[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia Gdańsk 9 23 7 2 0 51-5 5 1 0 37-3 2 1 0 14-2
2.  Lew Lębork 9 22 7 1 1 51-12 5 0 1 35-8 2 1 0 16-4 1 3 1 0 0 3-1
3.  Marcus Gdynia 9 22 7 1 1 72-6 4 0 0 49-1 3 1 1 23-5 1 0 0 0 1 1-3
4.  Jastrząb Malbork 9 18 6 0 3 33-28 5 0 0 28-4 1 0 3 5-24
5.  Stal Jezierzyce 9 12 4 0 5 22-38 4 0 0 18-8 0 0 5 4-30 1 3 1 0 0 6-4
6.  GKS Żukowo 9 12 4 0 5 31-16 2 0 2 19-4 2 0 3 12-12 1 0 0 0 1 4-6
7.  Olimpia Czersk 9 9 3 0 6 14-55 2 0 1 8-13 1 0 5 6-42
8.  Pogoń II Tczew 9 6 1 3 5 12-47 1 2 1 9-21 0 1 4 3-26 1 3 1 0 0 2-1
9.  Chojniczanka Chojnice 9 6 2 0 7 12-34 2 0 4 8-23 0 0 3 4-11 1 0 0 0 1 1-2
10.  Potok Pszczółki 9 1 0 1 8 2-59 0 1 2 0-4 0 0 6 2-55
Canicuła Bytów wycofała się z rozgrywek po 2. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Lechia Gdańsk    1-1 4-1 3-0* 2-0 12-1 15-0 
 2 Lew Lębork0-2     3-1 6-2 9-1 7-2 10-0 
 3 Marcus Gdynia    13-0 10-1 12-0 14-0 
 4 Jastrząb Malbork    5-2 3-1 8-0 3-1 9-0 
 5 Stal Jezierzyce    6-4 5-3 3-0* 4-1 
 6 GKS Żukowo0-2 0-2     5-0 14-0 
 7 Olimpia Czersk0-10     6-2 2-1 
 8 Pogoń II Tczew2-2 4-4 1-14     2-1 
 9 Chojniczanka Chojnice0-10 0-5 1-2 3-0* 1-5     3-1 
 10 Potok Pszczółki0-2 0-2 0-0     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Olimpia Czersk, Marcus Gdynia, Pogoń II Tczew.
 
Lechia Gdańsk 4-1 Jastrząb Malbork 17 sierpnia, 17:00
Chojniczanka Chojnice 3-0 Stal Jezierzyce 18 sierpnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Żukowo - Canicuła Bytów 18 sierpnia, 18:00
nie odbył się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Lew Lębork 10-0 Potok Pszczółki 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 11:00) odwołany

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Marcus Gdynia, Potok Pszczółki, Chojniczanka Chojnice.
 
Canicuła Bytów - Lew Lębork
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 11:00) odwołany / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (8 września, 11:00)
Stal Jezierzyce 6-4 GKS Żukowo 25 sierpnia, 11:00
Jastrząb Malbork 8-0 Olimpia Czersk 24 sierpnia, 14:00
Pogoń II Tczew 2-2 Lechia Gdańsk 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Potok Pszczółki, GKS Żukowo.
 
Lechia Gdańsk 1-1 Marcus Gdynia 1 września, 17:00
Olimpia Czersk 6-2 Pogoń II Tczew 1 września, 15:00
Chojniczanka Chojnice 1-2 Jastrząb Malbork 31 sierpnia, 11:00
Lew Lębork 9-1 Stal Jezierzyce 1 września, 11:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Lew Lębork, Lechia Gdańsk.
 
Stal Jezierzyce 4-1 Potok Pszczółki 8 września, 11:00
Jastrząb Malbork 3-1 GKS Żukowo 8 września, 14:00
Pogoń II Tczew 2-1 Chojniczanka Chojnice 7 września, 16:15
Marcus Gdynia 12-0 Olimpia Czersk 8 września, 13:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Potok Pszczółki, Lechia Gdańsk, Olimpia Czersk, Stal Jezierzyce.
 
Chojniczanka Chojnice 0-5 Marcus Gdynia 15 września, 11:00
GKS Żukowo 14-0 Pogoń II Tczew 15 września, 11:00
Lew Lębork 6-2 Jastrząb Malbork 15 września, 11:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Chojniczanka Chojnice, Stal Jezierzyce.
 
Jastrząb Malbork 9-0 Potok Pszczółki 21 września, 17:00
Pogoń II Tczew 4-4 Lew Lębork 22 września, 16:15
Lechia Gdańsk 12-1 Olimpia Czersk 15 września, 19:00
GKS Żukowo 0-2 Marcus Gdynia 19 września, 18:30

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Czersk, Jastrząb Malbork, Stal Jezierzyce.
 
Chojniczanka Chojnice 0-10 Lechia Gdańsk 22 września, 11:00
Lew Lębork 3-1 Marcus Gdynia 29 września, 11:00
Potok Pszczółki 0-0 Pogoń II Tczew 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Lew Lębork, Pogoń II Tczew.
 
Jastrząb Malbork 5-2 Stal Jezierzyce 5 października, 15:00
Marcus Gdynia 14-0 Potok Pszczółki 5 października, 19:00
Lechia Gdańsk 2-0 GKS Żukowo 5 października, 15:00
Olimpia Czersk 2-1 Chojniczanka Chojnice 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Chojniczanka Chojnice, Jastrząb Malbork, Potok Pszczółki, Marcus Gdynia.
 
GKS Żukowo 5-0 Olimpia Czersk 13 października, 11:00
Lew Lębork 0-2 Lechia Gdańsk 13 października, 11:00
Stal Jezierzyce 3-0 Pogoń II Tczew 13 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: Jastrząb Malbork, Pogoń II Tczew.
 
Marcus Gdynia 10-1 Stal Jezierzyce 20 października, 19:00
Lechia Gdańsk 15-0 Potok Pszczółki 19 października, 15:00
Olimpia Czersk 0-10 Lew Lębork 20 października, 11:00
Chojniczanka Chojnice 1-5 GKS Żukowo 19 października, 11:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Stal Jezierzyce, GKS Żukowo, Lechia Gdańsk, Marcus Gdynia.
 
Lew Lębork 7-2 Chojniczanka Chojnice 27 października, 11:00
Potok Pszczółki 0-2 Olimpia Czersk 27 października, 14:00
Jastrząb Malbork 3-1 Pogoń II Tczew 26 października, 16:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Pauza: Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew.
 
Marcus Gdynia 13-0 Jastrząb Malbork 2 listopada, 19:00
Lechia Gdańsk 3-0 Stal Jezierzyce 3 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Chojniczanka Chojnice 3-1 Potok Pszczółki 3 listopada, 11:00
GKS Żukowo 0-2 Lew Lębork 3 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: Chojniczanka Chojnice, Jastrząb Malbork, Lechia Gdańsk, Lew Lębork.
 
Potok Pszczółki 0-2 GKS Żukowo 10 listopada, 10:30
Stal Jezierzyce 5-3 Olimpia Czersk 10 listopada, 11:00
Pogoń II Tczew 1-14 Marcus Gdynia 10 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 28-29 marca

Pauza: GKS Żukowo, Pogoń II Tczew, Marcus Gdynia, Olimpia Czersk.
 
Jastrząb Malbork - Lechia Gdańsk
Stal Jezierzyce - Chojniczanka Chojnice
Potok Pszczółki - Lew Lębork

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Pauza: Lew Lębork, Marcus Gdynia, Potok Pszczółki, Chojniczanka Chojnice.
 
GKS Żukowo - Stal Jezierzyce
Olimpia Czersk - Jastrząb Malbork
Lechia Gdańsk - Pogoń II Tczew

Kolejka 16 - 8 kwietnia

Pauza: GKS Żukowo, Potok Pszczółki.
 
Marcus Gdynia - Lechia Gdańsk
Pogoń II Tczew - Olimpia Czersk
Jastrząb Malbork - Chojniczanka Chojnice
Stal Jezierzyce - Lew Lębork

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Lew Lębork, Lechia Gdańsk.
 
Potok Pszczółki - Stal Jezierzyce
GKS Żukowo - Jastrząb Malbork
Chojniczanka Chojnice - Pogoń II Tczew
Olimpia Czersk - Marcus Gdynia

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Stal Jezierzyce, Olimpia Czersk, Lechia Gdańsk, Potok Pszczółki.
 
Marcus Gdynia - Chojniczanka Chojnice
Pogoń II Tczew - GKS Żukowo
Jastrząb Malbork - Lew Lębork

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: Chojniczanka Chojnice, Stal Jezierzyce.
 
Marcus Gdynia - GKS Żukowo
Potok Pszczółki - Jastrząb Malbork
Lew Lębork - Pogoń II Tczew
Olimpia Czersk - Lechia Gdańsk

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Czersk, Jastrząb Malbork, Stal Jezierzyce.
 
Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
Marcus Gdynia - Lew Lębork
Pogoń II Tczew - Potok Pszczółki

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Pogoń II Tczew, Lew Lębork.
 
Stal Jezierzyce - Jastrząb Malbork
Potok Pszczółki - Marcus Gdynia
GKS Żukowo - Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Czersk

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Jastrząb Malbork, Chojniczanka Chojnice, Potok Pszczółki, Marcus Gdynia.
 
Olimpia Czersk - GKS Żukowo
Lechia Gdańsk - Lew Lębork
Pogoń II Tczew - Stal Jezierzyce

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Pogoń II Tczew, Jastrząb Malbork.
 
Stal Jezierzyce - Marcus Gdynia
Potok Pszczółki - Lechia Gdańsk
Lew Lębork - Olimpia Czersk
GKS Żukowo - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Stal Jezierzyce, Lechia Gdańsk, Marcus Gdynia, GKS Żukowo.
 
Chojniczanka Chojnice - Lew Lębork
Olimpia Czersk - Potok Pszczółki
Pogoń II Tczew - Jastrząb Malbork

Kolejka 25 - 11 czerwca

Pauza: Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew.
 
Jastrząb Malbork - Marcus Gdynia
Stal Jezierzyce - Lechia Gdańsk
Potok Pszczółki - Chojniczanka Chojnice
Lew Lębork - GKS Żukowo

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Pauza: Chojniczanka Chojnice, Jastrząb Malbork, Lew Lębork, Lechia Gdańsk.
 
GKS Żukowo - Potok Pszczółki
Olimpia Czersk - Stal Jezierzyce
Marcus Gdynia - Pogoń II Tczew

II liga kobiet 2019/2020 (II)

III liga kobiet 2019/2020 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2019/2020 (lubuska)
III liga kobiet 2019/2020 (wielkopolska)
III liga kobiet 2019/2020 (zachodniopomorska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas