[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kinga Krasnystaw 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Aleksandria Aleksandrów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Wierzchowiska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MOSiR Lubartów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Perły Lublin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik II Łęczna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AZS PSW Biała Podlaska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Kraśnik 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Unia II Lublin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Iskra Krzemień 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Kinga Krasnystaw    
 2 Aleksandria Aleksandrów    
 3 LKS Wierzchowiska    
 4 MOSiR Lubartów    
 5 Perły Lublin    
 6 Górnik II Łęczna    
 7 AZS PSW Biała Podlaska    
 8 KS Kraśnik    
 9 Unia II Lublin    
 10 Iskra Krzemień    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Kinga Krasnystaw - Iskra Krzemień
Aleksandria Aleksandrów - Unia II Lublin
LKS Wierzchowiska - KS Kraśnik
MOSiR Lubartów - AZS PSW Biała Podlaska
Perły Lublin - Górnik II Łęczna

Kolejka 2 - 7-8 września

Iskra Krzemień - Górnik II Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska - Perły Lublin
KS Kraśnik - MOSiR Lubartów
Unia II Lublin - LKS Wierzchowiska
Kinga Krasnystaw - Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 3 - 14-15 września

Aleksandria Aleksandrów - Iskra Krzemień
LKS Wierzchowiska - Kinga Krasnystaw
MOSiR Lubartów - Unia II Lublin
Perły Lublin - KS Kraśnik
Górnik II Łęczna - AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 4 - 21-22 września

Iskra Krzemień - AZS PSW Biała Podlaska
KS Kraśnik - Górnik II Łęczna
Unia II Lublin - Perły Lublin
Kinga Krasnystaw - MOSiR Lubartów
Aleksandria Aleksandrów - LKS Wierzchowiska

Kolejka 5 - 28-29 września

LKS Wierzchowiska - Iskra Krzemień
MOSiR Lubartów - Aleksandria Aleksandrów
Perły Lublin - Kinga Krasnystaw
Górnik II Łęczna - Unia II Lublin
AZS PSW Biała Podlaska - KS Kraśnik

Kolejka 6 - 5-6 października

Iskra Krzemień - KS Kraśnik
Unia II Lublin - AZS PSW Biała Podlaska
Kinga Krasnystaw - Górnik II Łęczna
Aleksandria Aleksandrów - Perły Lublin
LKS Wierzchowiska - MOSiR Lubartów

Kolejka 7 - 12-13 października

MOSiR Lubartów - Iskra Krzemień
Perły Lublin - LKS Wierzchowiska
Górnik II Łęczna - Aleksandria Aleksandrów
AZS PSW Biała Podlaska - Kinga Krasnystaw
KS Kraśnik - Unia II Lublin

Kolejka 8 - 19-20 października

Iskra Krzemień - Unia II Lublin
Kinga Krasnystaw - KS Kraśnik
Aleksandria Aleksandrów - AZS PSW Biała Podlaska
LKS Wierzchowiska - Górnik II Łęczna
MOSiR Lubartów - Perły Lublin

Kolejka 9 - 26-27 października

Perły Lublin - Iskra Krzemień
Górnik II Łęczna - MOSiR Lubartów
AZS PSW Biała Podlaska - LKS Wierzchowiska
KS Kraśnik - Aleksandria Aleksandrów
Unia II Lublin - Kinga Krasnystaw

Kolejka 10

Iskra Krzemień - Kinga Krasnystaw
Unia II Lublin - Aleksandria Aleksandrów
KS Kraśnik - LKS Wierzchowiska
AZS PSW Biała Podlaska - MOSiR Lubartów
Górnik II Łęczna - Perły Lublin

Kolejka 11

Górnik II Łęczna - Iskra Krzemień
Perły Lublin - AZS PSW Biała Podlaska
MOSiR Lubartów - KS Kraśnik
LKS Wierzchowiska - Unia II Lublin
Aleksandria Aleksandrów - Kinga Krasnystaw

Kolejka 12

Iskra Krzemień - Aleksandria Aleksandrów
Kinga Krasnystaw - LKS Wierzchowiska
Unia II Lublin - MOSiR Lubartów
KS Kraśnik - Perły Lublin
AZS PSW Biała Podlaska - Górnik II Łęczna

Kolejka 13

AZS PSW Biała Podlaska - Iskra Krzemień
Górnik II Łęczna - KS Kraśnik
Perły Lublin - Unia II Lublin
MOSiR Lubartów - Kinga Krasnystaw
LKS Wierzchowiska - Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 14

Iskra Krzemień - LKS Wierzchowiska
Aleksandria Aleksandrów - MOSiR Lubartów
Kinga Krasnystaw - Perły Lublin
Unia II Lublin - Górnik II Łęczna
KS Kraśnik - AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 15

KS Kraśnik - Iskra Krzemień
AZS PSW Biała Podlaska - Unia II Lublin
Górnik II Łęczna - Kinga Krasnystaw
Perły Lublin - Aleksandria Aleksandrów
MOSiR Lubartów - LKS Wierzchowiska

Kolejka 16

Iskra Krzemień - MOSiR Lubartów
LKS Wierzchowiska - Perły Lublin
Aleksandria Aleksandrów - Górnik II Łęczna
Kinga Krasnystaw - AZS PSW Biała Podlaska
Unia II Lublin - KS Kraśnik

Kolejka 17

Unia II Lublin - Iskra Krzemień
KS Kraśnik - Kinga Krasnystaw
AZS PSW Biała Podlaska - Aleksandria Aleksandrów
Górnik II Łęczna - LKS Wierzchowiska
Perły Lublin - MOSiR Lubartów

Kolejka 18

Iskra Krzemień - Perły Lublin
MOSiR Lubartów - Górnik II Łęczna
LKS Wierzchowiska - AZS PSW Biała Podlaska
Aleksandria Aleksandrów - KS Kraśnik
Kinga Krasnystaw - Unia II Lublin

II liga kobiet 2019/2020 (IV)

III liga kobiet 2019/2020 (podkarpacka)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas