[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Zamość I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wrzos Szyszków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Huragan Chmielek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Relax Radecznica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 BKS Bodaczów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rakovia Rakówka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Alwa Brody Małe 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Albatros Biszcza 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Relax Księżpol 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Aleksandria Aleksandrów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Wola Różaniecka/Luchów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wrzos Szyszków    
 2 Huragan Chmielek    
 3 Relax Radecznica    
 4 BKS Bodaczów    
 5 Rakovia Rakówka    
 6 Alwa Brody Małe    
 7 Albatros Biszcza    
 8 Relax Księżpol    
 9 Aleksandria Aleksandrów    
 10 KS Wola Różaniecka/Luchów    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Wrzos Szyszków - KS Wola Różaniecka/Luchów
Huragan Chmielek - Aleksandria Aleksandrów
Relax Radecznica - Relax Księżpol
BKS Bodaczów - Albatros Biszcza
Rakovia Rakówka - Alwa Brody Małe

Kolejka 2 - 7-8 września

KS Wola Różaniecka/Luchów - Alwa Brody Małe
Albatros Biszcza - Rakovia Rakówka
Relax Księżpol - BKS Bodaczów
Aleksandria Aleksandrów - Relax Radecznica
Wrzos Szyszków - Huragan Chmielek

Kolejka 3 - 14-15 września

Huragan Chmielek - KS Wola Różaniecka/Luchów
Relax Radecznica - Wrzos Szyszków
BKS Bodaczów - Aleksandria Aleksandrów
Rakovia Rakówka - Relax Księżpol
Alwa Brody Małe - Albatros Biszcza

Kolejka 4 - 21-22 września

KS Wola Różaniecka/Luchów - Albatros Biszcza
Relax Księżpol - Alwa Brody Małe
Aleksandria Aleksandrów - Rakovia Rakówka
Wrzos Szyszków - BKS Bodaczów
Huragan Chmielek - Relax Radecznica

Kolejka 5 - 28-29 września

Relax Radecznica - KS Wola Różaniecka/Luchów
BKS Bodaczów - Huragan Chmielek
Rakovia Rakówka - Wrzos Szyszków
Alwa Brody Małe - Aleksandria Aleksandrów
Albatros Biszcza - Relax Księżpol

Kolejka 6 - 5-6 października

KS Wola Różaniecka/Luchów - Relax Księżpol
Aleksandria Aleksandrów - Albatros Biszcza
Wrzos Szyszków - Alwa Brody Małe
Huragan Chmielek - Rakovia Rakówka
Relax Radecznica - BKS Bodaczów

Kolejka 7 - 12-13 października

BKS Bodaczów - KS Wola Różaniecka/Luchów
Rakovia Rakówka - Relax Radecznica
Alwa Brody Małe - Huragan Chmielek
Albatros Biszcza - Wrzos Szyszków
Relax Księżpol - Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 8 - 19-20 października

KS Wola Różaniecka/Luchów - Aleksandria Aleksandrów
Wrzos Szyszków - Relax Księżpol
Huragan Chmielek - Albatros Biszcza
Relax Radecznica - Alwa Brody Małe
BKS Bodaczów - Rakovia Rakówka

Kolejka 9 - 26-27 października

Rakovia Rakówka - KS Wola Różaniecka/Luchów
Alwa Brody Małe - BKS Bodaczów
Albatros Biszcza - Relax Radecznica
Relax Księżpol - Huragan Chmielek
Aleksandria Aleksandrów - Wrzos Szyszków

Kolejka 10

KS Wola Różaniecka/Luchów - Wrzos Szyszków
Aleksandria Aleksandrów - Huragan Chmielek
Relax Księżpol - Relax Radecznica
Albatros Biszcza - BKS Bodaczów
Alwa Brody Małe - Rakovia Rakówka

Kolejka 11

Alwa Brody Małe - KS Wola Różaniecka/Luchów
Rakovia Rakówka - Albatros Biszcza
BKS Bodaczów - Relax Księżpol
Relax Radecznica - Aleksandria Aleksandrów
Huragan Chmielek - Wrzos Szyszków

Kolejka 12

KS Wola Różaniecka/Luchów - Huragan Chmielek
Wrzos Szyszków - Relax Radecznica
Aleksandria Aleksandrów - BKS Bodaczów
Relax Księżpol - Rakovia Rakówka
Albatros Biszcza - Alwa Brody Małe

Kolejka 13

Albatros Biszcza - KS Wola Różaniecka/Luchów
Alwa Brody Małe - Relax Księżpol
Rakovia Rakówka - Aleksandria Aleksandrów
BKS Bodaczów - Wrzos Szyszków
Relax Radecznica - Huragan Chmielek

Kolejka 14

KS Wola Różaniecka/Luchów - Relax Radecznica
Huragan Chmielek - BKS Bodaczów
Wrzos Szyszków - Rakovia Rakówka
Aleksandria Aleksandrów - Alwa Brody Małe
Relax Księżpol - Albatros Biszcza

Kolejka 15

Relax Księżpol - KS Wola Różaniecka/Luchów
Albatros Biszcza - Aleksandria Aleksandrów
Alwa Brody Małe - Wrzos Szyszków
Rakovia Rakówka - Huragan Chmielek
BKS Bodaczów - Relax Radecznica

Kolejka 16

KS Wola Różaniecka/Luchów - BKS Bodaczów
Relax Radecznica - Rakovia Rakówka
Huragan Chmielek - Alwa Brody Małe
Wrzos Szyszków - Albatros Biszcza
Aleksandria Aleksandrów - Relax Księżpol

Kolejka 17

Aleksandria Aleksandrów - KS Wola Różaniecka/Luchów
Relax Księżpol - Wrzos Szyszków
Albatros Biszcza - Huragan Chmielek
Alwa Brody Małe - Relax Radecznica
Rakovia Rakówka - BKS Bodaczów

Kolejka 18

KS Wola Różaniecka/Luchów - Rakovia Rakówka
BKS Bodaczów - Alwa Brody Małe
Relax Radecznica - Albatros Biszcza
Huragan Chmielek - Relax Księżpol
Wrzos Szyszków - Aleksandria Aleksandrów

Klasa A 2019/2020 (Zamość)

Klasa B 2019/2020 (Zamość II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas