[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2019/2020, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tempo Białka 7 18 6 0 1 27-8 4 0 0 17-3 2 0 1 10-5
2.  Wisła Brzeźnica 7 15 5 0 2 23-17 2 0 0 8-4 3 0 2 15-13
3.  Novi Narama 7 12 4 0 3 20-20 2 0 1 10-7 2 0 2 10-13 1 3 1 0 0 6-1
4.  Zielonka Wrząsowice 7 12 4 0 3 19-19 4 0 0 16-4 0 0 3 3-15 1 0 0 0 1 1-6
5.  Victoria Gaj 7 9 3 0 4 14-20 2 0 2 8-8 1 0 2 6-12
6.  Queens Witanowice 5 6 2 0 3 8-10 1 0 1 3-4 1 0 2 5-6
7.  Skawinka Skawina 6 4 1 1 4 15-20 1 0 3 9-13 0 1 1 6-7
8.  Jedynka/Świt Krzeszowice 6 1 0 1 5 7-19 0 1 2 6-13 0 0 3 1-6

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Tempo Białka    5-0 5-2 5-0 2-1 
 2 Wisła Brzeźnica3-2     5-2 
 3 Novi Narama    6-1 3-6 1-0 
 4 Zielonka Wrząsowice7-1     4-0 3-2 2-1 
 5 Victoria Gaj1-4     1-2 3-2 3-0 
 6 Queens Witanowice3-2 0-2     
 7 Skawinka Skawina1-2 1-5 3-6 4-0     
 8 Jedynka/Świt Krzeszowice1-6 1-3 4-4     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Tempo Białka 2-1 Queens Witanowice 1 września, 17:00
Victoria Gaj 3-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 31 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 3-6 Novi Narama 31 sierpnia, 15:00
Zielonka Wrząsowice 7-1 Wisła Brzeźnica 1 września, 17:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Queens Witanowice 3-2 Wisła Brzeźnica 7 września, 16:00
Novi Narama 6-1 Zielonka Wrząsowice 8 września, 17:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 4-4 Skawinka Skawina 7 września, 15:00
Tempo Białka 5-0 Victoria Gaj 8 września, 17:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Victoria Gaj 1-2 Queens Witanowice 15 września, 17:00
Skawinka Skawina 1-2 Tempo Białka 15 września, 14:00
Zielonka Wrząsowice 2-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 15 września, 11:00
Wisła Brzeźnica 5-2 Novi Narama 14 września, 16:30

Kolejka 4 - 21-22 września

Queens Witanowice 0-2 Novi Narama 19 października, 15:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 1-3 Wisła Brzeźnica 22 września, 16:00
Tempo Białka 5-2 Zielonka Wrząsowice 22 września, 16:00
Victoria Gaj 3-2 Skawinka Skawina 22 września, 16:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Skawinka Skawina - Queens Witanowice 2 października, 16:30
Zielonka Wrząsowice 4-0 Victoria Gaj 29 września, 11:00
Wisła Brzeźnica 3-2 Tempo Białka 28 września, 16:00
Novi Narama 1-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 29 września, 14:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Queens Witanowice - Jedynka/Świt Krzeszowice 27 października, 14:00
w pierwotnym terminie (5 października, 15:00) odwołany
Tempo Białka 5-0 Novi Narama 6 października, 15:00
Victoria Gaj 1-4 Wisła Brzeźnica 6 października, 10:00
Skawinka Skawina 4-0 Zielonka Wrząsowice 5 października, 14:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Zielonka Wrząsowice 3-2 Queens Witanowice 13 października, 11:00
Novi Narama 3-6 Victoria Gaj 13 października, 15:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 1-6 Tempo Białka 12 października, 15:00
Skawinka Skawina 1-5 Wisła Brzeźnica 20 października, 15:00
w pierwotnym terminie (12 października, 16:00) w Brzeźnicy odwołany

Kolejka 8

Queens Witanowice - Tempo Białka
Jedynka/Świt Krzeszowice - Victoria Gaj
Novi Narama - Skawinka Skawina
Wisła Brzeźnica - Zielonka Wrząsowice

Kolejka 9

Wisła Brzeźnica - Queens Witanowice
Zielonka Wrząsowice - Novi Narama
Skawinka Skawina - Jedynka/Świt Krzeszowice
Victoria Gaj - Tempo Białka

Kolejka 10

Queens Witanowice - Victoria Gaj
Tempo Białka - Skawinka Skawina
Jedynka/Świt Krzeszowice - Zielonka Wrząsowice
Novi Narama - Wisła Brzeźnica

Kolejka 11

Novi Narama - Queens Witanowice
Wisła Brzeźnica - Jedynka/Świt Krzeszowice
Zielonka Wrząsowice - Tempo Białka
Skawinka Skawina - Victoria Gaj

Kolejka 12

Queens Witanowice - Skawinka Skawina
Victoria Gaj - Zielonka Wrząsowice
Tempo Białka - Wisła Brzeźnica
Jedynka/Świt Krzeszowice - Novi Narama

Kolejka 13

Jedynka/Świt Krzeszowice - Queens Witanowice
Novi Narama - Tempo Białka
Wisła Brzeźnica - Victoria Gaj
Zielonka Wrząsowice - Skawinka Skawina

Kolejka 14

Wisła Brzeźnica - Skawinka Skawina
Queens Witanowice - Zielonka Wrząsowice
Victoria Gaj - Novi Narama
Tempo Białka - Jedynka/Świt Krzeszowice

III liga kobiet 2019/2020 (małopolska)

IV liga kobiet 2019/2020 (małopolska (wschód))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas