[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2019/2020
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Medyk Konin 3 9 3 0 0 17-3 1 0 0 9-1 2 0 0 8-2
2.  AZS UJ Kraków 3 9 3 0 0 13-1 1 0 0 7-0 2 0 0 6-1
3.  GKS Katowice 3 7 2 1 0 10-5 1 1 0 8-4 1 0 0 2-1
4.  Olimpia Szczecin 3 6 2 0 1 7-9 1 0 0 3-2 1 0 1 4-7
5.  Czarni Sosnowiec 2 4 1 1 0 3-2 0 0 0 0-0 1 1 0 3-2
6.  AZS PWSZ Wałbrzych 3 3 1 0 2 5-6 0 0 2 3-6 1 0 0 2-0 1 3 1 0 0 2-0
7.  Górnik Łęczna 1 3 1 0 0 6-0 1 0 0 6-0 0 0 0 0-0
8.  AZS Wrocław 3 3 1 0 2 7-6 0 0 1 0-3 1 0 1 7-3
9.  UKS SMS Łódź 2 3 1 0 1 6-3 0 0 1 0-2 1 0 0 6-1 1 0 0 0 1 0-2
10.  Mitech Żywiec 3 0 0 0 3 1-9 0 0 2 1-3 0 0 1 0-6
11.  Rolnik Biedrzychowice 3 0 0 0 3 3-18 0 0 2 2-9 0 0 1 1-9
12.  KKP Bydgoszcz 3 0 0 0 3 0-16 0 0 2 0-9 0 0 1 0-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Medyk Konin    9-1 
 2 AZS UJ Kraków    7-0 
 3 GKS Katowice    7-3 1-1 
 4 Olimpia Szczecin    3-2 
 5 Czarni Sosnowiec    
 6 AZS PWSZ Wałbrzych2-4 1-2     
 7 Górnik Łęczna    6-0 
 8 AZS Wrocław0-3     
 9 UKS SMS Łódź0-2     
 10 Mitech Żywiec1-2 0-1     
 11 Rolnik Biedrzychowice1-3 1-6     
 12 KKP Bydgoszcz0-4 0-5     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Mitech Żywiec 0-1 Olimpia Szczecin 4 sierpnia, 11:00
Amelia Bińkowska 79
GKS Katowice 1-1 Czarni Sosnowiec 3 sierpnia, 12:00
Agata Sobkowicz 68 - Katarzyna Daleszczyk 90 (k)
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź
w pierwotnym terminie (3-4 sierpnia) odwołany z powodu udziału drużyny gospodarzy w Lidze Mistrzów kobiet
AZS PWSZ Wałbrzych 2-4 Medyk Konin 3 sierpnia, 16:30
Marcjanna Zawadzka 39 (k), Alicja Materek 45 - Natalia Pakulska 21, Natalia Chudzik 24 (k), 29 (k), Dominika Kopińska 62
Rolnik Biedrzychowice 1-3 AZS UJ Kraków 4 sierpnia, 17:00
Kinga Ejzel 65 - Anna Zapała 7, Natalia Sitarz 19, Natalia Nosalik 26
KKP Bydgoszcz 0-5 AZS Wrocław 4 sierpnia, 12:00
Kamila Czudecka 23, 25, 70, Julia Mularczyk 31, Justyna Chudzik 85 (k)

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Olimpia Szczecin 3-2 AZS Wrocław 11 sierpnia, 15:00
Kornelia Grosicka 40, Zuzanna Radochońska 85, Julia Brzozowska 90 - Klaudia Nowacka 77, Aleksandra Przelicka 78
AZS UJ Kraków 7-0 KKP Bydgoszcz 10 sierpnia, 12:00
Natalia Sitarz 31, Justyna Maziarz 33, 71, Aleksandra Nieciąg 47 (k), Weronika Wójcik 56, Małgorzata Bartosiewicz 58, Jana Maslová 88
Medyk Konin 9-1 Rolnik Biedrzychowice 10 sierpnia, 12:00
Natalia Pakulska 12, 43, Natalia Chudzik 16, Ilona Kujawska 21 (s), Gabija Gedgaudaitė 55, Julia Maskiewicz 58, Dominika Kopińska 59, 88, Daria Nowak 90 - Emilia Pawłowska 46
UKS SMS Łódź 0-2 AZS PWSZ Wałbrzych 10 sierpnia, 12:00
Oliwia Rapacka 65, Ewa Cieśla 85
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna
w pierwotnym terminie (10-11 sierpnia) odwołany z powodu udziału drużyny gości w Lidze Mistrzów kobiet
Mitech Żywiec 1-2 GKS Katowice 11 sierpnia, 12:00
Weronika Smaza 75 - Marlena Hajduk 30, Nadia Stanović 47

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

GKS Katowice 7-3 Olimpia Szczecin 18 sierpnia, 16:00
nieznany 6, 45, 53, 56, 64, 68 (k), 70 (k) - nieznany 41, 54, 89
na stadionie Podlesianki
Górnik Łęczna 6-0 Mitech Żywiec 17 sierpnia, 16:00
Ewelina Kamczyk 6, 19 (k), 70, Nikola Karczewska 8, 37, Patrícia Hmírová 77
AZS PWSZ Wałbrzych 1-2 Czarni Sosnowiec 17 sierpnia, 12:00
Ewa Cieśla 60 - Katarzyna Daleszczyk 15, Weronika Zawistowska 84
Rolnik Biedrzychowice 1-6 UKS SMS Łódź 18 sierpnia, 16:00
Ilona Kujawska 11 (k) - Adriana Achcińska 36, 55 (k), Monika Jaksy 39 (s), Olha Zubczyk 50 (k), Gabriela Grzybowska 90, Dominika Gąsieniec 90
KKP Bydgoszcz 0-4 Medyk Konin 18 sierpnia, 12:00
Nicole Zając 27, Anna Gawrońska 39, Dominika Kopińska 55, 66
AZS Wrocław 0-3 AZS UJ Kraków 18 sierpnia, 12:00
Justyna Maziarz 24, 66, Natalia Nosalik 50

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków 24 sierpnia, 11:00
Medyk Konin - AZS Wrocław 24 sierpnia, 12:00
UKS SMS Łódź - KKP Bydgoszcz 24 sierpnia, 15:00
Czarni Sosnowiec - Rolnik Biedrzychowice 24 sierpnia, 15:00
Mitech Żywiec - AZS PWSZ Wałbrzych 24 sierpnia, 12:00
GKS Katowice - Górnik Łęczna 24 sierpnia, 12:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych - GKS Katowice
Rolnik Biedrzychowice - Mitech Żywiec
KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław - UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków - Medyk Konin

Kolejka 6 - 14-15 września

Olimpia Szczecin - Medyk Konin
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław
Mitech Żywiec - KKP Bydgoszcz
GKS Katowice - Rolnik Biedrzychowice
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 7 - 21-22 września

AZS PWSZ Wałbrzych - Olimpia Szczecin
Rolnik Biedrzychowice - Górnik Łęczna
KKP Bydgoszcz - GKS Katowice
AZS Wrocław - Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec
Medyk Konin - UKS SMS Łódź

Kolejka 8 - 12-13 października

Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków
GKS Katowice - AZS Wrocław
Górnik Łęczna - KKP Bydgoszcz
AZS PWSZ Wałbrzych - Rolnik Biedrzychowice

Kolejka 9 - 19-20 października

Rolnik Biedrzychowice - Olimpia Szczecin
KKP Bydgoszcz - AZS PWSZ Wałbrzych
AZS Wrocław - Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków - GKS Katowice
Medyk Konin - Mitech Żywiec
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec

Kolejka 10 - 26-27 października

Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec - UKS SMS Łódź
GKS Katowice - Medyk Konin
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław
Rolnik Biedrzychowice - KKP Bydgoszcz

Kolejka 11 - 16-17 listopada

KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin
AZS Wrocław - Rolnik Biedrzychowice
AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych
Medyk Konin - Górnik Łęczna
UKS SMS Łódź - GKS Katowice
Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec

Kolejka 12

Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna
Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych
AZS UJ Kraków - Rolnik Biedrzychowice
AZS Wrocław - KKP Bydgoszcz

Kolejka 13

AZS Wrocław - Olimpia Szczecin
KKP Bydgoszcz - AZS UJ Kraków
Rolnik Biedrzychowice - Medyk Konin
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec
GKS Katowice - Mitech Żywiec

Kolejka 14

Olimpia Szczecin - GKS Katowice
Mitech Żywiec - Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS SMS Łódź - Rolnik Biedrzychowice
Medyk Konin - KKP Bydgoszcz
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław

Kolejka 15

AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin
AZS Wrocław - Medyk Konin
KKP Bydgoszcz - UKS SMS Łódź
Rolnik Biedrzychowice - Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych - Mitech Żywiec
Górnik Łęczna - GKS Katowice

Kolejka 16

Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna
GKS Katowice - AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec - Rolnik Biedrzychowice
Czarni Sosnowiec - KKP Bydgoszcz
UKS SMS Łódź - AZS Wrocław
Medyk Konin - AZS UJ Kraków

Kolejka 17

Medyk Konin - Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź
AZS Wrocław - Czarni Sosnowiec
KKP Bydgoszcz - Mitech Żywiec
Rolnik Biedrzychowice - GKS Katowice
AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna

Kolejka 18

Olimpia Szczecin - AZS PWSZ Wałbrzych
Górnik Łęczna - Rolnik Biedrzychowice
GKS Katowice - KKP Bydgoszcz
Mitech Żywiec - AZS Wrocław
Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź - Medyk Konin

Kolejka 19

UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec
AZS UJ Kraków - Mitech Żywiec
AZS Wrocław - GKS Katowice
KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna
Rolnik Biedrzychowice - AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 20

Olimpia Szczecin - Rolnik Biedrzychowice
AZS PWSZ Wałbrzych - KKP Bydgoszcz
Górnik Łęczna - AZS Wrocław
GKS Katowice - AZS UJ Kraków
Mitech Żywiec - Medyk Konin
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź

Kolejka 21

Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin
UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec
Medyk Konin - GKS Katowice
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna
AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych
KKP Bydgoszcz - Rolnik Biedrzychowice

Kolejka 22

Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz
Rolnik Biedrzychowice - AZS Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna - Medyk Konin
GKS Katowice - UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec

I liga kobiet 2019/2020 (południowa)
I liga kobiet 2019/2020 (północna)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas