[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2019/2020, grupa: Wrocław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WKS II Wilczyce 1 3 1 0 0 5-2 1 0 0 5-2 0 0 0 0-0
2.  Iskra II Pasikurowice 1 3 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0 1 0 0 2-0
3.  Czarni Łuczyna 1 1 0 1 0 3-3 0 1 0 3-3 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 3-3
 MKS II/Szaluna Zębice 1 1 0 1 0 3-3 0 0 0 0-0 0 1 0 3-3 1 1 0 1 0 3-3
5.  Burza Dębina 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1-1
 Pogoń Wrocław 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
7.  Zieloni Szczodre 1 0 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0
8.  LZS Komorowo 1 0 0 0 1 2-5 0 0 0 0-0 0 0 1 2-5

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 WKS II Wilczyce    5-2 
 2 Iskra II Pasikurowice    
 3 Czarni Łuczyna    3-3 
 4 MKS II/Szaluna Zębice    
 5 Burza Dębina    1-1 
 6 Pogoń Wrocław    
 7 Zieloni Szczodre0-2     
 8 LZS Komorowo    

Kolejka 1 - 7-8 września

Burza Dębina 1-1 Pogoń Wrocław 8 września, 14:00
Czarni Łuczyna 3-3 MKS II/Szaluna Zębice 8 września, 14:00
WKS II Wilczyce 5-2 LZS Komorowo 8 września, 11:00
w Komorowie; Wilczyce gospodarzem
Zieloni Szczodre 0-2 Iskra II Pasikurowice 8 września, 11:00

Kolejka 2 - 14-15 września

LZS Komorowo - Czarni Łuczyna 15 września, 14:00
Pogoń Wrocław - WKS II Wilczyce 15 września, 11:00
MKS II/Szaluna Zębice - Zieloni Szczodre 15 września, 11:00
Iskra II Pasikurowice - Burza Dębina 15 września, 14:00

Kolejka 3 - 21-22 września

MKS II/Szaluna Zębice - LZS Komorowo 22 września, 14:00
WKS II Wilczyce - Iskra II Pasikurowice 22 września, 11:00
Zieloni Szczodre - Burza Dębina 22 września, 11:00
Czarni Łuczyna - Pogoń Wrocław 22 września, 14:00

Kolejka 4 - 28-29 września

Iskra II Pasikurowice - Czarni Łuczyna 29 września, 11:00
LZS Komorowo - Zieloni Szczodre 29 września, 14:00
Burza Dębina - WKS II Wilczyce 29 września, 14:00
Pogoń Wrocław - MKS II/Szaluna Zębice 29 września, 11:00

Kolejka 5 - 5-6 października

Zieloni Szczodre - WKS II Wilczyce 6 października, 14:00
LZS Komorowo - Pogoń Wrocław 6 października, 14:00
Czarni Łuczyna - Burza Dębina 6 października, 11:00
MKS II/Szaluna Zębice - Iskra II Pasikurowice 6 października, 11:00

Kolejka 6 - 12-13 października

Pogoń Wrocław - Zieloni Szczodre 13 października, 11:00
Burza Dębina - MKS II/Szaluna Zębice 13 października, 14:00
Iskra II Pasikurowice - LZS Komorowo 13 października, 14:00
WKS II Wilczyce - Czarni Łuczyna 13 października, 11:00

Kolejka 7 - 19-20 października

WKS II Wilczyce - MKS II/Szaluna Zębice 20 października, 11:00
Pogoń Wrocław - Iskra II Pasikurowice 20 października, 11:00
Zieloni Szczodre - Czarni Łuczyna 20 października, 14:00
LZS Komorowo - Burza Dębina 20 października, 14:00

Kolejka 8

Iskra II Pasikurowice - Zieloni Szczodre
Pogoń Wrocław - Burza Dębina
MKS II/Szaluna Zębice - Czarni Łuczyna
LZS Komorowo - WKS II Wilczyce

Kolejka 9

Burza Dębina - Iskra II Pasikurowice
Czarni Łuczyna - LZS Komorowo
WKS II Wilczyce - Pogoń Wrocław
Zieloni Szczodre - MKS II/Szaluna Zębice

Kolejka 10

Pogoń Wrocław - Czarni Łuczyna
LZS Komorowo - MKS II/Szaluna Zębice
Iskra II Pasikurowice - WKS II Wilczyce
Burza Dębina - Zieloni Szczodre

Kolejka 11

WKS II Wilczyce - Burza Dębina
MKS II/Szaluna Zębice - Pogoń Wrocław
Czarni Łuczyna - Iskra II Pasikurowice
Zieloni Szczodre - LZS Komorowo

Kolejka 12

Iskra II Pasikurowice - MKS II/Szaluna Zębice
WKS II Wilczyce - Zieloni Szczodre
Pogoń Wrocław - LZS Komorowo
Burza Dębina - Czarni Łuczyna

Kolejka 13

LZS Komorowo - Iskra II Pasikurowice
Czarni Łuczyna - WKS II Wilczyce
Zieloni Szczodre - Pogoń Wrocław
MKS II/Szaluna Zębice - Burza Dębina

Kolejka 14

Burza Dębina - LZS Komorowo
MKS II/Szaluna Zębice - WKS II Wilczyce
Iskra II Pasikurowice - Pogoń Wrocław
Czarni Łuczyna - Zieloni Szczodre

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas