[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia Gdańsk 1 3 1 0 0 4-1 1 0 0 4-1 0 0 0 0-0
2.  Marcus Gdynia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Olimpia Czersk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Żukowo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lew Lębork 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Potok Pszczółki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Canicuła Bytów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Stal Jezierzyce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń II Tczew 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
11.  Jastrząb Malbork 1 0 0 0 1 1-4 0 0 0 0-0 0 0 1 1-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Lechia Gdańsk    4-1 
 2 Marcus Gdynia    
 3 Olimpia Czersk    
 4 Chojniczanka Chojnice    
 5 GKS Żukowo    
 6 Lew Lębork    
 7 Potok Pszczółki    
 8 Canicuła Bytów    
 9 Stal Jezierzyce    
 10 Pogoń II Tczew    
 11 Jastrząb Malbork    

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew.
 
Marcus Gdynia - ---
Lechia Gdańsk 4-1 Jastrząb Malbork 17 sierpnia, 17:00
Chojniczanka Chojnice - Stal Jezierzyce 18 sierpnia, 14:00
goście nie dojechali
GKS Żukowo - Canicuła Bytów 18 sierpnia, 18:00
Lew Lębork - Potok Pszczółki 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 11:00) odwołany

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Marcus Gdynia, Chojniczanka Chojnice.
 
--- - Potok Pszczółki
Canicuła Bytów - Lew Lębork 25 sierpnia, 11:00
Stal Jezierzyce - GKS Żukowo 25 sierpnia, 11:00
Jastrząb Malbork - Olimpia Czersk 24 sierpnia, 14:00
Pogoń II Tczew - Lechia Gdańsk 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: ---, GKS Żukowo.
 
Lechia Gdańsk - Marcus Gdynia
Olimpia Czersk - Pogoń II Tczew
Chojniczanka Chojnice - Jastrząb Malbork
Lew Lębork - Stal Jezierzyce
Potok Pszczółki - Canicuła Bytów

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Lew Lębork, Lechia Gdańsk.
 
--- - Canicuła Bytów
Stal Jezierzyce - Potok Pszczółki
Jastrząb Malbork - GKS Żukowo
Pogoń II Tczew - Chojniczanka Chojnice
Marcus Gdynia - Olimpia Czersk

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Potok Pszczółki, Olimpia Czersk.
 
Lechia Gdańsk - ---
Chojniczanka Chojnice - Marcus Gdynia
GKS Żukowo - Pogoń II Tczew
Lew Lębork - Jastrząb Malbork
Canicuła Bytów - Stal Jezierzyce

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Canicuła Bytów, Chojniczanka Chojnice.
 
--- - Stal Jezierzyce
Jastrząb Malbork - Potok Pszczółki
Pogoń II Tczew - Lew Lębork
Marcus Gdynia - GKS Żukowo
Lechia Gdańsk - Olimpia Czersk

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: GKS Żukowo, Stal Jezierzyce.
 
Olimpia Czersk - ---
Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk
Lew Lębork - Marcus Gdynia
Potok Pszczółki - Pogoń II Tczew
Canicuła Bytów - Jastrząb Malbork

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Lew Lębork, ---.
 
Jastrząb Malbork - Stal Jezierzyce
Pogoń II Tczew - Canicuła Bytów
Marcus Gdynia - Potok Pszczółki
Lechia Gdańsk - GKS Żukowo
Olimpia Czersk - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Jastrząb Malbork, Potok Pszczółki.
 
Chojniczanka Chojnice - ---
GKS Żukowo - Olimpia Czersk
Lew Lębork - Lechia Gdańsk
Canicuła Bytów - Marcus Gdynia
Stal Jezierzyce - Pogoń II Tczew

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: Canicuła Bytów, Pogoń II Tczew.
 
--- - Jastrząb Malbork
Marcus Gdynia - Stal Jezierzyce
Lechia Gdańsk - Potok Pszczółki
Olimpia Czersk - Lew Lębork
Chojniczanka Chojnice - GKS Żukowo

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Marcus Gdynia, Stal Jezierzyce.
 
GKS Żukowo - ---
Lew Lębork - Chojniczanka Chojnice
Potok Pszczółki - Olimpia Czersk
Canicuła Bytów - Lechia Gdańsk
Jastrząb Malbork - Pogoń II Tczew

Kolejka 12 - 2-3 listopada

--- - Pogoń II Tczew
Marcus Gdynia - Jastrząb Malbork
Lechia Gdańsk - Stal Jezierzyce
Olimpia Czersk - Canicuła Bytów
Chojniczanka Chojnice - Potok Pszczółki
GKS Żukowo - Lew Lębork

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: Jastrząb Malbork, Lechia Gdańsk.
 
Lew Lębork - ---
Potok Pszczółki - GKS Żukowo
Canicuła Bytów - Chojniczanka Chojnice
Stal Jezierzyce - Olimpia Czersk
Pogoń II Tczew - Marcus Gdynia

Kolejka 14

Pauza: Pogoń II Tczew, Olimpia Czersk.
 
--- - Marcus Gdynia
Jastrząb Malbork - Lechia Gdańsk
Stal Jezierzyce - Chojniczanka Chojnice
Canicuła Bytów - GKS Żukowo
Potok Pszczółki - Lew Lębork

Kolejka 15

Pauza: Marcus Gdynia, Chojniczanka Chojnice.
 
Potok Pszczółki - ---
Lew Lębork - Canicuła Bytów
GKS Żukowo - Stal Jezierzyce
Olimpia Czersk - Jastrząb Malbork
Lechia Gdańsk - Pogoń II Tczew

Kolejka 16

Pauza: GKS Żukowo, ---.
 
Marcus Gdynia - Lechia Gdańsk
Pogoń II Tczew - Olimpia Czersk
Jastrząb Malbork - Chojniczanka Chojnice
Stal Jezierzyce - Lew Lębork
Canicuła Bytów - Potok Pszczółki

Kolejka 17

Pauza: Lew Lębork, Lechia Gdańsk.
 
Canicuła Bytów - ---
Potok Pszczółki - Stal Jezierzyce
GKS Żukowo - Jastrząb Malbork
Chojniczanka Chojnice - Pogoń II Tczew
Olimpia Czersk - Marcus Gdynia

Kolejka 18

Pauza: Olimpia Czersk, Potok Pszczółki.
 
--- - Lechia Gdańsk
Marcus Gdynia - Chojniczanka Chojnice
Pogoń II Tczew - GKS Żukowo
Jastrząb Malbork - Lew Lębork
Stal Jezierzyce - Canicuła Bytów

Kolejka 19

Pauza: Canicuła Bytów, Chojniczanka Chojnice.
 
Stal Jezierzyce - ---
Potok Pszczółki - Jastrząb Malbork
Lew Lębork - Pogoń II Tczew
GKS Żukowo - Marcus Gdynia
Olimpia Czersk - Lechia Gdańsk

Kolejka 20

Pauza: GKS Żukowo, Stal Jezierzyce.
 
--- - Olimpia Czersk
Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
Marcus Gdynia - Lew Lębork
Pogoń II Tczew - Potok Pszczółki
Jastrząb Malbork - Canicuła Bytów

Kolejka 21

Pauza: Lew Lębork, ---.
 
Stal Jezierzyce - Jastrząb Malbork
Canicuła Bytów - Pogoń II Tczew
Potok Pszczółki - Marcus Gdynia
GKS Żukowo - Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Czersk

Kolejka 22

Pauza: Jastrząb Malbork, Potok Pszczółki.
 
--- - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Czersk - GKS Żukowo
Lechia Gdańsk - Lew Lębork
Marcus Gdynia - Canicuła Bytów
Pogoń II Tczew - Stal Jezierzyce

Kolejka 23

Pauza: Pogoń II Tczew, Canicuła Bytów.
 
Jastrząb Malbork - ---
Stal Jezierzyce - Marcus Gdynia
Potok Pszczółki - Lechia Gdańsk
Lew Lębork - Olimpia Czersk
GKS Żukowo - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 24

Pauza: Stal Jezierzyce, Marcus Gdynia.
 
--- - GKS Żukowo
Chojniczanka Chojnice - Lew Lębork
Olimpia Czersk - Potok Pszczółki
Lechia Gdańsk - Canicuła Bytów
Pogoń II Tczew - Jastrząb Malbork

Kolejka 25

Pogoń II Tczew - ---
Jastrząb Malbork - Marcus Gdynia
Stal Jezierzyce - Lechia Gdańsk
Canicuła Bytów - Olimpia Czersk
Potok Pszczółki - Chojniczanka Chojnice
Lew Lębork - GKS Żukowo

Kolejka 26

Pauza: Jastrząb Malbork, Lechia Gdańsk.
 
--- - Lew Lębork
GKS Żukowo - Potok Pszczółki
Chojniczanka Chojnice - Canicuła Bytów
Olimpia Czersk - Stal Jezierzyce
Marcus Gdynia - Pogoń II Tczew

II liga kobiet 2019/2020 (II)

III liga kobiet 2019/2020 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2019/2020 (lubuska)
III liga kobiet 2019/2020 (wielkopolska)
III liga kobiet 2019/2020 (zachodniopomorska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas