[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2019/2020, grupa: Wrocław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Łuczyna 7 17 5 2 0 34-19 1 2 0 8-6 4 0 0 26-13
2.  MKS II/Szaluna Zębice 7 14 4 2 1 20-9 3 0 0 12-1 1 2 1 8-8
3.  Pogoń Wrocław 7 13 4 1 2 17-11 3 0 1 12-7 1 1 1 5-4
4.  Iskra II Pasikurowice 6 10 3 1 2 15-15 0 1 1 7-10 3 0 1 8-5
5.  Burza Dębina 6 9 2 3 1 12-12 1 1 1 4-6 1 2 0 8-6
6.  WKS II Wilczyce 7 7 2 1 4 21-18 1 1 2 10-10 1 0 2 11-8
7.  Zieloni Szczodre 7 3 1 0 6 14-31 0 0 4 7-19 1 0 2 7-12
8.  LZS Komorowo 5 0 0 0 5 6-24 0 0 3 4-16 0 0 2 2-8

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Czarni Łuczyna    3-3 3-1 2-2 
 2 MKS II/Szaluna Zębice    3-1 6-0 3-0* 
 3 Pogoń Wrocław3-0     2-3 3-2 4-2 
 4 Iskra II Pasikurowice6-9     1-1 
 5 Burza Dębina0-3 1-1     3-2 
 6 WKS II Wilczyce3-4 2-2 0-2     5-2 
 7 Zieloni Szczodre2-5 0-2 3-5 2-7     
 8 LZS Komorowo2-8 0-3* 2-5     

Kolejka 1 - 7-8 września

Burza Dębina 1-1 Pogoń Wrocław 8 września, 14:00
Czarni Łuczyna 3-3 MKS II/Szaluna Zębice 8 września, 14:00
WKS II Wilczyce 5-2 LZS Komorowo 8 września, 11:00
w Komorowie; Wilczyce gospodarzem
Zieloni Szczodre 0-2 Iskra II Pasikurowice 8 września, 11:00

Kolejka 2 - 14-15 września

LZS Komorowo 2-8 Czarni Łuczyna 15 września, 14:00
Pogoń Wrocław 3-2 WKS II Wilczyce 15 września, 11:00
MKS II/Szaluna Zębice 6-0 Zieloni Szczodre 15 września, 11:00
Iskra II Pasikurowice 1-1 Burza Dębina 15 września, 14:00

Kolejka 3 - 21-22 września

MKS II/Szaluna Zębice 3-0 LZS Komorowo 22 września, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
WKS II Wilczyce 0-2 Iskra II Pasikurowice 22 września, 11:00
Zieloni Szczodre 3-5 Burza Dębina 22 września, 11:00
Czarni Łuczyna 3-1 Pogoń Wrocław 27 października, 11:00
w pierwotnym terminie (22 września, 14:00) odwołany

Kolejka 4 - 28-29 września

Iskra II Pasikurowice 6-9 Czarni Łuczyna 29 września, 11:00
LZS Komorowo 2-5 Zieloni Szczodre 29 września, 14:00
Burza Dębina 3-2 WKS II Wilczyce 29 września, 14:00
Pogoń Wrocław 3-0 MKS II/Szaluna Zębice 29 września, 11:00

Kolejka 5 - 5-6 października

Zieloni Szczodre 2-7 WKS II Wilczyce 6 października, 14:00
LZS Komorowo 0-3 Pogoń Wrocław 6 października, 14:00
(wo)
Czarni Łuczyna 2-2 Burza Dębina 6 października, 11:00
MKS II/Szaluna Zębice 3-1 Iskra II Pasikurowice 6 października, 11:00

Kolejka 6 - 12-13 października

Pogoń Wrocław 4-2 Zieloni Szczodre 13 października, 11:00
Burza Dębina 0-3 MKS II/Szaluna Zębice 13 października, 14:00
Iskra II Pasikurowice - LZS Komorowo 13 października, 14:00
WKS II Wilczyce 3-4 Czarni Łuczyna 13 października, 11:00

Kolejka 7 - 19-20 października

WKS II Wilczyce 2-2 MKS II/Szaluna Zębice 20 października, 11:00
Pogoń Wrocław 2-3 Iskra II Pasikurowice 20 października, 11:00
Zieloni Szczodre 2-5 Czarni Łuczyna 20 października, 11:00
LZS Komorowo - Burza Dębina 20 października, 14:00

Kolejka 8

Iskra II Pasikurowice - Zieloni Szczodre
Pogoń Wrocław - Burza Dębina
MKS II/Szaluna Zębice - Czarni Łuczyna
LZS Komorowo - WKS II Wilczyce

Kolejka 9

Burza Dębina - Iskra II Pasikurowice
Czarni Łuczyna - LZS Komorowo
WKS II Wilczyce - Pogoń Wrocław
Zieloni Szczodre - MKS II/Szaluna Zębice

Kolejka 10

Pogoń Wrocław - Czarni Łuczyna
LZS Komorowo - MKS II/Szaluna Zębice
Iskra II Pasikurowice - WKS II Wilczyce
Burza Dębina - Zieloni Szczodre

Kolejka 11

WKS II Wilczyce - Burza Dębina
MKS II/Szaluna Zębice - Pogoń Wrocław
Czarni Łuczyna - Iskra II Pasikurowice
Zieloni Szczodre - LZS Komorowo

Kolejka 12

Iskra II Pasikurowice - MKS II/Szaluna Zębice
WKS II Wilczyce - Zieloni Szczodre
Pogoń Wrocław - LZS Komorowo
Burza Dębina - Czarni Łuczyna

Kolejka 13

LZS Komorowo - Iskra II Pasikurowice
Czarni Łuczyna - WKS II Wilczyce
Zieloni Szczodre - Pogoń Wrocław
MKS II/Szaluna Zębice - Burza Dębina

Kolejka 14

Burza Dębina - LZS Komorowo
MKS II/Szaluna Zębice - WKS II Wilczyce
Iskra II Pasikurowice - Pogoń Wrocław
Czarni Łuczyna - Zieloni Szczodre

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas