[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WAP Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tygrys Huta Mińska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Żbik Nasielsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Królewscy Płock 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Husarki Mochowo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GOSiR II Piaseczno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orlęta Baboszewo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Fuks Pułtusk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jantar Ostrołęka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 DAF Płońsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zły Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 WAP Warszawa    
 2 Tygrys Huta Mińska    
 3 Żbik Nasielsk    
 4 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)    
 5 Ostrovia Ostrów Mazowiecka    
 6 Królewscy Płock    
 7 Husarki Mochowo    
 8 GOSiR II Piaseczno    
 9 Orlęta Baboszewo    
 10 Fuks Pułtusk    
 11 Jantar Ostrołęka    
 12 DAF Płońsk    
 13 Zły Warszawa    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

WAP Warszawa - ---
Tygrys Huta Mińska - Zły Warszawa
Żbik Nasielsk - DAF Płońsk
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Jantar Ostrołęka
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Fuks Pułtusk
Królewscy Płock - Orlęta Baboszewo
Husarki Mochowo - GOSiR II Piaseczno

Kolejka 2 - 7-8 września

--- - GOSiR II Piaseczno
Orlęta Baboszewo - Husarki Mochowo
Fuks Pułtusk - Królewscy Płock
Jantar Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
DAF Płońsk - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Zły Warszawa - Żbik Nasielsk
WAP Warszawa - Tygrys Huta Mińska

Kolejka 3 - 11 września

Tygrys Huta Mińska - ---
Żbik Nasielsk - WAP Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Zły Warszawa
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - DAF Płońsk
Królewscy Płock - Jantar Ostrołęka
Husarki Mochowo - Fuks Pułtusk
GOSiR II Piaseczno - Orlęta Baboszewo

Kolejka 4 - 14-15 września

--- - Orlęta Baboszewo
Fuks Pułtusk - GOSiR II Piaseczno
Jantar Ostrołęka - Husarki Mochowo
DAF Płońsk - Królewscy Płock
Zły Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
WAP Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Tygrys Huta Mińska - Żbik Nasielsk

Kolejka 5 - 21-22 września

Żbik Nasielsk - ---
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Tygrys Huta Mińska
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - WAP Warszawa
Królewscy Płock - Zły Warszawa
Husarki Mochowo - DAF Płońsk
GOSiR II Piaseczno - Jantar Ostrołęka
Orlęta Baboszewo - Fuks Pułtusk

Kolejka 6 - 28-29 września

--- - Fuks Pułtusk
Jantar Ostrołęka - Orlęta Baboszewo
DAF Płońsk - GOSiR II Piaseczno
Zły Warszawa - Husarki Mochowo
WAP Warszawa - Królewscy Płock
Tygrys Huta Mińska - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Żbik Nasielsk - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)

Kolejka 7 - 5-6 października

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - ---
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Żbik Nasielsk
Królewscy Płock - Tygrys Huta Mińska
Husarki Mochowo - WAP Warszawa
GOSiR II Piaseczno - Zły Warszawa
Orlęta Baboszewo - DAF Płońsk
Fuks Pułtusk - Jantar Ostrołęka

Kolejka 8 - 12-13 października

--- - Jantar Ostrołęka
DAF Płońsk - Fuks Pułtusk
Zły Warszawa - Orlęta Baboszewo
WAP Warszawa - GOSiR II Piaseczno
Tygrys Huta Mińska - Husarki Mochowo
Żbik Nasielsk - Królewscy Płock
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 9 - 19-20 października

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - ---
Królewscy Płock - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Husarki Mochowo - Żbik Nasielsk
GOSiR II Piaseczno - Tygrys Huta Mińska
Orlęta Baboszewo - WAP Warszawa
Fuks Pułtusk - Zły Warszawa
Jantar Ostrołęka - DAF Płońsk

Kolejka 10 - 26-27 października

--- - DAF Płońsk
Zły Warszawa - Jantar Ostrołęka
WAP Warszawa - Fuks Pułtusk
Tygrys Huta Mińska - Orlęta Baboszewo
Żbik Nasielsk - GOSiR II Piaseczno
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Husarki Mochowo
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Królewscy Płock

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Królewscy Płock - ---
Husarki Mochowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
GOSiR II Piaseczno - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Orlęta Baboszewo - Żbik Nasielsk
Fuks Pułtusk - Tygrys Huta Mińska
Jantar Ostrołęka - WAP Warszawa
DAF Płońsk - Zły Warszawa

Kolejka 12 - 9-10 listopada

--- - Zły Warszawa
WAP Warszawa - DAF Płońsk
Tygrys Huta Mińska - Jantar Ostrołęka
Żbik Nasielsk - Fuks Pułtusk
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Orlęta Baboszewo
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - GOSiR II Piaseczno
Królewscy Płock - Husarki Mochowo

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Husarki Mochowo - ---
GOSiR II Piaseczno - Królewscy Płock
Orlęta Baboszewo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Fuks Pułtusk - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Jantar Ostrołęka - Żbik Nasielsk
DAF Płońsk - Tygrys Huta Mińska
Zły Warszawa - WAP Warszawa

Kolejka 14

--- - WAP Warszawa
Zły Warszawa - Tygrys Huta Mińska
DAF Płońsk - Żbik Nasielsk
Jantar Ostrołęka - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Fuks Pułtusk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Orlęta Baboszewo - Królewscy Płock
GOSiR II Piaseczno - Husarki Mochowo

Kolejka 15

GOSiR II Piaseczno - ---
Husarki Mochowo - Orlęta Baboszewo
Królewscy Płock - Fuks Pułtusk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Jantar Ostrołęka
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - DAF Płońsk
Żbik Nasielsk - Zły Warszawa
Tygrys Huta Mińska - WAP Warszawa

Kolejka 16

--- - Tygrys Huta Mińska
WAP Warszawa - Żbik Nasielsk
Zły Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
DAF Płońsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Jantar Ostrołęka - Królewscy Płock
Fuks Pułtusk - Husarki Mochowo
Orlęta Baboszewo - GOSiR II Piaseczno

Kolejka 17

Orlęta Baboszewo - ---
GOSiR II Piaseczno - Fuks Pułtusk
Husarki Mochowo - Jantar Ostrołęka
Królewscy Płock - DAF Płońsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Zły Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - WAP Warszawa
Żbik Nasielsk - Tygrys Huta Mińska

Kolejka 18

--- - Żbik Nasielsk
Tygrys Huta Mińska - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
WAP Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Zły Warszawa - Królewscy Płock
DAF Płońsk - Husarki Mochowo
Jantar Ostrołęka - GOSiR II Piaseczno
Fuks Pułtusk - Orlęta Baboszewo

Kolejka 19

Fuks Pułtusk - ---
Orlęta Baboszewo - Jantar Ostrołęka
GOSiR II Piaseczno - DAF Płońsk
Husarki Mochowo - Zły Warszawa
Królewscy Płock - WAP Warszawa
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Tygrys Huta Mińska
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Żbik Nasielsk

Kolejka 20

--- - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Żbik Nasielsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Tygrys Huta Mińska - Królewscy Płock
WAP Warszawa - Husarki Mochowo
Zły Warszawa - GOSiR II Piaseczno
DAF Płońsk - Orlęta Baboszewo
Jantar Ostrołęka - Fuks Pułtusk

Kolejka 21

Jantar Ostrołęka - ---
Fuks Pułtusk - DAF Płońsk
Orlęta Baboszewo - Zły Warszawa
GOSiR II Piaseczno - WAP Warszawa
Husarki Mochowo - Tygrys Huta Mińska
Królewscy Płock - Żbik Nasielsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)

Kolejka 22

--- - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Królewscy Płock
Żbik Nasielsk - Husarki Mochowo
Tygrys Huta Mińska - GOSiR II Piaseczno
WAP Warszawa - Orlęta Baboszewo
Zły Warszawa - Fuks Pułtusk
DAF Płońsk - Jantar Ostrołęka

Kolejka 23

DAF Płońsk - ---
Jantar Ostrołęka - Zły Warszawa
Fuks Pułtusk - WAP Warszawa
Orlęta Baboszewo - Tygrys Huta Mińska
GOSiR II Piaseczno - Żbik Nasielsk
Husarki Mochowo - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Królewscy Płock - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 24

--- - Królewscy Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Husarki Mochowo
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - GOSiR II Piaseczno
Żbik Nasielsk - Orlęta Baboszewo
Tygrys Huta Mińska - Fuks Pułtusk
WAP Warszawa - Jantar Ostrołęka
Zły Warszawa - DAF Płońsk

Kolejka 25

Zły Warszawa - ---
DAF Płońsk - WAP Warszawa
Jantar Ostrołęka - Tygrys Huta Mińska
Fuks Pułtusk - Żbik Nasielsk
Orlęta Baboszewo - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
GOSiR II Piaseczno - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Husarki Mochowo - Królewscy Płock

Kolejka 26

--- - Husarki Mochowo
Królewscy Płock - GOSiR II Piaseczno
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Orlęta Baboszewo
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Fuks Pułtusk
Żbik Nasielsk - Jantar Ostrołęka
Tygrys Huta Mińska - DAF Płońsk
WAP Warszawa - Zły Warszawa

II liga kobiet 2019/2020 (I)

III liga kobiet 2019/2020 (łódzka)
III liga kobiet 2019/2020 (warmińsko-mazurska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas