[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2019/2020, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS SMS III Łódź 10 27 9 0 1 28-14 6 0 0 18-7 3 0 1 10-7
2.  KU-AZS UW Warszawa 10 24 8 0 2 27-12 3 0 2 13-8 5 0 0 14-4
3.  Włókniarz Białystok 10 22 7 1 2 23-9 4 1 0 12-3 3 0 2 11-6
4.  Loczki Wyszków 10 21 7 0 3 26-12 4 0 1 18-8 3 0 2 8-4
5.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 10 18 6 0 4 26-22 2 0 2 9-8 4 0 2 17-14
6.  Zamłynie Radom 10 16 5 1 4 28-19 3 0 2 16-8 2 1 2 12-11
7.  Stomil Olsztyn 10 14 4 2 4 22-17 2 1 2 10-9 2 1 2 12-8
8.  Tygrys Huta Mińska 10 12 4 0 6 14-20 2 0 2 6-5 2 0 4 8-15
9.  Ekosport Białystok 10 2 0 2 8 8-31 0 1 4 4-15 0 1 4 4-16
10.  Pogoń Zduńska Wola 9 1 0 1 8 3-20 0 1 4 3-11 0 0 4 0-9
11.  Akademia 2012 Suwałki 9 1 0 1 8 9-38 0 0 5 4-19 0 1 3 5-19
W związku z odwołaniem barażów o udział w II lidze zespół z trzeciego miejsca uzyskał utrzymanie w lidze.
UKS SMS III Łódź nie mógł wziąć udziału w barażach o udział w I lidze (gra w niej UKS SMS II Łódź) i zastąpił go KU-AZS UW Warszawa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 UKS SMS III Łódź    2-0 2-1 5-4 3-2 5-0 1-0 
 2 KU-AZS UW Warszawa2-3     1-4 3-0 3-0 4-1 
 3 Włókniarz Białystok    2-1 4-0 1-1 4-1 1-0 
 4 Loczki Wyszków2-3     3-2 3-2 7-1 3-0 
 5 MUKS Tomaszów Mazowiecki1-5 0-3     3-0 5-0 
 6 Zamłynie Radom3-0 2-0 1-4     0-2 10-2 
 7 Stomil Olsztyn0-1 2-3 3-3     3-1 2-1 
 8 Tygrys Huta Mińska0-2 0-1     4-2 2-0 
 9 Ekosport Białystok0-2 0-4 2-3 0-4     2-2 
 10 Pogoń Zduńska Wola1-3 0-2 2-3 0-3 0-0     
 11 Akademia 2012 Suwałki2-5 1-3 0-3 1-4 0-4     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.
 
Włókniarz Białystok 1-1 Stomil Olsztyn 31 sierpnia, 13:30
UKS SMS III Łódź 5-4 MUKS Tomaszów Mazowiecki 31 sierpnia, 17:00
Loczki Wyszków 7-1 Ekosport Białystok 1 września, 16:00
Akademia 2012 Suwałki 0-4 Tygrys Huta Mińska 31 sierpnia, 11:00
Pogoń Zduńska Wola 2-3 Zamłynie Radom 1 września, 16:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Włókniarz Białystok.
 
Stomil Olsztyn 3-3 Zamłynie Radom 7 września, 14:15
Tygrys Huta Mińska 2-0 Pogoń Zduńska Wola 8 września, 16:00
Ekosport Białystok 2-2 Akademia 2012 Suwałki 9 września, 17:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-3 Loczki Wyszków 7 września, 13:00
KU-AZS UW Warszawa 2-3 UKS SMS III Łódź 8 września, 12:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: Stomil Olsztyn.
 
UKS SMS III Łódź 2-0 Włókniarz Białystok 14 września, 15:00
Loczki Wyszków 2-3 KU-AZS UW Warszawa 15 września, 17:00
Akademia 2012 Suwałki 0-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 15 września, 15:00
Pogoń Zduńska Wola 0-0 Ekosport Białystok 15 września, 16:00
Zamłynie Radom 0-2 Tygrys Huta Mińska 15 września, 15:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: UKS SMS III Łódź.
 
Stomil Olsztyn 3-1 Tygrys Huta Mińska 22 września, 11:00
Ekosport Białystok 0-4 Zamłynie Radom 3 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (22 września, 16:00) odwołany
MUKS Tomaszów Mazowiecki 5-0 Pogoń Zduńska Wola 21 września, 13:00
KU-AZS UW Warszawa 4-1 Akademia 2012 Suwałki 21 września, 16:00
Włókniarz Białystok 2-1 Loczki Wyszków 22 września, 11:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Loczki Wyszków.
 
UKS SMS III Łódź 3-2 Stomil Olsztyn 28 września, 17:00
Akademia 2012 Suwałki 1-3 Włókniarz Białystok 28 września, 11:00
Pogoń Zduńska Wola 1-3 KU-AZS UW Warszawa 29 września, 15:30
Zamłynie Radom 1-4 MUKS Tomaszów Mazowiecki 28 września, 13:00
Tygrys Huta Mińska 4-2 Ekosport Białystok 29 września, 15:30

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Akademia 2012 Suwałki.
 
Stomil Olsztyn 2-1 Ekosport Białystok 6 października, 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3-0 Tygrys Huta Mińska 5 października, 13:00
KU-AZS UW Warszawa 3-0 Zamłynie Radom 5 października, 13:30
Włókniarz Białystok 1-0 Pogoń Zduńska Wola 6 października, 13:30
UKS SMS III Łódź 2-1 Loczki Wyszków 5 października, 13:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Pogoń Zduńska Wola.
 
Loczki Wyszków 3-2 Stomil Olsztyn 13 października, 17:00
Akademia 2012 Suwałki 2-5 UKS SMS III Łódź 13 października, 15:00
Zamłynie Radom 2-0 Włókniarz Białystok 12 października, 13:00
Tygrys Huta Mińska 0-2 KU-AZS UW Warszawa 13 października, 15:00
Ekosport Białystok 2-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 13 października, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Zamłynie Radom.
 
Stomil Olsztyn 2-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 19 października, 14:00
KU-AZS UW Warszawa 3-0 Ekosport Białystok 19 października, 12:00
Włókniarz Białystok 4-1 Tygrys Huta Mińska 20 października, 13:30
UKS SMS III Łódź 1-0 Pogoń Zduńska Wola 22 października, 17:00
w pierwotnym terminie (19 października, 15:00) odwołany
Loczki Wyszków 3-0 Akademia 2012 Suwałki 20 października, 15:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: Tygrys Huta Mińska.
 
Akademia 2012 Suwałki 1-4 Stomil Olsztyn 24 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (26 października, 11:00) odwołany
Pogoń Zduńska Wola 0-2 Loczki Wyszków 27 października, 11:00
Zamłynie Radom 3-0 UKS SMS III Łódź 26 października, 13:00
Ekosport Białystok 0-4 Włókniarz Białystok 6 listopada, 18:30
w pierwotnym terminie (27 października, 13:30) odwołany
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-5 KU-AZS UW Warszawa 26 października, 13:00

Kolejka 10 - 9-10 listopada

Pauza: Ekosport Białystok.
 
Stomil Olsztyn 0-1 KU-AZS UW Warszawa 10 listopada, 11:00
Włókniarz Białystok 4-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 9 listopada, 11:00
UKS SMS III Łódź 5-0 Tygrys Huta Mińska 9 listopada, 11:00
Loczki Wyszków 3-2 Zamłynie Radom 10 listopada, 13:30
Akademia 2012 Suwałki - Pogoń Zduńska Wola 7 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 11 - 16-17 listopada

Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki.
 
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Stomil Olsztyn 17 listopada, 13:00
Zamłynie Radom 10-2 Akademia 2012 Suwałki 16 listopada, 13:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 Loczki Wyszków 17 listopada, 13:00
Ekosport Białystok 0-2 UKS SMS III Łódź 16 listopada, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 1-4 Włókniarz Białystok 3 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 21-22 marca

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.
 
Stomil Olsztyn - Włókniarz Białystok
MUKS Tomaszów Mazowiecki - UKS SMS III Łódź
Ekosport Białystok - Loczki Wyszków
Tygrys Huta Mińska - Akademia 2012 Suwałki
Zamłynie Radom - Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 13 - 28-29 marca

Pauza: Włókniarz Białystok.
 
Zamłynie Radom - Stomil Olsztyn
Pogoń Zduńska Wola - Tygrys Huta Mińska
Akademia 2012 Suwałki - Ekosport Białystok
Loczki Wyszków - MUKS Tomaszów Mazowiecki
UKS SMS III Łódź - KU-AZS UW Warszawa

Kolejka 14 - 4-5 kwietnia

Pauza: Stomil Olsztyn.
 
Włókniarz Białystok - UKS SMS III Łódź
KU-AZS UW Warszawa - Loczki Wyszków
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Akademia 2012 Suwałki
Ekosport Białystok - Pogoń Zduńska Wola
Tygrys Huta Mińska - Zamłynie Radom

Kolejka 15 - 11 kwietnia

Pauza: UKS SMS III Łódź.
 
Tygrys Huta Mińska - Stomil Olsztyn
Zamłynie Radom - Ekosport Białystok
Pogoń Zduńska Wola - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Akademia 2012 Suwałki - KU-AZS UW Warszawa
Loczki Wyszków - Włókniarz Białystok

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

Pauza: Loczki Wyszków.
 
Stomil Olsztyn - UKS SMS III Łódź
Włókniarz Białystok - Akademia 2012 Suwałki
KU-AZS UW Warszawa - Pogoń Zduńska Wola
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zamłynie Radom
Ekosport Białystok - Tygrys Huta Mińska

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Pauza: Akademia 2012 Suwałki.
 
Ekosport Białystok - Stomil Olsztyn
Tygrys Huta Mińska - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Zamłynie Radom - KU-AZS UW Warszawa
Pogoń Zduńska Wola - Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków - UKS SMS III Łódź

Kolejka 18 - 2-3 maja

Pauza: Pogoń Zduńska Wola.
 
Stomil Olsztyn - Loczki Wyszków
UKS SMS III Łódź - Akademia 2012 Suwałki
Włókniarz Białystok - Zamłynie Radom
KU-AZS UW Warszawa - Tygrys Huta Mińska
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Ekosport Białystok

Kolejka 19 - 9-10 maja

Pauza: Zamłynie Radom.
 
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Stomil Olsztyn
Ekosport Białystok - KU-AZS UW Warszawa
Tygrys Huta Mińska - Włókniarz Białystok
Pogoń Zduńska Wola - UKS SMS III Łódź
Akademia 2012 Suwałki - Loczki Wyszków

Kolejka 20 - 16-17 maja

Pauza: Tygrys Huta Mińska.
 
Stomil Olsztyn - Akademia 2012 Suwałki
Loczki Wyszków - Pogoń Zduńska Wola
UKS SMS III Łódź - Zamłynie Radom
Włókniarz Białystok - Ekosport Białystok
KU-AZS UW Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 21 - 23-24 maja

Pauza: Ekosport Białystok.
 
KU-AZS UW Warszawa - Stomil Olsztyn
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Białystok
Tygrys Huta Mińska - UKS SMS III Łódź
Zamłynie Radom - Loczki Wyszków
Pogoń Zduńska Wola - Akademia 2012 Suwałki

Kolejka 22 - 30-31 maja

Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki.
 
Stomil Olsztyn - Pogoń Zduńska Wola
Akademia 2012 Suwałki - Zamłynie Radom
Loczki Wyszków - Tygrys Huta Mińska
UKS SMS III Łódź - Ekosport Białystok
Włókniarz Białystok - KU-AZS UW Warszawa

Baraże o udział w I lidze kobiet
Baraże o udział w II lidze kobiet

I liga kobiet 2019/2020 (północna)

II liga kobiet 2019/2020 (II)

III liga kobiet 2019/2020 (łódzka)
III liga kobiet 2019/2020 (mazowiecka)
III liga kobiet 2019/2020 (podlasko-warmińsko-mazurska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas