[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2019/2020, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ROW Rybnik 11 28 9 1 1 28-8 6 0 0 15-1 3 1 1 13-7
2.  Rekord Bielsko-Biała 11 25 8 1 2 38-18 5 0 0 22-7 3 1 2 16-11 2 6 2 0 0 10-4
3.  Tarnovia Tarnów 11 25 8 1 2 32-16 3 0 2 16-13 5 1 0 16-3 2 1 0 1 1 3-5
4.  Sportowa Czwórka Radom 11 25 8 1 2 21-11 5 1 0 10-0 3 0 2 11-11 2 1 0 1 1 1-5
5.  Resovia 11 20 6 2 3 37-18 4 1 1 17-5 2 1 2 20-13
6.  SWD Wodzisław Śląski 11 16 5 1 5 24-28 5 0 1 20-12 0 1 4 4-16
7.  Rysy Bukowina Tatrzańska 11 13 4 1 6 25-25 3 0 3 18-12 1 1 3 7-13
8.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 11 9 3 0 8 16-34 2 0 3 8-18 1 0 5 8-16
9.  Sokół Kolbuszowa Dolna 11 8 2 2 7 16-27 1 1 3 7-14 1 1 4 9-13 1 1 0 1 0 0-0
10.  Gol Częstochowa 11 8 2 2 7 9-21 1 2 2 3-6 1 0 5 6-15 1 1 0 1 0 0-0
11.  Respekt Myślenice 11 7 1 4 6 6-18 0 3 2 4-8 1 1 4 2-10
12.  Sparta Daleszyce 11 6 2 0 9 14-42 1 0 5 8-22 1 0 4 6-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 ROW Rybnik    3-0* 3-1 4-0 3-0 1-0 1-0 
 2 Rekord Bielsko-Biała    5-1 3-2 4-1 4-2 6-1 
 3 Tarnovia Tarnów5-1 3-5     5-4 0-3 3-0 
 4 Sportowa Czwórka Radom0-0     2-0 1-0 2-0 2-0 3-0 
 5 Resovia1-1 4-2 1-2     5-0 3-0 3-0* 
 6 SWD Wodzisław Śląski1-4 3-2     3-2 3-2 2-0 8-2 
 7 Rysy Bukowina Tatrzańska0-4 1-2 5-0     5-4 6-0 1-2 
 8 Wanda Nowa Huta (Kraków)0-5 1-4 2-7 3-2     2-0 
 9 Sokół Kolbuszowa Dolna1-3 1-5 2-2 1-3     2-1 
 10 Gol Częstochowa0-4 0-2 3-0 0-0     0-0 
 11 Respekt Myślenice0-1 1-1 1-1 2-2 0-3*     
 12 Sparta Daleszyce1-5 0-3 2-6 4-2 0-4 1-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Rysy Bukowina Tatrzańska 6-0 Gol Częstochowa 18 sierpnia, 12:00
Sparta Daleszyce 4-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 17 sierpnia, 12:00
ROW Rybnik 3-0 Rekord Bielsko-Biała 17 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
SWD Wodzisław Śląski 1-4 Tarnovia Tarnów 18 sierpnia, 12:00
Resovia 3-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 sierpnia, 12:00
Sportowa Czwórka Radom 2-0 Respekt Myślenice 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Gol Częstochowa 0-0 Respekt Myślenice 25 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-5 Sportowa Czwórka Radom 24 sierpnia, 15:00
Tarnovia Tarnów 5-4 Resovia 25 sierpnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 3-2 SWD Wodzisław Śląski 24 sierpnia, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-5 ROW Rybnik 24 sierpnia, 17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-2 Sparta Daleszyce 24 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Sparta Daleszyce 0-4 Gol Częstochowa 8 września, 12:00
ROW Rybnik 3-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 7 września, 16:00
SWD Wodzisław Śląski 3-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 8 września, 12:00
Resovia 4-2 Rekord Bielsko-Biała 8 września, 14:30
Sportowa Czwórka Radom 0-0 Tarnovia Tarnów 8 września, 17:00
Respekt Myślenice 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 września, 17:00
(wo)
na boisku 4-0

Kolejka 4 - 14-15 września

Gol Częstochowa 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 września, 12:00
Tarnovia Tarnów 3-0 Respekt Myślenice 6 października, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 5-1 Sportowa Czwórka Radom 15 września, 13:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-7 Resovia 14 września, 15:30
Rysy Bukowina Tatrzańska 5-0 SWD Wodzisław Śląski 14 września, 15:00
Sparta Daleszyce 1-5 ROW Rybnik 15 września, 12:00

Kolejka 5 - 21-22 września

ROW Rybnik 1-0 Gol Częstochowa 21 września, 16:00
SWD Wodzisław Śląski 8-2 Sparta Daleszyce 22 września, 12:00
Resovia 5-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 22 września, 15:00
Sportowa Czwórka Radom 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 22 września, 16:00
Respekt Myślenice 1-1 Rekord Bielsko-Biała 22 września, 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Tarnovia Tarnów 22 września, 16:30

Kolejka 6 - 25 września

Gol Częstochowa 0-2 Tarnovia Tarnów 25 września, 18:00
Rekord Bielsko-Biała 4-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 września, 13:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-0 Respekt Myślenice 29 września, 15:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-2 Sportowa Czwórka Radom 25 września, 16:00
Sparta Daleszyce 2-6 Resovia 25 września, 16:00
ROW Rybnik 4-0 SWD Wodzisław Śląski 25 września, 17:00

Kolejka 7 - 12-13 października

SWD Wodzisław Śląski 3-2 Gol Częstochowa 13 października, 12:00
Resovia 1-1 ROW Rybnik 13 października, 12:00
Sportowa Czwórka Radom 3-0 Sparta Daleszyce 12 października, 18:00
Respekt Myślenice 2-2 Rysy Bukowina Tatrzańska 13 października, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 12 października, 12:00
Tarnovia Tarnów 3-5 Rekord Bielsko-Biała 12 października, 15:30

Kolejka 8 - 19-20 października

Gol Częstochowa 0-4 Rekord Bielsko-Biała 19 października, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-4 Tarnovia Tarnów 19 października, 14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 5-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 października, 14:00
Sparta Daleszyce 1-2 Respekt Myślenice 20 października, 12:00
ROW Rybnik 3-1 Sportowa Czwórka Radom 19 października, 14:00
SWD Wodzisław Śląski 3-2 Resovia 20 października, 12:00

Kolejka 9 - 23 października

Resovia 3-0 Gol Częstochowa 23 października, 14:00
(wo)
odwołany
Sportowa Czwórka Radom 2-0 SWD Wodzisław Śląski 23 października, 17:30
Respekt Myślenice 0-1 ROW Rybnik 23 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Sparta Daleszyce 23 października, 15:00
Tarnovia Tarnów 0-3 Rysy Bukowina Tatrzańska 23 października, 15:30
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 23 października, 13:30

Kolejka 10 - 26-27 października

Gol Częstochowa 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 27 października, 12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0-4 Rekord Bielsko-Biała 27 października, 13:00
Sparta Daleszyce 0-3 Tarnovia Tarnów 27 października, 12:00
ROW Rybnik 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 października, 15:00
SWD Wodzisław Śląski 2-0 Respekt Myślenice 27 października, 12:00
Resovia 1-2 Sportowa Czwórka Radom 26 października, 13:30

Kolejka 11 - 16-17 listopada

Sportowa Czwórka Radom 2-0 Gol Częstochowa 6 października, 16:00
Respekt Myślenice 1-1 Resovia 10 listopada, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2 SWD Wodzisław Śląski 17 listopada, 13:30
Tarnovia Tarnów 5-1 ROW Rybnik 16 listopada, 12:00
Rekord Bielsko-Biała 6-1 Sparta Daleszyce 16 listopada, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-2 Rysy Bukowina Tatrzańska 16 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 14-15 marca

Gol Częstochowa - Rysy Bukowina Tatrzańska
w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Sparta Daleszyce
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała - ROW Rybnik
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tarnovia Tarnów - SWD Wodzisław Śląski
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Kolbuszowa Dolna - Resovia
w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Respekt Myślenice - Sportowa Czwórka Radom
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 13 - 21-22 marca

Respekt Myślenice - Gol Częstochowa
Sportowa Czwórka Radom - Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia - Tarnovia Tarnów
SWD Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała
ROW Rybnik - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Sparta Daleszyce - Rysy Bukowina Tatrzańska

Kolejka 14 - 28-29 marca

Gol Częstochowa - Sparta Daleszyce
Rysy Bukowina Tatrzańska - ROW Rybnik
Wanda Nowa Huta (Kraków) - SWD Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała - Resovia
Tarnovia Tarnów - Sportowa Czwórka Radom
Sokół Kolbuszowa Dolna - Respekt Myślenice

Kolejka 15 - 18-19 kwietnia

Sokół Kolbuszowa Dolna - Gol Częstochowa
Respekt Myślenice - Tarnovia Tarnów
Sportowa Czwórka Radom - Rekord Bielsko-Biała
Resovia - Wanda Nowa Huta (Kraków)
SWD Wodzisław Śląski - Rysy Bukowina Tatrzańska
ROW Rybnik - Sparta Daleszyce

Kolejka 16 - 25-26 kwietnia

Gol Częstochowa - ROW Rybnik
Sparta Daleszyce - SWD Wodzisław Śląski
Rysy Bukowina Tatrzańska - Resovia
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Sportowa Czwórka Radom
Rekord Bielsko-Biała - Respekt Myślenice
Tarnovia Tarnów - Sokół Kolbuszowa Dolna

Kolejka 17 - 2-3 maja

Tarnovia Tarnów - Gol Częstochowa
Sokół Kolbuszowa Dolna - Rekord Bielsko-Biała
Respekt Myślenice - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Sportowa Czwórka Radom - Rysy Bukowina Tatrzańska
Resovia - Sparta Daleszyce
SWD Wodzisław Śląski - ROW Rybnik

Kolejka 18 - 9-10 maja

Gol Częstochowa - SWD Wodzisław Śląski
ROW Rybnik - Resovia
Sparta Daleszyce - Sportowa Czwórka Radom
Rysy Bukowina Tatrzańska - Respekt Myślenice
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Sokół Kolbuszowa Dolna
Rekord Bielsko-Biała - Tarnovia Tarnów

Kolejka 19 - 16-17 maja

Rekord Bielsko-Biała - Gol Częstochowa
Tarnovia Tarnów - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Sokół Kolbuszowa Dolna - Rysy Bukowina Tatrzańska
Respekt Myślenice - Sparta Daleszyce
Sportowa Czwórka Radom - ROW Rybnik
Resovia - SWD Wodzisław Śląski

Kolejka 20 - 23-24 maja

Gol Częstochowa - Resovia
SWD Wodzisław Śląski - Sportowa Czwórka Radom
ROW Rybnik - Respekt Myślenice
Sparta Daleszyce - Sokół Kolbuszowa Dolna
Rysy Bukowina Tatrzańska - Tarnovia Tarnów
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 21 - 30-31 maja

Wanda Nowa Huta (Kraków) - Gol Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała - Rysy Bukowina Tatrzańska
Tarnovia Tarnów - Sparta Daleszyce
Sokół Kolbuszowa Dolna - ROW Rybnik
Respekt Myślenice - SWD Wodzisław Śląski
Sportowa Czwórka Radom - Resovia

Kolejka 22 - 6-7 czerwca

Gol Częstochowa - Sportowa Czwórka Radom
Resovia - Respekt Myślenice
SWD Wodzisław Śląski - Sokół Kolbuszowa Dolna
ROW Rybnik - Tarnovia Tarnów
Sparta Daleszyce - Rekord Bielsko-Biała
Rysy Bukowina Tatrzańska - Wanda Nowa Huta (Kraków)

Baraże o udział w I lidze kobiet

Ekstraliga kobiet 2019/2020

I liga kobiet 2019/2020 (północna)

II liga kobiet 2019/2020 (III)
II liga kobiet 2019/2020 (IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas