[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Częstochowa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Znicz II Kłobuck 10 25 8 1 1 26-10 4 0 0 17-3 4 1 1 9-7 1 3 1 0 0 3-2
2.  Orlik Blachownia 10 25 8 1 1 38-11 4 0 0 18-5 4 1 1 20-6 1 0 0 0 1 2-3
3.  Metal Rzeki Wielkie 10 24 8 0 2 45-14 5 0 0 26-3 3 0 2 19-11
4.  Gmina II Kłomnice 10 19 6 1 3 17-12 5 1 0 13-3 1 0 3 4-9
5.  Polonia-Unia Widzów 10 16 5 1 4 17-20 3 0 2 9-5 2 1 2 8-15 1 3 1 0 0 2-0
6.  Płomień Lgota Mała 10 16 4 4 2 17-12 3 2 0 9-1 1 2 2 8-11 1 0 0 0 1 0-2
7.  Iskra Mokrzesz 10 13 4 1 5 22-24 2 1 2 11-9 2 0 3 11-15
8.  Junior Szarlejka 10 7 2 1 7 16-24 2 1 3 15-16 0 0 4 1-8 1 3 1 0 0 5-0
9.  Unia II Rędziny 10 7 2 1 7 12-36 1 1 3 9-14 1 0 4 3-22 1 0 0 0 1 0-5
10.  Piast Lubojna 10 6 2 0 8 9-32 2 0 3 7-12 0 0 5 2-20
11.  Płomień Borowe 10 1 0 1 9 12-36 0 0 5 5-21 0 1 4 7-15
Olimpia II Truskolasy wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Znicz II Kłobuck    3-2 3-1 5-0 6-0 
 2 Orlik Blachownia    4-2 4-0 3-2 7-1 
 3 Metal Rzeki Wielkie4-1     7-0 7-2 2-0 6-0 
 4 Gmina II Kłomnice2-1     2-0 0-0 4-2 1-0 4-0 
 5 Polonia-Unia Widzów0-2 0-2     2-0 2-0 5-1 
 6 Płomień Lgota Mała0-0 0-0     4-0 3-0* 2-1 
 7 Iskra Mokrzesz1-2 3-4 1-1     3-1 3-1 
 8 Junior Szarlejka1-2 1-5 1-5     5-0 3-0* 4-4 
 9 Unia II Rędziny3-5 0-2 3-3 0-3     3-1 
 10 Piast Lubojna1-2 2-6 2-1 0-2     2-1 
 11 Płomień Borowe1-2 0-5 1-9 0-1 3-4     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Piast Lubojna 2-1 Płomień Borowe 24 sierpnia, 17:00
Gmina II Kłomnice 4-2 Iskra Mokrzesz 25 sierpnia, 17:00
Płomień Lgota Mała 0-0 Znicz II Kłobuck 24 sierpnia, 16:00
Olimpia II Truskolasy - Metal Rzeki Wielkie 25 sierpnia, 17:00
było 0-9, anulowany
Junior Szarlejka 1-5 Orlik Blachownia 25 sierpnia, 17:00
Unia II Rędziny 3-3 Polonia-Unia Widzów 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Płomień Borowe 0-1 Polonia-Unia Widzów 1 września, 17:00
Orlik Blachownia 7-1 Unia II Rędziny 1 września, 17:00
Metal Rzeki Wielkie 2-0 Junior Szarlejka 31 sierpnia, 17:00
Znicz II Kłobuck - Olimpia II Truskolasy 1 września, 17:00
było 4-0, anulowany
Iskra Mokrzesz 1-1 Płomień Lgota Mała 1 września, 17:00
Piast Lubojna 2-1 Gmina II Kłomnice 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Gmina II Kłomnice 4-0 Płomień Borowe 8 września, 17:00
Płomień Lgota Mała 3-0 Piast Lubojna 8 września, 14:00
(wo)
na boisku 2-0
Olimpia II Truskolasy - Iskra Mokrzesz 8 września, 17:00
było 2-5, anulowany
Junior Szarlejka 1-2 Znicz II Kłobuck 7 września, 17:00
Unia II Rędziny 3-5 Metal Rzeki Wielkie 8 września, 17:00
Polonia-Unia Widzów 0-2 Orlik Blachownia 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Płomień Borowe 0-5 Orlik Blachownia 15 września, 11:00
Metal Rzeki Wielkie 7-0 Polonia-Unia Widzów 14 września, 16:30
Znicz II Kłobuck 6-0 Unia II Rędziny 15 września, 12:00
Iskra Mokrzesz 3-1 Junior Szarlejka 15 września, 16:30
Piast Lubojna - Olimpia II Truskolasy 14 września, 16:30
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Gmina II Kłomnice 0-0 Płomień Lgota Mała 15 września, 16:30

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Gmina II Kłomnice.
 
Płomień Lgota Mała 2-1 Płomień Borowe 22 września, 14:00
Junior Szarlejka 3-0 Piast Lubojna 21 września, 16:30
(wo)
na boisku 1-1
Unia II Rędziny 0-3 Iskra Mokrzesz 22 września, 16:30
Polonia-Unia Widzów 0-2 Znicz II Kłobuck 21 września, 16:30
Orlik Blachownia 4-2 Metal Rzeki Wielkie 21 września, 16:30

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Płomień Lgota Mała.
 
Płomień Borowe 1-9 Metal Rzeki Wielkie 29 września, 11:00
Znicz II Kłobuck 3-2 Orlik Blachownia 28 września, 16:00
Iskra Mokrzesz 3-4 Polonia-Unia Widzów 29 września, 16:00
Piast Lubojna 0-2 Unia II Rędziny 29 września, 16:00
Gmina II Kłomnice 1-0 Junior Szarlejka 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Płomień Borowe.
 
Junior Szarlejka 1-5 Płomień Lgota Mała 6 października, 15:30
Unia II Rędziny 0-2 Gmina II Kłomnice 6 października, 15:30
Polonia-Unia Widzów 5-1 Piast Lubojna 6 października, 15:30
Orlik Blachownia 3-2 Iskra Mokrzesz 5 października, 15:30
Metal Rzeki Wielkie 4-1 Znicz II Kłobuck 5 października, 15:30

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: Junior Szarlejka.
 
Płomień Borowe 1-2 Znicz II Kłobuck 13 października, 11:00
Iskra Mokrzesz 1-2 Metal Rzeki Wielkie 13 października, 15:00
Piast Lubojna 2-6 Orlik Blachownia 12 października, 15:00
Gmina II Kłomnice 2-0 Polonia-Unia Widzów 13 października, 15:00
Płomień Lgota Mała 4-0 Unia II Rędziny 13 października, 14:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Unia II Rędziny.
 
Junior Szarlejka 4-4 Płomień Borowe 19 października, 15:00
Polonia-Unia Widzów 2-0 Płomień Lgota Mała 19 października, 15:00
Orlik Blachownia 4-0 Gmina II Kłomnice 19 października, 15:00
Metal Rzeki Wielkie 6-0 Piast Lubojna 19 października, 15:00
Znicz II Kłobuck 5-0 Iskra Mokrzesz 20 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: Polonia-Unia Widzów.
 
Płomień Borowe 3-4 Iskra Mokrzesz 27 października, 11:00
Piast Lubojna 1-2 Znicz II Kłobuck 26 października, 14:00
Gmina II Kłomnice 2-1 Metal Rzeki Wielkie 27 października, 14:00
Płomień Lgota Mała 0-0 Orlik Blachownia 27 października, 14:00
Junior Szarlejka 5-0 Unia II Rędziny 26 października, 14:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Orlik Blachownia.
 
Unia II Rędziny 3-1 Płomień Borowe 3 listopada, 13:30
Polonia-Unia Widzów 2-0 Junior Szarlejka 2 listopada, 13:30
Metal Rzeki Wielkie 7-2 Płomień Lgota Mała 2 listopada, 14:30
Znicz II Kłobuck 3-1 Gmina II Kłomnice 2 listopada, 13:30
Iskra Mokrzesz 3-1 Piast Lubojna 2 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 28-29 marca

Pauza: Metal Rzeki Wielkie.
 
Płomień Borowe - Piast Lubojna
Iskra Mokrzesz - Gmina II Kłomnice
Znicz II Kłobuck - Płomień Lgota Mała
Orlik Blachownia - Junior Szarlejka
Polonia-Unia Widzów - Unia II Rędziny

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Pauza: Znicz II Kłobuck.
 
Polonia-Unia Widzów - Płomień Borowe
Unia II Rędziny - Orlik Blachownia
Junior Szarlejka - Metal Rzeki Wielkie
Płomień Lgota Mała - Iskra Mokrzesz
Gmina II Kłomnice - Piast Lubojna

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: Iskra Mokrzesz.
 
Płomień Borowe - Gmina II Kłomnice
Piast Lubojna - Płomień Lgota Mała
Znicz II Kłobuck - Junior Szarlejka
Metal Rzeki Wielkie - Unia II Rędziny
Orlik Blachownia - Polonia-Unia Widzów

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Pauza: Piast Lubojna.
 
Orlik Blachownia - Płomień Borowe
Polonia-Unia Widzów - Metal Rzeki Wielkie
Unia II Rędziny - Znicz II Kłobuck
Junior Szarlejka - Iskra Mokrzesz
Płomień Lgota Mała - Gmina II Kłomnice

Kolejka 16 - 2-3 maja

Pauza: Gmina II Kłomnice.
 
Płomień Borowe - Płomień Lgota Mała
Piast Lubojna - Junior Szarlejka
Iskra Mokrzesz - Unia II Rędziny
Znicz II Kłobuck - Polonia-Unia Widzów
Metal Rzeki Wielkie - Orlik Blachownia

Kolejka 17 - 9-10 maja

Pauza: Płomień Lgota Mała.
 
Metal Rzeki Wielkie - Płomień Borowe
Orlik Blachownia - Znicz II Kłobuck
Polonia-Unia Widzów - Iskra Mokrzesz
Unia II Rędziny - Piast Lubojna
Junior Szarlejka - Gmina II Kłomnice

Kolejka 18 - 16-17 maja

Pauza: Płomień Borowe.
 
Płomień Lgota Mała - Junior Szarlejka
Gmina II Kłomnice - Unia II Rędziny
Piast Lubojna - Polonia-Unia Widzów
Iskra Mokrzesz - Orlik Blachownia
Znicz II Kłobuck - Metal Rzeki Wielkie

Kolejka 19 - 23-24 maja

Pauza: Junior Szarlejka.
 
Znicz II Kłobuck - Płomień Borowe
Metal Rzeki Wielkie - Iskra Mokrzesz
Orlik Blachownia - Piast Lubojna
Polonia-Unia Widzów - Gmina II Kłomnice
Unia II Rędziny - Płomień Lgota Mała

Kolejka 20 - 30-31 maja

Pauza: Unia II Rędziny.
 
Płomień Borowe - Junior Szarlejka
Płomień Lgota Mała - Polonia-Unia Widzów
Gmina II Kłomnice - Orlik Blachownia
Piast Lubojna - Metal Rzeki Wielkie
Iskra Mokrzesz - Znicz II Kłobuck

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

Pauza: Polonia-Unia Widzów.
 
Iskra Mokrzesz - Płomień Borowe
Znicz II Kłobuck - Piast Lubojna
Metal Rzeki Wielkie - Gmina II Kłomnice
Orlik Blachownia - Płomień Lgota Mała
Unia II Rędziny - Junior Szarlejka

Kolejka 22 - 13-14 czerwca

Pauza: Orlik Blachownia.
 
Płomień Borowe - Unia II Rędziny
Junior Szarlejka - Polonia-Unia Widzów
Płomień Lgota Mała - Metal Rzeki Wielkie
Gmina II Kłomnice - Znicz II Kłobuck
Piast Lubojna - Iskra Mokrzesz

Klasa A 2019/2020 (Częstochowa I)
Klasa A 2019/2020 (Częstochowa II)

Klasa B 2019/2020 (Częstochowa II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas