[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KKP Mikołów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MTS Knurów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gimnazjum Istebna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Goczałkowice Zdrój 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS Myszków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 ROW II Rybnik 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bory Pietrzykowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Tychy 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Czarni II Sosnowiec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 KKP Mikołów    
 2 MTS Knurów    
 3 Gimnazjum Istebna    
 4 LKS Goczałkowice Zdrój    
 5 MKS Myszków    
 6 ROW II Rybnik    
 7 Bory Pietrzykowice    
 8 Polonia Tychy    
 9 Czarni II Sosnowiec    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

KKP Mikołów - ---
MTS Knurów - Czarni II Sosnowiec
Gimnazjum Istebna - Polonia Tychy
LKS Goczałkowice Zdrój - Bory Pietrzykowice
MKS Myszków - ROW II Rybnik

Kolejka 2 - 7-8 września

--- - ROW II Rybnik
Bory Pietrzykowice - MKS Myszków
Polonia Tychy - LKS Goczałkowice Zdrój
Czarni II Sosnowiec - Gimnazjum Istebna
KKP Mikołów - MTS Knurów

Kolejka 3 - 14-15 września

MTS Knurów - ---
Gimnazjum Istebna - KKP Mikołów
LKS Goczałkowice Zdrój - Czarni II Sosnowiec
MKS Myszków - Polonia Tychy
ROW II Rybnik - Bory Pietrzykowice

Kolejka 4 - 21-22 września

--- - Bory Pietrzykowice
Polonia Tychy - ROW II Rybnik
Czarni II Sosnowiec - MKS Myszków
KKP Mikołów - LKS Goczałkowice Zdrój
MTS Knurów - Gimnazjum Istebna

Kolejka 5 - 28-29 września

Gimnazjum Istebna - ---
LKS Goczałkowice Zdrój - MTS Knurów
MKS Myszków - KKP Mikołów
ROW II Rybnik - Czarni II Sosnowiec
Bory Pietrzykowice - Polonia Tychy

Kolejka 6 - 5-6 października

--- - Polonia Tychy
Czarni II Sosnowiec - Bory Pietrzykowice
KKP Mikołów - ROW II Rybnik
MTS Knurów - MKS Myszków
Gimnazjum Istebna - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 7 - 12-13 października

LKS Goczałkowice Zdrój - ---
MKS Myszków - Gimnazjum Istebna
ROW II Rybnik - MTS Knurów
Bory Pietrzykowice - KKP Mikołów
Polonia Tychy - Czarni II Sosnowiec

Kolejka 8 - 19-20 października

--- - Czarni II Sosnowiec
KKP Mikołów - Polonia Tychy
MTS Knurów - Bory Pietrzykowice
Gimnazjum Istebna - ROW II Rybnik
LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Myszków

Kolejka 9 - 26-27 października

MKS Myszków - ---
ROW II Rybnik - LKS Goczałkowice Zdrój
Bory Pietrzykowice - Gimnazjum Istebna
Polonia Tychy - MTS Knurów
Czarni II Sosnowiec - KKP Mikołów

Kolejka 10

--- - KKP Mikołów
Czarni II Sosnowiec - MTS Knurów
Polonia Tychy - Gimnazjum Istebna
Bory Pietrzykowice - LKS Goczałkowice Zdrój
ROW II Rybnik - MKS Myszków

Kolejka 11

ROW II Rybnik - ---
MKS Myszków - Bory Pietrzykowice
LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Tychy
Gimnazjum Istebna - Czarni II Sosnowiec
MTS Knurów - KKP Mikołów

Kolejka 12

--- - MTS Knurów
KKP Mikołów - Gimnazjum Istebna
Czarni II Sosnowiec - LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Tychy - MKS Myszków
Bory Pietrzykowice - ROW II Rybnik

Kolejka 13

Bory Pietrzykowice - ---
ROW II Rybnik - Polonia Tychy
MKS Myszków - Czarni II Sosnowiec
LKS Goczałkowice Zdrój - KKP Mikołów
Gimnazjum Istebna - MTS Knurów

Kolejka 14

--- - Gimnazjum Istebna
MTS Knurów - LKS Goczałkowice Zdrój
KKP Mikołów - MKS Myszków
Czarni II Sosnowiec - ROW II Rybnik
Polonia Tychy - Bory Pietrzykowice

Kolejka 15

Polonia Tychy - ---
Bory Pietrzykowice - Czarni II Sosnowiec
ROW II Rybnik - KKP Mikołów
MKS Myszków - MTS Knurów
LKS Goczałkowice Zdrój - Gimnazjum Istebna

Kolejka 16

--- - LKS Goczałkowice Zdrój
Gimnazjum Istebna - MKS Myszków
MTS Knurów - ROW II Rybnik
KKP Mikołów - Bory Pietrzykowice
Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy

Kolejka 17

Czarni II Sosnowiec - ---
Polonia Tychy - KKP Mikołów
Bory Pietrzykowice - MTS Knurów
ROW II Rybnik - Gimnazjum Istebna
MKS Myszków - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 18

--- - MKS Myszków
LKS Goczałkowice Zdrój - ROW II Rybnik
Gimnazjum Istebna - Bory Pietrzykowice
MTS Knurów - Polonia Tychy
KKP Mikołów - Czarni II Sosnowiec

II liga kobiet 2019/2020 (III)

III liga kobiet 2019/2020 (dolnośląska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas