[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Prószków 1 3 1 0 0 6-1 0 0 0 0-0 1 0 0 6-1
2.  Unia II Opole 1 3 1 0 0 4-0 1 0 0 4-0 0 0 0 0-0
3.  UKS SAP Brzeg 1 3 1 0 0 3-0 1 0 0 3-0 0 0 0 0-0
4.  Śląsk Reńska Wieś 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KKS Bogdańczowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
6.  Piast Strzelce Opolskie 1 0 0 0 1 0-3 0 0 0 0-0 0 0 1 0-3
7.  LZS Pakosławice 1 0 0 0 1 0-4 0 0 0 0-0 0 0 1 0-4
8.  Plon II Błotnica Strzelecka 1 0 0 0 1 1-6 0 0 1 1-6 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Gwiazda Prószków    
 2 Unia II Opole    4-0 
 3 UKS SAP Brzeg    3-0 
 4 Śląsk Reńska Wieś    
 5 KKS Bogdańczowice    
 6 Piast Strzelce Opolskie    
 7 LZS Pakosławice    
 8 Plon II Błotnica Strzelecka1-6     

Kolejka 1 - 7-8 września

Śląsk Reńska Wieś - KKS Bogdańczowice 27 października, 13:00
w pierwotnym terminie (8 września, 15:00) odwołany
UKS SAP Brzeg 3-0 Piast Strzelce Opolskie 8 września, 15:00
Plon II Błotnica Strzelecka 1-6 Gwiazda Prószków 8 września, 11:00
Unia II Opole 4-0 LZS Pakosławice 8 września, 15:00

Kolejka 2 - 14-15 września

KKS Bogdańczowice - LZS Pakosławice 15 września, 15:00
Gwiazda Prószków - Unia II Opole 15 września, 15:00
Piast Strzelce Opolskie - Plon II Błotnica Strzelecka 15 września, 15:00
Śląsk Reńska Wieś - UKS SAP Brzeg 15 września, 15:00

Kolejka 3 - 21-22 września

UKS SAP Brzeg - KKS Bogdańczowice 22 września, 15:00
Plon II Błotnica Strzelecka - Śląsk Reńska Wieś 22 września, 15:00
Unia II Opole - Piast Strzelce Opolskie 22 września, 15:00
LZS Pakosławice - Gwiazda Prószków 22 września, 15:00

Kolejka 4 - 28-29 września

KKS Bogdańczowice - Gwiazda Prószków
Piast Strzelce Opolskie - LZS Pakosławice
Śląsk Reńska Wieś - Unia II Opole
UKS SAP Brzeg - Plon II Błotnica Strzelecka

Kolejka 5 - 5-6 października

Plon II Błotnica Strzelecka - KKS Bogdańczowice
Unia II Opole - UKS SAP Brzeg
LZS Pakosławice - Śląsk Reńska Wieś
Gwiazda Prószków - Piast Strzelce Opolskie

Kolejka 6 - 12-13 października

KKS Bogdańczowice - Piast Strzelce Opolskie
Śląsk Reńska Wieś - Gwiazda Prószków
UKS SAP Brzeg - LZS Pakosławice
Plon II Błotnica Strzelecka - Unia II Opole

Kolejka 7 - 19-20 października

Unia II Opole - KKS Bogdańczowice
LZS Pakosławice - Plon II Błotnica Strzelecka
Gwiazda Prószków - UKS SAP Brzeg
Piast Strzelce Opolskie - Śląsk Reńska Wieś

Kolejka 8

KKS Bogdańczowice - Śląsk Reńska Wieś
Piast Strzelce Opolskie - UKS SAP Brzeg
Gwiazda Prószków - Plon II Błotnica Strzelecka
LZS Pakosławice - Unia II Opole

Kolejka 9

LZS Pakosławice - KKS Bogdańczowice
Unia II Opole - Gwiazda Prószków
Plon II Błotnica Strzelecka - Piast Strzelce Opolskie
UKS SAP Brzeg - Śląsk Reńska Wieś

Kolejka 10

KKS Bogdańczowice - UKS SAP Brzeg
Śląsk Reńska Wieś - Plon II Błotnica Strzelecka
Piast Strzelce Opolskie - Unia II Opole
Gwiazda Prószków - LZS Pakosławice

Kolejka 11

Gwiazda Prószków - KKS Bogdańczowice
LZS Pakosławice - Piast Strzelce Opolskie
Unia II Opole - Śląsk Reńska Wieś
Plon II Błotnica Strzelecka - UKS SAP Brzeg

Kolejka 12

KKS Bogdańczowice - Plon II Błotnica Strzelecka
UKS SAP Brzeg - Unia II Opole
Śląsk Reńska Wieś - LZS Pakosławice
Piast Strzelce Opolskie - Gwiazda Prószków

Kolejka 13

Piast Strzelce Opolskie - KKS Bogdańczowice
Gwiazda Prószków - Śląsk Reńska Wieś
LZS Pakosławice - UKS SAP Brzeg
Unia II Opole - Plon II Błotnica Strzelecka

Kolejka 14

KKS Bogdańczowice - Unia II Opole
Plon II Błotnica Strzelecka - LZS Pakosławice
UKS SAP Brzeg - Gwiazda Prószków
Śląsk Reńska Wieś - Piast Strzelce Opolskie

II liga kobiet 2019/2020 (III)

III liga kobiet 2019/2020 (dolnośląska)
III liga kobiet 2019/2020 (śląska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas