[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Świdnica 15 36 11 3 1 67-12 4 3 0 28-5 7 0 1 39-7
2.  Ślęza Wrocław 15 34 11 1 3 97-11 7 0 1 70-5 4 1 2 27-6
3.  Chrobry Głogów 15 31 9 4 2 53-15 5 2 1 25-7 4 2 1 28-8 3 5 1 2 0 5-3
4.  UKS Bierutów 15 31 9 4 2 61-12 6 1 0 37-5 3 3 2 24-7 3 2 0 2 1 3-5
5.  Kolektyw Radwanice 14 12 4 0 10 20-43 2 0 5 13-16 2 0 5 7-27
6.  Moto Jelcz Oława 15 11 3 2 10 18-46 1 1 6 12-29 2 1 4 6-17
7.  Zagłębie Wałbrzych 15 9 3 0 12 9-124 2 0 5 6-36 1 0 7 3-88
8.  Polonia Środa Śląska 14 6 2 0 12 23-85 1 0 6 16-38 1 0 6 7-47

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Polonia Świdnica    2-0 
1-1 
2-2 
3-0 
1-1 
8-0 
11-1 
 2 Ślęza Wrocław1-4 
    3-0 
2-0 
4-0 
8-1 
15-0 
22-0 
15-0 
 3 Chrobry Głogów0-3 
1-1 
    2-0 
1-1 
4-1 
3-0 
7-0 
7-1 
 4 UKS Bierutów2-1 
2-1 
2-2 
    11-0 
2-1 
15-0 
3-0* 
 5 Kolektyw Radwanice2-4 
0-2 
1-3 
0-4 
    2-0 
1-2 
7-1 
 6 Moto Jelcz Oława1-6 
1-8 
0-2 
0-7 
0-0 
0-1 
    9-1 
1-4 
 7 Zagłębie Wałbrzych0-7 
0-13 
1-3 
0-11 
2-1 
0-1 
    3-0* 
 8 Polonia Środa Śląska0-6 
1-8 
0-12 
0-6 
3-4 
1-2 
11-0 
    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Zagłębie Wałbrzych 0-13 Ślęza Wrocław 25 sierpnia, 14:00
UKS Bierutów 2-2 Chrobry Głogów 24 sierpnia, 12:00
Polonia Środa Śląska 3-4 Kolektyw Radwanice 25 sierpnia, 18:00
Polonia Świdnica 1-1 Moto Jelcz Oława 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Ślęza Wrocław 8-1 Moto Jelcz Oława 1 września, 18:00
Kolektyw Radwanice 2-4 Polonia Świdnica 1 września, 18:00
Chrobry Głogów 7-1 Polonia Środa Śląska 1 września, 14:00
Zagłębie Wałbrzych 0-11 UKS Bierutów 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 4 września

UKS Bierutów 2-1 Ślęza Wrocław 4 września, 17:30
Polonia Środa Śląska 11-0 Zagłębie Wałbrzych 4 września, 18:15
Polonia Świdnica 1-1 Chrobry Głogów 4 września, 18:00
Moto Jelcz Oława 0-1 Kolektyw Radwanice 27 października, 14:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Ślęza Wrocław 4-0 Kolektyw Radwanice 8 września, 15:00
Chrobry Głogów 3-0 Moto Jelcz Oława 8 września, 12:00
Zagłębie Wałbrzych 0-7 Polonia Świdnica 7 września, 16:30
UKS Bierutów 3-0 Polonia Środa Śląska 7 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 5 - 14-15 września

Polonia Środa Śląska 1-8 Ślęza Wrocław 15 września, 14:00
Polonia Świdnica 2-2 UKS Bierutów 15 września, 14:00
Moto Jelcz Oława 9-1 Zagłębie Wałbrzych 15 września, 14:00
Kolektyw Radwanice 1-3 Chrobry Głogów 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Ślęza Wrocław 3-0 Chrobry Głogów 22 września, 12:30
Zagłębie Wałbrzych 2-1 Kolektyw Radwanice 22 września, 11:00
UKS Bierutów 2-1 Moto Jelcz Oława 21 września, 16:00
Polonia Środa Śląska 0-6 Polonia Świdnica 22 września, 17:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Polonia Świdnica 2-0 Ślęza Wrocław 29 września, 14:00
Moto Jelcz Oława 1-4 Polonia Środa Śląska 29 września, 14:00
Kolektyw Radwanice 0-4 UKS Bierutów 29 września, 16:00
Chrobry Głogów 7-0 Zagłębie Wałbrzych 29 września, 15:30

Kolejka 8 - 5-6 października

Ślęza Wrocław 15-0 Zagłębie Wałbrzych 6 października, 17:00
Chrobry Głogów 2-0 UKS Bierutów 5 października, 13:00
Kolektyw Radwanice 7-1 Polonia Środa Śląska 6 października, 14:00
Moto Jelcz Oława 1-6 Polonia Świdnica 6 października, 14:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Moto Jelcz Oława 0-2 Ślęza Wrocław 13 października, 14:00
Polonia Świdnica 3-0 Kolektyw Radwanice 12 października, 13:00
Polonia Środa Śląska 0-12 Chrobry Głogów 13 października, 14:00
UKS Bierutów 15-0 Zagłębie Wałbrzych 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Ślęza Wrocław 2-0 UKS Bierutów 20 października, 10:30
Zagłębie Wałbrzych 3-0 Polonia Środa Śląska 20 października, 11:00
(wo)
nie odbył się
Chrobry Głogów 0-3 Polonia Świdnica 20 października, 14:30
Kolektyw Radwanice 2-0 Moto Jelcz Oława 20 października, 16:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Kolektyw Radwanice 0-2 Ślęza Wrocław 3 listopada, 14:00
Moto Jelcz Oława 0-7 Chrobry Głogów 3 listopada, 14:00
Polonia Świdnica 8-0 Zagłębie Wałbrzych 3 listopada, 14:00
Polonia Środa Śląska 0-6 UKS Bierutów 3 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Ślęza Wrocław 15-0 Polonia Środa Śląska 10 listopada, 15:00
UKS Bierutów 2-1 Polonia Świdnica 27 października, 10:00
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Moto Jelcz Oława 10 listopada, 14:00
Chrobry Głogów 4-1 Kolektyw Radwanice 9 listopada, 15:00

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Chrobry Głogów 1-1 Ślęza Wrocław 17 listopada, 14:00
Kolektyw Radwanice 1-2 Zagłębie Wałbrzych 17 listopada, 14:00
Moto Jelcz Oława 0-0 UKS Bierutów 17 listopada, 11:00
Polonia Świdnica 11-1 Polonia Środa Śląska 16 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 23-24 listopada

Ślęza Wrocław 1-4 Polonia Świdnica 24 listopada, 14:00
Polonia Środa Śląska 1-2 Moto Jelcz Oława 24 listopada, 14:00
UKS Bierutów 11-0 Kolektyw Radwanice 23 listopada, 13:00
Zagłębie Wałbrzych 1-3 Chrobry Głogów 24 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 7-8 marca

Ślęza Wrocław 22-0 Zagłębie Wałbrzych 8 marca, 13:00
Chrobry Głogów 1-1 UKS Bierutów 8 marca, 11:00
Kolektyw Radwanice - Polonia Środa Śląska
Moto Jelcz Oława 1-8 Polonia Świdnica 8 marca, 12:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Moto Jelcz Oława - Ślęza Wrocław
w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Świdnica - Kolektyw Radwanice
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Środa Śląska - Chrobry Głogów
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UKS Bierutów - Zagłębie Wałbrzych
w pierwotnym terminie (14 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 21-22 marca

Ślęza Wrocław - UKS Bierutów
Zagłębie Wałbrzych - Polonia Środa Śląska
Chrobry Głogów - Polonia Świdnica
Kolektyw Radwanice - Moto Jelcz Oława

Kolejka 18 - 28-29 marca

Kolektyw Radwanice - Ślęza Wrocław
Moto Jelcz Oława - Chrobry Głogów
Polonia Świdnica - Zagłębie Wałbrzych
Polonia Środa Śląska - UKS Bierutów

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Ślęza Wrocław - Polonia Środa Śląska
UKS Bierutów - Polonia Świdnica
Zagłębie Wałbrzych - Moto Jelcz Oława
Chrobry Głogów - Kolektyw Radwanice

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Chrobry Głogów - Ślęza Wrocław
Kolektyw Radwanice - Zagłębie Wałbrzych
Moto Jelcz Oława - UKS Bierutów
Polonia Świdnica - Polonia Środa Śląska

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Ślęza Wrocław - Polonia Świdnica
Polonia Środa Śląska - Moto Jelcz Oława
UKS Bierutów - Kolektyw Radwanice
Zagłębie Wałbrzych - Chrobry Głogów

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Zagłębie Wałbrzych - Ślęza Wrocław
UKS Bierutów - Chrobry Głogów
Polonia Środa Śląska - Kolektyw Radwanice
Polonia Świdnica - Moto Jelcz Oława

Kolejka 23 - 2-3 maja

Ślęza Wrocław - Moto Jelcz Oława
Kolektyw Radwanice - Polonia Świdnica
Chrobry Głogów - Polonia Środa Śląska
Zagłębie Wałbrzych - UKS Bierutów

Kolejka 24 - 9-10 maja

UKS Bierutów - Ślęza Wrocław
Polonia Środa Śląska - Zagłębie Wałbrzych
Polonia Świdnica - Chrobry Głogów
Moto Jelcz Oława - Kolektyw Radwanice

Kolejka 25 - 16-17 maja

Ślęza Wrocław - Kolektyw Radwanice
Chrobry Głogów - Moto Jelcz Oława
Zagłębie Wałbrzych - Polonia Świdnica
UKS Bierutów - Polonia Środa Śląska

Kolejka 26 - 23-24 maja

Polonia Środa Śląska - Ślęza Wrocław
Polonia Świdnica - UKS Bierutów
Moto Jelcz Oława - Zagłębie Wałbrzych
Kolektyw Radwanice - Chrobry Głogów

Kolejka 27 - 30-31 maja

Ślęza Wrocław - Chrobry Głogów
Zagłębie Wałbrzych - Kolektyw Radwanice
UKS Bierutów - Moto Jelcz Oława
Polonia Środa Śląska - Polonia Świdnica

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Polonia Świdnica - Ślęza Wrocław
Moto Jelcz Oława - Polonia Środa Śląska
Kolektyw Radwanice - UKS Bierutów
Chrobry Głogów - Zagłębie Wałbrzych

Baraże o udział w II lidze kobiet

II liga kobiet 2019/2020 (III)

III liga kobiet 2019/2020 (opolska)
III liga kobiet 2019/2020 (śląska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas