[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Markowce 9 21 7 0 2 26-18 4 0 0 15-6 3 0 2 11-12 1 3 1 0 0 2-1
2.  Wiki Sanok 9 21 7 0 2 31-14 5 0 1 24-9 2 0 1 7-5 1 0 0 0 1 1-2
3.  Orion Pielnia 9 18 6 0 3 35-18 2 0 1 13-4 4 0 2 22-14
4.  Iskra Wróblik Szlachecki 9 18 6 0 3 26-11 4 0 1 17-6 2 0 2 9-5
5.  LKS Milcza 9 16 5 1 3 28-12 4 1 1 22-7 1 0 2 6-5
6.  Pogórze Srogów Górny 9 14 4 2 3 24-23 1 1 2 8-9 3 1 1 16-14
7.  LKS Pisarowce 8 13 4 1 3 15-18 3 0 0 10-3 1 1 3 5-15
8.  LKS Głębokie 9 10 3 1 5 17-23 3 0 2 8-6 0 1 3 9-17
9.  LKS Odrzechowa 9 7 2 1 6 12-29 1 0 3 7-13 1 1 3 5-16
10.  Florian Rymanów Zdrój 10 4 1 1 8 11-24 0 1 3 5-10 1 0 5 6-14
11.  ULKS Czerteż 8 1 0 1 7 5-40 0 1 4 5-23 0 0 3 0-17

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Orkan Markowce    2-1 5-3 3-2 5-0 
 2 Wiki Sanok    3-4 3-1 8-3 4-1 2-0 4-0 
 3 Orion Pielnia    2-4 5-0 6-0 
 4 Iskra Wróblik Szlachecki0-1     3-0* 5-2 3-2 6-1 
 5 LKS Milcza1-2 4-1     1-1 6-2 2-1 8-0 
 6 Pogórze Srogów Górny3-4 2-1     1-1 2-3 
 7 LKS Pisarowce4-2 2-1     4-0 
 8 LKS Głębokie1-2 0-3 3-0     1-0 3-1 
 9 LKS Odrzechowa4-2 2-4 0-5 1-2     
 10 Florian Rymanów Zdrój2-5 0-1 2-3 1-1     
 11 ULKS Czerteż0-6 0-6 1-5 4-4 0-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: LKS Odrzechowa.
 
ULKS Czerteż 4-4 LKS Głębokie 18 sierpnia, 14:00
Wiki Sanok 2-0 Florian Rymanów Zdrój 18 sierpnia, 15:00
Iskra Wróblik Szlachecki 5-2 LKS Pisarowce 18 sierpnia, 13:00
LKS Milcza 4-1 Orion Pielnia 18 sierpnia, 13:00
Pogórze Srogów Górny 3-4 Orkan Markowce 18 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: ULKS Czerteż.
 
LKS Głębokie 1-2 Orkan Markowce 25 sierpnia, 11:00
Orion Pielnia 2-4 Pogórze Srogów Górny 25 sierpnia, 13:00
LKS Pisarowce 2-1 LKS Milcza 25 sierpnia, 15:30
Florian Rymanów Zdrój 0-1 Iskra Wróblik Szlachecki 25 sierpnia, 11:00
LKS Odrzechowa 2-4 Wiki Sanok 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: LKS Głębokie.
 
Wiki Sanok 4-0 ULKS Czerteż 1 września, 15:00
Iskra Wróblik Szlachecki 6-1 LKS Odrzechowa 1 września, 13:00
LKS Milcza 2-1 Florian Rymanów Zdrój 1 września, 13:00
Pogórze Srogów Górny 1-1 LKS Pisarowce 1 września, 16:30
Orkan Markowce 5-3 Orion Pielnia 1 września, 13:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Wiki Sanok.
 
LKS Głębokie 0-3 Orion Pielnia 8 września, 11:00
LKS Pisarowce 4-2 Orkan Markowce 8 września, 15:30
Florian Rymanów Zdrój 2-3 Pogórze Srogów Górny 8 września, 11:00
LKS Odrzechowa 0-5 LKS Milcza 8 września, 13:00
ULKS Czerteż 0-6 Iskra Wróblik Szlachecki 8 września, 14:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Iskra Wróblik Szlachecki.
 
Wiki Sanok 4-1 LKS Głębokie 15 września, 15:00
LKS Milcza 8-0 ULKS Czerteż 15 września, 13:00
Pogórze Srogów Górny 2-3 LKS Odrzechowa 15 września, 16:30
Orkan Markowce 3-2 Florian Rymanów Zdrój 15 września, 13:00
Orion Pielnia 5-0 LKS Pisarowce 15 września, 13:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: LKS Milcza.
 
LKS Głębokie 3-0 LKS Pisarowce 22 września, 11:00
Florian Rymanów Zdrój 2-5 Orion Pielnia 22 września, 11:00
LKS Odrzechowa 4-2 Orkan Markowce 22 września, 12:00
ULKS Czerteż 1-5 Pogórze Srogów Górny 22 września, 14:00
Wiki Sanok 3-1 Iskra Wróblik Szlachecki 22 września, 14:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
Iskra Wróblik Szlachecki 3-2 LKS Głębokie 29 września, 14:00
LKS Milcza 1-2 Wiki Sanok 29 września, 15:00
Orkan Markowce 5-0 ULKS Czerteż 29 września, 12:00
Orion Pielnia 6-0 LKS Odrzechowa 29 września, 12:00
LKS Pisarowce 4-0 Florian Rymanów Zdrój 29 września, 15:30

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Orkan Markowce.
 
LKS Głębokie 3-1 Florian Rymanów Zdrój 6 października, 11:00
LKS Odrzechowa 1-2 LKS Pisarowce 6 października, 12:00
ULKS Czerteż 0-6 Orion Pielnia 6 października, 14:00
Wiki Sanok 8-3 Pogórze Srogów Górny 6 października, 15:00
Iskra Wróblik Szlachecki 3-0 LKS Milcza 6 października, 14:00
(wo)
przerwany w 33. minucie z powodu uderzenia zawodnika gości przez kibica

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Orion Pielnia.
 
LKS Milcza 6-2 LKS Głębokie 13 października, 15:00
Pogórze Srogów Górny 2-1 Iskra Wróblik Szlachecki 13 października, 15:30
Orkan Markowce 2-1 Wiki Sanok 13 października, 12:00
LKS Pisarowce - ULKS Czerteż 13 października, 15:30
goście nie dojechali
Florian Rymanów Zdrój 1-1 LKS Odrzechowa 13 października, 11:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: LKS Pisarowce.
 
LKS Głębokie 1-0 LKS Odrzechowa 20 października, 11:00
ULKS Czerteż 0-2 Florian Rymanów Zdrój 20 października, 14:00
Wiki Sanok 3-4 Orion Pielnia 20 października, 14:00
Iskra Wróblik Szlachecki 0-1 Orkan Markowce 20 października, 14:00
LKS Milcza 1-1 Pogórze Srogów Górny 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Florian Rymanów Zdrój.
 
Pogórze Srogów Górny - LKS Głębokie 27 października, 14:30
Orkan Markowce - LKS Milcza 27 października, 11:00
Orion Pielnia - Iskra Wróblik Szlachecki 27 października, 11:00
LKS Pisarowce - Wiki Sanok 26 października, 15:00
LKS Odrzechowa - ULKS Czerteż 27 października, 11:00

Kolejka 12

Pauza: LKS Odrzechowa.
 
LKS Głębokie - ULKS Czerteż
Florian Rymanów Zdrój - Wiki Sanok
LKS Pisarowce - Iskra Wróblik Szlachecki
Orion Pielnia - LKS Milcza
Orkan Markowce - Pogórze Srogów Górny

Kolejka 13

Pauza: ULKS Czerteż.
 
Orkan Markowce - LKS Głębokie
Pogórze Srogów Górny - Orion Pielnia
LKS Milcza - LKS Pisarowce
Iskra Wróblik Szlachecki - Florian Rymanów Zdrój
Wiki Sanok - LKS Odrzechowa

Kolejka 14

Pauza: LKS Głębokie.
 
ULKS Czerteż - Wiki Sanok
LKS Odrzechowa - Iskra Wróblik Szlachecki
Florian Rymanów Zdrój - LKS Milcza
LKS Pisarowce - Pogórze Srogów Górny
Orion Pielnia - Orkan Markowce

Kolejka 15

Pauza: Wiki Sanok.
 
Orion Pielnia - LKS Głębokie
Orkan Markowce - LKS Pisarowce
Pogórze Srogów Górny - Florian Rymanów Zdrój
LKS Milcza - LKS Odrzechowa
Iskra Wróblik Szlachecki - ULKS Czerteż

Kolejka 16

Pauza: Iskra Wróblik Szlachecki.
 
LKS Głębokie - Wiki Sanok
ULKS Czerteż - LKS Milcza
LKS Odrzechowa - Pogórze Srogów Górny
Florian Rymanów Zdrój - Orkan Markowce
LKS Pisarowce - Orion Pielnia

Kolejka 17

Pauza: LKS Milcza.
 
LKS Pisarowce - LKS Głębokie
Orion Pielnia - Florian Rymanów Zdrój
Orkan Markowce - LKS Odrzechowa
Pogórze Srogów Górny - ULKS Czerteż
Iskra Wróblik Szlachecki - Wiki Sanok

Kolejka 18

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
LKS Głębokie - Iskra Wróblik Szlachecki
Wiki Sanok - LKS Milcza
ULKS Czerteż - Orkan Markowce
LKS Odrzechowa - Orion Pielnia
Florian Rymanów Zdrój - LKS Pisarowce

Kolejka 19

Pauza: Orkan Markowce.
 
Florian Rymanów Zdrój - LKS Głębokie
LKS Pisarowce - LKS Odrzechowa
Orion Pielnia - ULKS Czerteż
Pogórze Srogów Górny - Wiki Sanok
LKS Milcza - Iskra Wróblik Szlachecki

Kolejka 20

Pauza: Orion Pielnia.
 
LKS Głębokie - LKS Milcza
Iskra Wróblik Szlachecki - Pogórze Srogów Górny
Wiki Sanok - Orkan Markowce
ULKS Czerteż - LKS Pisarowce
LKS Odrzechowa - Florian Rymanów Zdrój

Kolejka 21

Pauza: LKS Pisarowce.
 
LKS Odrzechowa - LKS Głębokie
Florian Rymanów Zdrój - ULKS Czerteż
Orion Pielnia - Wiki Sanok
Orkan Markowce - Iskra Wróblik Szlachecki
Pogórze Srogów Górny - LKS Milcza

Kolejka 22

Pauza: Florian Rymanów Zdrój.
 
LKS Głębokie - Pogórze Srogów Górny
LKS Milcza - Orkan Markowce
Iskra Wróblik Szlachecki - Orion Pielnia
Wiki Sanok - LKS Pisarowce
ULKS Czerteż - LKS Odrzechowa

Klasa A 2019/2020 (Krosno I)
Klasa A 2019/2020 (Krosno II)
Klasa A 2019/2020 (Krosno III)

Klasa B 2019/2020 (Krosno I)
Klasa B 2019/2020 (Krosno III)
Klasa B 2019/2020 (Krosno IV)
Klasa B 2019/2020 (Krosno V)
Klasa B 2019/2020 (Krosno VI)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas