[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Bytom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orzeł Bobrowniki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tęcza Zendek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Nadzieja Bytom 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Piast Ożarowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sokół II Orzech 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)    
 2 Orzeł Bobrowniki    
 3 Tęcza Zendek    
 4 Nadzieja Bytom    
 5 Piast Ożarowice    
 6 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)    
 7 Sokół II Orzech    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) - Sokół II Orzech 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Bobrowniki - Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 24 sierpnia, 17:00
Tęcza Zendek - ---
Nadzieja Bytom - Piast Ożarowice 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Sokół II Orzech - Piast Ożarowice
--- - Nadzieja Bytom
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) - Tęcza Zendek
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) - Orzeł Bobrowniki

Kolejka 3 - 7-8 września

Orzeł Bobrowniki - Sokół II Orzech
Tęcza Zendek - Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Nadzieja Bytom - Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Piast Ożarowice - ---

Kolejka 4 - 14-15 września

Sokół II Orzech - ---
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) - Piast Ożarowice
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) - Nadzieja Bytom
Orzeł Bobrowniki - Tęcza Zendek

Kolejka 5 - 21-22 września

Tęcza Zendek - Sokół II Orzech
Nadzieja Bytom - Orzeł Bobrowniki
Piast Ożarowice - Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
--- - Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)

Kolejka 6 - 28-29 września

Sokół II Orzech - Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) - ---
Orzeł Bobrowniki - Piast Ożarowice
Tęcza Zendek - Nadzieja Bytom

Kolejka 7 - 5-6 października

Nadzieja Bytom - Sokół II Orzech
Piast Ożarowice - Tęcza Zendek
--- - Orzeł Bobrowniki
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) - Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)

Kolejka 8 - 12-13 października

Sokół II Orzech - Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) - Orzeł Bobrowniki
--- - Tęcza Zendek
Piast Ożarowice - Nadzieja Bytom

Kolejka 9 - 19-20 października

Piast Ożarowice - Sokół II Orzech
Nadzieja Bytom - ---
Tęcza Zendek - Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Orzeł Bobrowniki - Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)

Kolejka 10 - 26-27 października

Sokół II Orzech - Orzeł Bobrowniki
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) - Tęcza Zendek
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) - Nadzieja Bytom
--- - Piast Ożarowice

Kolejka 11 - 2-3 listopada

--- - Sokół II Orzech
Piast Ożarowice - Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Nadzieja Bytom - Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Tęcza Zendek - Orzeł Bobrowniki

Kolejka 12 - 28-29 marca

Sokół II Orzech - Tęcza Zendek
Orzeł Bobrowniki - Nadzieja Bytom
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) - Piast Ożarowice
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) - ---

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) - Sokół II Orzech
--- - Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Piast Ożarowice - Orzeł Bobrowniki
Nadzieja Bytom - Tęcza Zendek

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Sokół II Orzech - Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek - Piast Ożarowice
Orzeł Bobrowniki - ---
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) - Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)

Klasa A 2019/2020 (Bytom)

Klasa B 2019/2020 (Bytom II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas