[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Kielce II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MGTS Działoszyce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Deko Włoszczowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Vitalpol Solec Zdrój 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Unia Małogoszcz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jawornik Gorzków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Kluczewsko 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Imielno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Strzelec Chroberz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Partyzant Wodzisław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 MGTS Działoszyce    
 2 Deko Włoszczowa    
 3 Vitalpol Solec Zdrój    
 4 LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)    
 5 Unia Małogoszcz    
 6 Jawornik Gorzków    
 7 GKS Kluczewsko    
 8 GKS Imielno    
 9 Strzelec Chroberz    
 10 Partyzant Wodzisław    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

MGTS Działoszyce - Partyzant Wodzisław
Deko Włoszczowa - Strzelec Chroberz
Vitalpol Solec Zdrój - GKS Imielno
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - GKS Kluczewsko
Unia Małogoszcz - Jawornik Gorzków

Kolejka 2 - 7-8 września

Partyzant Wodzisław - Jawornik Gorzków
GKS Kluczewsko - Unia Małogoszcz
GKS Imielno - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)
Strzelec Chroberz - Vitalpol Solec Zdrój
MGTS Działoszyce - Deko Włoszczowa

Kolejka 3 - 14-15 września

Deko Włoszczowa - Partyzant Wodzisław
Vitalpol Solec Zdrój - MGTS Działoszyce
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - Strzelec Chroberz
Unia Małogoszcz - GKS Imielno
Jawornik Gorzków - GKS Kluczewsko

Kolejka 4 - 21-22 września

Partyzant Wodzisław - GKS Kluczewsko
GKS Imielno - Jawornik Gorzków
Strzelec Chroberz - Unia Małogoszcz
MGTS Działoszyce - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)
Deko Włoszczowa - Vitalpol Solec Zdrój

Kolejka 5 - 28-29 września

Vitalpol Solec Zdrój - Partyzant Wodzisław
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - Deko Włoszczowa
Unia Małogoszcz - MGTS Działoszyce
Jawornik Gorzków - Strzelec Chroberz
GKS Kluczewsko - GKS Imielno

Kolejka 6 - 5-6 października

Partyzant Wodzisław - GKS Imielno
Strzelec Chroberz - GKS Kluczewsko
MGTS Działoszyce - Jawornik Gorzków
Deko Włoszczowa - Unia Małogoszcz
Vitalpol Solec Zdrój - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)

Kolejka 7 - 12-13 października

LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - Partyzant Wodzisław
Unia Małogoszcz - Vitalpol Solec Zdrój
Jawornik Gorzków - Deko Włoszczowa
GKS Kluczewsko - MGTS Działoszyce
GKS Imielno - Strzelec Chroberz

Kolejka 8 - 19-20 października

Partyzant Wodzisław - Strzelec Chroberz
MGTS Działoszyce - GKS Imielno
Deko Włoszczowa - GKS Kluczewsko
Vitalpol Solec Zdrój - Jawornik Gorzków
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - Unia Małogoszcz

Kolejka 9 - 26-27 października

Unia Małogoszcz - Partyzant Wodzisław
Jawornik Gorzków - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)
GKS Kluczewsko - Vitalpol Solec Zdrój
GKS Imielno - Deko Włoszczowa
Strzelec Chroberz - MGTS Działoszyce

Kolejka 10

Partyzant Wodzisław - MGTS Działoszyce
Strzelec Chroberz - Deko Włoszczowa
GKS Imielno - Vitalpol Solec Zdrój
GKS Kluczewsko - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)
Jawornik Gorzków - Unia Małogoszcz

Kolejka 11

Jawornik Gorzków - Partyzant Wodzisław
Unia Małogoszcz - GKS Kluczewsko
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - GKS Imielno
Vitalpol Solec Zdrój - Strzelec Chroberz
Deko Włoszczowa - MGTS Działoszyce

Kolejka 12

Partyzant Wodzisław - Deko Włoszczowa
MGTS Działoszyce - Vitalpol Solec Zdrój
Strzelec Chroberz - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)
GKS Imielno - Unia Małogoszcz
GKS Kluczewsko - Jawornik Gorzków

Kolejka 13

GKS Kluczewsko - Partyzant Wodzisław
Jawornik Gorzków - GKS Imielno
Unia Małogoszcz - Strzelec Chroberz
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - MGTS Działoszyce
Vitalpol Solec Zdrój - Deko Włoszczowa

Kolejka 14

Partyzant Wodzisław - Vitalpol Solec Zdrój
Deko Włoszczowa - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)
MGTS Działoszyce - Unia Małogoszcz
Strzelec Chroberz - Jawornik Gorzków
GKS Imielno - GKS Kluczewsko

Kolejka 15

GKS Imielno - Partyzant Wodzisław
GKS Kluczewsko - Strzelec Chroberz
Jawornik Gorzków - MGTS Działoszyce
Unia Małogoszcz - Deko Włoszczowa
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - Vitalpol Solec Zdrój

Kolejka 16

Partyzant Wodzisław - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)
Vitalpol Solec Zdrój - Unia Małogoszcz
Deko Włoszczowa - Jawornik Gorzków
MGTS Działoszyce - GKS Kluczewsko
Strzelec Chroberz - GKS Imielno

Kolejka 17

Strzelec Chroberz - Partyzant Wodzisław
GKS Imielno - MGTS Działoszyce
GKS Kluczewsko - Deko Włoszczowa
Jawornik Gorzków - Vitalpol Solec Zdrój
Unia Małogoszcz - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)

Kolejka 18

Partyzant Wodzisław - Unia Małogoszcz
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - Jawornik Gorzków
Vitalpol Solec Zdrój - GKS Kluczewsko
Deko Włoszczowa - GKS Imielno
MGTS Działoszyce - Strzelec Chroberz

Klasa A 2019/2020 (Kielce I)
Klasa A 2019/2020 (Kielce II)

Klasa B 2019/2020 (Kielce I)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas