[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PTC Pabianice 9 24 8 0 1 36-5 4 0 1 21-3 4 0 0 15-2
2.  Astoria Szczerców 9 21 6 3 0 30-10 2 2 0 16-6 4 1 0 14-4
3.  Kotan Ozorków 9 18 5 3 1 23-7 2 1 1 7-5 3 2 0 16-2
4.  Róża Kutno 9 17 5 2 2 28-9 2 1 2 11-5 3 1 0 17-4
5.  Zawisza Rzgów 9 14 4 2 3 16-18 1 1 2 3-9 3 1 1 13-9
6.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 11 3 2 4 17-20 2 0 2 13-7 1 2 2 4-13
7.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 9 10 3 1 5 29-32 2 1 2 24-14 1 0 3 5-18
8.  Kolejarz Łódź 9 8 2 2 5 16-13 1 1 2 5-4 1 1 3 11-9
9.  Górnik Łęczyca 9 4 1 1 7 17-51 1 1 3 13-21 0 0 4 4-30
10.  Grabka Grabica 9 0 0 0 9 3-50 0 0 5 2-26 0 0 4 1-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 PTC Pabianice    1-3 4-0 5-0 8-0 3-0* 
 2 Astoria Szczerców    1-1 2-2 10-3 3-0* 
 3 Kotan Ozorków0-1     0-0 5-3 2-1 
 4 Róża Kutno2-3 0-1     1-1 2-0 6-0 
 5 Zawisza Rzgów0-6 1-1     0-1 2-1 
 6 Włókniarz Konstantynów Łódzki0-1 1-5     5-1 7-0 
 7 Piotrcovia Piotrków Trybunalski3-3 0-4 1-4 8-3     12-0 
 8 Kolejarz Łódź0-3 0-1 0-0 5-0     
 9 Górnik Łęczyca0-7 1-6 1-4 3-3     8-1 
 10 Grabka Grabica0-8 0-6 2-4 0-2 0-6     

Kolejka 1 - 7-8 września

Grabka Grabica 2-4 Zawisza Rzgów 7 września, 16:30
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 8-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 8 września, 11:00
Róża Kutno 0-1 Kotan Ozorków 7 września, 11:00
PTC Pabianice 1-3 Astoria Szczerców 8 września, 17:00
Górnik Łęczyca 3-3 Kolejarz Łódź 8 września, 17:00

Kolejka 2 - 14-15 września

Zawisza Rzgów 2-1 Kolejarz Łódź 14 września, 17:00
Astoria Szczerców 10-3 Górnik Łęczyca 15 września, 16:00
Kotan Ozorków 0-1 PTC Pabianice 15 września, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-5 Róża Kutno 15 września, 17:00
Grabka Grabica 0-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 14 września, 16:30

Kolejka 3 - 21-22 września

Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-4 Zawisza Rzgów 22 września, 17:00
Róża Kutno 6-0 Grabka Grabica 3 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (21 września, 14:00) odwołany
PTC Pabianice 5-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 września, 11:00
Górnik Łęczyca 0-7 Kotan Ozorków 22 września, 16:00
Kolejarz Łódź 0-1 Astoria Szczerców 22 września, 11:00

Kolejka 4 - 28-29 września

Zawisza Rzgów 0-6 Astoria Szczerców 29 września, 16:30
Kotan Ozorków 2-1 Kolejarz Łódź 29 września, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-1 Górnik Łęczyca 29 września, 17:00
Grabka Grabica 0-8 PTC Pabianice 29 września, 15:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-4 Róża Kutno 29 września, 11:00

Kolejka 5 - 5-6 października

Róża Kutno 1-1 Zawisza Rzgów 5 października, 11:00
PTC Pabianice 8-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 6 października, 13:00
Górnik Łęczyca 8-1 Grabka Grabica 6 października, 16:00
Kolejarz Łódź 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 6 października, 14:00
Astoria Szczerców 1-1 Kotan Ozorków 6 października, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 października

Zawisza Rzgów 1-1 Kotan Ozorków 13 października, 14:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 Astoria Szczerców 13 października, 17:00
Grabka Grabica 0-6 Kolejarz Łódź 13 października, 15:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 12-0 Górnik Łęczyca 13 października, 11:00
Róża Kutno 2-3 PTC Pabianice 12 października, 12:00

Kolejka 7 - 19-20 października

PTC Pabianice 4-0 Zawisza Rzgów 20 października, 11:00
Górnik Łęczyca 1-6 Róża Kutno 20 października, 15:00
Kolejarz Łódź 5-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 20 października, 12:00
Astoria Szczerców 3-0 Grabka Grabica 20 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Kotan Ozorków 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 października, 11:00

Kolejka 8 - 26-27 października

Zawisza Rzgów 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 27 października, 13:00
Grabka Grabica 0-6 Kotan Ozorków 27 października, 13:30
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-3 Astoria Szczerców 27 października, 11:00
Róża Kutno 2-0 Kolejarz Łódź 26 października, 13:00
PTC Pabianice 3-0 Górnik Łęczyca 27 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 9 - 9-10 listopada

Górnik Łęczyca 1-4 Zawisza Rzgów 10 listopada, 11:00
Kolejarz Łódź 0-3 PTC Pabianice 10 listopada, 12:00
Astoria Szczerców 2-2 Róża Kutno 9 listopada, 10:00
Kotan Ozorków 5-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 10 listopada, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 7-0 Grabka Grabica 10 listopada, 17:00

Kolejka 10

Zawisza Rzgów - Grabka Grabica
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Kotan Ozorków - Róża Kutno
Astoria Szczerców - PTC Pabianice
Kolejarz Łódź - Górnik Łęczyca

Kolejka 11

Kolejarz Łódź - Zawisza Rzgów
Górnik Łęczyca - Astoria Szczerców
PTC Pabianice - Kotan Ozorków
Róża Kutno - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Grabka Grabica

Kolejka 12

Zawisza Rzgów - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Grabka Grabica - Róża Kutno
Włókniarz Konstantynów Łódzki - PTC Pabianice
Kotan Ozorków - Górnik Łęczyca
Astoria Szczerców - Kolejarz Łódź

Kolejka 13

Astoria Szczerców - Zawisza Rzgów
Kolejarz Łódź - Kotan Ozorków
Górnik Łęczyca - Włókniarz Konstantynów Łódzki
PTC Pabianice - Grabka Grabica
Róża Kutno - Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 14

Zawisza Rzgów - Róża Kutno
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - PTC Pabianice
Grabka Grabica - Górnik Łęczyca
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Kolejarz Łódź
Kotan Ozorków - Astoria Szczerców

Kolejka 15

Kotan Ozorków - Zawisza Rzgów
Astoria Szczerców - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejarz Łódź - Grabka Grabica
Górnik Łęczyca - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
PTC Pabianice - Róża Kutno

Kolejka 16

Zawisza Rzgów - PTC Pabianice
Róża Kutno - Górnik Łęczyca
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Kolejarz Łódź
Grabka Grabica - Astoria Szczerców
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Kotan Ozorków

Kolejka 17

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Zawisza Rzgów
Kotan Ozorków - Grabka Grabica
Astoria Szczerców - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Kolejarz Łódź - Róża Kutno
Górnik Łęczyca - PTC Pabianice

Kolejka 18

Zawisza Rzgów - Górnik Łęczyca
PTC Pabianice - Kolejarz Łódź
Róża Kutno - Astoria Szczerców
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Kotan Ozorków
Grabka Grabica - Włókniarz Konstantynów Łódzki

II liga kobiet 2019/2020 (I)

III liga kobiet 2019/2020 (mazowiecka)
III liga kobiet 2019/2020 (warmińsko-mazurska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas