[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia 1912 Leszno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Medyk III Konin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lipno Stęszew 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ladies FA Turek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Kotwica Kórnik 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KA 4 resPect Krobia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Stare Oborzyska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Grom Wolsztyn 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GOS Koźmin Wielkopolski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AZS UAM Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AZS PWSZ Konin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Polonia 1912 Leszno    
 2 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski    
 3 Medyk III Konin    
 4 Lipno Stęszew    
 5 Ladies FA Turek    
 6 Kotwica Kórnik    
 7 KA 4 resPect Krobia    
 8 LZS Stare Oborzyska    
 9 Grom Wolsztyn    
 10 GOS Koźmin Wielkopolski    
 11 AZS UAM Poznań    
 12 AZS PWSZ Konin    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Polonia 1912 Leszno - AZS PWSZ Konin
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - AZS UAM Poznań
Medyk III Konin - GOS Koźmin Wielkopolski
Lipno Stęszew - Grom Wolsztyn
Ladies FA Turek - LZS Stare Oborzyska
Kotwica Kórnik - KA 4 resPect Krobia

Kolejka 2 - 7-8 września

AZS PWSZ Konin - KA 4 resPect Krobia
LZS Stare Oborzyska - Kotwica Kórnik
Grom Wolsztyn - Ladies FA Turek
GOS Koźmin Wielkopolski - Lipno Stęszew
AZS UAM Poznań - Medyk III Konin
Polonia 1912 Leszno - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski

Kolejka 3 - 14-15 września

Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - AZS PWSZ Konin
Medyk III Konin - Polonia 1912 Leszno
Lipno Stęszew - AZS UAM Poznań
Ladies FA Turek - GOS Koźmin Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Grom Wolsztyn
KA 4 resPect Krobia - LZS Stare Oborzyska

Kolejka 4 - 21-22 września

AZS PWSZ Konin - LZS Stare Oborzyska
Grom Wolsztyn - KA 4 resPect Krobia
GOS Koźmin Wielkopolski - Kotwica Kórnik
AZS UAM Poznań - Ladies FA Turek
Polonia 1912 Leszno - Lipno Stęszew
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - Medyk III Konin

Kolejka 5 - 28-29 września

Medyk III Konin - AZS PWSZ Konin
Lipno Stęszew - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
Ladies FA Turek - Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik - AZS UAM Poznań
KA 4 resPect Krobia - GOS Koźmin Wielkopolski
LZS Stare Oborzyska - Grom Wolsztyn

Kolejka 6 - 5-6 października

AZS PWSZ Konin - Grom Wolsztyn
GOS Koźmin Wielkopolski - LZS Stare Oborzyska
AZS UAM Poznań - KA 4 resPect Krobia
Polonia 1912 Leszno - Kotwica Kórnik
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - Ladies FA Turek
Medyk III Konin - Lipno Stęszew

Kolejka 7 - 12-13 października

Lipno Stęszew - AZS PWSZ Konin
Ladies FA Turek - Medyk III Konin
Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
KA 4 resPect Krobia - Polonia 1912 Leszno
LZS Stare Oborzyska - AZS UAM Poznań
Grom Wolsztyn - GOS Koźmin Wielkopolski

Kolejka 8 - 19-20 października

AZS PWSZ Konin - GOS Koźmin Wielkopolski
AZS UAM Poznań - Grom Wolsztyn
Polonia 1912 Leszno - LZS Stare Oborzyska
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - KA 4 resPect Krobia
Medyk III Konin - Kotwica Kórnik
Lipno Stęszew - Ladies FA Turek

Kolejka 9 - 26-27 października

Ladies FA Turek - AZS PWSZ Konin
Kotwica Kórnik - Lipno Stęszew
KA 4 resPect Krobia - Medyk III Konin
LZS Stare Oborzyska - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
Grom Wolsztyn - Polonia 1912 Leszno
GOS Koźmin Wielkopolski - AZS UAM Poznań

Kolejka 10 - 2-3 listopada

AZS PWSZ Konin - AZS UAM Poznań
Polonia 1912 Leszno - GOS Koźmin Wielkopolski
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - Grom Wolsztyn
Medyk III Konin - LZS Stare Oborzyska
Lipno Stęszew - KA 4 resPect Krobia
Ladies FA Turek - Kotwica Kórnik

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Kotwica Kórnik - AZS PWSZ Konin
KA 4 resPect Krobia - Ladies FA Turek
LZS Stare Oborzyska - Lipno Stęszew
Grom Wolsztyn - Medyk III Konin
GOS Koźmin Wielkopolski - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
AZS UAM Poznań - Polonia 1912 Leszno

Kolejka 12

AZS PWSZ Konin - Polonia 1912 Leszno
AZS UAM Poznań - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
GOS Koźmin Wielkopolski - Medyk III Konin
Grom Wolsztyn - Lipno Stęszew
LZS Stare Oborzyska - Ladies FA Turek
KA 4 resPect Krobia - Kotwica Kórnik

Kolejka 13

KA 4 resPect Krobia - AZS PWSZ Konin
Kotwica Kórnik - LZS Stare Oborzyska
Ladies FA Turek - Grom Wolsztyn
Lipno Stęszew - GOS Koźmin Wielkopolski
Medyk III Konin - AZS UAM Poznań
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - Polonia 1912 Leszno

Kolejka 14

AZS PWSZ Konin - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno - Medyk III Konin
AZS UAM Poznań - Lipno Stęszew
GOS Koźmin Wielkopolski - Ladies FA Turek
Grom Wolsztyn - Kotwica Kórnik
LZS Stare Oborzyska - KA 4 resPect Krobia

Kolejka 15

LZS Stare Oborzyska - AZS PWSZ Konin
KA 4 resPect Krobia - Grom Wolsztyn
Kotwica Kórnik - GOS Koźmin Wielkopolski
Ladies FA Turek - AZS UAM Poznań
Lipno Stęszew - Polonia 1912 Leszno
Medyk III Konin - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski

Kolejka 16

AZS PWSZ Konin - Medyk III Konin
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - Lipno Stęszew
Polonia 1912 Leszno - Ladies FA Turek
AZS UAM Poznań - Kotwica Kórnik
GOS Koźmin Wielkopolski - KA 4 resPect Krobia
Grom Wolsztyn - LZS Stare Oborzyska

Kolejka 17

Grom Wolsztyn - AZS PWSZ Konin
LZS Stare Oborzyska - GOS Koźmin Wielkopolski
KA 4 resPect Krobia - AZS UAM Poznań
Kotwica Kórnik - Polonia 1912 Leszno
Ladies FA Turek - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
Lipno Stęszew - Medyk III Konin

Kolejka 18

AZS PWSZ Konin - Lipno Stęszew
Medyk III Konin - Ladies FA Turek
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik
Polonia 1912 Leszno - KA 4 resPect Krobia
AZS UAM Poznań - LZS Stare Oborzyska
GOS Koźmin Wielkopolski - Grom Wolsztyn

Kolejka 19

GOS Koźmin Wielkopolski - AZS PWSZ Konin
Grom Wolsztyn - AZS UAM Poznań
LZS Stare Oborzyska - Polonia 1912 Leszno
KA 4 resPect Krobia - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Medyk III Konin
Ladies FA Turek - Lipno Stęszew

Kolejka 20

AZS PWSZ Konin - Ladies FA Turek
Lipno Stęszew - Kotwica Kórnik
Medyk III Konin - KA 4 resPect Krobia
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - LZS Stare Oborzyska
Polonia 1912 Leszno - Grom Wolsztyn
AZS UAM Poznań - GOS Koźmin Wielkopolski

Kolejka 21

AZS UAM Poznań - AZS PWSZ Konin
GOS Koźmin Wielkopolski - Polonia 1912 Leszno
Grom Wolsztyn - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
LZS Stare Oborzyska - Medyk III Konin
KA 4 resPect Krobia - Lipno Stęszew
Kotwica Kórnik - Ladies FA Turek

Kolejka 22

AZS PWSZ Konin - Kotwica Kórnik
Ladies FA Turek - KA 4 resPect Krobia
Lipno Stęszew - LZS Stare Oborzyska
Medyk III Konin - Grom Wolsztyn
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - GOS Koźmin Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno - AZS UAM Poznań

II liga kobiet 2019/2020 (II)

III liga kobiet 2019/2020 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2019/2020 (pomorska)
III liga kobiet 2019/2020 (zachodniopomorska)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas