[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Football Success Academy Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Podgórze Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Wieliczka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bronowianka Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Puszcza Niepołomice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Olimpia Osieczany 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogorzanka Pogorzyce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Prądniczanka II Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rysy II Bukowina Tatrzańska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Burza Roczyny 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Dąb Zabierzów Bocheński 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tarnovia II Tarnów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Victoria Zalas 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Football Success Academy Kraków    
 2 Podgórze Kraków    
 3 Górnik Wieliczka    
 4 Bronowianka Kraków    
 5 Puszcza Niepołomice    
 6 Olimpia Osieczany    
 7 Pogorzanka Pogorzyce    
 8 Prądniczanka II Kraków    
 9 Rysy II Bukowina Tatrzańska    
 10 Burza Roczyny    
 11 Dąb Zabierzów Bocheński    
 12 Tarnovia II Tarnów    
 13 Victoria Zalas    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Football Success Academy Kraków - ---
Podgórze Kraków - Victoria Zalas 25 sierpnia, 16:30
Górnik Wieliczka - Tarnovia II Tarnów 25 sierpnia, 13:00
Bronowianka Kraków - Dąb Zabierzów Bocheński 24 sierpnia, 16:30
Puszcza Niepołomice - Burza Roczyny 24 sierpnia, 11:00
Olimpia Osieczany - Rysy II Bukowina Tatrzańska 24 sierpnia, 14:00
Pogorzanka Pogorzyce - Prądniczanka II Kraków 24 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 28 sierpnia

--- - Prądniczanka II Kraków
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Pogorzanka Pogorzyce
Burza Roczyny - Olimpia Osieczany
Dąb Zabierzów Bocheński - Puszcza Niepołomice
Tarnovia II Tarnów - Bronowianka Kraków
Victoria Zalas - Górnik Wieliczka
Football Success Academy Kraków - Podgórze Kraków

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Podgórze Kraków - ---
Górnik Wieliczka - Football Success Academy Kraków
Bronowianka Kraków - Victoria Zalas
Puszcza Niepołomice - Tarnovia II Tarnów
Olimpia Osieczany - Dąb Zabierzów Bocheński
Pogorzanka Pogorzyce - Burza Roczyny
Prądniczanka II Kraków - Rysy II Bukowina Tatrzańska

Kolejka 4 - 7-8 września

--- - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Burza Roczyny - Prądniczanka II Kraków
Dąb Zabierzów Bocheński - Pogorzanka Pogorzyce
Tarnovia II Tarnów - Olimpia Osieczany
Victoria Zalas - Puszcza Niepołomice
Football Success Academy Kraków - Bronowianka Kraków
Podgórze Kraków - Górnik Wieliczka

Kolejka 5 - 14-15 września

Górnik Wieliczka - ---
Bronowianka Kraków - Podgórze Kraków
Puszcza Niepołomice - Football Success Academy Kraków
Olimpia Osieczany - Victoria Zalas
Pogorzanka Pogorzyce - Tarnovia II Tarnów
Prądniczanka II Kraków - Dąb Zabierzów Bocheński
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Burza Roczyny

Kolejka 6 - 21-22 września

--- - Burza Roczyny
Dąb Zabierzów Bocheński - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Tarnovia II Tarnów - Prądniczanka II Kraków
Victoria Zalas - Pogorzanka Pogorzyce
Football Success Academy Kraków - Olimpia Osieczany
Podgórze Kraków - Puszcza Niepołomice
Górnik Wieliczka - Bronowianka Kraków

Kolejka 7 - 28-29 września

Bronowianka Kraków - ---
Puszcza Niepołomice - Górnik Wieliczka
Olimpia Osieczany - Podgórze Kraków
Pogorzanka Pogorzyce - Football Success Academy Kraków
Prądniczanka II Kraków - Victoria Zalas
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Tarnovia II Tarnów
Burza Roczyny - Dąb Zabierzów Bocheński

Kolejka 8 - 5-6 października

--- - Dąb Zabierzów Bocheński
Tarnovia II Tarnów - Burza Roczyny
Victoria Zalas - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Football Success Academy Kraków - Prądniczanka II Kraków
Podgórze Kraków - Pogorzanka Pogorzyce
Górnik Wieliczka - Olimpia Osieczany
Bronowianka Kraków - Puszcza Niepołomice

Kolejka 9 - 12-13 października

Puszcza Niepołomice - ---
Olimpia Osieczany - Bronowianka Kraków
Pogorzanka Pogorzyce - Górnik Wieliczka
Prądniczanka II Kraków - Podgórze Kraków
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Football Success Academy Kraków
Burza Roczyny - Victoria Zalas
Dąb Zabierzów Bocheński - Tarnovia II Tarnów

Kolejka 10 - 19-20 października

--- - Tarnovia II Tarnów
Victoria Zalas - Dąb Zabierzów Bocheński
Football Success Academy Kraków - Burza Roczyny
Podgórze Kraków - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Górnik Wieliczka - Prądniczanka II Kraków
Bronowianka Kraków - Pogorzanka Pogorzyce
Puszcza Niepołomice - Olimpia Osieczany

Kolejka 11 - 26-27 października

Olimpia Osieczany - ---
Pogorzanka Pogorzyce - Puszcza Niepołomice
Prądniczanka II Kraków - Bronowianka Kraków
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Górnik Wieliczka
Burza Roczyny - Podgórze Kraków
Dąb Zabierzów Bocheński - Football Success Academy Kraków
Tarnovia II Tarnów - Victoria Zalas

Kolejka 12 - 2-3 listopada

--- - Victoria Zalas
Football Success Academy Kraków - Tarnovia II Tarnów
Podgórze Kraków - Dąb Zabierzów Bocheński
Górnik Wieliczka - Burza Roczyny
Bronowianka Kraków - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Puszcza Niepołomice - Prądniczanka II Kraków
Olimpia Osieczany - Pogorzanka Pogorzyce

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pogorzanka Pogorzyce - ---
Prądniczanka II Kraków - Olimpia Osieczany
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Puszcza Niepołomice
Burza Roczyny - Bronowianka Kraków
Dąb Zabierzów Bocheński - Górnik Wieliczka
Tarnovia II Tarnów - Podgórze Kraków
Victoria Zalas - Football Success Academy Kraków

Kolejka 14

--- - Football Success Academy Kraków
Victoria Zalas - Podgórze Kraków
Tarnovia II Tarnów - Górnik Wieliczka
Dąb Zabierzów Bocheński - Bronowianka Kraków
Burza Roczyny - Puszcza Niepołomice
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Olimpia Osieczany
Prądniczanka II Kraków - Pogorzanka Pogorzyce

Kolejka 15

Prądniczanka II Kraków - ---
Pogorzanka Pogorzyce - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Olimpia Osieczany - Burza Roczyny
Puszcza Niepołomice - Dąb Zabierzów Bocheński
Bronowianka Kraków - Tarnovia II Tarnów
Górnik Wieliczka - Victoria Zalas
Podgórze Kraków - Football Success Academy Kraków

Kolejka 16

--- - Podgórze Kraków
Football Success Academy Kraków - Górnik Wieliczka
Victoria Zalas - Bronowianka Kraków
Tarnovia II Tarnów - Puszcza Niepołomice
Dąb Zabierzów Bocheński - Olimpia Osieczany
Burza Roczyny - Pogorzanka Pogorzyce
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Prądniczanka II Kraków

Kolejka 17

Rysy II Bukowina Tatrzańska - ---
Prądniczanka II Kraków - Burza Roczyny
Pogorzanka Pogorzyce - Dąb Zabierzów Bocheński
Olimpia Osieczany - Tarnovia II Tarnów
Puszcza Niepołomice - Victoria Zalas
Bronowianka Kraków - Football Success Academy Kraków
Górnik Wieliczka - Podgórze Kraków

Kolejka 18

--- - Górnik Wieliczka
Podgórze Kraków - Bronowianka Kraków
Football Success Academy Kraków - Puszcza Niepołomice
Victoria Zalas - Olimpia Osieczany
Tarnovia II Tarnów - Pogorzanka Pogorzyce
Dąb Zabierzów Bocheński - Prądniczanka II Kraków
Burza Roczyny - Rysy II Bukowina Tatrzańska

Kolejka 19

Burza Roczyny - ---
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Dąb Zabierzów Bocheński
Prądniczanka II Kraków - Tarnovia II Tarnów
Pogorzanka Pogorzyce - Victoria Zalas
Olimpia Osieczany - Football Success Academy Kraków
Puszcza Niepołomice - Podgórze Kraków
Bronowianka Kraków - Górnik Wieliczka

Kolejka 20

--- - Bronowianka Kraków
Górnik Wieliczka - Puszcza Niepołomice
Podgórze Kraków - Olimpia Osieczany
Football Success Academy Kraków - Pogorzanka Pogorzyce
Victoria Zalas - Prądniczanka II Kraków
Tarnovia II Tarnów - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Dąb Zabierzów Bocheński - Burza Roczyny

Kolejka 21

Dąb Zabierzów Bocheński - ---
Burza Roczyny - Tarnovia II Tarnów
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Victoria Zalas
Prądniczanka II Kraków - Football Success Academy Kraków
Pogorzanka Pogorzyce - Podgórze Kraków
Olimpia Osieczany - Górnik Wieliczka
Puszcza Niepołomice - Bronowianka Kraków

Kolejka 22

--- - Puszcza Niepołomice
Bronowianka Kraków - Olimpia Osieczany
Górnik Wieliczka - Pogorzanka Pogorzyce
Podgórze Kraków - Prądniczanka II Kraków
Football Success Academy Kraków - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Victoria Zalas - Burza Roczyny
Tarnovia II Tarnów - Dąb Zabierzów Bocheński

Kolejka 23

Tarnovia II Tarnów - ---
Dąb Zabierzów Bocheński - Victoria Zalas
Burza Roczyny - Football Success Academy Kraków
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Podgórze Kraków
Prądniczanka II Kraków - Górnik Wieliczka
Pogorzanka Pogorzyce - Bronowianka Kraków
Olimpia Osieczany - Puszcza Niepołomice

Kolejka 24

--- - Olimpia Osieczany
Puszcza Niepołomice - Pogorzanka Pogorzyce
Bronowianka Kraków - Prądniczanka II Kraków
Górnik Wieliczka - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Podgórze Kraków - Burza Roczyny
Football Success Academy Kraków - Dąb Zabierzów Bocheński
Victoria Zalas - Tarnovia II Tarnów

Kolejka 25

Victoria Zalas - ---
Tarnovia II Tarnów - Football Success Academy Kraków
Dąb Zabierzów Bocheński - Podgórze Kraków
Burza Roczyny - Górnik Wieliczka
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Bronowianka Kraków
Prądniczanka II Kraków - Puszcza Niepołomice
Pogorzanka Pogorzyce - Olimpia Osieczany

Kolejka 26

--- - Pogorzanka Pogorzyce
Olimpia Osieczany - Prądniczanka II Kraków
Puszcza Niepołomice - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Bronowianka Kraków - Burza Roczyny
Górnik Wieliczka - Dąb Zabierzów Bocheński
Podgórze Kraków - Tarnovia II Tarnów
Football Success Academy Kraków - Victoria Zalas

II liga kobiet 2019/2020 (IV)

III liga kobiet 2019/2020 (lubelska)
III liga kobiet 2019/2020 (podkarpacka)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas