[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WAP Warszawa 11 31 10 1 0 40-8 5 0 0 20-2 5 1 0 20-6
2.  Królewscy Płock 11 30 10 0 1 59-11 5 0 0 33-6 5 0 1 26-5
3.  Zły Warszawa 11 22 7 1 3 33-24 4 0 2 19-14 3 1 1 14-10
4.  DAF Płońsk 11 20 6 2 3 29-18 3 1 1 13-9 3 1 2 16-9
5.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 11 18 6 0 5 39-25 2 0 4 14-15 4 0 1 25-10
6.  Fuks Pułtusk 11 16 5 1 5 24-18 1 1 3 3-6 4 0 2 21-12 1 3 1 0 0 2-1
7.  Jantar Ostrołęka 10 16 5 1 4 47-20 3 1 1 33-9 2 0 3 14-11 1 0 0 0 1 1-2
8.  Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 11 12 4 0 7 14-34 2 0 3 9-15 2 0 4 5-19
9.  GOSiR Piaseczno 11 11 3 2 6 13-21 2 0 3 9-10 1 2 3 4-11
10.  Żbik Nasielsk 11 7 2 1 8 14-51 0 1 5 4-24 2 0 3 10-27
11.  Orlęta Baboszewo 10 4 1 1 8 11-46 1 1 4 9-24 0 0 4 2-22
12.  Husarki Mochowo 11 3 1 0 10 13-60 1 0 5 11-25 0 0 5 2-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 WAP Warszawa    3-1 2-0 4-1 7-0 4-0 
 2 Królewscy Płock    5-3 2-1 4-1 9-1 13-0 
 3 Zły Warszawa0-4     3-4 5-3 3-2 4-0 4-1 
 4 DAF Płońsk0-5 3-3     3-1 6-0 1-0 
 5 Ostrovia Ostrów Mazowiecka2-3 0-5 4-3     1-3 0-1 7-0 
 6 Fuks Pułtusk1-3 0-1     2-1 0-1 0-0 
 7 Jantar Ostrołęka2-4 2-2 4-2     13-1 12-0 
 8 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)1-4 2-4 2-6     3-1 1-0 
 9 GOSiR Piaseczno1-4 1-3 0-3 1-0     6-0 
 10 Żbik Nasielsk0-4 0-8 0-5 0-1 1-3 3-3     
 11 Orlęta Baboszewo1-1 0-3 0-9 2-8 1-2     5-1 
 12 Husarki Mochowo1-4 1-3 1-6 2-7 3-0* 3-5     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: WAP Warszawa, Zły Warszawa.
 
Żbik Nasielsk 0-5 DAF Płońsk 31 sierpnia, 11:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-6 Jantar Ostrołęka 1 września, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-3 Fuks Pułtusk 31 sierpnia, 10:00
Królewscy Płock 9-1 Orlęta Baboszewo 31 sierpnia, 13:00
Husarki Mochowo 3-0 GOSiR Piaseczno 25 września, 16:30
(wo)
w pierwotnym terminie (1 września, 15:00) odwołany / w drugim terminie (18 września, 17:45) odwołany / w trzecim terminie (18 października, 17:15) odwołany / w czwartym terminie goście nie dojechali

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: GOSiR Piaseczno, WAP Warszawa.
 
Orlęta Baboszewo 5-1 Husarki Mochowo 8 września, 15:00
Fuks Pułtusk 1-3 Królewscy Płock 8 września, 11:00
Jantar Ostrołęka 4-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7 września, 11:00
DAF Płońsk 6-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 8 września, 12:00
Zły Warszawa 3-2 Żbik Nasielsk 7 września, 18:00

Kolejka 3 - 11 września

Żbik Nasielsk 0-4 WAP Warszawa 11 września, 17:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-4 Zły Warszawa 11 września, 18:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-3 DAF Płońsk 11 września, 17:30
Królewscy Płock 2-1 Jantar Ostrołęka 11 września, 17:00
Husarki Mochowo 2-7 Fuks Pułtusk 11 września, 17:30
GOSiR Piaseczno 6-0 Orlęta Baboszewo 30 października, 19:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Orlęta Baboszewo, Żbik Nasielsk.
 
Fuks Pułtusk 0-0 GOSiR Piaseczno 15 września, 11:00
Jantar Ostrołęka 12-0 Husarki Mochowo 15 września, 17:00
DAF Płońsk 0-5 Królewscy Płock 15 września, 15:00
Zły Warszawa 3-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14 września, 19:30
WAP Warszawa 7-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 14 września, 18:15

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), Żbik Nasielsk.
 
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-3 WAP Warszawa 21 września, 11:00
Królewscy Płock 5-3 Zły Warszawa 21 września, 16:00
Husarki Mochowo 1-3 DAF Płońsk 21 września, 11:00
GOSiR Piaseczno 0-3 Jantar Ostrołęka 22 września, 15:00
Orlęta Baboszewo 2-8 Fuks Pułtusk 21 września, 10:30

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Fuks Pułtusk.
 
Jantar Ostrołęka - Orlęta Baboszewo 29 września, 14:00
nie odbył się
DAF Płońsk 1-0 GOSiR Piaseczno 29 września, 12:00
Zły Warszawa 4-1 Husarki Mochowo 29 września, 15:00
WAP Warszawa 3-1 Królewscy Płock 29 września, 16:30
Żbik Nasielsk 1-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 29 września, 14:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), Królewscy Płock.
 
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7-0 Żbik Nasielsk 6 października, 11:00
Husarki Mochowo 1-4 WAP Warszawa 6 października, 15:30
GOSiR Piaseczno 1-3 Zły Warszawa 6 października, 15:00
Orlęta Baboszewo 0-3 DAF Płońsk 5 października, 10:30
Fuks Pułtusk 2-1 Jantar Ostrołęka 6 października, 11:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: Jantar Ostrołęka, Husarki Mochowo.
 
DAF Płońsk 3-1 Fuks Pułtusk 13 października, 12:00
Zły Warszawa 4-0 Orlęta Baboszewo 12 października, 12:30
WAP Warszawa 4-0 GOSiR Piaseczno 12 października, 19:00
Żbik Nasielsk 0-8 Królewscy Płock 13 października, 13:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 13 października, 15:30

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: GOSiR Piaseczno, Ostrovia Ostrów Mazowiecka.
 
Królewscy Płock 4-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 19 października, 11:00
Husarki Mochowo 3-5 Żbik Nasielsk 20 października, 11:00
Orlęta Baboszewo 1-1 WAP Warszawa 20 października, 15:00
Fuks Pułtusk 0-1 Zły Warszawa 19 października, 11:00
Jantar Ostrołęka 2-2 DAF Płońsk 20 października, 14:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: DAF Płońsk, Orlęta Baboszewo.
 
Zły Warszawa 5-3 Jantar Ostrołęka 26 października, 12:30
WAP Warszawa 4-1 Fuks Pułtusk 27 października, 15:30
Żbik Nasielsk 3-3 GOSiR Piaseczno 27 października, 14:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-0 Husarki Mochowo 26 października, 18:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-5 Królewscy Płock 27 października, 13:30

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Fuks Pułtusk, Królewscy Płock.
 
Husarki Mochowo 1-6 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 listopada, 11:00
GOSiR Piaseczno 1-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3 listopada, 14:00
Orlęta Baboszewo 1-2 Żbik Nasielsk 2 listopada, 10:30
Jantar Ostrołęka 2-4 WAP Warszawa 3 listopada, 14:00
DAF Płońsk 3-3 Zły Warszawa 3 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Pauza: Zły Warszawa, Jantar Ostrołęka.
 
WAP Warszawa 2-0 DAF Płońsk 9 listopada, 17:00
Żbik Nasielsk 0-1 Fuks Pułtusk 10 listopada, 12:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-1 Orlęta Baboszewo 10 listopada, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 GOSiR Piaseczno 10 listopada, 11:00
Królewscy Płock 13-0 Husarki Mochowo 9 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Pauza: DAF Płońsk, Husarki Mochowo.
 
GOSiR Piaseczno 1-4 Królewscy Płock 17 listopada, 15:00
Orlęta Baboszewo 0-9 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 listopada, 11:00
Fuks Pułtusk 0-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 16 listopada, 13:00
Jantar Ostrołęka 13-1 Żbik Nasielsk 17 listopada, 14:00
Zły Warszawa 0-4 WAP Warszawa 16 listopada, 12:30

Kolejka 14 - 21-22 marca

DAF Płońsk - Żbik Nasielsk
Jantar Ostrołęka - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Fuks Pułtusk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Orlęta Baboszewo - Królewscy Płock
GOSiR Piaseczno - Husarki Mochowo
WAP Warszawa - Zły Warszawa

Kolejka 15 - 28-29 marca

GOSiR Piaseczno - WAP Warszawa
Zły Warszawa - DAF Płońsk
Husarki Mochowo - Królewscy Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Orlęta Baboszewo
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Fuks Pułtusk
Żbik Nasielsk - Jantar Ostrołęka

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Jantar Ostrołęka - Zły Warszawa
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Husarki Mochowo
DAF Płońsk - WAP Warszawa
Fuks Pułtusk - Żbik Nasielsk
Orlęta Baboszewo - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Królewscy Płock - GOSiR Piaseczno

Kolejka 17 - 11 kwietnia

Królewscy Płock - WAP Warszawa
Zły Warszawa - Fuks Pułtusk
DAF Płońsk - Jantar Ostrołęka
Husarki Mochowo - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Żbik Nasielsk - Orlęta Baboszewo
GOSiR Piaseczno - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Fuks Pułtusk - DAF Płońsk
Orlęta Baboszewo - Zły Warszawa
Żbik Nasielsk - Husarki Mochowo
Królewscy Płock - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - GOSiR Piaseczno
WAP Warszawa - Jantar Ostrołęka

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

WAP Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Husarki Mochowo - Zły Warszawa
DAF Płońsk - Orlęta Baboszewo
Jantar Ostrołęka - Fuks Pułtusk
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Królewscy Płock
GOSiR Piaseczno - Żbik Nasielsk

Kolejka 20 - 2-3 maja

DAF Płońsk - Husarki Mochowo
Orlęta Baboszewo - Jantar Ostrołęka
Zły Warszawa - GOSiR Piaseczno
Królewscy Płock - Żbik Nasielsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Fuks Pułtusk - WAP Warszawa

Kolejka 21 - 9-10 maja

Husarki Mochowo - Jantar Ostrołęka
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - WAP Warszawa
Zły Warszawa - Królewscy Płock
Fuks Pułtusk - Orlęta Baboszewo
GOSiR Piaseczno - DAF Płońsk
Żbik Nasielsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 22 - 16-17 maja

Fuks Pułtusk - Husarki Mochowo
Królewscy Płock - DAF Płońsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Zły Warszawa
Jantar Ostrołęka - GOSiR Piaseczno
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Żbik Nasielsk
WAP Warszawa - Orlęta Baboszewo

Kolejka 23 - 23-24 maja

Husarki Mochowo - Orlęta Baboszewo
WAP Warszawa - Żbik Nasielsk
Zły Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
DAF Płońsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Jantar Ostrołęka - Królewscy Płock
GOSiR Piaseczno - Fuks Pułtusk

Kolejka 24 - 30-31 maja

Królewscy Płock - Fuks Pułtusk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Jantar Ostrołęka
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - DAF Płońsk
Żbik Nasielsk - Zły Warszawa
Orlęta Baboszewo - GOSiR Piaseczno
WAP Warszawa - Husarki Mochowo

Baraże o udział w II lidze kobiet

II liga kobiet 2019/2020 (I)

III liga kobiet 2019/2020 (łódzka)
III liga kobiet 2019/2020 (podlasko-warmińsko-mazurska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas