[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Płoty 14 32 9 5 0 45-17 6 2 0 26-8 3 3 0 19-9
2.  Czarni Drągowina 14 30 10 0 4 46-26 6 0 1 27-13 4 0 3 19-13
3.  Bóbr Bobrowice 14 27 8 3 3 42-27 4 2 0 27-14 4 1 3 15-13 1 3 1 0 0 2-0
4.  Budowlani II Lubsko 14 27 9 0 5 30-19 5 0 2 15-9 4 0 3 15-10 1 0 0 0 1 0-2
5.  Relaks Grabice 14 26 8 2 4 40-23 5 0 2 25-9 3 2 2 15-14
6.  Znicz Leśniów Wielki 14 25 8 1 5 31-27 4 1 2 15-11 4 0 3 16-16 1 3 1 0 0 2-1
7.  Spartak Budachów 14 25 8 1 5 49-29 4 0 3 30-11 4 1 2 19-18 1 0 0 0 1 1-2
8.  Fadom Nowogród Bobrzański 13 24 7 3 3 38-34 3 3 1 19-16 4 0 2 19-18
9.  Ikar Zawada 14 23 7 2 5 40-29 5 1 1 29-10 2 1 4 11-19
10.  Sparta Mierków 14 14 4 2 8 30-51 3 0 3 14-15 1 2 5 16-36
11.  Pogoń Wężyska 13 13 3 4 6 31-38 3 2 2 22-21 0 2 4 9-17
12.  Błękitni Zabłocie 14 12 3 3 8 21-35 2 1 4 9-13 1 2 4 12-22
13.  Czarni Czarnowo 14 10 2 4 8 21-51 2 2 4 12-18 0 2 4 9-33
14.  Zjednoczeni Brody 14 5 1 2 11 28-44 1 1 5 18-21 0 1 6 10-23
15.  Energetyk Dychów 14 2 0 2 12 20-62 0 2 4 10-25 0 0 8 10-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Start Płoty    6-2 3-0 3-2 1-1 3-0 0-0 3-1 7-2 
 2 Czarni Drągowina    1-0 0-3 4-1 9-3 7-3 3-1 3-2 
 3 Bóbr Bobrowice2-2     6-3 4-3 3-3 9-1 3-2 
 4 Budowlani II Lubsko1-0 0-2     5-1 2-1 1-2 4-2 2-1 
 5 Relaks Grabice0-3     2-1 1-3 5-1 7-1 5-0 5-0 
 6 Znicz Leśniów Wielki0-5 3-1     1-2 0-0 4-1 4-1 3-1 
 7 Spartak Budachów1-2 1-2     2-3 2-0 9-1 9-1 6-2 
 8 Fadom Nowogród Bobrzański3-3 4-2 1-0     1-4 2-2 3-3 5-2 
 9 Ikar Zawada2-4 3-0 4-1     3-3 2-1 7-0 8-1 
 10 Sparta Mierków1-4 0-3 2-5     3-1 6-1 2-1 
 11 Pogoń Wężyska2-4 2-2 4-5 4-3 3-3     3-2 4-2 
 12 Błękitni Zabłocie0-2 1-5 2-2 0-2 1-2 3-0     2-0 
 13 Czarni Czarnowo0-2 0-2 1-3 1-3 3-2 5-5 1-0     1-1 
 14 Zjednoczeni Brody3-3 1-2 3-4 1-5 3-4 1-2     6-1 
 15 Energetyk Dychów3-3 0-7 0-3 2-5 3-5 2-2     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Pogoń Wężyska.
 
Znicz Leśniów Wielki 0-0 Ikar Zawada 8 sierpnia, 17:00
Start Płoty 3-1 Błękitni Zabłocie 8 sierpnia, 17:00
Spartak Budachów 1-2 Bóbr Bobrowice 9 sierpnia, 16:00
Czarni Czarnowo 1-3 Budowlani II Lubsko 8 sierpnia, 17:00
Relaks Grabice 5-0 Sparta Mierków 9 sierpnia, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 4-2 Czarni Drągowina 8 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Brody 6-1 Energetyk Dychów 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pauza: Energetyk Dychów.
 
Ikar Zawada 2-1 Pogoń Wężyska 31 października, 13:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany
Czarni Drągowina 3-2 Zjednoczeni Brody 15 sierpnia, 16:00
Sparta Mierków 2-5 Fadom Nowogród Bobrzański 15 sierpnia, 14:00
Budowlani II Lubsko 5-1 Relaks Grabice 16 sierpnia, 17:00
Bóbr Bobrowice 9-1 Czarni Czarnowo 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Zabłocie 1-2 Spartak Budachów 16 sierpnia, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 0-5 Start Płoty 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: Czarni Drągowina.
 
Start Płoty 3-0 Ikar Zawada 23 sierpnia, 12:00
Spartak Budachów 1-2 Znicz Leśniów Wielki 16 września, 17:00
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 12:00) odwołany
Czarni Czarnowo 1-0 Błękitni Zabłocie 23 sierpnia, 12:00
Relaks Grabice 0-3 Bóbr Bobrowice 23 sierpnia, 12:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-0 Budowlani II Lubsko 23 sierpnia, 12:00
Zjednoczeni Brody 1-2 Sparta Mierków 23 sierpnia, 12:00
Pogoń Wężyska 4-2 Energetyk Dychów 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: Sparta Mierków.
 
Ikar Zawada 8-1 Energetyk Dychów 30 sierpnia, 18:00
Czarni Drągowina 3-1 Pogoń Wężyska 29 sierpnia, 16:00
Budowlani II Lubsko 2-1 Zjednoczeni Brody 30 sierpnia, 17:00
Bóbr Bobrowice 6-3 Fadom Nowogród Bobrzański 29 sierpnia, 17:00
Błękitni Zabłocie 2-2 Relaks Grabice 29 sierpnia, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 4-1 Czarni Czarnowo 29 sierpnia, 12:00
Start Płoty 1-1 Spartak Budachów 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Pauza: Budowlani II Lubsko.
 
Spartak Budachów 2-0 Ikar Zawada 6 września, 16:00
Czarni Czarnowo 0-2 Start Płoty 6 września, 17:00
Relaks Grabice 2-1 Znicz Leśniów Wielki 6 września, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 2-2 Błękitni Zabłocie 6 września, 17:00
Zjednoczeni Brody 3-3 Bóbr Bobrowice 5 września, 17:00
Pogoń Wężyska 3-3 Sparta Mierków 5 września, 17:00
Energetyk Dychów 0-7 Czarni Drągowina 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Pauza: Bóbr Bobrowice.
 
Ikar Zawada 2-4 Czarni Drągowina 12 września, 16:00
Sparta Mierków 2-1 Energetyk Dychów 12 września, 16:00
Budowlani II Lubsko 4-2 Pogoń Wężyska 13 września, 16:00
Błękitni Zabłocie 2-0 Zjednoczeni Brody 12 września, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 1-2 Fadom Nowogród Bobrzański 12 września, 16:00
Start Płoty 3-2 Relaks Grabice 12 września, 16:00
Spartak Budachów 9-1 Czarni Czarnowo 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Pauza: Błękitni Zabłocie.
 
Czarni Czarnowo 3-2 Ikar Zawada 20 września, 16:00
Relaks Grabice 1-3 Spartak Budachów 20 września, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 3-3 Start Płoty 19 września, 16:00
Zjednoczeni Brody 3-4 Znicz Leśniów Wielki 20 września, 16:00
Pogoń Wężyska 2-4 Bóbr Bobrowice 19 września, 16:00
Energetyk Dychów 0-3 Budowlani II Lubsko 19 września, 16:00
Czarni Drągowina 7-3 Sparta Mierków 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Pauza: Znicz Leśniów Wielki.
 
Ikar Zawada 3-3 Sparta Mierków 26 września, 16:00
Budowlani II Lubsko 1-0 Czarni Drągowina 27 września, 16:00
Bóbr Bobrowice 3-2 Energetyk Dychów 26 września, 16:00
Błękitni Zabłocie 3-0 Pogoń Wężyska 26 września, 14:00
Start Płoty 7-2 Zjednoczeni Brody 26 września, 16:00
Spartak Budachów 2-3 Fadom Nowogród Bobrzański 27 września, 16:00
Czarni Czarnowo 1-3 Relaks Grabice 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Pauza: Start Płoty.
 
Relaks Grabice 7-1 Ikar Zawada 4 października, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 3-3 Czarni Czarnowo 3 października, 16:00
Zjednoczeni Brody 1-5 Spartak Budachów 3 października, 15:00
Pogoń Wężyska 4-5 Znicz Leśniów Wielki 3 października, 15:00
Energetyk Dychów 3-5 Błękitni Zabłocie 3 października, 15:00
Czarni Drągowina 1-0 Bóbr Bobrowice 3 października, 15:00
Sparta Mierków 0-3 Budowlani II Lubsko 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Pauza: Spartak Budachów.
 
Ikar Zawada 4-1 Budowlani II Lubsko 10 października, 15:00
Bóbr Bobrowice 4-3 Sparta Mierków 10 października, 15:00
Błękitni Zabłocie 0-2 Czarni Drągowina 10 października, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 3-1 Energetyk Dychów 10 października, 14:00
Start Płoty 0-0 Pogoń Wężyska 10 października, 15:00
Czarni Czarnowo 1-1 Zjednoczeni Brody 11 października, 15:00
Relaks Grabice 5-1 Fadom Nowogród Bobrzański 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Pauza: Czarni Czarnowo.
 
Fadom Nowogród Bobrzański 1-4 Ikar Zawada 17 października, 15:00
Zjednoczeni Brody 1-2 Relaks Grabice 17 października, 15:00
Pogoń Wężyska 4-3 Spartak Budachów 17 października, 15:00
Energetyk Dychów 3-3 Start Płoty 17 października, 15:00
Czarni Drągowina 4-1 Znicz Leśniów Wielki 17 października, 15:00
Sparta Mierków 3-1 Błękitni Zabłocie 17 października, 15:00
Budowlani II Lubsko 0-2 Bóbr Bobrowice 18 października, 14:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Pauza: Relaks Grabice.
 
Ikar Zawada 3-0 Bóbr Bobrowice 24 października, 14:00
Błękitni Zabłocie 1-5 Budowlani II Lubsko 24 października, 15:30
Znicz Leśniów Wielki 4-1 Sparta Mierków 24 października, 14:00
Start Płoty 6-2 Czarni Drągowina 31 października, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:00) odwołany
Spartak Budachów 6-2 Energetyk Dychów 25 października, 14:00
Czarni Czarnowo 5-5 Pogoń Wężyska 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany
Fadom Nowogród Bobrzański 5-2 Zjednoczeni Brody 24 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Pauza: Fadom Nowogród Bobrzański.
 
Zjednoczeni Brody 3-4 Ikar Zawada 7 listopada, 14:00
Pogoń Wężyska 2-2 Relaks Grabice 7 listopada, 14:00
Energetyk Dychów 2-2 Czarni Czarnowo 7 listopada, 14:00
Czarni Drągowina 9-3 Spartak Budachów 7 listopada, 14:00
Sparta Mierków 1-4 Start Płoty 7 listopada, 14:00
Budowlani II Lubsko 2-1 Znicz Leśniów Wielki 8 listopada, 14:00
Bóbr Bobrowice 3-3 Błękitni Zabłocie 7 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Pauza: Zjednoczeni Brody.
 
Ikar Zawada 7-0 Błękitni Zabłocie 11 listopada, 13:00
Znicz Leśniów Wielki 3-1 Bóbr Bobrowice 11 listopada, 13:00
Start Płoty 3-0 Budowlani II Lubsko 11 listopada, 13:00
Spartak Budachów 9-1 Sparta Mierków 11 listopada, 14:00
Czarni Czarnowo 0-2 Czarni Drągowina 11 listopada, 13:00
Relaks Grabice 5-0 Energetyk Dychów 11 listopada, 13:00
Fadom Nowogród Bobrzański - Pogoń Wężyska 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Pauza: Ikar Zawada.
 
Pogoń Wężyska 3-2 Zjednoczeni Brody 14 listopada, 13:00
Energetyk Dychów 2-5 Fadom Nowogród Bobrzański 14 listopada, 13:00
Czarni Drągowina 0-3 Relaks Grabice 14 listopada, 13:00
przerwany w 70. minucie przy stanie 0-3 z powodu uderzenia zawodnika gości przez działacza gospodarzy / uznano wynik z boiska
Sparta Mierków 6-1 Czarni Czarnowo 14 listopada, 14:00
Budowlani II Lubsko 1-2 Spartak Budachów 15 listopada, 13:00
Bóbr Bobrowice 2-2 Start Płoty 14 listopada, 13:00
Błękitni Zabłocie 0-2 Znicz Leśniów Wielki 14 listopada, 13:00

Kolejka 16

Pauza: Pogoń Wężyska.
 
Ikar Zawada - Znicz Leśniów Wielki
Błękitni Zabłocie - Start Płoty
Bóbr Bobrowice - Spartak Budachów
Budowlani II Lubsko - Czarni Czarnowo
Sparta Mierków - Relaks Grabice
Czarni Drągowina - Fadom Nowogród Bobrzański
Energetyk Dychów - Zjednoczeni Brody

Kolejka 17

Pauza: Energetyk Dychów.
 
Pogoń Wężyska - Ikar Zawada
Zjednoczeni Brody - Czarni Drągowina
Fadom Nowogród Bobrzański - Sparta Mierków
Relaks Grabice - Budowlani II Lubsko
Czarni Czarnowo - Bóbr Bobrowice
Spartak Budachów - Błękitni Zabłocie
Start Płoty - Znicz Leśniów Wielki

Kolejka 18

Pauza: Czarni Drągowina.
 
Ikar Zawada - Start Płoty
Znicz Leśniów Wielki - Spartak Budachów
Błękitni Zabłocie - Czarni Czarnowo
Bóbr Bobrowice - Relaks Grabice
Budowlani II Lubsko - Fadom Nowogród Bobrzański
Sparta Mierków - Zjednoczeni Brody
Energetyk Dychów - Pogoń Wężyska

Kolejka 19

Pauza: Sparta Mierków.
 
Energetyk Dychów - Ikar Zawada
Pogoń Wężyska - Czarni Drągowina
Zjednoczeni Brody - Budowlani II Lubsko
Fadom Nowogród Bobrzański - Bóbr Bobrowice
Relaks Grabice - Błękitni Zabłocie
Czarni Czarnowo - Znicz Leśniów Wielki
Spartak Budachów - Start Płoty

Kolejka 20

Pauza: Budowlani II Lubsko.
 
Ikar Zawada - Spartak Budachów
Start Płoty - Czarni Czarnowo
Znicz Leśniów Wielki - Relaks Grabice
Błękitni Zabłocie - Fadom Nowogród Bobrzański
Bóbr Bobrowice - Zjednoczeni Brody
Sparta Mierków - Pogoń Wężyska
Czarni Drągowina - Energetyk Dychów

Kolejka 21

Pauza: Bóbr Bobrowice.
 
Czarni Drągowina - Ikar Zawada
Energetyk Dychów - Sparta Mierków
Pogoń Wężyska - Budowlani II Lubsko
Zjednoczeni Brody - Błękitni Zabłocie
Fadom Nowogród Bobrzański - Znicz Leśniów Wielki
Relaks Grabice - Start Płoty
Czarni Czarnowo - Spartak Budachów

Kolejka 22

Pauza: Błękitni Zabłocie.
 
Ikar Zawada - Czarni Czarnowo
Spartak Budachów - Relaks Grabice
Start Płoty - Fadom Nowogród Bobrzański
Znicz Leśniów Wielki - Zjednoczeni Brody
Bóbr Bobrowice - Pogoń Wężyska
Budowlani II Lubsko - Energetyk Dychów
Sparta Mierków - Czarni Drągowina

Kolejka 23

Pauza: Znicz Leśniów Wielki.
 
Sparta Mierków - Ikar Zawada
Czarni Drągowina - Budowlani II Lubsko
Energetyk Dychów - Bóbr Bobrowice
Pogoń Wężyska - Błękitni Zabłocie
Zjednoczeni Brody - Start Płoty
Fadom Nowogród Bobrzański - Spartak Budachów
Relaks Grabice - Czarni Czarnowo

Kolejka 24

Pauza: Start Płoty.
 
Ikar Zawada - Relaks Grabice
Czarni Czarnowo - Fadom Nowogród Bobrzański
Spartak Budachów - Zjednoczeni Brody
Znicz Leśniów Wielki - Pogoń Wężyska
Błękitni Zabłocie - Energetyk Dychów
Bóbr Bobrowice - Czarni Drągowina
Budowlani II Lubsko - Sparta Mierków

Kolejka 25

Pauza: Spartak Budachów.
 
Budowlani II Lubsko - Ikar Zawada
Sparta Mierków - Bóbr Bobrowice
Czarni Drągowina - Błękitni Zabłocie
Energetyk Dychów - Znicz Leśniów Wielki
Pogoń Wężyska - Start Płoty
Zjednoczeni Brody - Czarni Czarnowo
Fadom Nowogród Bobrzański - Relaks Grabice

Kolejka 26

Pauza: Czarni Czarnowo.
 
Ikar Zawada - Fadom Nowogród Bobrzański
Relaks Grabice - Zjednoczeni Brody
Spartak Budachów - Pogoń Wężyska
Start Płoty - Energetyk Dychów
Znicz Leśniów Wielki - Czarni Drągowina
Błękitni Zabłocie - Sparta Mierków
Bóbr Bobrowice - Budowlani II Lubsko

Kolejka 27

Pauza: Relaks Grabice.
 
Bóbr Bobrowice - Ikar Zawada
Budowlani II Lubsko - Błękitni Zabłocie
Sparta Mierków - Znicz Leśniów Wielki
Czarni Drągowina - Start Płoty
Energetyk Dychów - Spartak Budachów
Pogoń Wężyska - Czarni Czarnowo
Zjednoczeni Brody - Fadom Nowogród Bobrzański

Kolejka 28

Pauza: Fadom Nowogród Bobrzański.
 
Ikar Zawada - Zjednoczeni Brody
Relaks Grabice - Pogoń Wężyska
Czarni Czarnowo - Energetyk Dychów
Spartak Budachów - Czarni Drągowina
Start Płoty - Sparta Mierków
Znicz Leśniów Wielki - Budowlani II Lubsko
Błękitni Zabłocie - Bóbr Bobrowice

Kolejka 29

Pauza: Zjednoczeni Brody.
 
Błękitni Zabłocie - Ikar Zawada
Bóbr Bobrowice - Znicz Leśniów Wielki
Budowlani II Lubsko - Start Płoty
Sparta Mierków - Spartak Budachów
Czarni Drągowina - Czarni Czarnowo
Energetyk Dychów - Relaks Grabice
Pogoń Wężyska - Fadom Nowogród Bobrzański

Kolejka 30

Pauza: Ikar Zawada.
 
Zjednoczeni Brody - Pogoń Wężyska
Fadom Nowogród Bobrzański - Energetyk Dychów
Relaks Grabice - Czarni Drągowina
Czarni Czarnowo - Sparta Mierków
Spartak Budachów - Budowlani II Lubsko
Start Płoty - Bóbr Bobrowice
Znicz Leśniów Wielki - Błękitni Zabłocie

Jako Klasa okręgowa 2020/2021 (Zielona Góra)

Klasa A 2020/2021 (Zielona Góra I)
Klasa A 2020/2021 (Zielona Góra III)
Klasa A 2020/2021 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2020/2021 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2020/2021 (Nowa Sól)
Klasa B 2020/2021 (Świebodzin)
Klasa B 2020/2021 (Zielona Góra)
Klasa B 2020/2021 (Żagań)
Klasa B 2020/2021 (Żary)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas