[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2019/2020, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mitech II Żywiec 2 6 2 0 0 11-3 1 0 0 5-2 1 0 0 6-1
2.  Rozbark Bytom 1 3 1 0 0 6-0 1 0 0 6-0 0 0 0 0-0 1 3 1 0 0 6-0
3.  Tygryski Świętochłowice 2 3 1 0 1 11-7 1 0 0 9-2 0 0 1 2-5
4.  LKS Bestwina 1 3 1 0 0 2-0 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0
5.  Niepokorni Orzesze 2 3 1 0 1 5-7 0 0 1 1-6 1 0 0 4-1
6.  Wisła Skoczów 2 3 1 0 1 1-6 1 0 0 1-0 0 0 1 0-6 1 0 0 0 1 0-6
7.  Warta Zawiercie 2 0 0 0 2 1-6 0 0 1 1-4 0 0 1 0-2
8.  Kuźnia Ustroń 2 0 0 0 2 2-10 0 0 0 0-0 0 0 2 2-10

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Mitech II Żywiec    5-2 
 2 Rozbark Bytom    6-0 
 3 Tygryski Świętochłowice    9-2 
 4 LKS Bestwina    2-0 
 5 Niepokorni Orzesze1-6     
 6 Wisła Skoczów    1-0 
 7 Warta Zawiercie1-4     
 8 Kuźnia Ustroń    

Kolejka 1 - 7-8 września

Rozbark Bytom 6-0 Wisła Skoczów 8 września, 17:30
LKS Bestwina 2-0 Warta Zawiercie 7 września, 11:00
Niepokorni Orzesze 1-6 Mitech II Żywiec 7 września, 16:00
Tygryski Świętochłowice 9-2 Kuźnia Ustroń 7 września, 14:00

Kolejka 2 - 14-15 września

Wisła Skoczów 1-0 Kuźnia Ustroń 14 września, 16:00
Mitech II Żywiec 5-2 Tygryski Świętochłowice 14 września, 16:00
Warta Zawiercie 1-4 Niepokorni Orzesze 14 września, 16:00
Rozbark Bytom - LKS Bestwina 15 września, 16:00

Kolejka 3 - 21-22 września

LKS Bestwina - Wisła Skoczów
Niepokorni Orzesze - Rozbark Bytom
Tygryski Świętochłowice - Warta Zawiercie
Kuźnia Ustroń - Mitech II Żywiec

Kolejka 4 - 28-29 września

Wisła Skoczów - Mitech II Żywiec
Warta Zawiercie - Kuźnia Ustroń
Rozbark Bytom - Tygryski Świętochłowice
LKS Bestwina - Niepokorni Orzesze

Kolejka 5 - 5-6 października

Niepokorni Orzesze - Wisła Skoczów
Tygryski Świętochłowice - LKS Bestwina
Kuźnia Ustroń - Rozbark Bytom
Mitech II Żywiec - Warta Zawiercie

Kolejka 6 - 12-13 października

Wisła Skoczów - Warta Zawiercie
Rozbark Bytom - Mitech II Żywiec
LKS Bestwina - Kuźnia Ustroń
Niepokorni Orzesze - Tygryski Świętochłowice

Kolejka 7 - 19-20 października

Tygryski Świętochłowice - Wisła Skoczów
Kuźnia Ustroń - Niepokorni Orzesze
Mitech II Żywiec - LKS Bestwina
Warta Zawiercie - Rozbark Bytom

Kolejka 8

Wisła Skoczów - Rozbark Bytom
Warta Zawiercie - LKS Bestwina
Mitech II Żywiec - Niepokorni Orzesze
Kuźnia Ustroń - Tygryski Świętochłowice

Kolejka 9

Kuźnia Ustroń - Wisła Skoczów
Tygryski Świętochłowice - Mitech II Żywiec
Niepokorni Orzesze - Warta Zawiercie
LKS Bestwina - Rozbark Bytom

Kolejka 10

Wisła Skoczów - LKS Bestwina
Rozbark Bytom - Niepokorni Orzesze
Warta Zawiercie - Tygryski Świętochłowice
Mitech II Żywiec - Kuźnia Ustroń

Kolejka 11

Mitech II Żywiec - Wisła Skoczów
Kuźnia Ustroń - Warta Zawiercie
Tygryski Świętochłowice - Rozbark Bytom
Niepokorni Orzesze - LKS Bestwina

Kolejka 12

Wisła Skoczów - Niepokorni Orzesze
LKS Bestwina - Tygryski Świętochłowice
Rozbark Bytom - Kuźnia Ustroń
Warta Zawiercie - Mitech II Żywiec

Kolejka 13

Warta Zawiercie - Wisła Skoczów
Mitech II Żywiec - Rozbark Bytom
Kuźnia Ustroń - LKS Bestwina
Tygryski Świętochłowice - Niepokorni Orzesze

Kolejka 14

Wisła Skoczów - Tygryski Świętochłowice
Niepokorni Orzesze - Kuźnia Ustroń
LKS Bestwina - Mitech II Żywiec
Rozbark Bytom - Warta Zawiercie

III liga kobiet 2019/2020 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas