[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2019/2020, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mitech II Żywiec 7 21 7 0 0 47-4 3 0 0 21-3 4 0 0 26-1
2.  Niepokorni Orzesze 7 15 5 0 2 15-13 2 0 2 5-10 3 0 0 10-3
3.  Tygryski Świętochłowice 6 13 4 1 1 33-10 3 0 0 25-2 1 1 1 8-8
4.  Rozbark Bytom 7 11 3 2 2 23-10 2 1 1 16-6 1 1 1 7-4
5.  Kuźnia Ustroń 7 7 2 1 4 17-28 0 1 2 5-14 2 0 2 12-14
6.  LKS Bestwina 6 6 2 0 4 8-21 2 0 2 8-7 0 0 2 0-14 1 3 1 0 0 5-1
7.  Wisła Skoczów 7 6 2 0 5 6-28 2 0 1 4-11 0 0 4 2-17 1 0 0 0 1 1-5
8.  Warta Zawiercie 7 0 0 0 7 5-40 0 0 3 4-13 0 0 4 1-27

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Mitech II Żywiec    5-2 7-0 9-1 
 2 Niepokorni Orzesze1-6     0-3 1-0 3-1 
 3 Tygryski Świętochłowice    9-2 3-0* 13-0 
 4 Rozbark Bytom0-3 3-3     7-0 6-0 
 5 Kuźnia Ustroń0-6 2-5 3-3     
 6 LKS Bestwina0-1 1-5     5-1 2-0 
 7 Wisła Skoczów0-11 1-0     3-0 
 8 Warta Zawiercie1-4 0-4 3-5     

Kolejka 1 - 7-8 września

Rozbark Bytom 6-0 Wisła Skoczów 8 września, 17:30
LKS Bestwina 2-0 Warta Zawiercie 7 września, 11:00
Niepokorni Orzesze 1-6 Mitech II Żywiec 7 września, 16:00
Tygryski Świętochłowice 9-2 Kuźnia Ustroń 7 września, 14:00

Kolejka 2 - 14-15 września

Wisła Skoczów 1-0 Kuźnia Ustroń 14 września, 16:00
Mitech II Żywiec 5-2 Tygryski Świętochłowice 14 września, 16:00
Warta Zawiercie 1-4 Niepokorni Orzesze 14 września, 16:00
Rozbark Bytom 7-0 LKS Bestwina 15 września, 16:00

Kolejka 3 - 21-22 września

LKS Bestwina 5-1 Wisła Skoczów 27 października, 15:00
Niepokorni Orzesze 1-0 Rozbark Bytom 27 października, 11:00
Tygryski Świętochłowice 13-0 Warta Zawiercie 21 września, 11:00
Kuźnia Ustroń 0-6 Mitech II Żywiec 22 września, 16:00

Kolejka 4 - 28-29 września

Wisła Skoczów 0-11 Mitech II Żywiec 29 września, 16:00
Warta Zawiercie 3-5 Kuźnia Ustroń 28 września, 11:00
Rozbark Bytom 3-3 Tygryski Świętochłowice 28 września, 15:00
LKS Bestwina 0-1 Niepokorni Orzesze 28 września, 11:00

Kolejka 5 - 5-6 października

Niepokorni Orzesze 3-1 Wisła Skoczów 6 października, 12:00
Tygryski Świętochłowice - LKS Bestwina
w pierwotnym terminie (6 października, 13:00) odwołany
Kuźnia Ustroń 3-3 Rozbark Bytom 6 października, 15:00
Mitech II Żywiec 9-1 Warta Zawiercie 6 października, 15:00

Kolejka 6 - 12-13 października

Wisła Skoczów 3-0 Warta Zawiercie 12 października, 15:00
Rozbark Bytom 0-3 Mitech II Żywiec 3 listopada, 12:00
LKS Bestwina 1-5 Kuźnia Ustroń 13 października, 15:00
Niepokorni Orzesze 0-3 Tygryski Świętochłowice 10 listopada, 11:00

Kolejka 7 - 19-20 października

Tygryski Świętochłowice 3-0 Wisła Skoczów 19 października, 12:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Kuźnia Ustroń 2-5 Niepokorni Orzesze 20 października, 15:00
Mitech II Żywiec 7-0 LKS Bestwina 20 października, 14:00
Warta Zawiercie 0-4 Rozbark Bytom 20 października, 15:00

Kolejka 8 - 18-19 kwietnia

Wisła Skoczów - Rozbark Bytom
Warta Zawiercie - LKS Bestwina
Mitech II Żywiec - Niepokorni Orzesze
Kuźnia Ustroń - Tygryski Świętochłowice

Kolejka 9 - 25-26 kwietnia

Kuźnia Ustroń - Wisła Skoczów
Tygryski Świętochłowice - Mitech II Żywiec
Niepokorni Orzesze - Warta Zawiercie
LKS Bestwina - Rozbark Bytom

Kolejka 10 - 2-3 maja

Wisła Skoczów - LKS Bestwina
Rozbark Bytom - Niepokorni Orzesze
Warta Zawiercie - Tygryski Świętochłowice
Mitech II Żywiec - Kuźnia Ustroń

Kolejka 11 - 9-10 maja

Mitech II Żywiec - Wisła Skoczów
Kuźnia Ustroń - Warta Zawiercie
Tygryski Świętochłowice - Rozbark Bytom
Niepokorni Orzesze - LKS Bestwina

Kolejka 12 - 16-17 maja

Wisła Skoczów - Niepokorni Orzesze
LKS Bestwina - Tygryski Świętochłowice
Rozbark Bytom - Kuźnia Ustroń
Warta Zawiercie - Mitech II Żywiec

Kolejka 13 - 23-24 maja

Warta Zawiercie - Wisła Skoczów
Mitech II Żywiec - Rozbark Bytom
Kuźnia Ustroń - LKS Bestwina
Tygryski Świętochłowice - Niepokorni Orzesze

Kolejka 14 - 30-31 maja

Wisła Skoczów - Tygryski Świętochłowice
Niepokorni Orzesze - Kuźnia Ustroń
LKS Bestwina - Mitech II Żywiec
Rozbark Bytom - Warta Zawiercie

III liga kobiet 2019/2020 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas