[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2019/2020
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Łęczna 12 34 11 1 0 57-8 6 0 0 31-6 5 1 0 26-2
2.  Medyk Konin 12 25 8 1 3 43-13 3 1 2 24-7 5 0 1 19-6 1 3 1 0 0 2-0
3.  Czarni Sosnowiec 12 25 8 1 3 40-8 4 0 2 25-5 4 1 1 15-3 1 0 0 0 1 0-2
4.  AZS UJ Kraków 11 24 8 0 3 26-12 4 0 1 14-3 4 0 2 12-9
5.  UKS SMS Łódź 12 23 7 2 3 35-13 3 1 2 17-4 4 1 1 18-9
6.  GKS Katowice 12 22 7 1 4 30-19 4 1 1 22-10 3 0 3 8-9
7.  Olimpia Szczecin 12 18 6 0 6 27-38 2 0 4 7-20 4 0 2 20-18
8.  AZS PWSZ Wałbrzych 12 16 5 1 6 23-22 2 0 4 13-13 3 1 2 10-9
9.  AZS Wrocław 12 12 4 0 8 20-28 3 0 3 10-10 1 0 5 10-18
10.  Mitech Żywiec 12 6 2 0 10 11-43 1 0 5 6-14 1 0 5 5-29
11.  KKP Bydgoszcz 12 4 1 1 10 7-53 0 1 5 4-24 1 0 5 3-29
12.  Rolnik Biedrzychowice 11 0 0 0 11 7-69 0 0 6 5-32 0 0 5 2-37
AZS PWSZ Wałbrzych i Mitech Żywiec wycofały się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymały się KKP Bydgoszcz i Rolnik Biedrzychowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Górnik Łęczna    3-1 5-1 6-4 3-0 6-0 8-0 
 2 Medyk Konin0-3     1-1 0-2 2-0 12-0 9-1 
 3 Czarni Sosnowiec1-2 0-2     4-0 9-1 4-0 7-0 
 4 AZS UJ Kraków1-2 1-0     2-0 3-1 7-0 
 5 UKS SMS Łódź1-1 0-1 4-0     1-0 0-2 11-0 
 6 GKS Katowice0-3 3-2 1-1     7-3 2-1 9-0 
 7 Olimpia Szczecin0-5 0-5 1-3 0-3     3-2 3-2 
 8 AZS PWSZ Wałbrzych2-4 1-2 1-2 0-3*     2-1 7-1 
 9 AZS Wrocław0-4 0-3 1-3     3-0 1-0 5-0 
 10 Mitech Żywiec0-2 1-4 1-2 0-1 2-4     2-1 
 11 KKP Bydgoszcz0-4 0-6 0-4 3-4 1-1 0-5     
 12 Rolnik Biedrzychowice0-13 1-3 1-6 2-5 1-3 0-2     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Mitech Żywiec 0-1 Olimpia Szczecin 4 sierpnia, 11:00
Amelia Bińkowska 79
GKS Katowice 1-1 Czarni Sosnowiec 3 sierpnia, 12:00
Agata Sobkowicz 68 - Katarzyna Daleszczyk 90 (k)
Górnik Łęczna 5-1 UKS SMS Łódź 2 listopada, 12:00
Ewelina Kamczyk 17, 59, Natalija Hryb 24, Patrícia Hmírová 40, Sylwia Matysik 43 - Sylwia Matysik 22 (s)
w pierwotnym terminie (3-4 sierpnia) odwołany z powodu udziału drużyny gospodarzy w Lidze Mistrzów kobiet
AZS PWSZ Wałbrzych 2-4 Medyk Konin 3 sierpnia, 16:30
Marcjanna Zawadzka 39 (k), Alicja Materek 45 - Natalia Pakulska 21, Natalia Chudzik 24 (k), 29 (k), Dominika Kopińska 62
Rolnik Biedrzychowice 1-3 AZS UJ Kraków 4 sierpnia, 17:00
Kinga Ejzel 65 - Anna Zapała 7, Natalia Sitarz 19, Natalia Nosalik 26
KKP Bydgoszcz 0-5 AZS Wrocław 4 sierpnia, 12:00
Kamila Czudecka 23, 25, 70, Julia Mularczyk 31, Justyna Chudzik 85 (k)

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Olimpia Szczecin 3-2 AZS Wrocław 11 sierpnia, 15:00
Kornelia Grosicka 40, Zuzanna Radochońska 85, Julia Brzozowska 90 - Klaudia Nowacka 77, Aleksandra Przelicka 78
AZS UJ Kraków 7-0 KKP Bydgoszcz 10 sierpnia, 12:00
Natalia Sitarz 31, Justyna Maziarz 33, 71, Aleksandra Nieciąg 47 (k), Weronika Wójcik 56, Małgorzata Bartosiewicz 58, Jana Maslová 88
Medyk Konin 9-1 Rolnik Biedrzychowice 10 sierpnia, 12:00
Natalia Pakulska 12, 43, Natalia Chudzik 16, Ilona Kujawska 21 (s), Gabija Gedgaudaitė 55, Julia Maskiewicz 58, Dominika Kopińska 59, 88, Daria Nowak 90 - Emilia Pawłowska 46
UKS SMS Łódź 0-2 AZS PWSZ Wałbrzych 10 sierpnia, 12:00
Oliwia Rapacka 65, Ewa Cieśla 85
Czarni Sosnowiec 1-2 Górnik Łęczna 11 września, 16:00
Dżesika Jaszek 16 - Ewelina Kamczyk 4, 39
w pierwotnym terminie (10-11 sierpnia) odwołany z powodu udziału drużyny gości w Lidze Mistrzów kobiet
Mitech Żywiec 1-2 GKS Katowice 11 sierpnia, 12:00
Weronika Smaza 75 - Marlena Hajduk 30, Nađa Stanović 47

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

GKS Katowice 7-3 Olimpia Szczecin 18 sierpnia, 16:00
Nađa Stanović 6, 45, Klaudia Miłek 53, 56, Joanna Olszewska 64, Marlena Hajduk 68 (k), Kasandra Parczewska 70 (k) - Amelia Bińkowska 41, Kornelia Grosicka 54, 89
na stadionie Podlesianki
Górnik Łęczna 6-0 Mitech Żywiec 17 sierpnia, 16:00
Ewelina Kamczyk 6, 19 (k), 70, Nikola Karczewska 8, 37, Patrícia Hmírová 77
AZS PWSZ Wałbrzych 1-2 Czarni Sosnowiec 17 sierpnia, 12:00
Ewa Cieśla 60 - Katarzyna Daleszczyk 15, Weronika Zawistowska 84
Rolnik Biedrzychowice 1-6 UKS SMS Łódź 18 sierpnia, 16:00
Ilona Kujawska 11 (k) - Adriana Achcińska 36, 55 (k), Monika Jaksy 39 (s), Olha Zubczyk 50 (k), Gabriela Grzybowska 90, Dominika Gąsieniec 90
KKP Bydgoszcz 0-4 Medyk Konin 18 sierpnia, 12:00
Nicole Zając 27, Anna Gawrońska 39, Dominika Kopińska 55, 66
AZS Wrocław 0-3 AZS UJ Kraków 18 sierpnia, 12:00
Justyna Maziarz 24, 66, Natalia Nosalik 50

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Olimpia Szczecin 1-3 AZS UJ Kraków 24 sierpnia, 11:00
Roksana Ratajczyk 58 - Aleksandra Nieciąg 22 (k), Anna Zapała 70, Jana Maslová 87
Medyk Konin 2-0 AZS Wrocław 24 sierpnia, 12:00
Anna Gawrońska 56, Natalia Chudzik 90
UKS SMS Łódź 11-0 KKP Bydgoszcz 24 sierpnia, 15:00
Olha Zubczyk 10 (k), 90 (k), Caitlin Jarvie 13, Anna Rędzia 44, 50, 88, Dominika Gąsieniec 51, Paulina Filipczak 58, 62, Gabriela Grzybowska 66, Katarzyna Konat 68
Czarni Sosnowiec 7-0 Rolnik Biedrzychowice 24 sierpnia, 15:00
Dżesika Jaszek 26, 52, 84, 89, Wiktoria Kuciewicz 36, 90, Katarzyna Daleszczyk 50
Mitech Żywiec 2-4 AZS PWSZ Wałbrzych 24 sierpnia, 12:00
Maja Stopka 12, Patrycja Rżany 89 - Anita Turkiewicz 48, Karolina Ostrowska 63, Ewa Cieśla 66, Oliwia Rapacka 90
GKS Katowice 0-3 Górnik Łęczna 24 sierpnia, 12:00
Ewelina Kamczyk 13 (k), Klaudia Lefeld 29, Patrícia Hmírová 38

Kolejka 5 - 7-8 września

Górnik Łęczna 6-4 Olimpia Szczecin 8 września, 16:00
Alicja Dyguś 8, Ewelina Kamczyk 16, 36, 87, Dominika Grabowska 40, Nikola Karczewska 44 - Marianna Litwiniec 24, Roksana Ratajczyk 27, Patrycja Kalmus 89, Kornelia Grosicka 90
AZS PWSZ Wałbrzych 1-2 GKS Katowice 7 września, 13:00
Marcjanna Zawadzka 36 - Klaudia Miłek 29, 90
Rolnik Biedrzychowice 1-3 Mitech Żywiec 8 września, 17:00
Aleksandra Misiak 52 (k) - Ewelina Prokop 33, Alicja Bijak 42, Petra Zdechovanová 59
KKP Bydgoszcz 0-6 Czarni Sosnowiec 7 września, 12:00
Martyna Wiankowska 14, 27, 85, Weronika Zawistowska 46, Daria Długokęcka 80, Dżesika Jaszek 84
AZS Wrocław 1-3 UKS SMS Łódź 7 września, 12:00
Martyna Buś 25 - Paulina Filipczak 8, Caitlin Jarvie 40, Adriana Achcińska 81
AZS UJ Kraków 1-2 Medyk Konin 7 września, 12:00
Natalia Sitarz 90 - Natalia Chudzik 7 (k), 56 (k)

Kolejka 6 - 14-15 września

Olimpia Szczecin 0-5 Medyk Konin 15 września, 11:00
Natalia Chudzik 54 (k), 72, Natalia Pakulska 57, Dominika Kopińska 60, 81
UKS SMS Łódź 4-0 AZS UJ Kraków 14 września, 15:00
Dominika Gąsieniec 25, 47, Paulina Filipczak 29, Anna Rędzia 59
Czarni Sosnowiec 9-1 AZS Wrocław 14 września, 12:00
Dżesika Jaszek 4, 6, 54, Oliwia Krysman 13 (s), Dorota Hałatek 15, Katarzyna Daleszczyk 20 (k), Andrea Horváthová 30, 83, Martyna Wiankowska 45 - Julia Mularczyk 81
Mitech Żywiec 2-1 KKP Bydgoszcz 15 września, 12:00
Alicja Bijak 56, 90 - Zofia Giętkowska 43
GKS Katowice 9-0 Rolnik Biedrzychowice 14 września, 15:00
Klaudia Miłek 3, 5, 35, 57, 72, Kinga Kozak 15, Kasandra Parczewska 41 (k), 90 (k), Marlena Hajduk 55 (k)
Górnik Łęczna 3-0 AZS PWSZ Wałbrzych 14 września, 12:00
Ewelina Kamczyk 25, Nikola Karczewska 58, Małgorzata Grec 74

Kolejka 7 - 21-22 września

AZS PWSZ Wałbrzych 0-3 Olimpia Szczecin 21 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Rolnik Biedrzychowice 0-13 Górnik Łęczna 21 września, 16:00
Nikola Karczewska 12, 19, 38, 39, Patrícia Hmírová 25, 85, Dominika Grabowska 30, Ewelina Kamczyk 51, 57, 73, Natalija Hryb 65, 80, Anita Buchta 76 (s)
KKP Bydgoszcz 0-4 GKS Katowice 21 września, 12:00
Joanna Olszewska 16, Kinga Kozak 33, 45, 47
AZS Wrocław 3-0 Mitech Żywiec 21 września, 12:00
Kamila Czudecka 5, Małgorzata Korda 29, Oliwia Krysman 90
AZS UJ Kraków 1-0 Czarni Sosnowiec 21 września, 14:00
Ewelina Bolko 31
Medyk Konin 1-1 UKS SMS Łódź 21 września, 12:00
Nikol Kaletka 35 - Paulina Filipczak 29

Kolejka 8 - 12-13 października

Olimpia Szczecin 0-3 UKS SMS Łódź 13 października, 14:00
Klaudia Jedlińska 27, 62, Anna Rędzia 66
Czarni Sosnowiec 0-2 Medyk Konin 12 października, 12:00
Natalia Chudzik 33, Anna Gawrońska 60
Mitech Żywiec 0-2 AZS UJ Kraków 13 października, 12:00
Justyna Maziarz 44, Ewelina Bolko 50
GKS Katowice 2-1 AZS Wrocław 13 października, 13:00
Kinga Kozak 8, Amanda Turowska 79 (s) - Kamila Czudecka 60
Górnik Łęczna 8-0 KKP Bydgoszcz 13 października, 12:00
Nikola Karczewska 6, 23, Kamila Rosińska 29 (s), Ewelina Kamczyk 35, 58, 66, Agnieszka Jędrzejewicz 51, 80
AZS PWSZ Wałbrzych 7-1 Rolnik Biedrzychowice 13 października, 15:00
Anita Turkiewicz 5, Kinga Podkowa 6, Alicja Materek 23, 42, Klaudia Fabová 32, Marcjanna Zawadzka 34, Oliwia Rapacka 60 - Ilona Kujawska 76

Kolejka 9 - 19-20 października

Rolnik Biedrzychowice 2-5 Olimpia Szczecin 19 października, 15:00
Aleksandra Sobkowicz 5, Aleksandra Dubiel 26 - Roksana Ratajczyk 12, 19, 82 (k), 90, Marianna Litwiniec 45
KKP Bydgoszcz 1-1 AZS PWSZ Wałbrzych 19 października, 12:00
Zofia Giętkowska 20 - Klaudia Fabová 48
AZS Wrocław 0-4 Górnik Łęczna 19 października, 12:00
Ewelina Kamczyk 18 (k), 83, Patrícia Hmírová 49, 84
AZS UJ Kraków 2-0 GKS Katowice 19 października, 12:00
Natalia Sitarz 30, 61
Medyk Konin 12-0 Mitech Żywiec 19 października, 11:30
Nicole Zając 19, 52, Gabija Gedgaudaitė 21, Dominika Kopińska 29, Anna Gawrońska 32, 36, 66, Natalia Chudzik 42 (k), 58, 87 (k), Natalia Pakulska 54, Nikol Kaletka 60
UKS SMS Łódź 0-1 Czarni Sosnowiec 19 października, 15:00
Karolina Wieczorek 15

Kolejka 10 - 26-27 października

Olimpia Szczecin 0-5 Czarni Sosnowiec 27 października, 14:00
Dżesika Jaszek 5, Martyna Wiankowska 21, 74, Dorota Hałatek 27, 78
Mitech Żywiec 1-4 UKS SMS Łódź 27 października, 12:00
Patrycja Rżany 90 - Caitlin Jarvie 13, Paulina Filipczak 27, 66, Gabriela Grzybowska 79
GKS Katowice 3-2 Medyk Konin 27 października, 13:00
Angelika Łąckiewicz 37, Kinga Kozak 43, Kasandra Parczewska 47 (k) - Gabriela Grzywińska 56, Nicole Zając 90
Górnik Łęczna 3-1 AZS UJ Kraków 27 października, 14:00
Nikola Karczewska 75, 94, Sylwia Matysik 84 - Justyna Maziarz 11
AZS PWSZ Wałbrzych 2-1 AZS Wrocław 26 października, 12:00
Oliwia Krysman 58 (s), Alicja Materek 69 - Klaudia Homa 54 (k)
Rolnik Biedrzychowice 0-2 KKP Bydgoszcz 27 października, 14:00
Agata Stępień 34, 51

Kolejka 11 - 16-17 listopada

KKP Bydgoszcz 3-4 Olimpia Szczecin 17 listopada, 12:00
Ilona Raczkowska 25, 52, Aleksandra Sudyk 57 - Paulina Oleksiak 19, Amelia Bińkowska 37, 73, 90
AZS Wrocław 5-0 Rolnik Biedrzychowice 17 listopada, 12:00
Marcelina Buś 17, Julia Mularczyk 58, 89, Natalia Kulig 90, Aleksandra Przelicka 90
AZS UJ Kraków 3-1 AZS PWSZ Wałbrzych 16 listopada, 12:00
Natalia Sitarz 6, 11, Natalia Wróbel 23 - Kinga Podkowa 8
Medyk Konin 0-3 Górnik Łęczna 16 listopada, 12:00
Sylwia Matysik 52, Ewelina Kamczyk 64, Nikola Karczewska 74
UKS SMS Łódź 1-0 GKS Katowice 17 listopada, 13:00
Paulina Filipczak 34
Czarni Sosnowiec 4-0 Mitech Żywiec 17 listopada, 12:00
Katarzyna Daleszczyk 25 (k), 59, Weronika Zawistowska 26, Dorota Hałatek 38

Kolejka 12 - 29 lutego-1 marca

Olimpia Szczecin 3-2 Mitech Żywiec 29 lutego, 14:00
Roksana Ratajczyk 28, Marianna Litwiniec 42, Julia Brzozowska 70 - Katarzyna Wnuk 4, Brygida Solawa 90
Czarni Sosnowiec 4-0 GKS Katowice 29 lutego, 12:15
Katarzyna Daleszczyk 10, 45 (k), 47, Dorota Hałatek 79
UKS SMS Łódź 1-1 Górnik Łęczna 29 lutego, 12:00
Klaudia Jedlińska 79 - Ewelina Kamczyk 16
Medyk Konin 0-2 AZS PWSZ Wałbrzych 29 lutego, 12:00
Alicja Materek 48, Julia Maskiewicz 61 (s)
AZS UJ Kraków - Rolnik Biedrzychowice
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AZS Wrocław 1-0 KKP Bydgoszcz 29 lutego, 12:00
Kamila Czudecka 85

Kolejka 13 - 14-15 marca

AZS Wrocław - Olimpia Szczecin
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KKP Bydgoszcz - AZS UJ Kraków
w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rolnik Biedrzychowice - Medyk Konin
w pierwotnym terminie (15 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:15) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Katowice - Mitech Żywiec
w pierwotnym terminie (14 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 14 - 21-22 marca

Olimpia Szczecin - GKS Katowice
Mitech Żywiec - Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS SMS Łódź - Rolnik Biedrzychowice
Medyk Konin - KKP Bydgoszcz
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław

Kolejka 15 - 28-29 marca

AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin
AZS Wrocław - Medyk Konin
KKP Bydgoszcz - UKS SMS Łódź
Rolnik Biedrzychowice - Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych - Mitech Żywiec
Górnik Łęczna - GKS Katowice

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna
GKS Katowice - AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec - Rolnik Biedrzychowice
Czarni Sosnowiec - KKP Bydgoszcz
UKS SMS Łódź - AZS Wrocław
Medyk Konin - AZS UJ Kraków

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Medyk Konin - Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź
AZS Wrocław - Czarni Sosnowiec
KKP Bydgoszcz - Mitech Żywiec
Rolnik Biedrzychowice - GKS Katowice
AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna

Kolejka 18 - 2-3 maja

Olimpia Szczecin - AZS PWSZ Wałbrzych
Górnik Łęczna - Rolnik Biedrzychowice
GKS Katowice - KKP Bydgoszcz
Mitech Żywiec - AZS Wrocław
Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź - Medyk Konin

Kolejka 19 - 9-10 maja

UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec
AZS UJ Kraków - Mitech Żywiec
AZS Wrocław - GKS Katowice
KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna
Rolnik Biedrzychowice - AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 20 - 16-17 maja

Olimpia Szczecin - Rolnik Biedrzychowice
AZS PWSZ Wałbrzych - KKP Bydgoszcz
Górnik Łęczna - AZS Wrocław
GKS Katowice - AZS UJ Kraków
Mitech Żywiec - Medyk Konin
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź

Kolejka 21 - 23-24 maja

Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin
UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec
Medyk Konin - GKS Katowice
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna
AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych
KKP Bydgoszcz - Rolnik Biedrzychowice

Kolejka 22 - 30-31 maja

Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz
Rolnik Biedrzychowice - AZS Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna - Medyk Konin
GKS Katowice - UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec

I liga kobiet 2019/2020 (południowa)
I liga kobiet 2019/2020 (północna)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas