[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2019/2020, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 15 5 0 0 42-0 3 0 0 26-0 2 0 0 16-0
2.  Top-Spin Promnik 5 10 3 1 1 16-13 1 1 0 5-3 2 0 1 11-10
3.  Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 5 9 3 0 2 18-7 1 0 1 9-2 2 0 1 9-5
4.  Victoria Pińczów 4 4 1 1 2 6-18 1 0 2 4-16 0 1 0 2-2
5.  Wisła Nowy Korczyn 4 1 0 1 3 1-21 0 0 1 0-4 0 1 2 1-17 1 1 0 1 0 1-1
6.  Bucovia Bukowa 5 1 0 1 4 2-26 0 1 2 2-14 0 0 2 0-12 1 1 0 1 0 1-1

 1  2  3  4  5  6 
 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    10-0 7-0 9-0 
 2 Top-Spin Promnik    3-1 2-2 
 3 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna0-2     9-0 
 4 Victoria Pińczów0-14 1-2     3-0* 
 5 Wisła Nowy Korczyn0-4     
 6 Bucovia Bukowa0-7 1-6 1-1     

Kolejka 1 - 14-15 września

Victoria Pińczów 3-0 Bucovia Bukowa 19 października, 11:00
(wo)
na boisku 0-4
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7-0 Wisła Nowy Korczyn 14 września, 11:00
Top-Spin Promnik 3-1 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 14 września, 9:00

Kolejka 2 - 21-22 września

Bucovia Bukowa 1-6 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 2 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (22 września, 12:00) odwołany
Wisła Nowy Korczyn 0-4 Top-Spin Promnik 3 listopada, 10:00
Victoria Pińczów 0-14 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 21 września, 11:00

Kolejka 3 - 5-6 października

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9-0 Bucovia Bukowa 6 października, 11:00
Top-Spin Promnik 2-2 Victoria Pińczów 5 października, 10:00
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 9-0 Wisła Nowy Korczyn 6 października, 11:00

Kolejka 4 - 12-13 października

Bucovia Bukowa 1-1 Wisła Nowy Korczyn 29 września, 12:00
Victoria Pińczów 1-2 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 12 października, 11:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10-0 Top-Spin Promnik 13 października, 11:00

Kolejka 5 - 26-27 października

Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 27 października, 11:00
Wisła Nowy Korczyn - Victoria Pińczów
w pierwotnym terminie (27 października, 12:30) odwołany / w drugim terminie (4 kwietnia, 00:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bucovia Bukowa 0-7 Top-Spin Promnik 27 października, 10:00

Kolejka 6 - 18-19 kwietnia

Bucovia Bukowa - Victoria Pińczów
Wisła Nowy Korczyn - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna - Top-Spin Promnik

Kolejka 7 - 25-26 kwietnia

Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna - Bucovia Bukowa
Top-Spin Promnik - Wisła Nowy Korczyn
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Victoria Pińczów

Kolejka 8 - 2-3 maja

Bucovia Bukowa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Victoria Pińczów - Top-Spin Promnik
Wisła Nowy Korczyn - Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna

Kolejka 9 - 9-10 maja

Wisła Nowy Korczyn - Bucovia Bukowa
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna - Victoria Pińczów
Top-Spin Promnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 10 - 16-17 maja

Top-Spin Promnik - Bucovia Bukowa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna
Victoria Pińczów - Wisła Nowy Korczyn

Baraże o udział w II lidze kobiet

II liga kobiet 2019/2020 (IV)

III liga kobiet 2019/2020 (lubelska)
III liga kobiet 2019/2020 (małopolska)
III liga kobiet 2019/2020 (podkarpacka)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas