[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2019/2020, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MOSiR Sieradz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 UKS SMS III Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Loczki Wyszków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Akademia 2012 Suwałki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Zduńska Wola 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zamłynie Radom 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GOSiR Piaseczno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ekosport Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KU-AZS UW Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Włókniarz Białystok    
 2 MOSiR Sieradz    
 3 UKS SMS III Łódź    
 4 Loczki Wyszków    
 5 Akademia 2012 Suwałki    
 6 Pogoń Zduńska Wola    
 7 Zamłynie Radom    
 8 GOSiR Piaseczno    
 9 Ekosport Białystok    
 10 MUKS Tomaszów Mazowiecki    
 11 KU-AZS UW Warszawa    
 12 Stomil Olsztyn    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Włókniarz Białystok - Stomil Olsztyn
MOSiR Sieradz - KU-AZS UW Warszawa
UKS SMS III Łódź - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Loczki Wyszków - Ekosport Białystok
Akademia 2012 Suwałki - GOSiR Piaseczno
Pogoń Zduńska Wola - Zamłynie Radom

Kolejka 2 - 7-8 września

Stomil Olsztyn - Zamłynie Radom
GOSiR Piaseczno - Pogoń Zduńska Wola
Ekosport Białystok - Akademia 2012 Suwałki
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Loczki Wyszków
KU-AZS UW Warszawa - UKS SMS III Łódź
Włókniarz Białystok - MOSiR Sieradz

Kolejka 3 - 14-15 września

MOSiR Sieradz - Stomil Olsztyn
UKS SMS III Łódź - Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków - KU-AZS UW Warszawa
Akademia 2012 Suwałki - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Zduńska Wola - Ekosport Białystok
Zamłynie Radom - GOSiR Piaseczno

Kolejka 4 - 21-22 września

Stomil Olsztyn - GOSiR Piaseczno
Ekosport Białystok - Zamłynie Radom
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Pogoń Zduńska Wola
KU-AZS UW Warszawa - Akademia 2012 Suwałki
Włókniarz Białystok - Loczki Wyszków
MOSiR Sieradz - UKS SMS III Łódź

Kolejka 5 - 28-29 września

UKS SMS III Łódź - Stomil Olsztyn
Loczki Wyszków - MOSiR Sieradz
Akademia 2012 Suwałki - Włókniarz Białystok
Pogoń Zduńska Wola - KU-AZS UW Warszawa
Zamłynie Radom - MUKS Tomaszów Mazowiecki
GOSiR Piaseczno - Ekosport Białystok

Kolejka 6 - 5-6 października

Stomil Olsztyn - Ekosport Białystok
MUKS Tomaszów Mazowiecki - GOSiR Piaseczno
KU-AZS UW Warszawa - Zamłynie Radom
Włókniarz Białystok - Pogoń Zduńska Wola
MOSiR Sieradz - Akademia 2012 Suwałki
UKS SMS III Łódź - Loczki Wyszków

Kolejka 7 - 12-13 października

Loczki Wyszków - Stomil Olsztyn
Akademia 2012 Suwałki - UKS SMS III Łódź
Pogoń Zduńska Wola - MOSiR Sieradz
Zamłynie Radom - Włókniarz Białystok
GOSiR Piaseczno - KU-AZS UW Warszawa
Ekosport Białystok - MUKS Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 8 - 19-20 października

Stomil Olsztyn - MUKS Tomaszów Mazowiecki
KU-AZS UW Warszawa - Ekosport Białystok
Włókniarz Białystok - GOSiR Piaseczno
MOSiR Sieradz - Zamłynie Radom
UKS SMS III Łódź - Pogoń Zduńska Wola
Loczki Wyszków - Akademia 2012 Suwałki

Kolejka 9 - 26-27 października

Akademia 2012 Suwałki - Stomil Olsztyn
Pogoń Zduńska Wola - Loczki Wyszków
Zamłynie Radom - UKS SMS III Łódź
GOSiR Piaseczno - MOSiR Sieradz
Ekosport Białystok - Włókniarz Białystok
MUKS Tomaszów Mazowiecki - KU-AZS UW Warszawa

Kolejka 10 - 9-10 listopada

Stomil Olsztyn - KU-AZS UW Warszawa
Włókniarz Białystok - MUKS Tomaszów Mazowiecki
MOSiR Sieradz - Ekosport Białystok
UKS SMS III Łódź - GOSiR Piaseczno
Loczki Wyszków - Zamłynie Radom
Akademia 2012 Suwałki - Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 11 - 16-17 listopada

Pogoń Zduńska Wola - Stomil Olsztyn
Zamłynie Radom - Akademia 2012 Suwałki
GOSiR Piaseczno - Loczki Wyszków
Ekosport Białystok - UKS SMS III Łódź
MUKS Tomaszów Mazowiecki - MOSiR Sieradz
KU-AZS UW Warszawa - Włókniarz Białystok

Kolejka 12

Stomil Olsztyn - Włókniarz Białystok
KU-AZS UW Warszawa - MOSiR Sieradz
MUKS Tomaszów Mazowiecki - UKS SMS III Łódź
Ekosport Białystok - Loczki Wyszków
GOSiR Piaseczno - Akademia 2012 Suwałki
Zamłynie Radom - Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 13

Zamłynie Radom - Stomil Olsztyn
Pogoń Zduńska Wola - GOSiR Piaseczno
Akademia 2012 Suwałki - Ekosport Białystok
Loczki Wyszków - MUKS Tomaszów Mazowiecki
UKS SMS III Łódź - KU-AZS UW Warszawa
MOSiR Sieradz - Włókniarz Białystok

Kolejka 14

Stomil Olsztyn - MOSiR Sieradz
Włókniarz Białystok - UKS SMS III Łódź
KU-AZS UW Warszawa - Loczki Wyszków
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Akademia 2012 Suwałki
Ekosport Białystok - Pogoń Zduńska Wola
GOSiR Piaseczno - Zamłynie Radom

Kolejka 15

GOSiR Piaseczno - Stomil Olsztyn
Zamłynie Radom - Ekosport Białystok
Pogoń Zduńska Wola - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Akademia 2012 Suwałki - KU-AZS UW Warszawa
Loczki Wyszków - Włókniarz Białystok
UKS SMS III Łódź - MOSiR Sieradz

Kolejka 16

Stomil Olsztyn - UKS SMS III Łódź
MOSiR Sieradz - Loczki Wyszków
Włókniarz Białystok - Akademia 2012 Suwałki
KU-AZS UW Warszawa - Pogoń Zduńska Wola
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zamłynie Radom
Ekosport Białystok - GOSiR Piaseczno

Kolejka 17

Ekosport Białystok - Stomil Olsztyn
GOSiR Piaseczno - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Zamłynie Radom - KU-AZS UW Warszawa
Pogoń Zduńska Wola - Włókniarz Białystok
Akademia 2012 Suwałki - MOSiR Sieradz
Loczki Wyszków - UKS SMS III Łódź

Kolejka 18

Stomil Olsztyn - Loczki Wyszków
UKS SMS III Łódź - Akademia 2012 Suwałki
MOSiR Sieradz - Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Białystok - Zamłynie Radom
KU-AZS UW Warszawa - GOSiR Piaseczno
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Ekosport Białystok

Kolejka 19

MUKS Tomaszów Mazowiecki - Stomil Olsztyn
Ekosport Białystok - KU-AZS UW Warszawa
GOSiR Piaseczno - Włókniarz Białystok
Zamłynie Radom - MOSiR Sieradz
Pogoń Zduńska Wola - UKS SMS III Łódź
Akademia 2012 Suwałki - Loczki Wyszków

Kolejka 20

Stomil Olsztyn - Akademia 2012 Suwałki
Loczki Wyszków - Pogoń Zduńska Wola
UKS SMS III Łódź - Zamłynie Radom
MOSiR Sieradz - GOSiR Piaseczno
Włókniarz Białystok - Ekosport Białystok
KU-AZS UW Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 21

KU-AZS UW Warszawa - Stomil Olsztyn
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Białystok
Ekosport Białystok - MOSiR Sieradz
GOSiR Piaseczno - UKS SMS III Łódź
Zamłynie Radom - Loczki Wyszków
Pogoń Zduńska Wola - Akademia 2012 Suwałki

Kolejka 22

Stomil Olsztyn - Pogoń Zduńska Wola
Akademia 2012 Suwałki - Zamłynie Radom
Loczki Wyszków - GOSiR Piaseczno
UKS SMS III Łódź - Ekosport Białystok
MOSiR Sieradz - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Białystok - KU-AZS UW Warszawa

I liga kobiet 2019/2020 (północna)

II liga kobiet 2019/2020 (II)

III liga kobiet 2019/2020 (łódzka)
III liga kobiet 2019/2020 (mazowiecka)
III liga kobiet 2019/2020 (warmińsko-mazurska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas