[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2019/2020, grupa: III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bielawianka Bielawa 11 28 9 1 1 40-16 5 0 0 20-4 4 1 1 20-12
2.  AZS II Wrocław 11 24 7 3 1 35-13 4 2 0 21-4 3 1 1 14-9
3.  Skra Częstochowa 11 22 7 1 3 33-14 4 0 1 18-2 3 1 2 15-12
4.  Ziemia Lubińska Czerniec 11 20 6 2 3 17-18 3 1 1 9-10 3 1 2 8-8
5.  KKS Zabrze 11 19 6 1 4 37-23 4 1 1 18-7 2 0 3 19-16
6.  Plon Błotnica Strzelecka 11 15 4 3 4 33-21 2 2 2 24-14 2 1 2 9-7
7.  Rolnik II Biedrzychowice 11 14 4 2 5 28-37 2 1 2 16-25 2 1 3 12-12
8.  Unia Opole 11 13 4 1 6 16-13 3 1 2 12-5 1 0 4 4-8
9.  Jaskółki Chorzów 11 12 4 0 7 12-26 4 0 2 12-5 0 0 5 0-21
10.  Akademia Orlik Jelenia Góra 11 11 3 2 6 17-32 2 0 3 9-8 1 2 3 8-24
11.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 11 9 3 0 8 10-30 3 0 3 8-13 0 0 5 2-17
12.  Promień Żary 11 3 1 0 10 8-43 1 0 4 6-16 0 0 6 2-27
W związku z odwołaniem barażów o udział w II lidze zespół z trzeciego miejsca uzyskał utrzymanie w lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Bielawianka Bielawa    3-1 4-0 4-1 6-2 3-0* 
 2 AZS II Wrocław    5-1 1-1 5-0 3-0 2-2 5-0 
 3 Skra Częstochowa    0-1 3-0 1-0 8-0 6-1 
 4 Ziemia Lubińska Czerniec    3-1 0-6 2-0 2-2 2-1 
 5 KKS Zabrze2-2 3-0     1-2 6-2 2-0 4-1 
 6 Plon Błotnica Strzelecka4-4 2-5 2-4     1-1 5-0 10-0 
 7 Rolnik II Biedrzychowice4-1 4-4 0-8 0-12     8-0 
 8 Unia Opole1-3 0-1 1-1 4-0     2-0 4-0 
 9 Jaskółki Chorzów0-1 0-2 3-1     5-0 2-0 2-1 
 10 Akademia Orlik Jelenia Góra2-3 0-3 1-2 1-0     5-0 
 11 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski1-3 0-3 0-4 2-1 3-2     2-0 
 12 Promień Żary0-6 1-3 0-3 4-2 1-2     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Plon Błotnica Strzelecka 10-0 Promień Żary 24 sierpnia, 13:00
KKS Zabrze 2-2 Skra Częstochowa 25 sierpnia, 15:00
Unia Opole 4-0 Rolnik II Biedrzychowice 24 sierpnia, 17:00
Jaskółki Chorzów 0-2 Ziemia Lubińska Czerniec 24 sierpnia, 17:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Bielawianka Bielawa 24 sierpnia, 12:00
AZS II Wrocław 2-2 Akademia Orlik Jelenia Góra 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Promień Żary 1-2 Akademia Orlik Jelenia Góra 1 września, 15:00
Bielawianka Bielawa 3-1 AZS II Wrocław 31 sierpnia, 11:00
Ziemia Lubińska Czerniec 2-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 31 sierpnia, 16:00
Rolnik II Biedrzychowice 8-0 Jaskółki Chorzów 31 sierpnia, 17:00
Skra Częstochowa 1-0 Unia Opole 31 sierpnia, 17:00
Plon Błotnica Strzelecka 2-4 KKS Zabrze 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

KKS Zabrze 4-1 Promień Żary 8 września, 12:00
Unia Opole 1-1 Plon Błotnica Strzelecka 8 września, 18:00
Jaskółki Chorzów 0-1 Skra Częstochowa 7 września, 16:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 Rolnik II Biedrzychowice 7 września, 11:00
AZS II Wrocław 1-1 Ziemia Lubińska Czerniec 7 września, 15:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 2-3 Bielawianka Bielawa 8 września, 16:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Promień Żary 0-6 Bielawianka Bielawa 15 września, 16:00
Ziemia Lubińska Czerniec 2-2 Akademia Orlik Jelenia Góra 14 września, 16:00
Rolnik II Biedrzychowice 4-4 AZS II Wrocław 18 września, 16:30
w pierwotnym terminie (15 września, 16:00) odwołany
Skra Częstochowa 6-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 15 września, 16:00
Plon Błotnica Strzelecka 5-0 Jaskółki Chorzów 15 września, 16:00
KKS Zabrze 1-2 Unia Opole 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Unia Opole 4-0 Promień Żary 21 września, 17:00
Jaskółki Chorzów 3-1 KKS Zabrze 21 września, 16:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-4 Plon Błotnica Strzelecka 22 września, 14:00
AZS II Wrocław 5-1 Skra Częstochowa 22 września, 14:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 1-2 Rolnik II Biedrzychowice 22 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 4-1 Ziemia Lubińska Czerniec 22 września, 11:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Promień Żary 0-3 Ziemia Lubińska Czerniec 29 września, 15:00
Rolnik II Biedrzychowice 4-1 Bielawianka Bielawa 29 września, 15:00
Skra Częstochowa 8-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 28 września, 15:00
Plon Błotnica Strzelecka 2-5 AZS II Wrocław 29 września, 11:00
KKS Zabrze 2-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (29 września, 12:00) odwołany
Unia Opole 2-0 Jaskółki Chorzów 29 września, 18:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Jaskółki Chorzów 2-1 Promień Żary 5 października, 15:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-2 Unia Opole 6 października, 14:00
AZS II Wrocław 5-0 KKS Zabrze 5 października, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 0-3 Plon Błotnica Strzelecka 6 października, 16:00
Bielawianka Bielawa 4-0 Skra Częstochowa 6 października, 11:00
Ziemia Lubińska Czerniec 0-6 Rolnik II Biedrzychowice 5 października, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Promień Żary 4-2 Rolnik II Biedrzychowice 20 października, 14:00
Skra Częstochowa 0-1 Ziemia Lubińska Czerniec 20 października, 16:00
Plon Błotnica Strzelecka 4-4 Bielawianka Bielawa 19 października, 15:00
KKS Zabrze 6-2 Akademia Orlik Jelenia Góra 19 października, 12:00
Unia Opole 0-1 AZS II Wrocław 19 października, 12:30
Jaskółki Chorzów 2-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 19 października, 15:00

Kolejka 9 - 26-27 października

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 Promień Żary 27 października, 11:00
AZS II Wrocław 3-0 Jaskółki Chorzów 26 października, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 1-0 Unia Opole 27 października, 12:00
Bielawianka Bielawa 6-2 KKS Zabrze 26 października, 11:00
Ziemia Lubińska Czerniec 3-1 Plon Błotnica Strzelecka 26 października, 16:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-8 Skra Częstochowa 26 października, 14:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Promień Żary 1-3 Skra Częstochowa 3 listopada, 14:00
Plon Błotnica Strzelecka 1-1 Rolnik II Biedrzychowice 2 listopada, 14:00
KKS Zabrze 3-0 Ziemia Lubińska Czerniec 2 listopada, 12:00
Unia Opole 1-3 Bielawianka Bielawa 2 listopada, 14:00
Jaskółki Chorzów 5-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 2 listopada, 14:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 AZS II Wrocław 6 listopada, 18:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

AZS II Wrocław 5-0 Promień Żary 9 listopada, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 5-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 10 listopada, 16:00
przerwany w przerwie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Bielawianka Bielawa 3-0 Jaskółki Chorzów 9 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Ziemia Lubińska Czerniec 2-0 Unia Opole 9 listopada, 13:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-12 KKS Zabrze 9 listopada, 14:00
Skra Częstochowa 3-0 Plon Błotnica Strzelecka 10 listopada, 16:00

Kolejka 12 - 14-15 marca

Promień Żary - Plon Błotnica Strzelecka
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Skra Częstochowa - KKS Zabrze
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rolnik II Biedrzychowice - Unia Opole
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ziemia Lubińska Czerniec - Jaskółki Chorzów
w pierwotnym terminie (15 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bielawianka Bielawa - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Akademia Orlik Jelenia Góra - AZS II Wrocław
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 13 - 21-22 marca

Akademia Orlik Jelenia Góra - Promień Żary
AZS II Wrocław - Bielawianka Bielawa
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Ziemia Lubińska Czerniec
Jaskółki Chorzów - Rolnik II Biedrzychowice
Unia Opole - Skra Częstochowa
KKS Zabrze - Plon Błotnica Strzelecka

Kolejka 14 - 28-29 marca

Promień Żary - KKS Zabrze
Plon Błotnica Strzelecka - Unia Opole
Skra Częstochowa - Jaskółki Chorzów
Rolnik II Biedrzychowice - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Ziemia Lubińska Czerniec - AZS II Wrocław
Bielawianka Bielawa - Akademia Orlik Jelenia Góra

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Bielawianka Bielawa - Promień Żary
Akademia Orlik Jelenia Góra - Ziemia Lubińska Czerniec
AZS II Wrocław - Rolnik II Biedrzychowice
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Skra Częstochowa
Jaskółki Chorzów - Plon Błotnica Strzelecka
Unia Opole - KKS Zabrze

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

Promień Żary - Unia Opole
KKS Zabrze - Jaskółki Chorzów
Plon Błotnica Strzelecka - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Skra Częstochowa - AZS II Wrocław
Rolnik II Biedrzychowice - Akademia Orlik Jelenia Góra
Ziemia Lubińska Czerniec - Bielawianka Bielawa

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Ziemia Lubińska Czerniec - Promień Żary
Bielawianka Bielawa - Rolnik II Biedrzychowice
Akademia Orlik Jelenia Góra - Skra Częstochowa
AZS II Wrocław - Plon Błotnica Strzelecka
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - KKS Zabrze
Jaskółki Chorzów - Unia Opole

Kolejka 18 - 2-3 maja

Promień Żary - Jaskółki Chorzów
Unia Opole - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
KKS Zabrze - AZS II Wrocław
Plon Błotnica Strzelecka - Akademia Orlik Jelenia Góra
Skra Częstochowa - Bielawianka Bielawa
Rolnik II Biedrzychowice - Ziemia Lubińska Czerniec

Kolejka 19 - 9-10 maja

Rolnik II Biedrzychowice - Promień Żary
Ziemia Lubińska Czerniec - Skra Częstochowa
Bielawianka Bielawa - Plon Błotnica Strzelecka
Akademia Orlik Jelenia Góra - KKS Zabrze
AZS II Wrocław - Unia Opole
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Jaskółki Chorzów

Kolejka 20 - 16-17 maja

Promień Żary - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Jaskółki Chorzów - AZS II Wrocław
Unia Opole - Akademia Orlik Jelenia Góra
KKS Zabrze - Bielawianka Bielawa
Plon Błotnica Strzelecka - Ziemia Lubińska Czerniec
Skra Częstochowa - Rolnik II Biedrzychowice

Kolejka 21 - 23-24 maja

Skra Częstochowa - Promień Żary
Rolnik II Biedrzychowice - Plon Błotnica Strzelecka
Ziemia Lubińska Czerniec - KKS Zabrze
Bielawianka Bielawa - Unia Opole
Akademia Orlik Jelenia Góra - Jaskółki Chorzów
AZS II Wrocław - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 22 - 30-31 maja

Promień Żary - AZS II Wrocław
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Akademia Orlik Jelenia Góra
Jaskółki Chorzów - Bielawianka Bielawa
Unia Opole - Ziemia Lubińska Czerniec
KKS Zabrze - Rolnik II Biedrzychowice
Plon Błotnica Strzelecka - Skra Częstochowa

Baraże o udział w I lidze kobiet
Baraże o udział w II lidze kobiet

I liga kobiet 2019/2020 (południowa)

II liga kobiet 2019/2020 (IV)

III liga kobiet 2019/2020 (dolnośląska)
III liga kobiet 2019/2020 (opolska)
III liga kobiet 2019/2020 (śląska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas