[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS Włocławek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gwiazda II Toruń 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Mustang Wielgie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GOKSiR Start Pruszcz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Noteć Gębice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Noteć Inowrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KKP II Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jedynka Aleksandrów Kujawski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tarpan Mrocza 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Victoria Niemcz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Fuks Wielowicz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tucholanka Tuchola 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 AZS Włocławek    
 2 Gwiazda II Toruń    
 3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski    
 4 Mustang Wielgie    
 5 Wda/Strażak Przechowo (Świecie)    
 6 GOKSiR Start Pruszcz    
 7 Noteć Gębice    
 8 Noteć Inowrocław    
 9 KKP II Bydgoszcz    
 10 Jedynka Aleksandrów Kujawski    
 11 Tarpan Mrocza    
 12 Victoria Niemcz    
 13 Fuks Wielowicz    
 14 Tucholanka Tuchola    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

AZS Włocławek - Tucholanka Tuchola 25 sierpnia, 17:00
Gwiazda II Toruń - Fuks Wielowicz 25 sierpnia, 12:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Victoria Niemcz 24 sierpnia, 11:00
Mustang Wielgie - Tarpan Mrocza 24 sierpnia, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Jedynka Aleksandrów Kujawski 25 sierpnia, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz - KKP II Bydgoszcz
Noteć Gębice - Noteć Inowrocław 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Noteć Inowrocław - AZS Włocławek
KKP II Bydgoszcz - Noteć Gębice
Jedynka Aleksandrów Kujawski - GOKSiR Start Pruszcz
Tarpan Mrocza - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Victoria Niemcz - Mustang Wielgie
Fuks Wielowicz - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Tucholanka Tuchola - Gwiazda II Toruń

Kolejka 3 - 7-8 września

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Tucholanka Tuchola
Mustang Wielgie - Fuks Wielowicz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Victoria Niemcz
GOKSiR Start Pruszcz - Tarpan Mrocza
Noteć Gębice - Jedynka Aleksandrów Kujawski
Noteć Inowrocław - KKP II Bydgoszcz
Gwiazda II Toruń - AZS Włocławek

Kolejka 4 - 14-15 września

Jedynka Aleksandrów Kujawski - Noteć Inowrocław
Tarpan Mrocza - Noteć Gębice
Victoria Niemcz - GOKSiR Start Pruszcz
Fuks Wielowicz - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Tucholanka Tuchola - Mustang Wielgie
Gwiazda II Toruń - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
AZS Włocławek - KKP II Bydgoszcz

Kolejka 5 - 21-22 września

Mustang Wielgie - Gwiazda II Toruń
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Tucholanka Tuchola
GOKSiR Start Pruszcz - Fuks Wielowicz
Noteć Gębice - Victoria Niemcz
Noteć Inowrocław - Tarpan Mrocza
KKP II Bydgoszcz - Jedynka Aleksandrów Kujawski
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - AZS Włocławek

Kolejka 6 - 28-29 września

Tarpan Mrocza - KKP II Bydgoszcz
Victoria Niemcz - Noteć Inowrocław
Fuks Wielowicz - Noteć Gębice
Tucholanka Tuchola - GOKSiR Start Pruszcz
Gwiazda II Toruń - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Mustang Wielgie
AZS Włocławek - Jedynka Aleksandrów Kujawski

Kolejka 7 - 5-6 października

Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
GOKSiR Start Pruszcz - Gwiazda II Toruń
Noteć Gębice - Tucholanka Tuchola
Noteć Inowrocław - Fuks Wielowicz
KKP II Bydgoszcz - Victoria Niemcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski - Tarpan Mrocza
Mustang Wielgie - AZS Włocławek

Kolejka 8 - 12-13 października

Victoria Niemcz - Jedynka Aleksandrów Kujawski
Fuks Wielowicz - KKP II Bydgoszcz
Tucholanka Tuchola - Noteć Inowrocław
Gwiazda II Toruń - Noteć Gębice
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GOKSiR Start Pruszcz
Mustang Wielgie - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
AZS Włocławek - Tarpan Mrocza

Kolejka 9 - 19-20 października

GOKSiR Start Pruszcz - Mustang Wielgie
Noteć Gębice - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Noteć Inowrocław - Gwiazda II Toruń
KKP II Bydgoszcz - Tucholanka Tuchola
Jedynka Aleksandrów Kujawski - Fuks Wielowicz
Tarpan Mrocza - Victoria Niemcz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - AZS Włocławek

Kolejka 10 - 26-27 października

Fuks Wielowicz - Tarpan Mrocza
Tucholanka Tuchola - Jedynka Aleksandrów Kujawski
Gwiazda II Toruń - KKP II Bydgoszcz
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Noteć Inowrocław
Mustang Wielgie - Noteć Gębice
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - GOKSiR Start Pruszcz
AZS Włocławek - Victoria Niemcz

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Noteć Gębice - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Noteć Inowrocław - Mustang Wielgie
KKP II Bydgoszcz - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Jedynka Aleksandrów Kujawski - Gwiazda II Toruń
Tarpan Mrocza - Tucholanka Tuchola
Victoria Niemcz - Fuks Wielowicz
GOKSiR Start Pruszcz - AZS Włocławek

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Tucholanka Tuchola - Victoria Niemcz
Gwiazda II Toruń - Tarpan Mrocza
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Jedynka Aleksandrów Kujawski
Mustang Wielgie - KKP II Bydgoszcz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Noteć Inowrocław
GOKSiR Start Pruszcz - Noteć Gębice
AZS Włocławek - Fuks Wielowicz

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Noteć Inowrocław - GOKSiR Start Pruszcz
KKP II Bydgoszcz - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Jedynka Aleksandrów Kujawski - Mustang Wielgie
Tarpan Mrocza - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Victoria Niemcz - Gwiazda II Toruń
Fuks Wielowicz - Tucholanka Tuchola
Noteć Gębice - AZS Włocławek

Kolejka 14

Tucholanka Tuchola - AZS Włocławek
Fuks Wielowicz - Gwiazda II Toruń
Victoria Niemcz - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Tarpan Mrocza - Mustang Wielgie
Jedynka Aleksandrów Kujawski - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
KKP II Bydgoszcz - GOKSiR Start Pruszcz
Noteć Inowrocław - Noteć Gębice

Kolejka 15

AZS Włocławek - Noteć Inowrocław
Noteć Gębice - KKP II Bydgoszcz
GOKSiR Start Pruszcz - Jedynka Aleksandrów Kujawski
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Tarpan Mrocza
Mustang Wielgie - Victoria Niemcz
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Fuks Wielowicz
Gwiazda II Toruń - Tucholanka Tuchola

Kolejka 16

AZS Włocławek - Gwiazda II Toruń
Tucholanka Tuchola - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Fuks Wielowicz - Mustang Wielgie
Victoria Niemcz - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Tarpan Mrocza - GOKSiR Start Pruszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski - Noteć Gębice
KKP II Bydgoszcz - Noteć Inowrocław

Kolejka 17

KKP II Bydgoszcz - AZS Włocławek
Noteć Inowrocław - Jedynka Aleksandrów Kujawski
Noteć Gębice - Tarpan Mrocza
GOKSiR Start Pruszcz - Victoria Niemcz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Fuks Wielowicz
Mustang Wielgie - Tucholanka Tuchola
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Gwiazda II Toruń

Kolejka 18

AZS Włocławek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Gwiazda II Toruń - Mustang Wielgie
Tucholanka Tuchola - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Fuks Wielowicz - GOKSiR Start Pruszcz
Victoria Niemcz - Noteć Gębice
Tarpan Mrocza - Noteć Inowrocław
Jedynka Aleksandrów Kujawski - KKP II Bydgoszcz

Kolejka 19

Jedynka Aleksandrów Kujawski - AZS Włocławek
KKP II Bydgoszcz - Tarpan Mrocza
Noteć Inowrocław - Victoria Niemcz
Noteć Gębice - Fuks Wielowicz
GOKSiR Start Pruszcz - Tucholanka Tuchola
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Gwiazda II Toruń
Mustang Wielgie - Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Kolejka 20

AZS Włocławek - Mustang Wielgie
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Gwiazda II Toruń - GOKSiR Start Pruszcz
Tucholanka Tuchola - Noteć Gębice
Fuks Wielowicz - Noteć Inowrocław
Victoria Niemcz - KKP II Bydgoszcz
Tarpan Mrocza - Jedynka Aleksandrów Kujawski

Kolejka 21

Tarpan Mrocza - AZS Włocławek
Jedynka Aleksandrów Kujawski - Victoria Niemcz
KKP II Bydgoszcz - Fuks Wielowicz
Noteć Inowrocław - Tucholanka Tuchola
Noteć Gębice - Gwiazda II Toruń
GOKSiR Start Pruszcz - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Mustang Wielgie

Kolejka 22

AZS Włocławek - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Mustang Wielgie - GOKSiR Start Pruszcz
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Noteć Gębice
Gwiazda II Toruń - Noteć Inowrocław
Tucholanka Tuchola - KKP II Bydgoszcz
Fuks Wielowicz - Jedynka Aleksandrów Kujawski
Victoria Niemcz - Tarpan Mrocza

Kolejka 23

Victoria Niemcz - AZS Włocławek
Tarpan Mrocza - Fuks Wielowicz
Jedynka Aleksandrów Kujawski - Tucholanka Tuchola
KKP II Bydgoszcz - Gwiazda II Toruń
Noteć Inowrocław - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Noteć Gębice - Mustang Wielgie
GOKSiR Start Pruszcz - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)

Kolejka 24

AZS Włocławek - GOKSiR Start Pruszcz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Noteć Gębice
Mustang Wielgie - Noteć Inowrocław
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - KKP II Bydgoszcz
Gwiazda II Toruń - Jedynka Aleksandrów Kujawski
Tucholanka Tuchola - Tarpan Mrocza
Fuks Wielowicz - Victoria Niemcz

Kolejka 25

Fuks Wielowicz - AZS Włocławek
Victoria Niemcz - Tucholanka Tuchola
Tarpan Mrocza - Gwiazda II Toruń
Jedynka Aleksandrów Kujawski - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
KKP II Bydgoszcz - Mustang Wielgie
Noteć Inowrocław - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Noteć Gębice - GOKSiR Start Pruszcz

Kolejka 26

AZS Włocławek - Noteć Gębice
GOKSiR Start Pruszcz - Noteć Inowrocław
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - KKP II Bydgoszcz
Mustang Wielgie - Jedynka Aleksandrów Kujawski
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Tarpan Mrocza
Gwiazda II Toruń - Victoria Niemcz
Tucholanka Tuchola - Fuks Wielowicz

II liga kobiet 2019/2020 (II)

III liga kobiet 2019/2020 (lubuska)
III liga kobiet 2019/2020 (pomorska)
III liga kobiet 2019/2020 (wielkopolska)
III liga kobiet 2019/2020 (zachodniopomorska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas