[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Kielce II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Imielno 8 20 6 2 0 35-7 2 1 0 15-3 4 1 0 20-4
2.  Unia Małogoszcz 8 15 5 0 3 13-12 3 0 1 8-6 2 0 2 5-6
3.  Strzelec Chroberz 8 14 4 2 2 23-11 2 2 0 11-3 2 0 2 12-8
4.  LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 8 13 4 1 3 15-9 3 0 2 12-5 1 1 1 3-4
5.  Partyzant Wodzisław 8 11 3 2 3 15-14 1 1 1 7-7 2 1 2 8-7
6.  GKS Kluczewsko 8 10 3 1 4 23-21 3 0 1 16-6 0 1 3 7-15 1 3 1 0 0 4-2
7.  MGTS Działoszyce 8 10 3 1 4 12-15 2 0 2 5-6 1 1 2 7-9 1 0 0 0 1 2-4
8.  Deko Włoszczowa 8 6 2 0 6 9-30 2 0 3 8-15 0 0 3 1-15
9.  Vitalpol Solec Zdrój 8 4 1 1 6 9-35 1 1 2 7-14 0 0 4 2-21
Jawornik Gorzków wycofał się z rozgrywek po 2. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 GKS Imielno    5-1 1-1 9-1 
 2 Unia Małogoszcz0-3     2-1 3-1 3-1 
 3 Strzelec Chroberz4-0     2-2 1-1 4-0 
 4 LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)1-2 2-1     1-2 5-0 3-0* 
 5 Partyzant Wodzisław1-1 1-3     5-3 
 6 GKS Kluczewsko2-4 1-0     4-2 9-0 
 7 MGTS Działoszyce0-4 0-1 2-1     3-0* 
 8 Deko Włoszczowa0-3 0-7 0-2 3-2     5-1 
 9 Vitalpol Solec Zdrój1-8 3-1 2-2 1-3     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

MGTS Działoszyce 2-1 Partyzant Wodzisław 1 września, 11:00
Deko Włoszczowa 0-7 Strzelec Chroberz 1 września, 11:00
Vitalpol Solec Zdrój 1-8 GKS Imielno 1 września, 11:00
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 5-0 GKS Kluczewsko 1 września, 15:00
Unia Małogoszcz - Jawornik Gorzków 1 września, 11:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 2 - 7-8 września

Partyzant Wodzisław - Jawornik Gorzków 8 września, 11:00
nie odbył się
GKS Kluczewsko 1-0 Unia Małogoszcz 7 września, 16:00
GKS Imielno 1-1 LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 8 września, 11:00
Strzelec Chroberz 4-0 Vitalpol Solec Zdrój 8 września, 15:00
MGTS Działoszyce 3-0 Deko Włoszczowa 8 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: GKS Kluczewsko.
 
Deko Włoszczowa 0-2 Partyzant Wodzisław 15 września, 11:00
Vitalpol Solec Zdrój 1-3 MGTS Działoszyce 15 września, 11:00
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 2-1 Strzelec Chroberz 15 września, 16:00
Unia Małogoszcz 0-3 GKS Imielno 15 września, 15:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: GKS Imielno.
 
Partyzant Wodzisław 5-3 GKS Kluczewsko 22 września, 15:00
Strzelec Chroberz 4-0 Unia Małogoszcz 22 września, 15:00
MGTS Działoszyce 0-1 LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 22 września, 11:00
Deko Włoszczowa 5-1 Vitalpol Solec Zdrój 22 września, 11:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Strzelec Chroberz.
 
Vitalpol Solec Zdrój 2-2 Partyzant Wodzisław 29 września, 11:00
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 3-0 Deko Włoszczowa 29 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Małogoszcz 3-1 MGTS Działoszyce 29 września, 15:00
GKS Kluczewsko 2-4 GKS Imielno 29 września, 11:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: MGTS Działoszyce.
 
Partyzant Wodzisław 1-1 GKS Imielno 6 października, 14:00
Strzelec Chroberz 2-2 GKS Kluczewsko 6 października, 15:00
Deko Włoszczowa 0-3 Unia Małogoszcz 6 października, 11:00
Vitalpol Solec Zdrój 3-1 LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 6 października, 11:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Deko Włoszczowa.
 
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 1-2 Partyzant Wodzisław 13 października, 14:00
Unia Małogoszcz 3-1 Vitalpol Solec Zdrój 13 października, 14:00
GKS Kluczewsko 4-2 MGTS Działoszyce 13 października, 11:00
GKS Imielno 5-1 Strzelec Chroberz 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Vitalpol Solec Zdrój.
 
Partyzant Wodzisław 1-3 Strzelec Chroberz 20 października, 14:00
MGTS Działoszyce 0-4 GKS Imielno 20 października, 11:00
Deko Włoszczowa 3-2 GKS Kluczewsko 20 października, 11:00
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 1-2 Unia Małogoszcz 20 października, 14:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej).
 
Unia Małogoszcz 2-1 Partyzant Wodzisław 27 października, 13:00
GKS Kluczewsko 9-0 Vitalpol Solec Zdrój 27 października, 11:00
GKS Imielno 9-1 Deko Włoszczowa 27 października, 11:00
Strzelec Chroberz 1-1 MGTS Działoszyce 27 października, 13:45

Kolejka 10 - 4-5 kwietnia

Pauza: Unia Małogoszcz.
 
Partyzant Wodzisław - MGTS Działoszyce
Strzelec Chroberz - Deko Włoszczowa
GKS Imielno - Vitalpol Solec Zdrój
GKS Kluczewsko - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)

Kolejka 11 - 11 kwietnia

Pauza: Partyzant Wodzisław.
 
Unia Małogoszcz - GKS Kluczewsko
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - GKS Imielno
Vitalpol Solec Zdrój - Strzelec Chroberz
Deko Włoszczowa - MGTS Działoszyce

Kolejka 12 - 18-19 kwietnia

Pauza: GKS Kluczewsko.
 
Partyzant Wodzisław - Deko Włoszczowa
MGTS Działoszyce - Vitalpol Solec Zdrój
Strzelec Chroberz - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)
GKS Imielno - Unia Małogoszcz

Kolejka 13 - 25-26 kwietnia

Pauza: GKS Imielno.
 
GKS Kluczewsko - Partyzant Wodzisław
Unia Małogoszcz - Strzelec Chroberz
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - MGTS Działoszyce
Vitalpol Solec Zdrój - Deko Włoszczowa

Kolejka 14 - 2-3 maja

Pauza: Strzelec Chroberz.
 
Partyzant Wodzisław - Vitalpol Solec Zdrój
Deko Włoszczowa - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)
MGTS Działoszyce - Unia Małogoszcz
GKS Imielno - GKS Kluczewsko

Kolejka 15 - 9-10 maja

Pauza: MGTS Działoszyce.
 
GKS Imielno - Partyzant Wodzisław
GKS Kluczewsko - Strzelec Chroberz
Unia Małogoszcz - Deko Włoszczowa
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) - Vitalpol Solec Zdrój

Kolejka 16 - 16-17 maja

Pauza: Deko Włoszczowa.
 
Partyzant Wodzisław - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)
Vitalpol Solec Zdrój - Unia Małogoszcz
MGTS Działoszyce - GKS Kluczewsko
Strzelec Chroberz - GKS Imielno

Kolejka 17 - 23-24 maja

Pauza: Vitalpol Solec Zdrój.
 
Strzelec Chroberz - Partyzant Wodzisław
GKS Imielno - MGTS Działoszyce
GKS Kluczewsko - Deko Włoszczowa
Unia Małogoszcz - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)

Kolejka 18 - 30-31 maja

Pauza: LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej).
 
Partyzant Wodzisław - Unia Małogoszcz
Vitalpol Solec Zdrój - GKS Kluczewsko
Deko Włoszczowa - GKS Imielno
MGTS Działoszyce - Strzelec Chroberz

Klasa A 2019/2020 (Kielce I)
Klasa A 2019/2020 (Kielce II)

Klasa B 2019/2020 (Kielce I)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas