[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Zamość II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Perła Deszkowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Metanoja Lipsko 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Szyszła Tarnoszyn 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gryf Gmina II Zamość 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Huragan Hrubieszów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orion Jacnia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Delta Nielisz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Tarnawatka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ostoja Skierbieszów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Perła Telatyn 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ruch Machnów Nowy 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Perła Deszkowice    
 2 Metanoja Lipsko    
 3 Szyszła Tarnoszyn    
 4 Gryf Gmina II Zamość    
 5 Huragan Hrubieszów    
 6 Orion Jacnia    
 7 Delta Nielisz    
 8 GKS Tarnawatka    
 9 Ostoja Skierbieszów    
 10 Perła Telatyn    
 11 Ruch Machnów Nowy    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Perła Deszkowice - ---
Metanoja Lipsko - Ruch Machnów Nowy
Szyszła Tarnoszyn - Perła Telatyn
Gryf Gmina II Zamość - Ostoja Skierbieszów
Huragan Hrubieszów - GKS Tarnawatka
Orion Jacnia - Delta Nielisz

Kolejka 2 - 7-8 września

--- - Delta Nielisz
GKS Tarnawatka - Orion Jacnia
Ostoja Skierbieszów - Huragan Hrubieszów
Perła Telatyn - Gryf Gmina II Zamość
Ruch Machnów Nowy - Szyszła Tarnoszyn
Perła Deszkowice - Metanoja Lipsko

Kolejka 3 - 14-15 września

Metanoja Lipsko - ---
Szyszła Tarnoszyn - Perła Deszkowice
Gryf Gmina II Zamość - Ruch Machnów Nowy
Huragan Hrubieszów - Perła Telatyn
Orion Jacnia - Ostoja Skierbieszów
Delta Nielisz - GKS Tarnawatka

Kolejka 4 - 21-22 września

--- - GKS Tarnawatka
Ostoja Skierbieszów - Delta Nielisz
Perła Telatyn - Orion Jacnia
Ruch Machnów Nowy - Huragan Hrubieszów
Perła Deszkowice - Gryf Gmina II Zamość
Metanoja Lipsko - Szyszła Tarnoszyn

Kolejka 5 - 28-29 września

Szyszła Tarnoszyn - ---
Gryf Gmina II Zamość - Metanoja Lipsko
Huragan Hrubieszów - Perła Deszkowice
Orion Jacnia - Ruch Machnów Nowy
Delta Nielisz - Perła Telatyn
GKS Tarnawatka - Ostoja Skierbieszów

Kolejka 6 - 5-6 października

--- - Ostoja Skierbieszów
Perła Telatyn - GKS Tarnawatka
Ruch Machnów Nowy - Delta Nielisz
Perła Deszkowice - Orion Jacnia
Metanoja Lipsko - Huragan Hrubieszów
Szyszła Tarnoszyn - Gryf Gmina II Zamość

Kolejka 7 - 12-13 października

Gryf Gmina II Zamość - ---
Huragan Hrubieszów - Szyszła Tarnoszyn
Orion Jacnia - Metanoja Lipsko
Delta Nielisz - Perła Deszkowice
GKS Tarnawatka - Ruch Machnów Nowy
Ostoja Skierbieszów - Perła Telatyn

Kolejka 8 - 19-20 października

--- - Perła Telatyn
Ruch Machnów Nowy - Ostoja Skierbieszów
Perła Deszkowice - GKS Tarnawatka
Metanoja Lipsko - Delta Nielisz
Szyszła Tarnoszyn - Orion Jacnia
Gryf Gmina II Zamość - Huragan Hrubieszów

Kolejka 9 - 26-27 października

Huragan Hrubieszów - ---
Orion Jacnia - Gryf Gmina II Zamość
Delta Nielisz - Szyszła Tarnoszyn
GKS Tarnawatka - Metanoja Lipsko
Ostoja Skierbieszów - Perła Deszkowice
Perła Telatyn - Ruch Machnów Nowy

Kolejka 10 - 2-3 listopada

--- - Ruch Machnów Nowy
Perła Deszkowice - Perła Telatyn
Metanoja Lipsko - Ostoja Skierbieszów
Szyszła Tarnoszyn - GKS Tarnawatka
Gryf Gmina II Zamość - Delta Nielisz
Huragan Hrubieszów - Orion Jacnia

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Orion Jacnia - ---
Delta Nielisz - Huragan Hrubieszów
GKS Tarnawatka - Gryf Gmina II Zamość
Ostoja Skierbieszów - Szyszła Tarnoszyn
Perła Telatyn - Metanoja Lipsko
Ruch Machnów Nowy - Perła Deszkowice

Kolejka 12

--- - Perła Deszkowice
Ruch Machnów Nowy - Metanoja Lipsko
Perła Telatyn - Szyszła Tarnoszyn
Ostoja Skierbieszów - Gryf Gmina II Zamość
GKS Tarnawatka - Huragan Hrubieszów
Delta Nielisz - Orion Jacnia

Kolejka 13

Delta Nielisz - ---
Orion Jacnia - GKS Tarnawatka
Huragan Hrubieszów - Ostoja Skierbieszów
Gryf Gmina II Zamość - Perła Telatyn
Szyszła Tarnoszyn - Ruch Machnów Nowy
Metanoja Lipsko - Perła Deszkowice

Kolejka 14

--- - Metanoja Lipsko
Perła Deszkowice - Szyszła Tarnoszyn
Ruch Machnów Nowy - Gryf Gmina II Zamość
Perła Telatyn - Huragan Hrubieszów
Ostoja Skierbieszów - Orion Jacnia
GKS Tarnawatka - Delta Nielisz

Kolejka 15

GKS Tarnawatka - ---
Delta Nielisz - Ostoja Skierbieszów
Orion Jacnia - Perła Telatyn
Huragan Hrubieszów - Ruch Machnów Nowy
Gryf Gmina II Zamość - Perła Deszkowice
Szyszła Tarnoszyn - Metanoja Lipsko

Kolejka 16

--- - Szyszła Tarnoszyn
Metanoja Lipsko - Gryf Gmina II Zamość
Perła Deszkowice - Huragan Hrubieszów
Ruch Machnów Nowy - Orion Jacnia
Perła Telatyn - Delta Nielisz
Ostoja Skierbieszów - GKS Tarnawatka

Kolejka 17

Ostoja Skierbieszów - ---
GKS Tarnawatka - Perła Telatyn
Delta Nielisz - Ruch Machnów Nowy
Orion Jacnia - Perła Deszkowice
Huragan Hrubieszów - Metanoja Lipsko
Gryf Gmina II Zamość - Szyszła Tarnoszyn

Kolejka 18

--- - Gryf Gmina II Zamość
Szyszła Tarnoszyn - Huragan Hrubieszów
Metanoja Lipsko - Orion Jacnia
Perła Deszkowice - Delta Nielisz
Ruch Machnów Nowy - GKS Tarnawatka
Perła Telatyn - Ostoja Skierbieszów

Kolejka 19

Perła Telatyn - ---
Ostoja Skierbieszów - Ruch Machnów Nowy
GKS Tarnawatka - Perła Deszkowice
Delta Nielisz - Metanoja Lipsko
Orion Jacnia - Szyszła Tarnoszyn
Huragan Hrubieszów - Gryf Gmina II Zamość

Kolejka 20

--- - Huragan Hrubieszów
Gryf Gmina II Zamość - Orion Jacnia
Szyszła Tarnoszyn - Delta Nielisz
Metanoja Lipsko - GKS Tarnawatka
Perła Deszkowice - Ostoja Skierbieszów
Ruch Machnów Nowy - Perła Telatyn

Kolejka 21

Ruch Machnów Nowy - ---
Perła Telatyn - Perła Deszkowice
Ostoja Skierbieszów - Metanoja Lipsko
GKS Tarnawatka - Szyszła Tarnoszyn
Delta Nielisz - Gryf Gmina II Zamość
Orion Jacnia - Huragan Hrubieszów

Kolejka 22

--- - Orion Jacnia
Huragan Hrubieszów - Delta Nielisz
Gryf Gmina II Zamość - GKS Tarnawatka
Szyszła Tarnoszyn - Ostoja Skierbieszów
Metanoja Lipsko - Perła Telatyn
Perła Deszkowice - Ruch Machnów Nowy

Klasa A 2019/2020 (Zamość)

Klasa B 2019/2020 (Zamość I)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas