[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Bytom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rodło Górniki (Bytom) 12 26 8 2 2 27-20 5 0 1 16-12 3 2 1 11-8
2.  Gwarek II Tarnowskie Góry 12 24 8 0 4 59-21 5 0 1 42-10 3 0 3 17-11
3.  Naprzód Wieszowa 12 19 6 1 5 34-35 5 1 0 25-6 1 0 5 9-29
4.  Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 12 18 6 0 6 23-24 5 0 1 13-5 1 0 5 10-19
5.  Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 12 16 5 1 6 18-25 3 1 2 9-6 2 0 4 9-19
6.  Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 12 15 5 0 7 24-31 4 0 2 12-14 1 0 5 12-17
7.  Orzeł Koty 12 12 4 0 8 27-37 3 0 3 18-14 1 0 5 9-23 1 3 1 0 0 4-0
8.  Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 12 12 4 0 8 23-42 4 0 2 21-12 0 0 6 2-30 1 0 0 0 1 0-4

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Rodło Górniki (Bytom)    2-4 4-3 4-3 3-2 1-0 2-0 
 2 Gwarek II Tarnowskie Góry    11-1 2-0 4-0 2-6 9-2 14-1 
 3 Naprzód Wieszowa2-2 3-1     7-1 5-1 6-1 2-0 
 4 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)0-1 1-0 3-1     1-0 3-2 5-1 
 5 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)0-0 3-0* 0-1 2-1     3-2 1-2 
 6 Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry)2-3 0-7 2-1 2-1     3-2 3-0 
 7 Orzeł Koty1-4 5-1 3-4 2-3 3-2     4-0 
 8 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)3-1 2-5 6-2 6-1 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Orzeł Koty 1-4 Rodło Górniki (Bytom) 24 sierpnia, 17:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Gwarek II Tarnowskie Góry 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-4
Naprzód Wieszowa 2-0 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 16 listopada, 13:30
Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Rodło Górniki (Bytom) 4-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1 września, 17:00
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-1 Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1 września, 14:00
Gwarek II Tarnowskie Góry 11-1 Naprzód Wieszowa 1 września, 11:00
Orzeł Koty 2-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Naprzód Wieszowa 6-1 Orzeł Koty 7 września, 16:30
Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-7 Gwarek II Tarnowskie Góry 7 września, 16:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5-1 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 7 września, 15:30
Rodło Górniki (Bytom) 3-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Rodło Górniki (Bytom) 2-0 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 15 września, 16:30
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 15 września, 11:00
Orzeł Koty 3-2 Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 14 września, 16:30
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Naprzód Wieszowa 15 września, 16:30

Kolejka 5 - 21-22 września

Naprzód Wieszowa 2-2 Rodło Górniki (Bytom) 21 września, 16:00
Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 22 września, 11:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-2 Orzeł Koty 21 września, 16:00
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-5 Gwarek II Tarnowskie Góry 22 września, 14:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Rodło Górniki (Bytom) 2-4 Gwarek II Tarnowskie Góry 28 września, 16:00
Orzeł Koty 4-0 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 28 września, 16:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 29 września, 11:00
Naprzód Wieszowa 5-1 Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 28 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-3 Rodło Górniki (Bytom) 6 października, 11:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Naprzód Wieszowa 5 października, 15:00
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 6 października, 14:00
Gwarek II Tarnowskie Góry 9-2 Orzeł Koty 6 października, 11:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Rodło Górniki (Bytom) 1-0 Orzeł Koty 13 października, 15:00
Gwarek II Tarnowskie Góry 4-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 13 października, 11:00
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6-2 Naprzód Wieszowa 13 października, 14:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 12 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Rodło Górniki (Bytom) 19 października, 15:00
Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-0 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 20 października, 11:00
Naprzód Wieszowa 3-1 Gwarek II Tarnowskie Góry 19 października, 15:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Orzeł Koty 20 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-0 Rodło Górniki (Bytom) 27 października, 14:00
Orzeł Koty 5-1 Naprzód Wieszowa 26 października, 14:00
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-6 Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 27 października, 11:00
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 27 października, 14:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-1 Rodło Górniki (Bytom) 3 listopada, 14:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Gwarek II Tarnowskie Góry 2 listopada, 14:00
Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-2 Orzeł Koty 3 listopada, 12:30
Naprzód Wieszowa 7-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Rodło Górniki (Bytom) 4-3 Naprzód Wieszowa 9 listopada, 13:30
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-2 Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 9 listopada, 14:00
Orzeł Koty 3-4 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 9 listopada, 13:30
Gwarek II Tarnowskie Góry 14-1 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 10 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Gwarek II Tarnowskie Góry - Rodło Górniki (Bytom)
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - Orzeł Koty
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) - Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry) - Naprzód Wieszowa

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Rodło Górniki (Bytom) - Unia II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Naprzód Wieszowa - Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) - Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orzeł Koty - Gwarek II Tarnowskie Góry

Klasa A 2019/2020 (Bytom)

Klasa B 2019/2020 (Bytom I)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas