[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów - Tarnów

I runda - 28 sierpnia

LKS Rzepiennik Strzyżewski 5-3 Dunajec Zbylitowska Góra 27 sierpnia, 17:30
Mateusz Roman 6, 24, Marek Popiela 21, 55, Damian Kucharczyk 29 - Mariusz Połeć 74, Patryk Maciosek 84, 87
Pogórze Pleśna 1-7 Metal Tarnów 28 sierpnia, 17:30
Jacek Gądek 9 - Szczepan Kogut 12, Jerzy Gromadzki 20, Damian Chudyba 62, Marcin Myjkowski 73, Albert Stolarz 75, Kamil Szumlański 80, Marcin Furmański 86
Victoria Koszyce Małe 4-0 Ciężkowianka Ciężkowice 28 sierpnia, 17:30
Łukasz Wójcik 29, Mateusz Groński 65, Jacek Mokwa 70, Marcin Jarosz 71
w Ciężkowicach; Victoria gospodarzem
GLKS Gromnik 1-4 Dunajec Zakliczyn 28 sierpnia, 17:30
Dominik Słota 77 - Arkadiusz Sady 14, 16, 23, Mateusz Wójcik 70
Błękitni 1947 Tarnów 2-3 LKS Ładna 28 sierpnia, 17:30
Łukasz Białas 4, Dariusz Duda 19 - Aleksander Rymanowski 2, Arkadiusz Szczerba 46, Tomasz Poproch 88
Olimpia Wojnicz 6-3 Tuchovia Tuchów 28 sierpnia, 17:30
Piotr Gałuszka 6, 42, 75, Bartłomiej Kuboń 22, Konrad Senderak 25, 90 - Szczepan Rąpała 16, Piotr Bobak 65, Jarosław Bąk 90
Sokół Wałki 0-6 LKS Szynwałd 28 sierpnia, 17:30
Szymon Florczak 5, Kamil Kantor 11, Paweł Żaba 20, Mateusz Gliński 38, 56, Tomasz Galas 43
LUKS Skrzyszów 0-2 Zorza Zaczarnie 28 sierpnia, 17:30
Dawid Iwaniec 9, Jakub Marszałek 75

II runda - 11 września

LKS Rzepiennik Strzyżewski 4-2 Victoria Koszyce Małe 11 września, 17:00
Mariusz Musiał 24, Marek Popiela 51, Mateusz Roman 66, 89 - Piotr Ziomek 68, Aleksander Jarosz 72
LKS Ładna 3-4 Metal Tarnów 10 września, 17:00
Kamil Kużdżał 14, 45, Kacper Szot 78 - Jerzy Gromadzki 27, Tomasz Barczak 56, Adrian Ślęzak 67, Tomasz Magdziarczyk 77
Olimpia Wojnicz 3-0 Zorza Zaczarnie 11 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LKS Szynwałd 1-3 Dunajec Zakliczyn 11 września, 17:00
Szczepan Kantor 60 - Adrian Wójcik 12, Daniel Wzorek 32, 44

III runda - 25 września
Do gry dołączają IV-ligowcy: Tarnovia Tarnów, Unia Tarnów i Wolania Wola Rzędzińska.
Wolania Wola Rzędzińska - wolny los

Dunajec Zakliczyn 2-3 Tarnovia Tarnów 25 września, 16:30
Tomasz Marek 19 (s), Adrian Wójcik 81 - Rafał Kozioł 41, 54, Kacper Kijowski 90
LKS Rzepiennik Strzyżewski 0-4 Unia Tarnów 25 września, 16:30
Martun Abowian 14, 55, 75, Daniel Kanarek 20
Olimpia Wojnicz 1-3 Metal Tarnów 25 września, 16:30
Jakub Kleszcz 54 - Adrian Ślęzak 38, 63, Filip Baran 85

1/2 finału - 2 października

Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Unia Tarnów 2 października, 16:00
Szymon Baradziej 34, Artur Nowak 84 - Kacper Ostrowski 32, Artur Biały 64, Maciej Sumara 75
Metal Tarnów 0-0 Tarnovia Tarnów 2 października, 16:00
k. 4-3

Finał - 8 kwietnia

Metal Tarnów 0-4 Unia Tarnów 27 czerwca, 17:00
Łukasz Popiela 34, Artur Biały 47, 80, Mateusz Nowak 61
w Tarnowie / w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Tarnów)

Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Tarnów - Brzesko)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas