[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2019/2020, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WAP Włocławek 10 27 9 0 1 45-7 3 0 0 9-2 6 0 1 36-5 1 3 1 0 0 2-1
2.  Pogoń Tczew 10 27 9 0 1 48-8 4 0 0 16-5 5 0 1 32-3 1 0 0 0 1 1-2
3.  GSS Grodzisk Wielkopolski 10 21 7 0 3 35-13 5 0 0 27-0 2 0 3 8-13 1 3 1 0 0 5-0
4.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 21 7 0 3 45-24 4 0 1 36-14 3 0 2 9-10 1 0 0 0 1 0-5
5.  Victoria Sianów 10 18 6 0 4 28-20 3 0 1 10-6 3 0 3 18-14
6.  Gwiazda Toruń 10 14 4 2 4 27-19 1 1 3 9-10 3 1 1 18-9
7.  GOSRiT Luzino 10 13 4 1 5 31-24 3 0 2 21-9 1 1 3 10-15
8.  KKP Chełmża 10 10 3 1 6 12-26 3 0 3 9-13 0 1 3 3-13
9.  Górnicza Konin 10 7 2 1 7 7-40 1 1 4 5-19 1 0 3 2-21
10.  Spójnia Białe Błota 10 4 1 1 8 15-47 0 1 5 7-31 1 0 3 8-16
11.  Błękitni Stargard 10 0 0 0 10 7-72 0 0 6 5-37 0 0 4 2-35
W związku z odwołaniem barażów o udział w II lidze zespół z trzeciego miejsca uzyskał utrzymanie w lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 WAP Włocławek    2-1 2-1 5-0 
 2 Pogoń Tczew    5-0 3-2 6-2 2-1 
 3 GSS Grodzisk Wielkopolski1-0     5-0 6-0 6-0 9-0 
 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski0-7     5-4 12-0 7-2 12-1 
 5 Victoria Sianów2-0     1-3 4-3 3-0 
 6 Gwiazda Toruń1-2 1-2 1-4     5-1 1-1 
 7 GOSRiT Luzino1-4 3-0 2-3     3-2 12-0 
 8 KKP Chełmża1-5 0-6 0-1     2-0 4-0 2-1 
 9 Górnicza Konin0-7 1-5 0-3 0-0 1-2     3-2 
 10 Spójnia Białe Błota1-5 0-9 2-6 0-5 1-3 3-3     
 11 Błękitni Stargard0-13 0-4 1-4 1-10 1-2 2-4     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski.
 
Spójnia Białe Błota 1-5 WAP Włocławek 1 września, 11:00
Górnicza Konin 1-5 Pogoń Tczew 1 września, 15:00
GOSRiT Luzino 3-2 KKP Chełmża 17 listopada, 12:00
Błękitni Stargard 1-4 Victoria Sianów 1 września, 16:00
Gwiazda Toruń 1-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 17 listopada, 16:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Górnicza Konin.
 
WAP Włocławek 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 września, 17:00
Victoria Sianów 1-3 Gwiazda Toruń 7 września, 12:00
KKP Chełmża 2-1 Błękitni Stargard 8 września, 14:00
Pogoń Tczew 2-1 GOSRiT Luzino 7 września, 11:00
Spójnia Białe Błota 2-6 GSS Grodzisk Wielkopolski 8 września, 15:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: GOSRiT Luzino.
 
GSS Grodzisk Wielkopolski 1-0 WAP Włocławek 15 września, 15:00
Górnicza Konin 3-2 Spójnia Białe Błota 15 września, 11:00
Błękitni Stargard 0-4 Pogoń Tczew 15 września, 16:00
Gwiazda Toruń 1-1 KKP Chełmża 15 września, 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-4 Victoria Sianów 15 września, 15:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: Błękitni Stargard.
 
WAP Włocławek 5-0 Victoria Sianów 6 listopada, 16:30
KKP Chełmża 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 września, 15:00
Pogoń Tczew 6-2 Gwiazda Toruń 22 września, 11:00
Spójnia Białe Błota 3-3 GOSRiT Luzino 22 września, 15:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 6-0 Górnicza Konin 22 września, 15:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Gwiazda Toruń.
 
Górnicza Konin 0-7 WAP Włocławek 29 września, 17:00
GOSRiT Luzino 3-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 29 września, 13:00
Błękitni Stargard 2-4 Spójnia Białe Błota 28 września, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-7 Pogoń Tczew 29 września, 15:00
Victoria Sianów 3-0 KKP Chełmża 29 września, 15:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski.
 
Pogoń Tczew 3-2 Victoria Sianów 6 października, 12:30
Spójnia Białe Błota 1-3 Gwiazda Toruń 6 października, 11:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 9-0 Błękitni Stargard 6 października, 15:00
Górnicza Konin 1-2 GOSRiT Luzino 5 października, 15:00
KKP Chełmża 1-5 WAP Włocławek 6 października, 12:30

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Victoria Sianów.
 
GOSRiT Luzino 1-4 WAP Włocławek 13 października, 13:00
Błękitni Stargard 1-2 Górnicza Konin 12 października, 16:00
Gwiazda Toruń 1-2 GSS Grodzisk Wielkopolski 13 października, 12:30
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7-2 Spójnia Białe Błota 13 października, 15:00
KKP Chełmża 0-6 Pogoń Tczew 13 października, 14:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: KKP Chełmża.
 
WAP Włocławek 2-1 Pogoń Tczew 20 października, 14:00
Spójnia Białe Błota 0-5 Victoria Sianów 19 października, 14:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 5-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 20 października, 15:00
Górnicza Konin 0-0 Gwiazda Toruń 20 października, 11:00
GOSRiT Luzino 12-0 Błękitni Stargard 20 października, 13:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: Pogoń Tczew.
 
Błękitni Stargard 0-13 WAP Włocławek 27 października, 16:00
Gwiazda Toruń 5-1 GOSRiT Luzino 27 października, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12-0 Górnicza Konin 27 października, 14:30
Victoria Sianów 2-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 26 października, 13:00
KKP Chełmża 4-0 Spójnia Białe Błota 27 października, 14:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Pauza: WAP Włocławek.
 
Spójnia Białe Błota 0-9 Pogoń Tczew 3 listopada, 12:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 6-0 KKP Chełmża 2 listopada, 14:00
Górnicza Konin 0-3 Victoria Sianów 3 listopada, 13:00
GOSRiT Luzino 2-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 listopada, 13:00
Błękitni Stargard 1-10 Gwiazda Toruń 3 listopada, 16:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Pauza: Spójnia Białe Błota.
 
Gwiazda Toruń 1-2 WAP Włocławek 10 listopada, 10:30
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12-1 Błękitni Stargard 23 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (10 listopada, 14:30) odwołany
Victoria Sianów 4-3 GOSRiT Luzino 10 listopada, 12:30
KKP Chełmża 2-0 Górnicza Konin 10 listopada, 13:00
Pogoń Tczew 5-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 10 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 21-22 marca

Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski.
 
WAP Włocławek - Spójnia Białe Błota
Pogoń Tczew - Górnicza Konin
KKP Chełmża - GOSRiT Luzino
Victoria Sianów - Błękitni Stargard
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Gwiazda Toruń

Kolejka 13 - 28-29 marca

Pauza: Górnicza Konin.
 
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - WAP Włocławek
Gwiazda Toruń - Victoria Sianów
Błękitni Stargard - KKP Chełmża
GOSRiT Luzino - Pogoń Tczew
GSS Grodzisk Wielkopolski - Spójnia Białe Błota

Kolejka 14 - 4-5 kwietnia

Pauza: GOSRiT Luzino.
 
WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski
Spójnia Białe Błota - Górnicza Konin
Pogoń Tczew - Błękitni Stargard
KKP Chełmża - Gwiazda Toruń
Victoria Sianów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Kolejka 15 - 18-19 kwietnia

Pauza: Błękitni Stargard.
 
Victoria Sianów - WAP Włocławek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KKP Chełmża
Gwiazda Toruń - Pogoń Tczew
GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota
Górnicza Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 16 - 25-26 kwietnia

Pauza: Gwiazda Toruń.
 
WAP Włocławek - Górnicza Konin
GSS Grodzisk Wielkopolski - GOSRiT Luzino
Spójnia Białe Błota - Błękitni Stargard
Pogoń Tczew - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KKP Chełmża - Victoria Sianów

Kolejka 17 - 2-3 maja

Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski.
 
WAP Włocławek - KKP Chełmża
Victoria Sianów - Pogoń Tczew
Gwiazda Toruń - Spójnia Białe Błota
Błękitni Stargard - GSS Grodzisk Wielkopolski
GOSRiT Luzino - Górnicza Konin

Kolejka 18 - 9-10 maja

Pauza: Victoria Sianów.
 
WAP Włocławek - GOSRiT Luzino
Górnicza Konin - Błękitni Stargard
GSS Grodzisk Wielkopolski - Gwiazda Toruń
Spójnia Białe Błota - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Tczew - KKP Chełmża

Kolejka 19 - 16-17 maja

Pauza: KKP Chełmża.
 
Pogoń Tczew - WAP Włocławek
Victoria Sianów - Spójnia Białe Błota
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - GSS Grodzisk Wielkopolski
Gwiazda Toruń - Górnicza Konin
Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino

Kolejka 20 - 23-24 maja

Pauza: Pogoń Tczew.
 
WAP Włocławek - Błękitni Stargard
GOSRiT Luzino - Gwiazda Toruń
Górnicza Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
GSS Grodzisk Wielkopolski - Victoria Sianów
Spójnia Białe Błota - KKP Chełmża

Kolejka 21 - 30-31 maja

Pauza: WAP Włocławek.
 
Pogoń Tczew - Spójnia Białe Błota
KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski
Victoria Sianów - Górnicza Konin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - GOSRiT Luzino
Gwiazda Toruń - Błękitni Stargard

Kolejka 22 - 6-7 czerwca

Pauza: Spójnia Białe Błota.
 
WAP Włocławek - Gwiazda Toruń
Błękitni Stargard - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
GOSRiT Luzino - Victoria Sianów
Górnicza Konin - KKP Chełmża
GSS Grodzisk Wielkopolski - Pogoń Tczew

Baraże o udział w I lidze kobiet
Baraże o udział w II lidze kobiet
Baraż o mistrzostwo II ligi kobiet (II)

I liga kobiet 2019/2020 (północna)

II liga kobiet 2019/2020 (I)

III liga kobiet 2019/2020 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2019/2020 (lubuska)
III liga kobiet 2019/2020 (pomorska)
III liga kobiet 2019/2020 (wielkopolska)
III liga kobiet 2019/2020 (zachodniopomorska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas