[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia II 8 19 6 1 1 17-5 2 1 0 8-1 4 0 1 9-4
2.  DAP Dębica 8 17 5 2 1 18-7 3 0 1 12-5 2 2 0 6-2
3.  GKS Majdan Sieniawski 8 16 5 1 2 20-11 2 1 1 10-7 3 0 1 10-4
4.  Olimpia Pysznica 8 15 4 3 1 12-5 2 2 0 8-0 2 1 1 4-5
5.  Sanovia Lesko 8 12 4 0 4 17-8 1 0 2 4-4 3 0 2 13-4
6.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 8 9 3 0 5 13-19 3 0 2 10-7 0 0 3 3-12
7.  Start Jarosław 8 7 2 1 5 8-17 2 0 2 7-8 0 1 3 1-9
8.  Korona Tuchla 8 6 2 0 6 12-30 1 0 3 5-13 1 0 3 7-17
9.  Inter Gnojnica 8 3 1 0 7 3-18 1 0 4 2-9 0 0 3 1-9

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Resovia II    0-0 4-1 4-0 
 2 DAP Dębica0-2     2-1 2-0 8-2 
 3 GKS Majdan Sieniawski4-0 1-1     5-2 0-4 
 4 Olimpia Pysznica0-0     4-0 0-0 4-0 
 5 Sanovia Lesko0-1 0-1     4-2 
 6 Grodziszczanka Grodzisko Dolne0-1 1-3     3-1 4-2 2-0 
 7 Start Jarosław0-3 2-1     1-3 4-1 
 8 Korona Tuchla0-3 2-4 0-6     3-0 
 9 Inter Gnojnica0-3 1-4 1-0 0-1 0-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Start Jarosław.
 
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-1 DAP Dębica 1 września, 13:00
GKS Majdan Sieniawski 0-4 Sanovia Lesko 30 sierpnia, 17:00
Inter Gnojnica 0-3 Resovia II 1 września, 17:30
Olimpia Pysznica 4-0 Korona Tuchla 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Sanovia Lesko.
 
DAP Dębica 8-2 Korona Tuchla 8 września, 12:30
Resovia II 0-0 Olimpia Pysznica 8 września, 12:00
Start Jarosław 4-1 Inter Gnojnica 8 września, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-3 GKS Majdan Sieniawski 8 września, 13:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: Grodziszczanka Grodzisko Dolne.
 
GKS Majdan Sieniawski 1-1 DAP Dębica 14 września, 17:00
Inter Gnojnica 0-1 Sanovia Lesko 15 września, 17:00
Olimpia Pysznica 0-0 Start Jarosław 15 września, 10:30
Korona Tuchla 0-3 Resovia II 15 września, 12:30

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: GKS Majdan Sieniawski.
 
DAP Dębica 0-2 Resovia II 22 września, 15:00
Start Jarosław 1-3 Korona Tuchla 22 września, 14:00
Sanovia Lesko 0-1 Olimpia Pysznica 22 września, 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0 Inter Gnojnica 21 września, 11:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: DAP Dębica.
 
Inter Gnojnica 1-0 GKS Majdan Sieniawski 29 września, 16:00
Olimpia Pysznica 4-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 28 września, 15:00
Korona Tuchla 0-6 Sanovia Lesko 28 września, 12:00
Resovia II 4-0 Start Jarosław 29 września, 15:30

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Inter Gnojnica.
 
DAP Dębica 2-0 Start Jarosław 5 października, 15:30
Sanovia Lesko 0-1 Resovia II 5 października, 10:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4-2 Korona Tuchla 6 października, 11:00
GKS Majdan Sieniawski 5-2 Olimpia Pysznica 3 listopada, 11:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
Inter Gnojnica 1-4 DAP Dębica 13 października, 16:00
Korona Tuchla 2-4 GKS Majdan Sieniawski 13 października, 11:30
Resovia II 4-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 13 października, 17:00
Start Jarosław 2-1 Sanovia Lesko 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Korona Tuchla.
 
DAP Dębica 2-1 Sanovia Lesko 19 października, 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-1 Start Jarosław 19 października, 11:00
GKS Majdan Sieniawski 4-0 Resovia II 19 października, 11:00
Inter Gnojnica 0-1 Olimpia Pysznica 20 października, 11:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: Resovia II.
 
Olimpia Pysznica 0-0 DAP Dębica 26 października, 11:00
Korona Tuchla 3-0 Inter Gnojnica 26 października, 11:00
Start Jarosław 0-3 GKS Majdan Sieniawski 26 października, 14:00
Sanovia Lesko 4-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 27 października, 15:00

Kolejka 10 - 25-26 kwietnia

Pauza: Start Jarosław.
 
DAP Dębica - Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Sanovia Lesko - GKS Majdan Sieniawski
Resovia II - Inter Gnojnica
Korona Tuchla - Olimpia Pysznica

Kolejka 11 - 2-3 maja

Pauza: Sanovia Lesko.
 
Korona Tuchla - DAP Dębica
Olimpia Pysznica - Resovia II
Inter Gnojnica - Start Jarosław
GKS Majdan Sieniawski - Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Kolejka 12 - 9-10 maja

Pauza: Grodziszczanka Grodzisko Dolne.
 
DAP Dębica - GKS Majdan Sieniawski
Sanovia Lesko - Inter Gnojnica
Start Jarosław - Olimpia Pysznica
Resovia II - Korona Tuchla

Kolejka 13 - 16-17 maja

Pauza: GKS Majdan Sieniawski.
 
Resovia II - DAP Dębica
Korona Tuchla - Start Jarosław
Olimpia Pysznica - Sanovia Lesko
Inter Gnojnica - Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Kolejka 14 - 23-24 maja

Pauza: DAP Dębica.
 
GKS Majdan Sieniawski - Inter Gnojnica
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Olimpia Pysznica
Sanovia Lesko - Korona Tuchla
Start Jarosław - Resovia II

Kolejka 15 - 30-31 maja

Pauza: Inter Gnojnica.
 
Start Jarosław - DAP Dębica
Resovia II - Sanovia Lesko
Korona Tuchla - Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Olimpia Pysznica - GKS Majdan Sieniawski

Kolejka 16 - 6-7 czerwca

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
DAP Dębica - Inter Gnojnica
GKS Majdan Sieniawski - Korona Tuchla
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Resovia II
Sanovia Lesko - Start Jarosław

Kolejka 17 - 13-14 czerwca

Pauza: Korona Tuchla.
 
Sanovia Lesko - DAP Dębica
Start Jarosław - Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Resovia II - GKS Majdan Sieniawski
Olimpia Pysznica - Inter Gnojnica

Kolejka 18 - 20-21 czerwca

Pauza: Resovia II.
 
DAP Dębica - Olimpia Pysznica
Inter Gnojnica - Korona Tuchla
GKS Majdan Sieniawski - Start Jarosław
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Sanovia Lesko

Baraże o udział w II lidze kobiet

II liga kobiet 2019/2020 (IV)

III liga kobiet 2019/2020 (lubelska)
III liga kobiet 2019/2020 (małopolska)
III liga kobiet 2019/2020 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas