[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Bytom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Bobrowniki 11 22 7 1 3 31-25 3 1 2 11-13 4 0 1 20-12
2.  Piast Ożarowice 10 19 5 4 1 20-10 2 3 0 9-2 3 1 1 11-8 2 4 1 1 0 2-1
3.  Nadzieja Bytom 10 19 6 1 3 26-15 4 0 1 15-7 2 1 2 11-8 2 1 0 1 1 1-2
4.  Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 11 14 4 2 5 24-23 3 0 2 14-11 1 2 3 10-12
5.  Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 10 13 4 1 5 22-27 3 0 2 13-13 1 1 3 9-14
6.  Tęcza Zendek 10 10 3 1 6 21-29 2 1 2 14-14 1 0 4 7-15
7.  Sokół II Orzech 10 5 1 2 7 10-25 1 1 3 6-12 0 1 4 4-13

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Orzeł Bobrowniki    0-3 0-4 4-2 2-2 3-2 2-0 
 2 Piast Ożarowice    0-0 0-0 5-0 3-1 1-1 
 3 Nadzieja Bytom5-3 1-2     2-0 3-1 4-1 
 4 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)1-3 3-4 2-1     5-1 3-2 
 5 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)2-6 3-1 5-2 3-2     0-2 
 6 Tęcza Zendek3-6 1-4 3-3 4-1     3-0 
 7 Sokół II Orzech1-2 1-1 0-3 0-5 4-1     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Tęcza Zendek.
 
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-2 Sokół II Orzech 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Bobrowniki 2-2 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 24 sierpnia, 17:00
Nadzieja Bytom 1-2 Piast Ożarowice 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Nadzieja Bytom.
 
Sokół II Orzech 1-1 Piast Ożarowice 31 sierpnia, 17:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-2 Tęcza Zendek 1 września, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-3 Orzeł Bobrowniki 1 września, 11:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: Piast Ożarowice.
 
Orzeł Bobrowniki 2-0 Sokół II Orzech 7 września, 16:00
Tęcza Zendek 3-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 7 września, 16:30
Nadzieja Bytom 3-1 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 7 września, 16:30

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Sokół II Orzech.
 
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-1 Piast Ożarowice 15 września, 16:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-1 Nadzieja Bytom 14 września, 16:30
Orzeł Bobrowniki 3-2 Tęcza Zendek 14 września, 16:30

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie).
 
Tęcza Zendek 3-0 Sokół II Orzech 21 września, 16:00
Nadzieja Bytom 5-3 Orzeł Bobrowniki 21 września, 16:00
Piast Ożarowice 0-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie).
 
Sokół II Orzech 0-5 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 29 września, 16:00
Orzeł Bobrowniki 0-3 Piast Ożarowice 29 września, 16:00
Tęcza Zendek 1-4 Nadzieja Bytom 29 września, 14:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Orzeł Bobrowniki.
 
Nadzieja Bytom 4-1 Sokół II Orzech 5 października, 15:00
Piast Ożarowice 3-1 Tęcza Zendek 5 października, 15:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 6 października, 16:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: Tęcza Zendek.
 
Sokół II Orzech 0-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 12 października, 15:30
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-6 Orzeł Bobrowniki 12 października, 15:00
Piast Ożarowice 0-0 Nadzieja Bytom 12 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Nadzieja Bytom.
 
Piast Ożarowice 1-1 Sokół II Orzech 19 października, 15:00
Tęcza Zendek 4-1 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 19 października, 15:00
Orzeł Bobrowniki 4-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: Piast Ożarowice.
 
Sokół II Orzech 1-2 Orzeł Bobrowniki 27 października, 14:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5-1 Tęcza Zendek 26 października, 15:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 5-2 Nadzieja Bytom 27 października, 14:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Sokół II Orzech.
 
Piast Ożarowice 5-0 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2 listopada, 14:00
Nadzieja Bytom 2-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2 listopada, 14:00
Tęcza Zendek 3-6 Orzeł Bobrowniki 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Pauza: Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie).
 
Sokół II Orzech 4-1 Tęcza Zendek 10 listopada, 14:00
Orzeł Bobrowniki 0-4 Nadzieja Bytom 9 listopada, 13:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-4 Piast Ożarowice 9 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Pauza: Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie).
 
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) - Sokół II Orzech
Piast Ożarowice - Orzeł Bobrowniki
Nadzieja Bytom - Tęcza Zendek

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: Orzeł Bobrowniki.
 
Sokół II Orzech - Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek - Piast Ożarowice
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) - Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)

Klasa A 2019/2020 (Bytom)

Klasa B 2019/2020 (Bytom II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas