
Karol Grochowski 34 - Mateusz Chyła 64, Arkadiusz Kot 96, Karol Kalita 99
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany na wniosek obu drużyn / w drugim terminie w Radzyniu Podlaskim; Huragan gospodarzem

Finał - 6 maja

Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Podlasie Biała Podlaska 22 lipca, 17:00
k. 5-4
w pierwotnym terminie (6 maja) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie w Radzyniu Podlaskim

Puchar Polski 2019/2020 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2019/2020 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2019/2020 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas