[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Wałbrzych 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 UKS Bierutów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Środa Śląska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Świdnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Moto Jelcz Oława 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Kolektyw Radwanice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Chrobry Głogów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ślęza Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Zagłębie Wałbrzych    
 2 UKS Bierutów    
 3 Polonia Środa Śląska    
 4 Polonia Świdnica    
 5 Moto Jelcz Oława    
 6 Kolektyw Radwanice    
 7 Chrobry Głogów    
 8 Ślęza Wrocław    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Zagłębie Wałbrzych - Ślęza Wrocław 25 sierpnia, 14:00
UKS Bierutów - Chrobry Głogów 24 sierpnia, 12:00
Polonia Środa Śląska - Kolektyw Radwanice 25 sierpnia, 14:00
Polonia Świdnica - Moto Jelcz Oława 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Ślęza Wrocław - Moto Jelcz Oława
Kolektyw Radwanice - Polonia Świdnica
Chrobry Głogów - Polonia Środa Śląska
Zagłębie Wałbrzych - UKS Bierutów

Kolejka 3 - 4 września

UKS Bierutów - Ślęza Wrocław
Polonia Środa Śląska - Zagłębie Wałbrzych
Polonia Świdnica - Chrobry Głogów
Moto Jelcz Oława - Kolektyw Radwanice

Kolejka 4 - 7-8 września

Ślęza Wrocław - Kolektyw Radwanice
Chrobry Głogów - Moto Jelcz Oława
Zagłębie Wałbrzych - Polonia Świdnica
UKS Bierutów - Polonia Środa Śląska

Kolejka 5 - 14-15 września

Polonia Środa Śląska - Ślęza Wrocław
Polonia Świdnica - UKS Bierutów
Moto Jelcz Oława - Zagłębie Wałbrzych
Kolektyw Radwanice - Chrobry Głogów

Kolejka 6 - 21-22 września

Ślęza Wrocław - Chrobry Głogów
Zagłębie Wałbrzych - Kolektyw Radwanice
UKS Bierutów - Moto Jelcz Oława
Polonia Środa Śląska - Polonia Świdnica

Kolejka 7 - 28-29 września

Polonia Świdnica - Ślęza Wrocław
Moto Jelcz Oława - Polonia Środa Śląska
Kolektyw Radwanice - UKS Bierutów
Chrobry Głogów - Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 8 - 5-6 października

Ślęza Wrocław - Zagłębie Wałbrzych
Chrobry Głogów - UKS Bierutów
Kolektyw Radwanice - Polonia Środa Śląska
Moto Jelcz Oława - Polonia Świdnica

Kolejka 9 - 12-13 października

Moto Jelcz Oława - Ślęza Wrocław
Polonia Świdnica - Kolektyw Radwanice
Polonia Środa Śląska - Chrobry Głogów
UKS Bierutów - Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 10 - 19-20 października

Ślęza Wrocław - UKS Bierutów
Zagłębie Wałbrzych - Polonia Środa Śląska
Chrobry Głogów - Polonia Świdnica
Kolektyw Radwanice - Moto Jelcz Oława

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Kolektyw Radwanice - Ślęza Wrocław
Moto Jelcz Oława - Chrobry Głogów
Polonia Świdnica - Zagłębie Wałbrzych
Polonia Środa Śląska - UKS Bierutów

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Ślęza Wrocław - Polonia Środa Śląska
UKS Bierutów - Polonia Świdnica
Zagłębie Wałbrzych - Moto Jelcz Oława
Chrobry Głogów - Kolektyw Radwanice

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Chrobry Głogów - Ślęza Wrocław
Kolektyw Radwanice - Zagłębie Wałbrzych
Moto Jelcz Oława - UKS Bierutów
Polonia Świdnica - Polonia Środa Śląska

Kolejka 14 - 23-24 listopada

Ślęza Wrocław - Polonia Świdnica
Polonia Środa Śląska - Moto Jelcz Oława
UKS Bierutów - Kolektyw Radwanice
Zagłębie Wałbrzych - Chrobry Głogów

II liga kobiet 2019/2020 (III)

III liga kobiet 2019/2020 (śląska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas