[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2019/2020, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spójnia Białe Błota 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GSS Grodzisk Wielkopolski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnicza Konin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GOSRiT Luzino 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Błękitni Stargard 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gwiazda Toruń 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Victoria Sianów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KKP Chełmża 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Tczew 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orzeł Wałcz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 WAP Włocławek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Spójnia Białe Błota    
 2 GSS Grodzisk Wielkopolski    
 3 Górnicza Konin    
 4 GOSRiT Luzino    
 5 Błękitni Stargard    
 6 Gwiazda Toruń    
 7 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    
 8 Victoria Sianów    
 9 KKP Chełmża    
 10 Pogoń Tczew    
 11 Orzeł Wałcz    
 12 WAP Włocławek    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Spójnia Białe Błota - WAP Włocławek
GSS Grodzisk Wielkopolski - Orzeł Wałcz
Górnicza Konin - Pogoń Tczew
GOSRiT Luzino - KKP Chełmża
Błękitni Stargard - Victoria Sianów
Gwiazda Toruń - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Kolejka 2 - 7-8 września

WAP Włocławek - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Sianów - Gwiazda Toruń
KKP Chełmża - Błękitni Stargard
Pogoń Tczew - GOSRiT Luzino
Orzeł Wałcz - Górnicza Konin
Spójnia Białe Błota - GSS Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 3 - 14-15 września

GSS Grodzisk Wielkopolski - WAP Włocławek
Górnicza Konin - Spójnia Białe Błota
GOSRiT Luzino - Orzeł Wałcz
Błękitni Stargard - Pogoń Tczew
Gwiazda Toruń - KKP Chełmża
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Victoria Sianów

Kolejka 4 - 21-22 września

WAP Włocławek - Victoria Sianów
KKP Chełmża - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Tczew - Gwiazda Toruń
Orzeł Wałcz - Błękitni Stargard
Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino
GSS Grodzisk Wielkopolski - Górnicza Konin

Kolejka 5 - 28-29 września

Górnicza Konin - WAP Włocławek
GOSRiT Luzino - GSS Grodzisk Wielkopolski
Błękitni Stargard - Spójnia Białe Błota
Gwiazda Toruń - Orzeł Wałcz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pogoń Tczew
Victoria Sianów - KKP Chełmża

Kolejka 6 - 5-6 października

WAP Włocławek - KKP Chełmża
Pogoń Tczew - Victoria Sianów
Orzeł Wałcz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Spójnia Białe Błota - Gwiazda Toruń
GSS Grodzisk Wielkopolski - Błękitni Stargard
Górnicza Konin - GOSRiT Luzino

Kolejka 7 - 12-13 października

GOSRiT Luzino - WAP Włocławek
Błękitni Stargard - Górnicza Konin
Gwiazda Toruń - GSS Grodzisk Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Spójnia Białe Błota
Victoria Sianów - Orzeł Wałcz
KKP Chełmża - Pogoń Tczew

Kolejka 8 - 19-20 października

WAP Włocławek - Pogoń Tczew
Orzeł Wałcz - KKP Chełmża
Spójnia Białe Błota - Victoria Sianów
GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Górnicza Konin - Gwiazda Toruń
GOSRiT Luzino - Błękitni Stargard

Kolejka 9 - 26-27 października

Błękitni Stargard - WAP Włocławek
Gwiazda Toruń - GOSRiT Luzino
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Górnicza Konin
Victoria Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski
KKP Chełmża - Spójnia Białe Błota
Pogoń Tczew - Orzeł Wałcz

Kolejka 10 - 2-3 listopada

WAP Włocławek - Orzeł Wałcz
Spójnia Białe Błota - Pogoń Tczew
GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża
Górnicza Konin - Victoria Sianów
GOSRiT Luzino - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Błękitni Stargard - Gwiazda Toruń

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Gwiazda Toruń - WAP Włocławek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Błękitni Stargard
Victoria Sianów - GOSRiT Luzino
KKP Chełmża - Górnicza Konin
Pogoń Tczew - GSS Grodzisk Wielkopolski
Orzeł Wałcz - Spójnia Białe Błota

Kolejka 12

WAP Włocławek - Spójnia Białe Błota
Orzeł Wałcz - GSS Grodzisk Wielkopolski
Pogoń Tczew - Górnicza Konin
KKP Chełmża - GOSRiT Luzino
Victoria Sianów - Błękitni Stargard
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Gwiazda Toruń

Kolejka 13

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - WAP Włocławek
Gwiazda Toruń - Victoria Sianów
Błękitni Stargard - KKP Chełmża
GOSRiT Luzino - Pogoń Tczew
Górnicza Konin - Orzeł Wałcz
GSS Grodzisk Wielkopolski - Spójnia Białe Błota

Kolejka 14

WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski
Spójnia Białe Błota - Górnicza Konin
Orzeł Wałcz - GOSRiT Luzino
Pogoń Tczew - Błękitni Stargard
KKP Chełmża - Gwiazda Toruń
Victoria Sianów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Kolejka 15

Victoria Sianów - WAP Włocławek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KKP Chełmża
Gwiazda Toruń - Pogoń Tczew
Błękitni Stargard - Orzeł Wałcz
GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota
Górnicza Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 16

WAP Włocławek - Górnicza Konin
GSS Grodzisk Wielkopolski - GOSRiT Luzino
Spójnia Białe Błota - Błękitni Stargard
Orzeł Wałcz - Gwiazda Toruń
Pogoń Tczew - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KKP Chełmża - Victoria Sianów

Kolejka 17

KKP Chełmża - WAP Włocławek
Victoria Sianów - Pogoń Tczew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Orzeł Wałcz
Gwiazda Toruń - Spójnia Białe Błota
Błękitni Stargard - GSS Grodzisk Wielkopolski
GOSRiT Luzino - Górnicza Konin

Kolejka 18

WAP Włocławek - GOSRiT Luzino
Górnicza Konin - Błękitni Stargard
GSS Grodzisk Wielkopolski - Gwiazda Toruń
Spójnia Białe Błota - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Orzeł Wałcz - Victoria Sianów
Pogoń Tczew - KKP Chełmża

Kolejka 19

Pogoń Tczew - WAP Włocławek
KKP Chełmża - Orzeł Wałcz
Victoria Sianów - Spójnia Białe Błota
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - GSS Grodzisk Wielkopolski
Gwiazda Toruń - Górnicza Konin
Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino

Kolejka 20

WAP Włocławek - Błękitni Stargard
GOSRiT Luzino - Gwiazda Toruń
Górnicza Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
GSS Grodzisk Wielkopolski - Victoria Sianów
Spójnia Białe Błota - KKP Chełmża
Orzeł Wałcz - Pogoń Tczew

Kolejka 21

Orzeł Wałcz - WAP Włocławek
Pogoń Tczew - Spójnia Białe Błota
KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski
Victoria Sianów - Górnicza Konin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - GOSRiT Luzino
Gwiazda Toruń - Błękitni Stargard

Kolejka 22

WAP Włocławek - Gwiazda Toruń
Błękitni Stargard - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
GOSRiT Luzino - Victoria Sianów
Górnicza Konin - KKP Chełmża
GSS Grodzisk Wielkopolski - Pogoń Tczew
Spójnia Białe Błota - Orzeł Wałcz

I liga kobiet 2019/2020 (północna)

II liga kobiet 2019/2020 (I)

III liga kobiet 2019/2020 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2019/2020 (lubuska)
III liga kobiet 2019/2020 (pomorska)
III liga kobiet 2019/2020 (wielkopolska)
III liga kobiet 2019/2020 (zachodniopomorska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas