[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Krosno Odrzańskie
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nafta Rybaki 9 25 8 1 0 53-6 3 1 0 19-4 5 0 0 34-2
2.  Zorza Grzmiąca 9 19 6 1 2 30-24 3 1 1 17-9 3 0 1 13-15 1 3 1 0 0 3-2
3.  Polesie Białków 9 19 6 1 2 32-13 4 0 1 19-5 2 1 1 13-8 1 0 0 0 1 2-3
4.  Kruszywo Raduszec Stary 9 16 5 1 3 20-14 3 0 1 11-2 2 1 2 9-12
5.  Rywal Stargard Gubiński 8 14 4 2 2 23-13 1 2 1 9-8 3 0 1 14-5
6.  Płomień Chlebowo 9 11 3 2 4 19-22 3 0 1 12-7 0 2 3 7-15 1 1 0 1 0 1-1
7.  Syrena Cybinka 9 11 3 2 4 32-20 2 1 3 22-15 1 1 1 10-5 1 1 0 1 0 1-1
8.  Zieloni Łagów 9 5 1 2 6 8-34 1 0 3 4-19 0 2 3 4-15 1 1 0 1 0 0-0
9.  Odra Radnica 9 5 1 2 6 7-43 0 2 2 2-17 1 0 4 5-26 1 1 0 1 0 0-0
10.  Odra Rąpice 8 0 0 0 8 8-43 0 0 4 6-25 0 0 4 2-18

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Nafta Rybaki    8-1 5-2 1-1 5-0 
 2 Zorza Grzmiąca    2-0 1-2 4-3 3-3 7-1 
 3 Polesie Białków2-3     5-0 3-2 2-0 7-0 
 4 Kruszywo Raduszec Stary0-2     6-0 2-0 3-0* 
 5 Rywal Stargard Gubiński1-3 2-2 3-3     3-0 
 6 Płomień Chlebowo1-6 1-0     3-0 7-1 
 7 Syrena Cybinka2-3 2-3 2-7 1-1     6-1 9-0 
 8 Zieloni Łagów0-12 1-3 0-3     3-1 
 9 Odra Radnica0-11 1-5 1-1 0-0     
 10 Odra Rąpice3-6 0-6 2-9 1-4     

Kolejka 1 - 24-25 października

Zorza Grzmiąca 2-0 Kruszywo Raduszec Stary 25 października, 12:00
Zieloni Łagów 0-12 Nafta Rybaki 25 października, 12:30
Syrena Cybinka 9-0 Odra Radnica 24 października, 12:00
Rywal Stargard Gubiński - Odra Rąpice 25 października, 14:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Polesie Białków 3-2 Płomień Chlebowo 25 października, 14:30

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Kruszywo Raduszec Stary 6-0 Płomień Chlebowo 29 sierpnia, 17:00
Odra Rąpice 0-6 Polesie Białków 30 sierpnia, 14:00
Odra Radnica 1-5 Rywal Stargard Gubiński 30 sierpnia, 14:00
Nafta Rybaki 1-1 Syrena Cybinka 30 sierpnia, 17:00
Zorza Grzmiąca 3-3 Zieloni Łagów 29 sierpnia, 14:30

Kolejka 3 - 19-20 września

Zieloni Łagów 0-3 Kruszywo Raduszec Stary 20 września, 16:00
Syrena Cybinka 2-3 Zorza Grzmiąca 20 września, 16:00
Rywal Stargard Gubiński 1-3 Nafta Rybaki 20 września, 16:00
Polesie Białków 7-0 Odra Radnica 20 września, 13:00
Płomień Chlebowo 7-1 Odra Rąpice 20 września, 13:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Kruszywo Raduszec Stary 3-0 Odra Rąpice 12 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Odra Radnica 1-1 Płomień Chlebowo 13 września, 13:00
Nafta Rybaki 5-2 Polesie Białków 13 września, 16:00
Zorza Grzmiąca 1-2 Rywal Stargard Gubiński 13 września, 12:00
Syrena Cybinka 6-1 Zieloni Łagów 13 września, 16:30

Kolejka 5 - 5-6 września

Syrena Cybinka 2-3 Kruszywo Raduszec Stary 6 września, 16:30
Rywal Stargard Gubiński 3-0 Zieloni Łagów 6 września, 13:00
Polesie Białków 2-3 Zorza Grzmiąca 6 września, 16:30
Płomień Chlebowo 1-6 Nafta Rybaki 5 września, 14:30
Odra Rąpice 1-4 Odra Radnica 6 września, 14:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Kruszywo Raduszec Stary 2-0 Odra Radnica 26 września, 16:30
Nafta Rybaki 5-0 Odra Rąpice 27 września, 16:00
Zorza Grzmiąca 4-3 Płomień Chlebowo 27 września, 12:00
Zieloni Łagów 1-3 Polesie Białków 27 września, 13:00
Syrena Cybinka 2-7 Rywal Stargard Gubiński 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Rywal Stargard Gubiński 3-3 Kruszywo Raduszec Stary 4 października, 13:00
Polesie Białków 2-0 Syrena Cybinka 4 października, 16:00
Płomień Chlebowo 3-0 Zieloni Łagów 4 października, 16:00
Odra Rąpice 3-6 Zorza Grzmiąca 4 października, 13:00
Odra Radnica 0-11 Nafta Rybaki 4 października, 14:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Kruszywo Raduszec Stary 0-2 Nafta Rybaki 10 października, 15:00
Zorza Grzmiąca 7-1 Odra Radnica 11 października, 12:00
Zieloni Łagów 3-1 Odra Rąpice 11 października, 15:00
Syrena Cybinka 1-1 Płomień Chlebowo 11 października, 15:30
Rywal Stargard Gubiński 2-2 Polesie Białków 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Polesie Białków 5-0 Kruszywo Raduszec Stary 18 października, 15:00
Płomień Chlebowo 1-0 Rywal Stargard Gubiński 18 października, 15:00
Odra Rąpice 2-9 Syrena Cybinka 18 października, 12:30
Odra Radnica 0-0 Zieloni Łagów 18 października, 15:00
Nafta Rybaki 8-1 Zorza Grzmiąca 18 października, 12:30

Kolejka 10

Kruszywo Raduszec Stary - Zorza Grzmiąca
Nafta Rybaki - Zieloni Łagów
Odra Radnica - Syrena Cybinka
Odra Rąpice - Rywal Stargard Gubiński
Płomień Chlebowo - Polesie Białków

Kolejka 11

Płomień Chlebowo - Kruszywo Raduszec Stary
Polesie Białków - Odra Rąpice
Rywal Stargard Gubiński - Odra Radnica
Syrena Cybinka - Nafta Rybaki
Zieloni Łagów - Zorza Grzmiąca

Kolejka 12

Kruszywo Raduszec Stary - Zieloni Łagów
Zorza Grzmiąca - Syrena Cybinka
Nafta Rybaki - Rywal Stargard Gubiński
Odra Radnica - Polesie Białków
Odra Rąpice - Płomień Chlebowo

Kolejka 13

Zieloni Łagów - Syrena Cybinka
Odra Rąpice - Kruszywo Raduszec Stary
Płomień Chlebowo - Odra Radnica
Polesie Białków - Nafta Rybaki
Rywal Stargard Gubiński - Zorza Grzmiąca

Kolejka 14

Kruszywo Raduszec Stary - Syrena Cybinka
Zieloni Łagów - Rywal Stargard Gubiński
Zorza Grzmiąca - Polesie Białków
Nafta Rybaki - Płomień Chlebowo
Odra Radnica - Odra Rąpice

Kolejka 15

Odra Radnica - Kruszywo Raduszec Stary
Odra Rąpice - Nafta Rybaki
Płomień Chlebowo - Zorza Grzmiąca
Polesie Białków - Zieloni Łagów
Rywal Stargard Gubiński - Syrena Cybinka

Kolejka 16

Kruszywo Raduszec Stary - Rywal Stargard Gubiński
Syrena Cybinka - Polesie Białków
Zieloni Łagów - Płomień Chlebowo
Zorza Grzmiąca - Odra Rąpice
Nafta Rybaki - Odra Radnica

Kolejka 17

Nafta Rybaki - Kruszywo Raduszec Stary
Odra Radnica - Zorza Grzmiąca
Odra Rąpice - Zieloni Łagów
Płomień Chlebowo - Syrena Cybinka
Polesie Białków - Rywal Stargard Gubiński

Kolejka 18

Kruszywo Raduszec Stary - Polesie Białków
Rywal Stargard Gubiński - Płomień Chlebowo
Syrena Cybinka - Odra Rąpice
Zieloni Łagów - Odra Radnica
Zorza Grzmiąca - Nafta Rybaki

Klasa A 2020/2021 (Zielona Góra I)
Klasa A 2020/2021 (Zielona Góra II)
Klasa A 2020/2021 (Zielona Góra III)
Klasa A 2020/2021 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2020/2021 (Nowa Sól)
Klasa B 2020/2021 (Świebodzin)
Klasa B 2020/2021 (Zielona Góra)
Klasa B 2020/2021 (Żagań)
Klasa B 2020/2021 (Żary)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas