[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2019/2020, grupa: IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Trójka Staszówka/Jelna 10 26 8 2 0 52-9 4 0 0 28-1 4 2 0 24-8
2.  Prądniczanka Kraków 10 25 8 1 1 41-6 4 0 1 26-3 4 1 0 15-3
3.  KSP Kielce 10 24 8 0 2 31-13 3 0 2 16-10 5 0 0 15-3
4.  Widok Lublin 10 22 7 1 2 29-10 3 1 1 15-4 4 0 1 14-6
5.  Unia Lublin 10 16 4 4 2 22-14 2 2 1 11-7 2 2 1 11-7
6.  Starówka Nowy Sącz 10 11 3 2 5 11-27 1 1 3 4-14 2 1 2 7-13 1 3 1 0 0 2-1
7.  Iskra Brzezinka 10 11 3 2 5 16-25 1 1 3 6-7 2 1 2 10-18 1 0 0 0 1 1-2
8.  Izolator Boguchwała 10 10 3 1 6 10-29 3 0 3 9-11 0 1 3 1-18
9.  Naprzód Sobolów 10 5 1 2 7 10-31 1 1 4 8-17 0 1 3 2-14
10.  Potok Sitno 10 3 1 0 9 6-43 1 0 4 6-20 0 0 5 0-23 1 3 1 0 0 2-1
11.  Hetmanki Włoszczowa 10 3 0 3 7 6-27 0 3 1 4-7 0 0 6 2-20 1 0 0 0 1 1-2
Łysica Bodzentyn wycofała się z rozgrywek po 1. kolejce. Jej wynik został anulowany.
W związku z odwołaniem barażów o udział w II lidze zespół z trzeciego miejsca uzyskał utrzymanie w lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Trójka Staszówka/Jelna    8-0 9-0 7-1 4-0 
 2 Prądniczanka Kraków1-2     4-1 7-0 8-0 6-0 
 3 KSP Kielce2-7 1-2     5-1 5-0 3-0 
 4 Widok Lublin2-2 0-1     2-1 7-0 4-0 
 5 Unia Lublin2-2 0-0 2-4     4-0 3-1 
 6 Starówka Nowy Sącz1-4 1-6 0-4 0-0     2-0 
 7 Iskra Brzezinka1-3 0-1 1-1 1-2     3-0 
 8 Izolator Boguchwała1-5 0-2 3-0 0-4     1-0 4-0 
 9 Naprzód Sobolów0-2 1-6 1-4 1-1 1-4     4-0 
 10 Potok Sitno0-7 0-3 3-5 1-4     2-1 
 11 Hetmanki Włoszczowa1-4 2-2 0-0 1-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

KSP Kielce 1-2 Prądniczanka Kraków 1 września, 17:00
Naprzód Sobolów 1-4 Iskra Brzezinka 16 listopada, 12:00
Unia Lublin 2-2 Trójka Staszówka/Jelna 31 sierpnia, 11:00
Izolator Boguchwała 0-2 Widok Lublin 1 września, 11:00
Starówka Nowy Sącz 2-0 Hetmanki Włoszczowa 31 sierpnia, 17:00
Łysica Bodzentyn - Potok Sitno 1 września, 11:00
gospodarze zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Hetmanki Włoszczowa.
 
Prądniczanka Kraków 8-0 Potok Sitno 7 września, 15:00
Widok Lublin 7-0 Starówka Nowy Sącz 7 września, 15:00
Trójka Staszówka/Jelna 9-0 Izolator Boguchwała 8 września, 12:00
Iskra Brzezinka 1-1 Unia Lublin 7 września, 17:00
KSP Kielce 5-0 Naprzód Sobolów 8 września, 16:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: Widok Lublin.
 
Naprzód Sobolów 0-2 Prądniczanka Kraków 14 września, 11:00
Unia Lublin 2-4 KSP Kielce 14 września, 11:00
Izolator Boguchwała 0-4 Iskra Brzezinka 15 września, 11:00
Starówka Nowy Sącz 1-4 Trójka Staszówka/Jelna 14 września, 17:00
Potok Sitno 2-1 Hetmanki Włoszczowa 15 września, 13:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: Trójka Staszówka/Jelna.
 
Prądniczanka Kraków 6-0 Hetmanki Włoszczowa 22 września, 18:00
Widok Lublin 4-0 Potok Sitno 21 września, 11:00
Iskra Brzezinka 1-2 Starówka Nowy Sącz 22 września, 16:00
KSP Kielce 5-1 Izolator Boguchwała 22 września, 16:00
Naprzód Sobolów 1-4 Unia Lublin 21 września, 11:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Iskra Brzezinka.
 
Unia Lublin 0-0 Prądniczanka Kraków 28 września, 11:00
Izolator Boguchwała 1-0 Naprzód Sobolów 29 września, 11:00
Starówka Nowy Sącz 0-4 KSP Kielce 16 listopada, 13:00
Potok Sitno 0-7 Trójka Staszówka/Jelna 16 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 września, 12:00) odwołany
Hetmanki Włoszczowa 1-4 Widok Lublin 29 września, 15:30

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: KSP Kielce.
 
Prądniczanka Kraków 4-1 Widok Lublin 5 października, 11:00
Trójka Staszówka/Jelna 4-0 Hetmanki Włoszczowa 6 października, 14:30
Iskra Brzezinka 3-0 Potok Sitno 5 października, 16:00
Naprzód Sobolów 1-1 Starówka Nowy Sącz 5 października, 11:00
Unia Lublin 4-0 Izolator Boguchwała 5 października, 11:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Naprzód Sobolów.
 
Izolator Boguchwała 1-5 Prądniczanka Kraków 13 października, 11:00
Starówka Nowy Sącz 0-0 Unia Lublin 12 października, 14:00
Potok Sitno 0-3 KSP Kielce 13 października, 12:00
Hetmanki Włoszczowa 2-2 Iskra Brzezinka 13 października, 15:00
Widok Lublin 2-2 Trójka Staszówka/Jelna 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Unia Lublin.
 
Prądniczanka Kraków 1-2 Trójka Staszówka/Jelna 19 października, 15:00
Iskra Brzezinka 0-1 Widok Lublin 19 października, 15:00
KSP Kielce 3-0 Hetmanki Włoszczowa 20 października, 15:00
Naprzód Sobolów 4-0 Potok Sitno 19 października, 12:00
Izolator Boguchwała 3-0 Starówka Nowy Sącz 20 października, 14:30

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: Izolator Boguchwała.
 
Starówka Nowy Sącz 1-6 Prądniczanka Kraków 26 października, 11:00
Potok Sitno 3-5 Unia Lublin 27 października, 11:00
Hetmanki Włoszczowa 1-1 Naprzód Sobolów 27 października, 14:00
Widok Lublin 0-1 KSP Kielce 26 października, 15:00
Trójka Staszówka/Jelna 8-0 Iskra Brzezinka 26 października, 14:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Pauza: Starówka Nowy Sącz.
 
Prądniczanka Kraków 7-0 Iskra Brzezinka 2 listopada, 14:00
KSP Kielce 2-7 Trójka Staszówka/Jelna 3 listopada, 14:00
Naprzód Sobolów 1-6 Widok Lublin 2 listopada, 12:00
Unia Lublin 3-1 Hetmanki Włoszczowa 3 listopada, 11:00
Izolator Boguchwała 4-0 Potok Sitno 3 listopada, 11:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Pauza: Prądniczanka Kraków.
 
Potok Sitno 1-4 Starówka Nowy Sącz 9 listopada, 11:00
Hetmanki Włoszczowa 0-0 Izolator Boguchwała 11 listopada, 13:00
Widok Lublin 2-1 Unia Lublin 9 listopada, 11:00
Trójka Staszówka/Jelna 7-1 Naprzód Sobolów 9 listopada, 12:00
Iskra Brzezinka 1-3 KSP Kielce 10 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

Pauza: Potok Sitno.
 
Prądniczanka Kraków - KSP Kielce
Iskra Brzezinka - Naprzód Sobolów
Trójka Staszówka/Jelna - Unia Lublin
Widok Lublin - Izolator Boguchwała
Hetmanki Włoszczowa - Starówka Nowy Sącz

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Pauza: Hetmanki Włoszczowa.
 
Potok Sitno - Prądniczanka Kraków
Starówka Nowy Sącz - Widok Lublin
Izolator Boguchwała - Trójka Staszówka/Jelna
Unia Lublin - Iskra Brzezinka
Naprzód Sobolów - KSP Kielce

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: Widok Lublin.
 
Prądniczanka Kraków - Naprzód Sobolów
KSP Kielce - Unia Lublin
Iskra Brzezinka - Izolator Boguchwała
Trójka Staszówka/Jelna - Starówka Nowy Sącz
Hetmanki Włoszczowa - Potok Sitno

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Pauza: Trójka Staszówka/Jelna.
 
Hetmanki Włoszczowa - Prądniczanka Kraków
Potok Sitno - Widok Lublin
Starówka Nowy Sącz - Iskra Brzezinka
Izolator Boguchwała - KSP Kielce
Unia Lublin - Naprzód Sobolów

Kolejka 16 - 2-3 maja

Pauza: Iskra Brzezinka.
 
Prądniczanka Kraków - Unia Lublin
Naprzód Sobolów - Izolator Boguchwała
KSP Kielce - Starówka Nowy Sącz
Trójka Staszówka/Jelna - Potok Sitno
Widok Lublin - Hetmanki Włoszczowa

Kolejka 17 - 9-10 maja

Pauza: KSP Kielce.
 
Widok Lublin - Prądniczanka Kraków
Hetmanki Włoszczowa - Trójka Staszówka/Jelna
Potok Sitno - Iskra Brzezinka
Starówka Nowy Sącz - Naprzód Sobolów
Izolator Boguchwała - Unia Lublin

Kolejka 18 - 16-17 maja

Pauza: Naprzód Sobolów.
 
Prądniczanka Kraków - Izolator Boguchwała
Unia Lublin - Starówka Nowy Sącz
KSP Kielce - Potok Sitno
Iskra Brzezinka - Hetmanki Włoszczowa
Trójka Staszówka/Jelna - Widok Lublin

Kolejka 19 - 23-24 maja

Pauza: Unia Lublin.
 
Trójka Staszówka/Jelna - Prądniczanka Kraków
Widok Lublin - Iskra Brzezinka
Hetmanki Włoszczowa - KSP Kielce
Potok Sitno - Naprzód Sobolów
Starówka Nowy Sącz - Izolator Boguchwała

Kolejka 20 - 30-31 maja

Pauza: Izolator Boguchwała.
 
Prądniczanka Kraków - Starówka Nowy Sącz
Unia Lublin - Potok Sitno
Naprzód Sobolów - Hetmanki Włoszczowa
KSP Kielce - Widok Lublin
Iskra Brzezinka - Trójka Staszówka/Jelna

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

Pauza: Starówka Nowy Sącz.
 
Iskra Brzezinka - Prądniczanka Kraków
Trójka Staszówka/Jelna - KSP Kielce
Widok Lublin - Naprzód Sobolów
Hetmanki Włoszczowa - Unia Lublin
Potok Sitno - Izolator Boguchwała

Kolejka 22 - 13-14 czerwca

Pauza: Prądniczanka Kraków.
 
Starówka Nowy Sącz - Potok Sitno
Izolator Boguchwała - Hetmanki Włoszczowa
Unia Lublin - Widok Lublin
Naprzód Sobolów - Trójka Staszówka/Jelna
KSP Kielce - Iskra Brzezinka

Baraże o udział w I lidze kobiet
Baraże o udział w II lidze kobiet

I liga kobiet 2019/2020 (południowa)

II liga kobiet 2019/2020 (III)

III liga kobiet 2019/2020 (lubelska)
III liga kobiet 2019/2020 (małopolska)
III liga kobiet 2019/2020 (podkarpacka)
III liga kobiet 2019/2020 (świętokrzyska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas