[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Częstochowa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orły Kusięta 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Blachownia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Mała Panew Cynków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Grom Poczesna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lelovia Lelów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS II Myszków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GLKS Siedlec Duży/Gniazdów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Warta Myszków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Warta II Mstów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Orły Kusięta    
 2 Pogoń Blachownia    
 3 Mała Panew Cynków    
 4 Grom Poczesna    
 5 Lelovia Lelów    
 6 MKS II Myszków    
 7 GLKS Siedlec Duży/Gniazdów    
 8 Warta Myszków    
 9 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)    
 10 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona    
 11 Warta II Mstów    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Orły Kusięta - ---
Pogoń Blachownia - Warta II Mstów 25 sierpnia, 17:00
Mała Panew Cynków - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 25 sierpnia, 17:00
Grom Poczesna - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 25 sierpnia, 17:00
Lelovia Lelów - Warta Myszków 25 sierpnia, 17:00
MKS II Myszków - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

--- - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
Warta Myszków - MKS II Myszków
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) - Lelovia Lelów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Grom Poczesna
Warta II Mstów - Mała Panew Cynków
Orły Kusięta - Pogoń Blachownia

Kolejka 3 - 7-8 września

Pogoń Blachownia - ---
Mała Panew Cynków - Orły Kusięta
Grom Poczesna - Warta II Mstów
Lelovia Lelów - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
MKS II Myszków - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Warta Myszków

Kolejka 4 - 14-15 września

--- - Warta Myszków
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - MKS II Myszków
Warta II Mstów - Lelovia Lelów
Orły Kusięta - Grom Poczesna
Pogoń Blachownia - Mała Panew Cynków

Kolejka 5 - 21-22 września

Mała Panew Cynków - ---
Grom Poczesna - Pogoń Blachownia
Lelovia Lelów - Orły Kusięta
MKS II Myszków - Warta II Mstów
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Warta Myszków - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)

Kolejka 6 - 28-29 września

--- - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Warta Myszków
Warta II Mstów - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
Orły Kusięta - MKS II Myszków
Pogoń Blachownia - Lelovia Lelów
Mała Panew Cynków - Grom Poczesna

Kolejka 7 - 5-6 października

Grom Poczesna - ---
Lelovia Lelów - Mała Panew Cynków
MKS II Myszków - Pogoń Blachownia
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Orły Kusięta
Warta Myszków - Warta II Mstów
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

Kolejka 8 - 12-13 października

--- - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Warta II Mstów - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Orły Kusięta - Warta Myszków
Pogoń Blachownia - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
Mała Panew Cynków - MKS II Myszków
Grom Poczesna - Lelovia Lelów

Kolejka 9 - 19-20 października

Lelovia Lelów - ---
MKS II Myszków - Grom Poczesna
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Mała Panew Cynków
Warta Myszków - Pogoń Blachownia
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) - Orły Kusięta
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Warta II Mstów

Kolejka 10 - 26-27 października

--- - Warta II Mstów
Orły Kusięta - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pogoń Blachownia - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Mała Panew Cynków - Warta Myszków
Grom Poczesna - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
Lelovia Lelów - MKS II Myszków

Kolejka 11 - 2-3 listopada

MKS II Myszków - ---
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Lelovia Lelów
Warta Myszków - Grom Poczesna
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) - Mała Panew Cynków
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Pogoń Blachownia
Warta II Mstów - Orły Kusięta

Kolejka 12

--- - Orły Kusięta
Warta II Mstów - Pogoń Blachownia
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Mała Panew Cynków
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) - Grom Poczesna
Warta Myszków - Lelovia Lelów
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - MKS II Myszków

Kolejka 13

GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - ---
MKS II Myszków - Warta Myszków
Lelovia Lelów - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Grom Poczesna - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Mała Panew Cynków - Warta II Mstów
Pogoń Blachownia - Orły Kusięta

Kolejka 14

--- - Pogoń Blachownia
Orły Kusięta - Mała Panew Cynków
Warta II Mstów - Grom Poczesna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Lelovia Lelów
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) - MKS II Myszków
Warta Myszków - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów

Kolejka 15

Warta Myszków - ---
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
MKS II Myszków - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Lelovia Lelów - Warta II Mstów
Grom Poczesna - Orły Kusięta
Mała Panew Cynków - Pogoń Blachownia

Kolejka 16

--- - Mała Panew Cynków
Pogoń Blachownia - Grom Poczesna
Orły Kusięta - Lelovia Lelów
Warta II Mstów - MKS II Myszków
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) - Warta Myszków

Kolejka 17

Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) - ---
Warta Myszków - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Warta II Mstów
MKS II Myszków - Orły Kusięta
Lelovia Lelów - Pogoń Blachownia
Grom Poczesna - Mała Panew Cynków

Kolejka 18

--- - Grom Poczesna
Mała Panew Cynków - Lelovia Lelów
Pogoń Blachownia - MKS II Myszków
Orły Kusięta - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
Warta II Mstów - Warta Myszków
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)

Kolejka 19

Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - ---
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) - Warta II Mstów
Warta Myszków - Orły Kusięta
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Pogoń Blachownia
MKS II Myszków - Mała Panew Cynków
Lelovia Lelów - Grom Poczesna

Kolejka 20

--- - Lelovia Lelów
Grom Poczesna - MKS II Myszków
Mała Panew Cynków - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
Pogoń Blachownia - Warta Myszków
Orły Kusięta - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Warta II Mstów - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

Kolejka 21

Warta II Mstów - ---
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Orły Kusięta
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) - Pogoń Blachownia
Warta Myszków - Mała Panew Cynków
GLKS Siedlec Duży/Gniazdów - Grom Poczesna
MKS II Myszków - Lelovia Lelów

Kolejka 22

--- - MKS II Myszków
Lelovia Lelów - GLKS Siedlec Duży/Gniazdów
Grom Poczesna - Warta Myszków
Mała Panew Cynków - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Pogoń Blachownia - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Orły Kusięta - Warta II Mstów

Klasa A 2019/2020 (Częstochowa I)
Klasa A 2019/2020 (Częstochowa II)

Klasa B 2019/2020 (Częstochowa I)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas