[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Kielce I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Smyków 11 25 8 1 2 42-13 5 0 0 19-5 3 1 2 23-8
2.  Skała Tumlin 11 20 6 2 3 23-10 5 0 0 18-3 1 2 3 5-7
3.  Politechnika Świętokrzyska Kielce 11 19 6 1 4 24-15 4 0 2 17-8 2 1 2 7-7
4.  Orlicz II Suchedniów 11 18 6 0 5 31-26 3 0 1 18-7 3 0 4 13-19 1 3 1 0 0 6-2
5.  Granat II Skarżysko-Kamienna 11 18 5 3 3 25-23 3 2 1 14-6 2 1 2 11-17 1 0 0 0 1 2-6
6.  Top-Spin Promnik 11 16 5 1 5 25-27 4 0 2 14-9 1 1 3 11-18 3 6 2 0 1 9-6
7.  Futsal Nowiny 11 16 5 1 5 21-31 3 0 3 16-21 2 1 2 5-10 3 4 1 1 1 9-7
8.  Sparta Strawczynek 11 16 4 4 3 17-18 1 3 1 3-3 3 1 2 14-15 3 4 1 1 1 6-6
9.  ULKS Łączna 11 16 5 1 5 29-23 4 1 2 22-12 1 0 3 7-11 3 3 1 0 2 6-11
10.  GKS Fałków 11 13 3 4 4 21-24 1 2 2 5-7 2 2 2 16-17
11.  KS Kamienna Wola 11 6 2 0 9 16-49 2 0 3 14-21 0 0 6 2-28
12.  Płomień Wólka Kłucka 11 5 1 2 8 13-28 0 2 4 9-16 1 0 4 4-12

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 KS Smyków    2-1 5-1 6-2 3-1 3-0 
 2 Skała Tumlin3-0     7-1 3-1 2-1 3-0 
 3 Politechnika Świętokrzyska Kielce0-3 2-1     2-1 1-2 10-1 2-0 
 4 Orlicz II Suchedniów    6-2 4-0 6-2 2-3 
 5 Granat II Skarżysko-Kamienna1-0 2-3     5-0 1-1 2-2 3-0 
 6 Top-Spin Promnik1-0 1-3 2-3     3-1 4-2 3-0 
 7 Futsal Nowiny0-10 0-3* 2-5     6-1 3-0* 5-2 
 8 Sparta Strawczynek1-1 0-0 1-0 1-1     0-1 
 9 ULKS Łączna2-0 2-3 2-2 3-1 2-4     5-1 6-1 
 10 GKS Fałków3-2 1-1 1-1 0-1 0-2     
 11 KS Kamienna Wola1-7 5-2 3-4 3-7     2-1 
 12 Płomień Wólka Kłucka2-3 1-2 2-3 3-3 0-4 1-1     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Granat II Skarżysko-Kamienna 3-0 KS Kamienna Wola 24 sierpnia, 16:00
Futsal Nowiny 0-10 KS Smyków 24 sierpnia, 14:00
Top-Spin Promnik 4-2 GKS Fałków 25 sierpnia, 11:00
ULKS Łączna 2-4 Sparta Strawczynek 25 sierpnia, 11:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-1 Orlicz II Suchedniów 25 sierpnia, 11:00
Płomień Wólka Kłucka 2-3 Skała Tumlin 10 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 11:00) odwołany

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

KS Kamienna Wola 5-2 Orlicz II Suchedniów 31 sierpnia, 14:00
Sparta Strawczynek 1-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce 1 września, 17:30
Płomień Wólka Kłucka 0-4 ULKS Łączna 1 września, 11:00
GKS Fałków 1-1 Skała Tumlin 1 września, 11:00
KS Smyków 6-2 Top-Spin Promnik 1 września, 11:00
Granat II Skarżysko-Kamienna 5-0 Futsal Nowiny 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Futsal Nowiny 3-0 KS Kamienna Wola 7 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Top-Spin Promnik 2-3 Granat II Skarżysko-Kamienna 8 września, 11:00
Skała Tumlin 3-0 KS Smyków 8 września, 14:00
ULKS Łączna 5-1 GKS Fałków 8 września, 11:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-0 Płomień Wólka Kłucka 8 września, 13:00
Orlicz II Suchedniów 6-2 Sparta Strawczynek 8 września, 11:00

Kolejka 4 - 14-15 września

KS Kamienna Wola 3-4 Sparta Strawczynek 14 września, 14:00
Płomień Wólka Kłucka 1-2 Orlicz II Suchedniów 15 września, 11:00
GKS Fałków 1-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 15 września, 11:00
KS Smyków 3-1 ULKS Łączna 15 września, 14:00
Granat II Skarżysko-Kamienna 1-0 Skała Tumlin 15 września, 11:00
Futsal Nowiny 2-5 Top-Spin Promnik 14 września, 15:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Top-Spin Promnik 3-0 KS Kamienna Wola 21 września, 16:00
Skała Tumlin 3-1 Futsal Nowiny 22 września, 15:00
ULKS Łączna 2-2 Granat II Skarżysko-Kamienna 22 września, 11:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 0-3 KS Smyków 22 września, 11:00
Orlicz II Suchedniów 2-3 GKS Fałków 21 września, 15:00
Sparta Strawczynek 0-1 Płomień Wólka Kłucka 22 września, 15:00

Kolejka 6 - 28-29 września

KS Kamienna Wola 2-1 Płomień Wólka Kłucka 28 września, 14:00
GKS Fałków 0-2 Sparta Strawczynek 29 września, 11:00
KS Smyków 2-1 Orlicz II Suchedniów 29 września, 14:00
Granat II Skarżysko-Kamienna 2-3 Politechnika Świętokrzyska Kielce 28 września, 15:00
Futsal Nowiny 6-1 ULKS Łączna 28 września, 15:00
Top-Spin Promnik 1-0 Skała Tumlin 29 września, 11:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Skała Tumlin 3-0 KS Kamienna Wola 6 października, 15:00
ULKS Łączna 3-1 Top-Spin Promnik 6 października, 11:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-2 Futsal Nowiny 6 października, 11:00
Orlicz II Suchedniów 6-2 Granat II Skarżysko-Kamienna 9 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (5 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Strawczynek 1-1 KS Smyków 6 października, 15:00
Płomień Wólka Kłucka 1-1 GKS Fałków 6 października, 11:00

Kolejka 8 - 12-13 października

KS Kamienna Wola 3-7 GKS Fałków 12 października, 14:00
KS Smyków 3-0 Płomień Wólka Kłucka 16 października, 18:00
Granat II Skarżysko-Kamienna 1-1 Sparta Strawczynek 12 października, 14:00
Futsal Nowiny 0-3 Orlicz II Suchedniów 12 października, 15:00
(wo)
przerwany przy stanie 3-3
Top-Spin Promnik 1-3 Politechnika Świętokrzyska Kielce 13 października, 11:00
Skała Tumlin 2-1 ULKS Łączna 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

ULKS Łączna 6-1 KS Kamienna Wola 20 października, 11:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-1 Skała Tumlin 20 października, 11:00
Orlicz II Suchedniów 4-0 Top-Spin Promnik 20 października, 14:00
Sparta Strawczynek 1-1 Futsal Nowiny 20 października, 14:00
Płomień Wólka Kłucka 2-3 Granat II Skarżysko-Kamienna 20 października, 11:00
GKS Fałków 3-2 KS Smyków 20 października, 11:00

Kolejka 10 - 26-27 października

KS Kamienna Wola 1-7 KS Smyków 26 października, 14:00
Granat II Skarżysko-Kamienna 2-2 GKS Fałków 26 października, 11:00
Futsal Nowiny 5-2 Płomień Wólka Kłucka 26 października, 15:00
Top-Spin Promnik 3-1 Sparta Strawczynek 27 października, 11:00
Skała Tumlin 7-1 Orlicz II Suchedniów 27 października, 14:00
ULKS Łączna 2-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce 27 października, 11:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Politechnika Świętokrzyska Kielce 10-1 KS Kamienna Wola 3 listopada, 16:00
Sparta Strawczynek 0-0 Skała Tumlin 3 listopada, 14:00
Płomień Wólka Kłucka 3-3 Top-Spin Promnik 3 listopada, 11:00
GKS Fałków 0-1 Futsal Nowiny 3 listopada, 11:00
KS Smyków 5-1 Granat II Skarżysko-Kamienna 3 listopada, 11:00
ULKS Łączna 2-3 Orlicz II Suchedniów 2 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

Skała Tumlin - Płomień Wólka Kłucka
KS Kamienna Wola - Granat II Skarżysko-Kamienna
KS Smyków - Futsal Nowiny
GKS Fałków - Top-Spin Promnik
Sparta Strawczynek - ULKS Łączna
Orlicz II Suchedniów - Politechnika Świętokrzyska Kielce

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Orlicz II Suchedniów - KS Kamienna Wola
Politechnika Świętokrzyska Kielce - Sparta Strawczynek
ULKS Łączna - Płomień Wólka Kłucka
Skała Tumlin - GKS Fałków
Top-Spin Promnik - KS Smyków
Futsal Nowiny - Granat II Skarżysko-Kamienna

Kolejka 14 - 11 kwietnia

KS Kamienna Wola - Futsal Nowiny
Granat II Skarżysko-Kamienna - Top-Spin Promnik
KS Smyków - Skała Tumlin
GKS Fałków - ULKS Łączna
Płomień Wólka Kłucka - Politechnika Świętokrzyska Kielce
Sparta Strawczynek - Orlicz II Suchedniów

Kolejka 15 - 18-19 kwietnia

Sparta Strawczynek - KS Kamienna Wola
Orlicz II Suchedniów - Płomień Wólka Kłucka
Politechnika Świętokrzyska Kielce - GKS Fałków
ULKS Łączna - KS Smyków
Skała Tumlin - Granat II Skarżysko-Kamienna
Top-Spin Promnik - Futsal Nowiny

Kolejka 16 - 25-26 kwietnia

KS Kamienna Wola - Top-Spin Promnik
Futsal Nowiny - Skała Tumlin
Granat II Skarżysko-Kamienna - ULKS Łączna
KS Smyków - Politechnika Świętokrzyska Kielce
GKS Fałków - Orlicz II Suchedniów
Płomień Wólka Kłucka - Sparta Strawczynek

Kolejka 17 - 2-3 maja

Płomień Wólka Kłucka - KS Kamienna Wola
Sparta Strawczynek - GKS Fałków
Orlicz II Suchedniów - KS Smyków
Politechnika Świętokrzyska Kielce - Granat II Skarżysko-Kamienna
ULKS Łączna - Futsal Nowiny
Skała Tumlin - Top-Spin Promnik

Kolejka 18 - 9-10 maja

KS Kamienna Wola - Skała Tumlin
Top-Spin Promnik - ULKS Łączna
Futsal Nowiny - Politechnika Świętokrzyska Kielce
Granat II Skarżysko-Kamienna - Orlicz II Suchedniów
KS Smyków - Sparta Strawczynek
GKS Fałków - Płomień Wólka Kłucka

Kolejka 19 - 16-17 maja

GKS Fałków - KS Kamienna Wola
Płomień Wólka Kłucka - KS Smyków
Sparta Strawczynek - Granat II Skarżysko-Kamienna
Orlicz II Suchedniów - Futsal Nowiny
Politechnika Świętokrzyska Kielce - Top-Spin Promnik
ULKS Łączna - Skała Tumlin

Kolejka 20 - 23-24 maja

KS Kamienna Wola - ULKS Łączna
Skała Tumlin - Politechnika Świętokrzyska Kielce
Top-Spin Promnik - Orlicz II Suchedniów
Futsal Nowiny - Sparta Strawczynek
Granat II Skarżysko-Kamienna - Płomień Wólka Kłucka
KS Smyków - GKS Fałków

Kolejka 21 - 30-31 maja

KS Smyków - KS Kamienna Wola
GKS Fałków - Granat II Skarżysko-Kamienna
Płomień Wólka Kłucka - Futsal Nowiny
Sparta Strawczynek - Top-Spin Promnik
Orlicz II Suchedniów - Skała Tumlin
Politechnika Świętokrzyska Kielce - ULKS Łączna

Kolejka 22 - 6-7 czerwca

Orlicz II Suchedniów - ULKS Łączna
KS Kamienna Wola - Politechnika Świętokrzyska Kielce
Skała Tumlin - Sparta Strawczynek
Top-Spin Promnik - Płomień Wólka Kłucka
Futsal Nowiny - GKS Fałków
Granat II Skarżysko-Kamienna - KS Smyków

Klasa A 2019/2020 (Kielce I)
Klasa A 2019/2020 (Kielce II)

Klasa B 2019/2020 (Kielce II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas