[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia

I runda - 10-11 sierpnia

Ostrowianka Ostrów Królewski 2-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 11 sierpnia, 17:00
Czarni Kobyle 4-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa 11 sierpnia, 17:00
Beskid Żegocina 2-2 Macierz Lipnica Murowana 11 sierpnia, 15:00
k. 4-5
Gryf Chronów 2-2 Górnik Siedlec 11 sierpnia, 11:00
k. 1-4
Wisła Grobla 1-9 Błyskawica Proszówki 11 sierpnia, 16:00
Promień Mikluszowice 1-2 GKS II Drwinia 11 sierpnia, 12:00
Zryw Królówka 2-2 Ceramika Muchówka 10 sierpnia, 16:00
k. 7-6
KR Jodłówka 1-2 Naprzód Sobolów 10 sierpnia, 17:00
Żubr Gawłówek 3-0 Raba Niedary 11 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1
LKS Trzciana 2000 4-2 Tarnavia Tarnawa 11 sierpnia, 17:00
Orzeł Cikowice 1-3 Raba Książnice 11 sierpnia, 17:00

II runda - 15 sierpnia
Raba Książnice - wolny los

Czarni Kobyle 3-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 15 sierpnia, 15:00
Macierz Lipnica Murowana 0-2 Górnik Siedlec 15 sierpnia, 17:00
GKS II Drwinia 0-4 Błyskawica Proszówki 15 sierpnia, 11:00
Zryw Królówka 1-4 Naprzód Sobolów 15 sierpnia, 15:00
Żubr Gawłówek 1-1 LKS Trzciana 2000 15 sierpnia, 15:00
wynik rzutów karnych nieznany; awans gości

III runda - 16-17 listopada

Czarni Kobyle 0-7 Bocheński KS 30 listopada, 13:00
Jarosław Ulas 5, Ernest Świętek 30, Mirosław Tabor 47, 85, Tomasz Tomaśko 75 (s), Paweł Matras 86, Dawid Burek 87
Błyskawica Proszówki 4-4 Naprzód Sobolów 24 listopada, 13:00
k. 5-4
Piotr Filipek 10, Krzysztof Styrna 54, 70, Jacek Mąka 83 - Dawid Serafin 3, Przemysław Jeziorek 15, Mariusz Starkowski 23, Krystian Pilch 79
LKS Trzciana 2000 0-2 Raba Książnice 24 listopada, 13:00
Maciej Daniel 52, Kacper Tabor 77
Górnik Siedlec 0-11 GKS Drwinia 16 listopada, 13:00
Michał Bajda 6, 45, 79, Wojciech Pacura 19, Maciej Grojec 29, 40, 62, Jakub Ptak 51, Rafał Ciesielski 63, 75, 86

1/2 finału - 7-8 marca

Błyskawica Proszówki 4-3 Bocheński KS 7 marca, 14:00
Piotr Filipek 19, Karol Filipek 37, 59, Krzysztof Styrna 49 - Bartłomiej Chlebek 31, Jakub Pasiut 61, Ernest Świętek 74
Raba Książnice 1-4 GKS Drwinia 8 marca, 15:00
Kacper Tabor 80 - Roman Stepankow 45 (k), 90, Dominik Pieprzyca 83, Michał Bajda 90

Finał - 24 czerwca

Błyskawica Proszówki 1-2 GKS Drwinia 24 czerwca, 18:00
Karol Filipek 56 - Dominik Pieprzyca 24, Michał Guja 42
w Proszówkach

Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Tarnów)

Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Tarnów - Brzesko)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Tarnów - Tarnów)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas