[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni II Sosnowiec 9 27 9 0 0 43-4 4 0 0 25-1 5 0 0 18-3
2.  Rekord II Bielsko-Biała 9 21 7 0 2 23-7 3 0 1 13-4 4 0 1 10-3
3.  Polonia Tychy 9 16 5 1 3 20-22 2 0 2 7-13 3 1 1 13-9
4.  LKS Goczałkowice Zdrój 9 15 5 0 4 11-11 2 0 3 7-10 3 0 1 4-1
5.  ROW II Rybnik 9 12 4 0 5 28-16 1 0 3 9-7 3 0 2 19-9
6.  Bory Pietrzykowice 9 10 3 1 5 14-37 1 1 2 6-12 2 0 3 8-25
7.  MKS Myszków 9 9 3 0 6 17-22 2 0 3 8-13 1 0 3 9-9
8.  KKP Mikołów 9 8 2 2 5 9-20 2 1 2 6-13 0 1 3 3-7
9.  MTS Knurów 9 7 2 1 6 7-19 1 1 3 3-9 1 0 3 4-10 1 1 0 1 0 0-0
10.  Gimnazjum Istebna 9 7 2 1 6 8-22 2 0 3 6-8 0 1 3 2-14 1 1 0 1 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Czarni II Sosnowiec    13-0 4-1 1-0 7-0 
 2 Rekord II Bielsko-Biała0-2     6-1 3-0 4-1 
 3 Polonia Tychy1-6     1-0 1-7 4-0 
 4 LKS Goczałkowice Zdrój0-4 1-3     0-3 3-0* 3-0 
 5 ROW II Rybnik2-3 0-1     7-0 0-3* 
 6 Bory Pietrzykowice1-3     0-7 2-2 3-0 
 7 MKS Myszków0-3 1-5 2-3     1-0 4-2 
 8 KKP Mikołów2-1 1-1 0-1 0-9     3-1 
 9 MTS Knurów0-3 0-1 1-4 2-1     0-0 
 10 Gimnazjum Istebna0-2 0-3* 0-2 3-0* 3-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

KKP Mikołów 2-1 Rekord II Bielsko-Biała 1 września, 17:00
MTS Knurów 0-3 Czarni II Sosnowiec 2 października, 19:00
w pierwotnym terminie (1 września, 15:00) odwołany / w drugim terminie (25 września, 19:00) odwołany
Gimnazjum Istebna 0-3 Polonia Tychy 1 września, 17:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie przygotowali boiska
LKS Goczałkowice Zdrój 0-3 Bory Pietrzykowice 1 września, 16:00
MKS Myszków 2-3 ROW II Rybnik 31 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Rekord II Bielsko-Biała 3-0 ROW II Rybnik 8 września, 13:00
Bory Pietrzykowice 0-7 MKS Myszków 7 września, 16:00
Polonia Tychy 1-0 LKS Goczałkowice Zdrój 8 września, 15:00
Czarni II Sosnowiec 7-0 Gimnazjum Istebna 8 września, 13:00
KKP Mikołów 3-1 MTS Knurów 8 września, 16:00

Kolejka 3 - 14-15 września

MTS Knurów 0-1 Rekord II Bielsko-Biała 15 września, 11:00
Gimnazjum Istebna 3-1 KKP Mikołów 15 września, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-4 Czarni II Sosnowiec 15 września, 13:30
MKS Myszków 1-5 Polonia Tychy 3 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (14 września, 11:00) odwołany
ROW II Rybnik 7-0 Bory Pietrzykowice 14 września, 16:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Rekord II Bielsko-Biała 4-1 Bory Pietrzykowice 22 września, 15:00
Polonia Tychy 1-7 ROW II Rybnik 22 września, 15:00
Czarni II Sosnowiec 4-1 MKS Myszków 24 listopada, 15:00
w pierwotnym terminie (22 września, 13:00) odwołany
KKP Mikołów 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój 22 września, 16:00
MTS Knurów 0-0 Gimnazjum Istebna 22 września, 11:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Gimnazjum Istebna 0-2 Rekord II Bielsko-Biała 28 września, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3-0 MTS Knurów 29 września, 11:00
MKS Myszków 1-0 KKP Mikołów 28 września, 16:00
ROW II Rybnik 2-3 Czarni II Sosnowiec 28 września, 16:00
Bory Pietrzykowice 1-3 Polonia Tychy 28 września, 16:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Rekord II Bielsko-Biała 6-1 Polonia Tychy 10 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (5 października, 14:00) odwołany
Czarni II Sosnowiec 13-0 Bory Pietrzykowice 5 października, 15:00
KKP Mikołów 0-9 ROW II Rybnik 6 października, 16:00
MTS Knurów 2-1 MKS Myszków 6 października, 11:00
Gimnazjum Istebna 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój 5 października, 15:00

Kolejka 7 - 12-13 października

LKS Goczałkowice Zdrój 1-3 Rekord II Bielsko-Biała 13 października, 14:00
MKS Myszków 4-2 Gimnazjum Istebna 15 października, 18:00
w pierwotnym terminie (12 października, 15:00) odwołany
ROW II Rybnik 0-3 MTS Knurów 12 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Bory Pietrzykowice 2-2 KKP Mikołów 12 października, 15:00
Polonia Tychy 1-6 Czarni II Sosnowiec 13 października, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Rekord II Bielsko-Biała 0-2 Czarni II Sosnowiec 20 października, 14:00
KKP Mikołów 1-1 Polonia Tychy 20 października, 15:30
MTS Knurów 1-4 Bory Pietrzykowice 20 października, 11:00
Gimnazjum Istebna 3-0 ROW II Rybnik 19 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Goczałkowice Zdrój 3-0 MKS Myszków 10 listopada, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (20 października, 12:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się

Kolejka 9 - 26-27 października

MKS Myszków 0-3 Rekord II Bielsko-Biała 26 października, 14:00
ROW II Rybnik 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój 26 października, 12:00
Bory Pietrzykowice 3-0 Gimnazjum Istebna 26 października, 14:00
Polonia Tychy 4-0 MTS Knurów 27 października, 14:00
Czarni II Sosnowiec 1-0 KKP Mikołów 27 października, 14:00

Kolejka 10 - 28-29 marca

Rekord II Bielsko-Biała - KKP Mikołów
Czarni II Sosnowiec - MTS Knurów
Polonia Tychy - Gimnazjum Istebna
Bory Pietrzykowice - LKS Goczałkowice Zdrój
ROW II Rybnik - MKS Myszków

Kolejka 11 - 4-5 kwietnia

ROW II Rybnik - Rekord II Bielsko-Biała
MKS Myszków - Bory Pietrzykowice
LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Tychy
Gimnazjum Istebna - Czarni II Sosnowiec
MTS Knurów - KKP Mikołów

Kolejka 12 - 18-19 kwietnia

Rekord II Bielsko-Biała - MTS Knurów
KKP Mikołów - Gimnazjum Istebna
Czarni II Sosnowiec - LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Tychy - MKS Myszków
Bory Pietrzykowice - ROW II Rybnik

Kolejka 13 - 25-26 kwietnia

Bory Pietrzykowice - Rekord II Bielsko-Biała
ROW II Rybnik - Polonia Tychy
MKS Myszków - Czarni II Sosnowiec
LKS Goczałkowice Zdrój - KKP Mikołów
Gimnazjum Istebna - MTS Knurów

Kolejka 14 - 2-3 maja

Rekord II Bielsko-Biała - Gimnazjum Istebna
MTS Knurów - LKS Goczałkowice Zdrój
KKP Mikołów - MKS Myszków
Czarni II Sosnowiec - ROW II Rybnik
Polonia Tychy - Bory Pietrzykowice

Kolejka 15 - 9-10 maja

Polonia Tychy - Rekord II Bielsko-Biała
Bory Pietrzykowice - Czarni II Sosnowiec
ROW II Rybnik - KKP Mikołów
MKS Myszków - MTS Knurów
LKS Goczałkowice Zdrój - Gimnazjum Istebna

Kolejka 16 - 16-17 maja

Rekord II Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice Zdrój
Gimnazjum Istebna - MKS Myszków
MTS Knurów - ROW II Rybnik
KKP Mikołów - Bory Pietrzykowice
Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy

Kolejka 17 - 23-24 maja

Czarni II Sosnowiec - Rekord II Bielsko-Biała
Polonia Tychy - KKP Mikołów
Bory Pietrzykowice - MTS Knurów
ROW II Rybnik - Gimnazjum Istebna
MKS Myszków - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 18 - 30-31 maja

Rekord II Bielsko-Biała - MKS Myszków
LKS Goczałkowice Zdrój - ROW II Rybnik
Gimnazjum Istebna - Bory Pietrzykowice
MTS Knurów - Polonia Tychy
KKP Mikołów - Czarni II Sosnowiec

II liga kobiet 2019/2020 (III)

III liga kobiet 2019/2020 (dolnośląska)
III liga kobiet 2019/2020 (opolska)

IV liga kobiet 2019/2020 (śląska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas