[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LFA Szczecin 10 27 9 0 1 91-11 5 0 0 54-1 4 0 1 37-10
2.  Olimpia II Szczecin 10 22 7 1 2 44-11 4 0 1 21-3 3 1 1 23-8
3.  Energetyk Junior Gryfino 9 16 5 1 3 24-18 2 1 2 10-14 3 0 1 14-4
4.  Hetman Recz 10 12 4 0 6 25-25 3 0 3 20-12 1 0 3 5-13
5.  Sparta Gryfice 9 4 1 1 7 5-55 1 0 3 3-23 0 1 4 2-32 2 4 1 1 0 3-2
6.  Fala Międzyzdroje 10 4 1 1 8 5-74 0 1 3 2-31 1 0 5 3-43 2 1 0 1 1 2-3

 1  2  3  4  5  6 
 1 LFA Szczecin    4-1 
2-0 
7-0 
16-0 
25-0 
 2 Olimpia II Szczecin7-1 
    1-2 
3-0* 
7-0 
3-0* 
 3 Energetyk Junior Gryfino1-7 
3-3 
    3-1 
3-1 
0-2 
 4 Hetman Recz1-4 
0-5 
1-3 
    5-0 
10-0 
3-0* 
 5 Sparta Gryfice0-12 
1-6 
0-4 
    2-1 
 6 Fala Międzyzdroje1-13 
0-8 
0-9 
1-1 
    

Kolejka 1 - 7-8 września

Sparta Gryfice 0-12 LFA Szczecin 8 września, 14:00
Olimpia II Szczecin 1-2 Energetyk Junior Gryfino 7 września, 17:30
Hetman Recz 10-0 Fala Międzyzdroje 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (8 września, 12:00) odwołany

Kolejka 2 - 14-15 września

LFA Szczecin 25-0 Fala Międzyzdroje 14 września, 17:30
Energetyk Junior Gryfino 3-1 Hetman Recz 15 września, 12:00
Sparta Gryfice 1-6 Olimpia II Szczecin 15 września, 11:00

Kolejka 3 - 21-22 września

Olimpia II Szczecin 7-1 LFA Szczecin 22 września, 14:30
Hetman Recz 5-0 Sparta Gryfice 21 września, 14:00
Fala Międzyzdroje 0-9 Energetyk Junior Gryfino 22 września, 13:00

Kolejka 4 - 28-29 września

LFA Szczecin 2-0 Energetyk Junior Gryfino 28 września, 17:30
Sparta Gryfice 2-1 Fala Międzyzdroje 29 września, 14:00
Olimpia II Szczecin 3-0 Hetman Recz 28 września, 11:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 5 - 5-6 października

Hetman Recz 1-4 LFA Szczecin 5 października, 14:00
Fala Międzyzdroje 0-8 Olimpia II Szczecin 6 października, 13:00
Energetyk Junior Gryfino 3-1 Sparta Gryfice 6 października, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 października

LFA Szczecin 16-0 Sparta Gryfice 12 października, 16:00
Energetyk Junior Gryfino 3-3 Olimpia II Szczecin 13 października, 12:00
Hetman Recz 3-0 Fala Międzyzdroje 13 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 7 - 19-20 października

Fala Międzyzdroje 1-13 LFA Szczecin 20 października, 15:00
Hetman Recz 1-3 Energetyk Junior Gryfino 19 października, 15:00
Olimpia II Szczecin 7-0 Sparta Gryfice 20 października, 14:30

Kolejka 8 - 26-27 października

LFA Szczecin 4-1 Olimpia II Szczecin 26 października, 11:00
Sparta Gryfice 0-4 Hetman Recz 27 października, 11:00
Energetyk Junior Gryfino 0-2 Fala Międzyzdroje 27 października, 12:00

Kolejka 9 - 2-3 listopada

Energetyk Junior Gryfino 1-7 LFA Szczecin 3 listopada, 10:30
Fala Międzyzdroje 1-1 Sparta Gryfice 3 listopada, 14:00
Hetman Recz 0-5 Olimpia II Szczecin 3 listopada, 10:00

Kolejka 10 - 9-10 listopada

LFA Szczecin 7-0 Hetman Recz 9 listopada, 16:00
Olimpia II Szczecin 3-0 Fala Międzyzdroje 9 listopada, 11:00
(wo)
nie odbył się
Sparta Gryfice - Energetyk Junior Gryfino
w pierwotnym terminie (10 listopada, 14:00) odwołany / w drugim terminie (15 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 11 - 21-22 marca

LFA Szczecin - Sparta Gryfice
Energetyk Junior Gryfino - Olimpia II Szczecin
Fala Międzyzdroje - Hetman Recz

Kolejka 12 - 28-29 marca

Fala Międzyzdroje - LFA Szczecin
Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino
Olimpia II Szczecin - Sparta Gryfice

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

LFA Szczecin - Olimpia II Szczecin
Sparta Gryfice - Hetman Recz
Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Energetyk Junior Gryfino - LFA Szczecin
Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice
Hetman Recz - Olimpia II Szczecin

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

LFA Szczecin - Hetman Recz
Olimpia II Szczecin - Fala Międzyzdroje
Sparta Gryfice - Energetyk Junior Gryfino

Kolejka 16 - 2-3 maja

Sparta Gryfice - LFA Szczecin
Olimpia II Szczecin - Energetyk Junior Gryfino
Fala Międzyzdroje - Hetman Recz

Kolejka 17 - 9-10 maja

LFA Szczecin - Fala Międzyzdroje
Energetyk Junior Gryfino - Hetman Recz
Sparta Gryfice - Olimpia II Szczecin

Kolejka 18 - 16-17 maja

Olimpia II Szczecin - LFA Szczecin
Hetman Recz - Sparta Gryfice
Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino

Kolejka 19 - 23-24 maja

LFA Szczecin - Energetyk Junior Gryfino
Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje
Olimpia II Szczecin - Hetman Recz

Kolejka 20 - 30-31 maja

Hetman Recz - LFA Szczecin
Fala Międzyzdroje - Olimpia II Szczecin
Energetyk Junior Gryfino - Sparta Gryfice

Baraże o udział w II lidze kobiet

II liga kobiet 2019/2020 (II)

III liga kobiet 2019/2020 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2019/2020 (lubuska)
III liga kobiet 2019/2020 (pomorska)
III liga kobiet 2019/2020 (wielkopolska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas