[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Prószków 7 19 6 1 0 48-6 2 1 0 18-5 4 0 0 30-1
2.  KKS Bogdańczowice 7 18 6 0 1 60-2 3 0 1 29-1 3 0 0 31-1
3.  UKS SAP Brzeg 7 16 5 1 1 43-15 3 0 1 16-11 2 1 0 27-4
4.  Unia II Opole 7 10 3 1 3 17-23 2 0 2 10-16 1 1 1 7-7
5.  Plon II Błotnica Strzelecka 7 7 2 1 4 16-33 1 1 2 12-21 1 0 2 4-12
6.  Piast Strzelce Opolskie 7 6 2 0 5 17-27 2 0 1 16-2 0 0 4 1-25 1 3 1 0 0 3-0
7.  LZS Pakosławice 7 6 2 0 5 16-18 2 0 1 13-3 0 0 4 3-15 1 0 0 0 1 0-3
8.  Śląsk Reńska Wieś 7 0 0 0 7 1-94 0 0 3 0-45 0 0 4 1-49

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Gwiazda Prószków    3-3 7-2 8-0 
 2 KKS Bogdańczowice0-1     9-0 3-0* 17-0 
 3 UKS SAP Brzeg1-6     7-2 3-0 5-3 
 4 Unia II Opole0-11 1-4     5-1 4-0 
 5 Plon II Błotnica Strzelecka1-6 0-14 0-0     11-1 
 6 Piast Strzelce Opolskie1-2     3-0* 12-0 
 7 LZS Pakosławice0-3* 4-0     9-0 
 8 Śląsk Reńska Wieś0-20 0-20 0-5     

Kolejka 1 - 7-8 września

UKS SAP Brzeg 3-0 Piast Strzelce Opolskie 8 września, 15:00
Plon II Błotnica Strzelecka 1-6 Gwiazda Prószków 8 września, 11:00
Unia II Opole 4-0 LZS Pakosławice 8 września, 15:00
KKS Bogdańczowice 17-0 Śląsk Reńska Wieś 2 października, 18:00
w pierwotnym terminie (8 września, 15:00) w Reńskiej Wsi odwołany / w drugim terminie (27 października, 13:00) w Reńskiej Wsi odwołany

Kolejka 2 - 14-15 września

KKS Bogdańczowice 3-0 LZS Pakosławice 15 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Gwiazda Prószków 7-2 Unia II Opole 15 września, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Plon II Błotnica Strzelecka 15 września, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 0-20 UKS SAP Brzeg 15 września, 15:00

Kolejka 3 - 21-22 września

UKS SAP Brzeg 1-6 KKS Bogdańczowice 22 września, 14:30
Plon II Błotnica Strzelecka 11-1 Śląsk Reńska Wieś 22 września, 15:00
Unia II Opole 5-1 Piast Strzelce Opolskie 22 września, 15:00
LZS Pakosławice 0-3 Gwiazda Prószków 22 września, 15:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz

Kolejka 4 - 28-29 września

KKS Bogdańczowice 0-1 Gwiazda Prószków 27 października, 18:00
Piast Strzelce Opolskie 3-0 LZS Pakosławice 29 września, 15:00
(wo)
nie odbył się
Śląsk Reńska Wieś 0-5 Unia II Opole 29 września, 14:00
UKS SAP Brzeg 7-2 Plon II Błotnica Strzelecka 29 września, 15:00

Kolejka 5 - 5-6 października

Plon II Błotnica Strzelecka 0-14 KKS Bogdańczowice 6 października, 15:00
Unia II Opole 1-4 UKS SAP Brzeg 6 października, 15:00
LZS Pakosławice 9-0 Śląsk Reńska Wieś 6 października, 15:00
przerwany po I połowie przy stanie 9-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Gwiazda Prószków 8-0 Piast Strzelce Opolskie 6 października, 15:45

Kolejka 6 - 12-13 października

KKS Bogdańczowice 9-0 Piast Strzelce Opolskie 13 października, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 0-20 Gwiazda Prószków 13 października, 15:00
UKS SAP Brzeg 5-3 LZS Pakosławice 13 października, 15:00
Plon II Błotnica Strzelecka 0-0 Unia II Opole 13 października, 11:00

Kolejka 7 - 19-20 października

Unia II Opole 0-11 KKS Bogdańczowice 20 października, 15:00
LZS Pakosławice 4-0 Plon II Błotnica Strzelecka 20 października, 15:00
Gwiazda Prószków 3-3 UKS SAP Brzeg 20 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 12-0 Śląsk Reńska Wieś 20 października, 15:00

Kolejka 8 - 11 kwietnia

Śląsk Reńska Wieś - KKS Bogdańczowice
Piast Strzelce Opolskie - UKS SAP Brzeg
Gwiazda Prószków - Plon II Błotnica Strzelecka
LZS Pakosławice - Unia II Opole

Kolejka 9 - 18-19 kwietnia

LZS Pakosławice - KKS Bogdańczowice
Unia II Opole - Gwiazda Prószków
Plon II Błotnica Strzelecka - Piast Strzelce Opolskie
UKS SAP Brzeg - Śląsk Reńska Wieś

Kolejka 10 - 25-26 kwietnia

KKS Bogdańczowice - UKS SAP Brzeg
Śląsk Reńska Wieś - Plon II Błotnica Strzelecka
Piast Strzelce Opolskie - Unia II Opole
Gwiazda Prószków - LZS Pakosławice

Kolejka 11 - 9-10 maja

Gwiazda Prószków - KKS Bogdańczowice
LZS Pakosławice - Piast Strzelce Opolskie
Unia II Opole - Śląsk Reńska Wieś
Plon II Błotnica Strzelecka - UKS SAP Brzeg

Kolejka 12 - 16-17 maja

KKS Bogdańczowice - Plon II Błotnica Strzelecka
UKS SAP Brzeg - Unia II Opole
Śląsk Reńska Wieś - LZS Pakosławice
Piast Strzelce Opolskie - Gwiazda Prószków

Kolejka 13 - 23-24 maja

Piast Strzelce Opolskie - KKS Bogdańczowice
Gwiazda Prószków - Śląsk Reńska Wieś
LZS Pakosławice - UKS SAP Brzeg
Unia II Opole - Plon II Błotnica Strzelecka

Kolejka 14 - 30-31 maja

KKS Bogdańczowice - Unia II Opole
Plon II Błotnica Strzelecka - LZS Pakosławice
UKS SAP Brzeg - Gwiazda Prószków
Śląsk Reńska Wieś - Piast Strzelce Opolskie

Baraże o udział w II lidze kobiet

II liga kobiet 2019/2020 (III)

III liga kobiet 2019/2020 (dolnośląska)
III liga kobiet 2019/2020 (śląska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas