[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Krzemień 9 21 6 3 0 19-5 3 1 0 10-2 3 2 0 9-3 1 3 1 0 0 1-0
2.  Górnik II Łęczna 9 21 7 0 2 50-7 3 0 1 15-6 4 0 1 35-1 1 0 0 0 1 0-1
3.  MOSiR Lubartów 9 20 6 2 1 36-22 2 2 1 14-17 4 0 0 22-5
4.  AZS PSW Biała Podlaska 9 19 6 1 2 53-19 4 0 0 32-3 2 1 2 21-16
5.  KS Kraśnik 9 13 4 1 4 17-25 1 1 2 3-9 3 0 2 14-16
6.  Perły Lublin 9 11 3 2 4 10-20 2 1 2 6-10 1 1 2 4-10
7.  Aleksandria Aleksandrów 9 10 3 1 5 14-20 3 0 2 10-9 0 1 3 4-11 1 3 1 0 0 3-2
8.  Unia II Lublin 9 10 3 1 5 14-21 3 0 1 11-5 0 1 4 3-16 1 0 0 0 1 2-3
9.  LKS Wierzchowiska 9 3 1 0 8 18-39 1 0 4 15-28 0 0 4 3-11
10.  Kinga Krasnystaw 9 1 0 1 8 9-62 0 1 4 5-30 0 0 4 4-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Iskra Krzemień    1-0 2-2 3-0 4-0 
 2 Górnik II Łęczna    2-4 5-1 3-1 5-0 
 3 MOSiR Lubartów2-2     2-11 2-2 4-1 4-1 
 4 AZS PSW Biała Podlaska    9-2 4-1 3-0* 16-0 
 5 KS Kraśnik0-6 1-3     2-0 0-0 
 6 Perły Lublin0-0 0-6 0-3     3-1 3-0* 
 7 Aleksandria Aleksandrów0-1 1-5 4-0     3-2 2-1 
 8 Unia II Lublin6-2 0-1     3-1 2-1 
 9 LKS Wierzchowiska0-4 0-6 1-10 3-5     11-3 
 10 Kinga Krasnystaw1-2 0-17 1-5 1-4 2-2     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Kinga Krasnystaw 1-2 Iskra Krzemień 1 września, 15:30
Aleksandria Aleksandrów 3-2 Unia II Lublin 30 sierpnia, 17:00
LKS Wierzchowiska 3-5 KS Kraśnik 31 sierpnia, 11:00
MOSiR Lubartów 2-11 AZS PSW Biała Podlaska 1 września, 13:00
Perły Lublin 0-6 Górnik II Łęczna 4 września, 18:30

Kolejka 2 - 7-8 września

Iskra Krzemień 1-0 Górnik II Łęczna 8 września, 16:30
AZS PSW Biała Podlaska 4-1 Perły Lublin 8 września, 15:00
KS Kraśnik 1-3 MOSiR Lubartów 8 września, 11:00
Unia II Lublin 3-1 LKS Wierzchowiska 7 września, 11:00
Kinga Krasnystaw 2-2 Aleksandria Aleksandrów 8 września, 15:30

Kolejka 3 - 14-15 września

Aleksandria Aleksandrów 0-1 Iskra Krzemień 14 września, 11:00
LKS Wierzchowiska 11-3 Kinga Krasnystaw 15 września, 15:00
MOSiR Lubartów 4-1 Unia II Lublin 15 września, 11:00
Perły Lublin 0-3 KS Kraśnik 14 września, 19:00
Górnik II Łęczna 5-1 AZS PSW Biała Podlaska 3 listopada, 15:00
w pierwotnym terminie (14 września, 14:00) odwołany

Kolejka 4 - 21-22 września

Iskra Krzemień 2-2 AZS PSW Biała Podlaska 21 września, 11:30
KS Kraśnik 0-6 Górnik II Łęczna 22 września, 11:00
Unia II Lublin 0-1 Perły Lublin 10 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (21 września, 14:00) odwołany / w drugim terminie (2 listopada, 13:00) odwołany
Kinga Krasnystaw 1-5 MOSiR Lubartów 22 września, 11:30
Aleksandria Aleksandrów 2-1 LKS Wierzchowiska 22 września, 11:00

Kolejka 5 - 28-29 września

LKS Wierzchowiska 0-4 Iskra Krzemień 28 września, 14:00
MOSiR Lubartów 4-1 Aleksandria Aleksandrów 29 września, 11:00
Perły Lublin 3-0 Kinga Krasnystaw 28 września, 19:00
(wo)
nie odbył się
Górnik II Łęczna 5-0 Unia II Lublin 29 września, 11:00
AZS PSW Biała Podlaska 9-2 KS Kraśnik 28 września, 12:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Iskra Krzemień 3-0 KS Kraśnik 6 października, 11:30
Unia II Lublin 6-2 AZS PSW Biała Podlaska 23 października, 19:00
w pierwotnym terminie (5 października, 13:00) odwołany
Kinga Krasnystaw 0-17 Górnik II Łęczna 10 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (5 października, 14:00) nie odbył się - gospodarze nie stawili się na mecz
Aleksandria Aleksandrów 4-0 Perły Lublin 5 października, 12:00
LKS Wierzchowiska 1-10 MOSiR Lubartów 5 października, 13:00

Kolejka 7 - 12-13 października

MOSiR Lubartów 2-2 Iskra Krzemień 13 października, 11:00
Perły Lublin 3-1 LKS Wierzchowiska 12 października, 17:00
Górnik II Łęczna 3-1 Aleksandria Aleksandrów 12 października, 14:00
AZS PSW Biała Podlaska 16-0 Kinga Krasnystaw 12 października, 12:00
KS Kraśnik 0-0 Unia II Lublin 13 października, 11:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Iskra Krzemień 4-0 Unia II Lublin 20 października, 11:00
Kinga Krasnystaw 1-4 KS Kraśnik 20 października, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 1-5 AZS PSW Biała Podlaska 19 października, 12:00
LKS Wierzchowiska 0-6 Górnik II Łęczna 20 października, 11:00
MOSiR Lubartów 2-2 Perły Lublin 20 października, 11:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Perły Lublin 0-0 Iskra Krzemień 27 października, 16:00
Górnik II Łęczna 2-4 MOSiR Lubartów 26 października, 11:00
AZS PSW Biała Podlaska 3-0 LKS Wierzchowiska 26 października, 12:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KS Kraśnik 2-0 Aleksandria Aleksandrów 27 października, 11:00
Unia II Lublin 2-1 Kinga Krasnystaw 27 października, 14:30

Kolejka 10 - 4-5 kwietnia

Iskra Krzemień - Kinga Krasnystaw
Unia II Lublin - Aleksandria Aleksandrów
KS Kraśnik - LKS Wierzchowiska
AZS PSW Biała Podlaska - MOSiR Lubartów
Górnik II Łęczna - Perły Lublin

Kolejka 11 - 18-19 kwietnia

Górnik II Łęczna - Iskra Krzemień
Perły Lublin - AZS PSW Biała Podlaska
MOSiR Lubartów - KS Kraśnik
LKS Wierzchowiska - Unia II Lublin
Aleksandria Aleksandrów - Kinga Krasnystaw

Kolejka 12 - 25-26 kwietnia

Iskra Krzemień - Aleksandria Aleksandrów
Kinga Krasnystaw - LKS Wierzchowiska
Unia II Lublin - MOSiR Lubartów
KS Kraśnik - Perły Lublin
AZS PSW Biała Podlaska - Górnik II Łęczna

Kolejka 13 - 9-10 maja

AZS PSW Biała Podlaska - Iskra Krzemień
Górnik II Łęczna - KS Kraśnik
Perły Lublin - Unia II Lublin
MOSiR Lubartów - Kinga Krasnystaw
LKS Wierzchowiska - Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 14 - 16-17 maja

Iskra Krzemień - LKS Wierzchowiska
Aleksandria Aleksandrów - MOSiR Lubartów
Kinga Krasnystaw - Perły Lublin
Unia II Lublin - Górnik II Łęczna
KS Kraśnik - AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 15 - 23-24 maja

KS Kraśnik - Iskra Krzemień
AZS PSW Biała Podlaska - Unia II Lublin
Górnik II Łęczna - Kinga Krasnystaw
Perły Lublin - Aleksandria Aleksandrów
MOSiR Lubartów - LKS Wierzchowiska

Kolejka 16 - 30-31 maja

Iskra Krzemień - MOSiR Lubartów
LKS Wierzchowiska - Perły Lublin
Aleksandria Aleksandrów - Górnik II Łęczna
Kinga Krasnystaw - AZS PSW Biała Podlaska
Unia II Lublin - KS Kraśnik

Kolejka 17 - 6-7 czerwca

Unia II Lublin - Iskra Krzemień
KS Kraśnik - Kinga Krasnystaw
AZS PSW Biała Podlaska - Aleksandria Aleksandrów
Górnik II Łęczna - LKS Wierzchowiska
Perły Lublin - MOSiR Lubartów

Kolejka 18 - 13-14 czerwca

Iskra Krzemień - Perły Lublin
MOSiR Lubartów - Górnik II Łęczna
LKS Wierzchowiska - AZS PSW Biała Podlaska
Aleksandria Aleksandrów - KS Kraśnik
Kinga Krasnystaw - Unia II Lublin

II liga kobiet 2019/2020 (IV)

III liga kobiet 2019/2020 (małopolska)
III liga kobiet 2019/2020 (podkarpacka)
III liga kobiet 2019/2020 (świętokrzyska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas