[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grabka Grabica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Róża Kutno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 PTC Pabianice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Łęczyca 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Kolejarz Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Astoria Szczerców 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Kotan Ozorków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zawisza Rzgów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Grabka Grabica    
 2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski    
 3 Róża Kutno    
 4 PTC Pabianice    
 5 Górnik Łęczyca    
 6 Kolejarz Łódź    
 7 Astoria Szczerców    
 8 Kotan Ozorków    
 9 Włókniarz Konstantynów Łódzki    
 10 Zawisza Rzgów    

Kolejka 1 - 7-8 września

Grabka Grabica - Zawisza Rzgów
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Róża Kutno - Kotan Ozorków
PTC Pabianice - Astoria Szczerców
Górnik Łęczyca - Kolejarz Łódź

Kolejka 2 - 14-15 września

Zawisza Rzgów - Kolejarz Łódź
Astoria Szczerców - Górnik Łęczyca
Kotan Ozorków - PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Róża Kutno
Grabka Grabica - Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 3 - 21-22 września

Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Zawisza Rzgów
Róża Kutno - Grabka Grabica
PTC Pabianice - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Górnik Łęczyca - Kotan Ozorków
Kolejarz Łódź - Astoria Szczerców

Kolejka 4 - 28-29 września

Zawisza Rzgów - Astoria Szczerców
Kotan Ozorków - Kolejarz Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Górnik Łęczyca
Grabka Grabica - PTC Pabianice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Róża Kutno

Kolejka 5 - 5-6 października

Róża Kutno - Zawisza Rzgów
PTC Pabianice - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Górnik Łęczyca - Grabka Grabica
Kolejarz Łódź - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Astoria Szczerców - Kotan Ozorków

Kolejka 6 - 12-13 października

Zawisza Rzgów - Kotan Ozorków
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Astoria Szczerców
Grabka Grabica - Kolejarz Łódź
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Górnik Łęczyca
Róża Kutno - PTC Pabianice

Kolejka 7 - 19-20 października

PTC Pabianice - Zawisza Rzgów
Górnik Łęczyca - Róża Kutno
Kolejarz Łódź - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Astoria Szczerców - Grabka Grabica
Kotan Ozorków - Włókniarz Konstantynów Łódzki

Kolejka 8 - 26-27 października

Zawisza Rzgów - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Grabka Grabica - Kotan Ozorków
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Astoria Szczerców
Róża Kutno - Kolejarz Łódź
PTC Pabianice - Górnik Łęczyca

Kolejka 9 - 9-10 listopada

Górnik Łęczyca - Zawisza Rzgów
Kolejarz Łódź - PTC Pabianice
Astoria Szczerców - Róża Kutno
Kotan Ozorków - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Grabka Grabica

Kolejka 10

Zawisza Rzgów - Grabka Grabica
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Kotan Ozorków - Róża Kutno
Astoria Szczerców - PTC Pabianice
Kolejarz Łódź - Górnik Łęczyca

Kolejka 11

Kolejarz Łódź - Zawisza Rzgów
Górnik Łęczyca - Astoria Szczerców
PTC Pabianice - Kotan Ozorków
Róża Kutno - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Grabka Grabica

Kolejka 12

Zawisza Rzgów - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Grabka Grabica - Róża Kutno
Włókniarz Konstantynów Łódzki - PTC Pabianice
Kotan Ozorków - Górnik Łęczyca
Astoria Szczerców - Kolejarz Łódź

Kolejka 13

Astoria Szczerców - Zawisza Rzgów
Kolejarz Łódź - Kotan Ozorków
Górnik Łęczyca - Włókniarz Konstantynów Łódzki
PTC Pabianice - Grabka Grabica
Róża Kutno - Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 14

Zawisza Rzgów - Róża Kutno
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - PTC Pabianice
Grabka Grabica - Górnik Łęczyca
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Kolejarz Łódź
Kotan Ozorków - Astoria Szczerców

Kolejka 15

Kotan Ozorków - Zawisza Rzgów
Astoria Szczerców - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejarz Łódź - Grabka Grabica
Górnik Łęczyca - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
PTC Pabianice - Róża Kutno

Kolejka 16

Zawisza Rzgów - PTC Pabianice
Róża Kutno - Górnik Łęczyca
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Kolejarz Łódź
Grabka Grabica - Astoria Szczerców
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Kotan Ozorków

Kolejka 17

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Zawisza Rzgów
Kotan Ozorków - Grabka Grabica
Astoria Szczerców - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Kolejarz Łódź - Róża Kutno
Górnik Łęczyca - PTC Pabianice

Kolejka 18

Zawisza Rzgów - Górnik Łęczyca
PTC Pabianice - Kolejarz Łódź
Róża Kutno - Astoria Szczerców
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Kotan Ozorków
Grabka Grabica - Włókniarz Konstantynów Łódzki

II liga kobiet 2019/2020 (I)

III liga kobiet 2019/2020 (mazowiecka)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas