[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2019/2020, grupa: Środa Śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra Rzeczyca 2 6 2 0 0 10-1 1 0 0 2-1 1 0 0 8-0
2.  Pogoń Dębice 2 4 1 1 0 6-3 0 1 0 0-0 1 0 0 6-3
3.  Jeziorka Zakrzów 2 4 1 1 0 6-4 1 0 0 5-3 0 1 0 1-1
4.  Orzeł Stobno 2 3 1 0 1 5-4 0 0 1 2-3 1 0 0 3-1 2 3 1 0 1 5-4
5.  OSP Krzydlina Mała 1 3 1 0 0 3-2 0 0 0 0-0 1 0 0 3-2 1 3 1 0 0 3-2
6.  Kusy Pogalewo Wielkie 2 3 1 0 1 10-3 1 0 0 9-1 0 0 1 1-2
7.  Iskra Proszków 1 3 1 0 0 3-2 1 0 0 3-2 0 0 0 0-0
8.  Solen Zabłoto 2 3 1 0 1 6-6 0 0 1 1-3 1 0 0 5-3 1 0 0 0 1 1-3
9.  Huragan Mrozów 2 2 0 2 0 1-1 0 1 0 1-1 0 1 0 0-0
10.  Piast Przedmoście 1 0 0 0 1 3-5 0 0 0 0-0 0 0 1 3-5
11.  FC Budziszów 2 0 0 0 2 5-8 0 0 1 3-5 0 0 1 2-3
12.  Czarni Kulin 1 0 0 0 1 0-8 0 0 1 0-8 0 0 0 0-0
13.  Błyskawica II Lenartowice 2 0 0 0 2 4-15 0 0 1 3-6 0 0 1 1-9

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Odra Rzeczyca    2-1 
 2 Pogoń Dębice    0-0 
 3 Jeziorka Zakrzów    5-3 
 4 Orzeł Stobno    2-3 
 5 OSP Krzydlina Mała    
 6 Kusy Pogalewo Wielkie    9-1 
 7 Iskra Proszków    3-2 
 8 Solen Zabłoto1-3     
 9 Huragan Mrozów1-1     
 10 Piast Przedmoście    
 11 FC Budziszów3-5     
 12 Czarni Kulin0-8     
 13 Błyskawica II Lenartowice3-6     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Iskra Proszków.
 
FC Budziszów 3-5 Solen Zabłoto 1 września, 16:30
Orzeł Stobno 2-3 OSP Krzydlina Mała 1 września, 12:00
Czarni Kulin 0-8 Odra Rzeczyca 1 września, 14:00
Kusy Pogalewo Wielkie 9-1 Błyskawica II Lenartowice 1 września, 15:00
Pogoń Dębice 0-0 Huragan Mrozów 1 września, 16:00
Jeziorka Zakrzów 5-3 Piast Przedmoście 1 września, 14:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Piast Przedmoście.
 
Huragan Mrozów 1-1 Jeziorka Zakrzów 8 września, 14:00
Błyskawica II Lenartowice 3-6 Pogoń Dębice 8 września, 13:00
Odra Rzeczyca 2-1 Kusy Pogalewo Wielkie 8 września, 16:00
OSP Krzydlina Mała - Czarni Kulin 8 września, 15:00
goście nie dojechali
Solen Zabłoto 1-3 Orzeł Stobno 8 września, 12:00
Iskra Proszków 3-2 FC Budziszów 8 września, 16:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: FC Budziszów.
 
Orzeł Stobno - Iskra Proszków 15 września, 12:00
Czarni Kulin - Solen Zabłoto 15 września, 16:00
Kusy Pogalewo Wielkie - OSP Krzydlina Mała 15 września, 15:00
Pogoń Dębice - Odra Rzeczyca 15 września, 16:00
Jeziorka Zakrzów - Błyskawica II Lenartowice 15 września, 14:00
Piast Przedmoście - Huragan Mrozów 15 września, 11:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: Huragan Mrozów.
 
Błyskawica II Lenartowice - Piast Przedmoście 22 września, 12:00
Odra Rzeczyca - Jeziorka Zakrzów 22 września, 15:00
OSP Krzydlina Mała - Pogoń Dębice 22 września, 15:00
Solen Zabłoto - Kusy Pogalewo Wielkie 22 września, 11:00
Iskra Proszków - Czarni Kulin 22 września, 15:00
FC Budziszów - Orzeł Stobno 22 września, 14:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Orzeł Stobno.
 
Czarni Kulin - FC Budziszów 29 września, 15:00
Kusy Pogalewo Wielkie - Iskra Proszków 29 września, 15:00
Pogoń Dębice - Solen Zabłoto 29 września, 11:00
Jeziorka Zakrzów - OSP Krzydlina Mała 29 września, 14:00
Piast Przedmoście - Odra Rzeczyca 29 września, 15:00
Huragan Mrozów - Błyskawica II Lenartowice 29 września, 12:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Błyskawica II Lenartowice.
 
Odra Rzeczyca - Huragan Mrozów 6 października, 15:00
OSP Krzydlina Mała - Piast Przedmoście 6 października, 15:00
Solen Zabłoto - Jeziorka Zakrzów 6 października, 11:00
Iskra Proszków - Pogoń Dębice 6 października, 15:00
FC Budziszów - Kusy Pogalewo Wielkie 6 października, 15:00
Orzeł Stobno - Czarni Kulin 6 października, 12:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Czarni Kulin.
 
Kusy Pogalewo Wielkie - Orzeł Stobno 13 października, 15:00
Pogoń Dębice - FC Budziszów 13 października, 11:00
Jeziorka Zakrzów - Iskra Proszków 13 października, 14:00
Piast Przedmoście - Solen Zabłoto 13 października, 15:00
Huragan Mrozów - OSP Krzydlina Mała 13 października, 15:00
Błyskawica II Lenartowice - Odra Rzeczyca 13 października, 12:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Odra Rzeczyca.
 
OSP Krzydlina Mała - Błyskawica II Lenartowice 20 października, 15:00
Solen Zabłoto - Huragan Mrozów 20 października, 11:00
Iskra Proszków - Piast Przedmoście 20 października, 15:00
FC Budziszów - Jeziorka Zakrzów 20 października, 15:00
Orzeł Stobno - Pogoń Dębice 20 października, 12:00
Czarni Kulin - Kusy Pogalewo Wielkie 20 października, 15:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: Kusy Pogalewo Wielkie.
 
Pogoń Dębice - Czarni Kulin 27 października, 14:00
Jeziorka Zakrzów - Orzeł Stobno 27 października, 14:00
Piast Przedmoście - FC Budziszów 27 października, 11:00
Huragan Mrozów - Iskra Proszków 27 października, 14:00
Błyskawica II Lenartowice - Solen Zabłoto 27 października, 11:00
Odra Rzeczyca - OSP Krzydlina Mała 27 października, 14:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Pauza: OSP Krzydlina Mała.
 
Solen Zabłoto - Odra Rzeczyca 3 listopada, 11:00
Iskra Proszków - Błyskawica II Lenartowice 3 listopada, 14:00
FC Budziszów - Huragan Mrozów 3 listopada, 14:00
Orzeł Stobno - Piast Przedmoście 3 listopada, 11:00
Czarni Kulin - Jeziorka Zakrzów 3 listopada, 14:00
Kusy Pogalewo Wielkie - Pogoń Dębice 3 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Pauza: Pogoń Dębice.
 
Jeziorka Zakrzów - Kusy Pogalewo Wielkie 10 listopada, 14:00
Piast Przedmoście - Czarni Kulin 10 listopada, 14:00
Huragan Mrozów - Orzeł Stobno 10 listopada, 11:00
Błyskawica II Lenartowice - FC Budziszów 10 listopada, 11:00
Odra Rzeczyca - Iskra Proszków 10 listopada, 14:00
OSP Krzydlina Mała - Solen Zabłoto 10 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 16-17 listopada

Pauza: Solen Zabłoto.
 
Iskra Proszków - OSP Krzydlina Mała 17 listopada, 14:00
FC Budziszów - Odra Rzeczyca 17 listopada, 14:00
Orzeł Stobno - Błyskawica II Lenartowice 17 listopada, 11:00
Czarni Kulin - Huragan Mrozów 17 listopada, 14:00
Kusy Pogalewo Wielkie - Piast Przedmoście 17 listopada, 14:00
Pogoń Dębice - Jeziorka Zakrzów 17 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 23-24 listopada

Pauza: Jeziorka Zakrzów.
 
Piast Przedmoście - Pogoń Dębice 24 listopada, 13:00
Huragan Mrozów - Kusy Pogalewo Wielkie 24 listopada, 13:00
Błyskawica II Lenartowice - Czarni Kulin 24 listopada, 11:00
Odra Rzeczyca - Orzeł Stobno 24 listopada, 13:00
OSP Krzydlina Mała - FC Budziszów 24 listopada, 13:00
Solen Zabłoto - Iskra Proszków 24 listopada, 11:00

Kolejka 14

Pauza: Iskra Proszków.
 
Solen Zabłoto - FC Budziszów
OSP Krzydlina Mała - Orzeł Stobno
Odra Rzeczyca - Czarni Kulin
Błyskawica II Lenartowice - Kusy Pogalewo Wielkie
Huragan Mrozów - Pogoń Dębice
Piast Przedmoście - Jeziorka Zakrzów

Kolejka 15

Pauza: Piast Przedmoście.
 
Jeziorka Zakrzów - Huragan Mrozów
Pogoń Dębice - Błyskawica II Lenartowice
Kusy Pogalewo Wielkie - Odra Rzeczyca
Czarni Kulin - OSP Krzydlina Mała
Orzeł Stobno - Solen Zabłoto
FC Budziszów - Iskra Proszków

Kolejka 16

Pauza: FC Budziszów.
 
Iskra Proszków - Orzeł Stobno
Solen Zabłoto - Czarni Kulin
OSP Krzydlina Mała - Kusy Pogalewo Wielkie
Odra Rzeczyca - Pogoń Dębice
Błyskawica II Lenartowice - Jeziorka Zakrzów
Huragan Mrozów - Piast Przedmoście

Kolejka 17

Pauza: Huragan Mrozów.
 
Piast Przedmoście - Błyskawica II Lenartowice
Jeziorka Zakrzów - Odra Rzeczyca
Pogoń Dębice - OSP Krzydlina Mała
Kusy Pogalewo Wielkie - Solen Zabłoto
Czarni Kulin - Iskra Proszków
Orzeł Stobno - FC Budziszów

Kolejka 18

Pauza: Orzeł Stobno.
 
FC Budziszów - Czarni Kulin
Iskra Proszków - Kusy Pogalewo Wielkie
Solen Zabłoto - Pogoń Dębice
OSP Krzydlina Mała - Jeziorka Zakrzów
Odra Rzeczyca - Piast Przedmoście
Błyskawica II Lenartowice - Huragan Mrozów

Kolejka 19

Pauza: Błyskawica II Lenartowice.
 
Huragan Mrozów - Odra Rzeczyca
Piast Przedmoście - OSP Krzydlina Mała
Jeziorka Zakrzów - Solen Zabłoto
Pogoń Dębice - Iskra Proszków
Kusy Pogalewo Wielkie - FC Budziszów
Czarni Kulin - Orzeł Stobno

Kolejka 20

Pauza: Czarni Kulin.
 
Orzeł Stobno - Kusy Pogalewo Wielkie
FC Budziszów - Pogoń Dębice
Iskra Proszków - Jeziorka Zakrzów
Solen Zabłoto - Piast Przedmoście
OSP Krzydlina Mała - Huragan Mrozów
Odra Rzeczyca - Błyskawica II Lenartowice

Kolejka 21

Pauza: Odra Rzeczyca.
 
Błyskawica II Lenartowice - OSP Krzydlina Mała
Huragan Mrozów - Solen Zabłoto
Piast Przedmoście - Iskra Proszków
Jeziorka Zakrzów - FC Budziszów
Pogoń Dębice - Orzeł Stobno
Kusy Pogalewo Wielkie - Czarni Kulin

Kolejka 22

Pauza: Kusy Pogalewo Wielkie.
 
Czarni Kulin - Pogoń Dębice
Orzeł Stobno - Jeziorka Zakrzów
FC Budziszów - Piast Przedmoście
Iskra Proszków - Huragan Mrozów
Solen Zabłoto - Błyskawica II Lenartowice
OSP Krzydlina Mała - Odra Rzeczyca

Kolejka 23

Pauza: OSP Krzydlina Mała.
 
Odra Rzeczyca - Solen Zabłoto
Błyskawica II Lenartowice - Iskra Proszków
Huragan Mrozów - FC Budziszów
Piast Przedmoście - Orzeł Stobno
Jeziorka Zakrzów - Czarni Kulin
Pogoń Dębice - Kusy Pogalewo Wielkie

Kolejka 24

Pauza: Pogoń Dębice.
 
Kusy Pogalewo Wielkie - Jeziorka Zakrzów
Czarni Kulin - Piast Przedmoście
Orzeł Stobno - Huragan Mrozów
FC Budziszów - Błyskawica II Lenartowice
Iskra Proszków - Odra Rzeczyca
Solen Zabłoto - OSP Krzydlina Mała

Kolejka 25

Pauza: Solen Zabłoto.
 
OSP Krzydlina Mała - Iskra Proszków
Odra Rzeczyca - FC Budziszów
Błyskawica II Lenartowice - Orzeł Stobno
Huragan Mrozów - Czarni Kulin
Piast Przedmoście - Kusy Pogalewo Wielkie
Jeziorka Zakrzów - Pogoń Dębice

Kolejka 26

Pauza: Jeziorka Zakrzów.
 
Pogoń Dębice - Piast Przedmoście
Kusy Pogalewo Wielkie - Huragan Mrozów
Czarni Kulin - Błyskawica II Lenartowice
Orzeł Stobno - Odra Rzeczyca
FC Budziszów - OSP Krzydlina Mała
Iskra Proszków - Solen Zabłoto

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas