[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2019/2020, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  APLG Gdańsk 11 28 9 1 1 29-13 4 1 0 14-5 5 0 1 15-8
2.  UKS SMS II Łódź 11 27 9 0 2 39-11 6 0 0 22-4 3 0 2 17-7
3.  KKP Stomil Olsztyn 11 22 7 1 3 31-16 4 0 2 16-9 3 1 1 15-7 2 6 2 0 0 9-3
4.  Piastovia Piastów 11 22 7 1 3 24-22 2 1 2 8-11 5 0 1 16-11 2 3 1 0 1 4-7
5.  Polonia Środa Wielkopolska 11 22 7 1 3 24-18 3 0 2 13-7 4 1 1 11-11 2 0 0 0 2 3-6
6.  Praga Warszawa 11 19 6 1 4 26-13 3 1 1 16-5 3 0 3 10-8
7.  Ząbkovia Ząbki 11 14 4 2 5 23-30 1 2 3 10-19 3 0 2 13-11
8.  KS Raszyn 11 11 3 2 6 14-21 2 1 3 8-10 1 1 3 6-11 1 1 0 1 0 1-1
9.  Medyk II Konin 11 11 3 2 6 23-18 2 1 3 13-7 1 1 3 10-11 1 1 0 1 0 1-1
10.  AP Kotwica Kołobrzeg 11 9 3 0 8 9-28 2 0 4 6-13 1 0 4 3-15
11.  Unifreeze Górzno 11 4 0 4 7 19-34 0 0 5 8-20 0 4 2 11-14
12.  Polonia Poznań 11 1 0 1 10 5-42 0 1 4 4-18 0 0 6 1-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 APLG Gdańsk    3-0 2-2 2-0 3-2 4-1 
 2 UKS SMS II Łódź    5-0 3-2 5-1 2-1 1-0 6-0 
 3 KKP Stomil Olsztyn2-3 1-0     6-1 0-2 3-1 4-2 
 4 Piastovia Piastów2-0 1-6     0-1 3-2 2-2 
 5 Polonia Środa Wielkopolska2-3 1-3     3-1 3-0 4-0 
 6 Praga Warszawa2-3     6-1 1-1 5-0 2-0 
 7 Ząbkovia Ząbki0-3 1-6 3-3 3-5     2-1 1-1 
 8 KS Raszyn0-2 1-2 0-2 3-1     3-3 1-0 
 9 Medyk II Konin0-3 0-1 0-2 1-1     5-0 7-0 
 10 AP Kotwica Kołobrzeg1-3 2-1 0-2 1-4 0-2     2-1 
 11 Unifreeze Górzno3-4 1-5 2-3 0-4 2-4     
 12 Polonia Poznań0-5 0-3 1-5 1-3 2-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Medyk II Konin 1-1 KS Raszyn 18 sierpnia, 17:00
KKP Stomil Olsztyn 6-1 Piastovia Piastów 18 sierpnia, 12:00
Praga Warszawa 2-3 Polonia Środa Wielkopolska 17 sierpnia, 12:30
Ząbkovia Ząbki 1-1 Unifreeze Górzno 18 sierpnia, 16:00
UKS SMS II Łódź 6-0 Polonia Poznań 17 sierpnia, 12:00
AP Kotwica Kołobrzeg 1-3 APLG Gdańsk 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

KS Raszyn 0-2 APLG Gdańsk 25 sierpnia, 15:00
Polonia Poznań 1-3 AP Kotwica Kołobrzeg 25 sierpnia, 14:00
Unifreeze Górzno 1-5 UKS SMS II Łódź 24 sierpnia, 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 Ząbkovia Ząbki 25 sierpnia, 12:00
Piastovia Piastów 0-1 Praga Warszawa 25 sierpnia, 16:00
Medyk II Konin 0-3 KKP Stomil Olsztyn 24 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 7-8 września

KKP Stomil Olsztyn 3-1 KS Raszyn 8 września, 12:00
Praga Warszawa 1-1 Medyk II Konin 8 września, 12:30
Ząbkovia Ząbki 3-5 Piastovia Piastów 8 września, 13:30
UKS SMS II Łódź 5-0 Polonia Środa Wielkopolska 8 września, 12:00
AP Kotwica Kołobrzeg 2-1 Unifreeze Górzno 8 września, 16:00
APLG Gdańsk 4-1 Polonia Poznań 8 września, 12:00

Kolejka 4 - 14-15 września

KS Raszyn 1-0 Polonia Poznań 15 września, 15:00
Unifreeze Górzno 3-4 APLG Gdańsk 14 września, 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 AP Kotwica Kołobrzeg 15 września, 12:00
Piastovia Piastów 1-6 UKS SMS II Łódź 15 września, 16:00
Medyk II Konin 0-2 Ząbkovia Ząbki 15 września, 16:00
KKP Stomil Olsztyn 0-2 Praga Warszawa 15 września, 12:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Ząbkovia Ząbki 3-3 KKP Stomil Olsztyn 21 września, 14:15
UKS SMS II Łódź 2-1 Medyk II Konin 21 września, 12:00
AP Kotwica Kołobrzeg 0-2 Piastovia Piastów 22 września, 16:00
APLG Gdańsk 2-2 Polonia Środa Wielkopolska 22 września, 14:00
Polonia Poznań 2-2 Unifreeze Górzno 21 września, 19:00
KS Raszyn 3-1 Praga Warszawa 21 września, 19:00

Kolejka 6 - 25 września

KS Raszyn 3-3 Unifreeze Górzno 25 września, 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 4-0 Polonia Poznań 26 września, 17:00
Piastovia Piastów 2-0 APLG Gdańsk 25 września, 16:00
Medyk II Konin 5-0 AP Kotwica Kołobrzeg 25 września, 16:00
KKP Stomil Olsztyn 1-0 UKS SMS II Łódź 25 września, 12:00
Praga Warszawa 6-1 Ząbkovia Ząbki 25 września, 17:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Ząbkovia Ząbki 2-1 KS Raszyn 13 października, 18:00
UKS SMS II Łódź 3-2 Praga Warszawa 13 października, 12:00
AP Kotwica Kołobrzeg 2-1 KKP Stomil Olsztyn 13 października, 14:00
APLG Gdańsk 3-2 Medyk II Konin 13 października, 14:00
Polonia Poznań 0-3 Piastovia Piastów 13 października, 14:00
Unifreeze Górzno 2-3 Polonia Środa Wielkopolska 13 października, 12:00

Kolejka 8 - 19-20 października

KS Raszyn 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 20 października, 15:00
Piastovia Piastów 2-2 Unifreeze Górzno 20 października, 15:00
Medyk II Konin 7-0 Polonia Poznań 20 października, 13:00
KKP Stomil Olsztyn 2-3 APLG Gdańsk 20 października, 12:00
Praga Warszawa 5-0 AP Kotwica Kołobrzeg 19 października, 12:30
Ząbkovia Ząbki 1-6 UKS SMS II Łódź 20 października, 12:00

Kolejka 9 - 23 października

UKS SMS II Łódź 5-1 KS Raszyn 9 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany
AP Kotwica Kołobrzeg 1-4 Ząbkovia Ząbki 23 października, 17:00
APLG Gdańsk 2-0 Praga Warszawa 23 października, 17:00
Polonia Poznań 0-5 KKP Stomil Olsztyn 23 października, 12:00
Unifreeze Górzno 2-4 Medyk II Konin 23 października, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 1-3 Piastovia Piastów 23 października, 15:30

Kolejka 10 - 26-27 października

KS Raszyn 1-2 Piastovia Piastów 27 października, 18:00
Medyk II Konin 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 27 października, 11:00
KKP Stomil Olsztyn 4-2 Unifreeze Górzno 27 października, 12:00
Praga Warszawa 2-0 Polonia Poznań 27 października, 12:30
Ząbkovia Ząbki 0-3 APLG Gdańsk 27 października, 14:00
UKS SMS II Łódź 1-0 AP Kotwica Kołobrzeg 27 października, 12:00

Kolejka 11 - 16-17 listopada

AP Kotwica Kołobrzeg 0-2 KS Raszyn 17 listopada, 13:00
APLG Gdańsk 3-0 UKS SMS II Łódź 17 listopada, 14:00
Polonia Poznań 1-5 Ząbkovia Ząbki 17 listopada, 14:00
Unifreeze Górzno 0-4 Praga Warszawa 17 listopada, 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 2-3 KKP Stomil Olsztyn 17 listopada, 12:00
Piastovia Piastów 3-2 Medyk II Konin 17 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 14-15 marca

KS Raszyn - Medyk II Konin
w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piastovia Piastów - KKP Stomil Olsztyn
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Środa Wielkopolska - Praga Warszawa
w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unifreeze Górzno - Ząbkovia Ząbki
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Poznań - UKS SMS II Łódź
APLG Gdańsk - AP Kotwica Kołobrzeg
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 13 - 21-22 marca

APLG Gdańsk - KS Raszyn
AP Kotwica Kołobrzeg - Polonia Poznań
UKS SMS II Łódź - Unifreeze Górzno
Ząbkovia Ząbki - Polonia Środa Wielkopolska
Praga Warszawa - Piastovia Piastów
KKP Stomil Olsztyn - Medyk II Konin

Kolejka 14 - 28-29 marca

KS Raszyn - KKP Stomil Olsztyn
Medyk II Konin - Praga Warszawa
Piastovia Piastów - Ząbkovia Ząbki
Polonia Środa Wielkopolska - UKS SMS II Łódź
Unifreeze Górzno - AP Kotwica Kołobrzeg
Polonia Poznań - APLG Gdańsk

Kolejka 15 - 18-19 kwietnia

Polonia Poznań - KS Raszyn
APLG Gdańsk - Unifreeze Górzno
AP Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
UKS SMS II Łódź - Piastovia Piastów
Ząbkovia Ząbki - Medyk II Konin
Praga Warszawa - KKP Stomil Olsztyn

Kolejka 16 - 25-26 kwietnia

Praga Warszawa - KS Raszyn
KKP Stomil Olsztyn - Ząbkovia Ząbki
Medyk II Konin - UKS SMS II Łódź
Piastovia Piastów - AP Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska - APLG Gdańsk
Unifreeze Górzno - Polonia Poznań

Kolejka 17 - 2-3 maja

Unifreeze Górzno - KS Raszyn
Polonia Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
APLG Gdańsk - Piastovia Piastów
AP Kotwica Kołobrzeg - Medyk II Konin
UKS SMS II Łódź - KKP Stomil Olsztyn
Ząbkovia Ząbki - Praga Warszawa

Kolejka 18 - 9-10 maja

KS Raszyn - Ząbkovia Ząbki
Praga Warszawa - UKS SMS II Łódź
KKP Stomil Olsztyn - AP Kotwica Kołobrzeg
Medyk II Konin - APLG Gdańsk
Piastovia Piastów - Polonia Poznań
Polonia Środa Wielkopolska - Unifreeze Górzno

Kolejka 19 - 16-17 maja

Polonia Środa Wielkopolska - KS Raszyn
Unifreeze Górzno - Piastovia Piastów
Polonia Poznań - Medyk II Konin
APLG Gdańsk - KKP Stomil Olsztyn
AP Kotwica Kołobrzeg - Praga Warszawa
UKS SMS II Łódź - Ząbkovia Ząbki

Kolejka 20 - 23-24 maja

KS Raszyn - UKS SMS II Łódź
Ząbkovia Ząbki - AP Kotwica Kołobrzeg
Praga Warszawa - APLG Gdańsk
KKP Stomil Olsztyn - Polonia Poznań
Medyk II Konin - Unifreeze Górzno
Piastovia Piastów - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 21 - 30-31 maja

Piastovia Piastów - KS Raszyn
Polonia Środa Wielkopolska - Medyk II Konin
Unifreeze Górzno - KKP Stomil Olsztyn
Polonia Poznań - Praga Warszawa
APLG Gdańsk - Ząbkovia Ząbki
AP Kotwica Kołobrzeg - UKS SMS II Łódź

Kolejka 22 - 6-7 czerwca

KS Raszyn - AP Kotwica Kołobrzeg
UKS SMS II Łódź - APLG Gdańsk
Ząbkovia Ząbki - Polonia Poznań
Praga Warszawa - Unifreeze Górzno
KKP Stomil Olsztyn - Polonia Środa Wielkopolska
Medyk II Konin - Piastovia Piastów

Baraże o udział w I lidze kobiet

Ekstraliga kobiet 2019/2020

I liga kobiet 2019/2020 (południowa)

II liga kobiet 2019/2020 (I)
II liga kobiet 2019/2020 (II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas