[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2020/2021, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń II Tczew 7 19 6 1 0 47-2 3 0 0 19-0 3 1 0 28-2
2.  Chojniczanka Chojnice 7 16 5 1 1 15-13 2 1 0 5-2 3 0 1 10-11
3.  Stal Jezierzyce 7 13 4 1 2 18-10 2 1 1 9-7 2 0 1 9-3
4.  Potok Pszczółki 7 11 3 2 2 24-14 1 0 2 10-10 2 2 0 14-4
5.  Jastrząb Malbork 7 9 3 0 4 20-21 1 0 2 7-10 2 0 2 13-11
6.  Olimpia Czersk 7 4 1 1 5 12-33 1 1 2 11-15 0 0 3 1-18 2 4 1 1 0 6-5
7.  GKS Żukowo 7 4 1 1 5 14-25 1 1 2 8-15 0 0 3 6-10 2 3 1 0 1 8-5
8.  Olimpico Malbork 7 4 1 1 5 6-38 1 0 3 2-26 0 1 2 4-12 2 1 0 1 1 3-7

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Pogoń II Tczew    7-0 3-0* 9-0 
 2 Chojniczanka Chojnice    1-0 1-1 3-1 
 3 Stal Jezierzyce0-0     1-5 3-1 5-1 
 4 Potok Pszczółki1-5     3-5 6-0 
 5 Jastrząb Malbork2-4 2-4     3-2 
 6 Olimpia Czersk1-2 4-8     4-3 2-2 
 7 GKS Żukowo1-7 0-5 2-2     5-1 
 8 Olimpico Malbork0-16 1-4 0-6 1-0     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: Jastrząb Malbork, Olimpico Malbork.
 
Stal Jezierzyce 1-5 Potok Pszczółki 30 sierpnia, 15:00
Olimpia Czersk 1-2 Chojniczanka Chojnice 30 sierpnia, 11:00
GKS Żukowo 1-7 Pogoń II Tczew 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 5-6 września

Olimpico Malbork 0-16 Pogoń II Tczew 6 września, 11:00
Chojniczanka Chojnice 3-1 GKS Żukowo 6 września, 17:00
Potok Pszczółki 6-0 Olimpia Czersk 6 września, 13:00
Jastrząb Malbork 2-4 Stal Jezierzyce 6 września, 11:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: Olimpico Malbork, Stal Jezierzyce.
 
Olimpia Czersk 4-8 Jastrząb Malbork 13 września, 11:00
GKS Żukowo 2-2 Potok Pszczółki 13 września, 11:00
Pogoń II Tczew 7-0 Chojniczanka Chojnice 12 września, 17:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: Stal Jezierzyce, Olimpia Czersk.
 
Olimpico Malbork 1-4 Chojniczanka Chojnice 20 września, 11:00
Potok Pszczółki 1-5 Pogoń II Tczew 20 września, 13:00
Jastrząb Malbork 3-2 GKS Żukowo 20 września, 15:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: Olimpia Czersk, GKS Żukowo.
 
Stal Jezierzyce 5-1 Olimpico Malbork 27 września, 11:00
Pogoń II Tczew 3-0 Jastrząb Malbork 27 września, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Chojniczanka Chojnice 1-1 Potok Pszczółki 26 września, 11:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: Pogoń II Tczew, GKS Żukowo.
 
Olimpico Malbork 0-6 Potok Pszczółki 4 października, 11:00
Jastrząb Malbork 2-4 Chojniczanka Chojnice 4 października, 15:00
Stal Jezierzyce 3-1 Olimpia Czersk 22 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 12:00) odwołany

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: Chojniczanka Chojnice, Pogoń II Tczew.
 
Olimpia Czersk 2-2 Olimpico Malbork 11 października, 11:00
GKS Żukowo 0-5 Stal Jezierzyce 11 października, 11:00
Potok Pszczółki 3-5 Jastrząb Malbork 11 października, 14:30

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: Chojniczanka Chojnice, Potok Pszczółki.
 
Olimpico Malbork 1-0 Jastrząb Malbork 18 października, 11:00
Stal Jezierzyce 0-0 Pogoń II Tczew 18 października, 11:00
Olimpia Czersk 4-3 GKS Żukowo 18 października, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: Potok Pszczółki, Jastrząb Malbork.
 
GKS Żukowo 5-1 Olimpico Malbork 25 października, 11:00
Pogoń II Tczew 9-0 Olimpia Czersk 25 października, 11:00
mecz przerwany w 63. minucie przy stanie 9-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Chojniczanka Chojnice 1-0 Stal Jezierzyce 24 października, 11:00

Kolejka 10

Pauza: Jastrząb Malbork, Olimpico Malbork.
 
Potok Pszczółki - Stal Jezierzyce
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Czersk
Pogoń II Tczew - GKS Żukowo

Kolejka 11

Pogoń II Tczew - Olimpico Malbork
GKS Żukowo - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Czersk - Potok Pszczółki
Stal Jezierzyce - Jastrząb Malbork

Kolejka 12

Pauza: Stal Jezierzyce, Olimpico Malbork.
 
Jastrząb Malbork - Olimpia Czersk
Potok Pszczółki - GKS Żukowo
Chojniczanka Chojnice - Pogoń II Tczew

Kolejka 13

Pauza: Olimpia Czersk, Stal Jezierzyce.
 
Chojniczanka Chojnice - Olimpico Malbork
Pogoń II Tczew - Potok Pszczółki
GKS Żukowo - Jastrząb Malbork

Kolejka 14

Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Czersk.
 
Olimpico Malbork - Stal Jezierzyce
Jastrząb Malbork - Pogoń II Tczew
Potok Pszczółki - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 15

Pauza: GKS Żukowo, Pogoń II Tczew.
 
Potok Pszczółki - Olimpico Malbork
Chojniczanka Chojnice - Jastrząb Malbork
Olimpia Czersk - Stal Jezierzyce

Kolejka 16

Pauza: Chojniczanka Chojnice, Pogoń II Tczew.
 
Olimpico Malbork - Olimpia Czersk
Stal Jezierzyce - GKS Żukowo
Jastrząb Malbork - Potok Pszczółki

Kolejka 17

Pauza: Chojniczanka Chojnice, Potok Pszczółki.
 
Jastrząb Malbork - Olimpico Malbork
Pogoń II Tczew - Stal Jezierzyce
GKS Żukowo - Olimpia Czersk

Kolejka 18

Pauza: Potok Pszczółki, Jastrząb Malbork.
 
Olimpico Malbork - GKS Żukowo
Olimpia Czersk - Pogoń II Tczew
Stal Jezierzyce - Chojniczanka Chojnice

III liga kobiet 2020/2021 (II)

IV liga kobiet 2020/2021 (kujawsko-pomorska)
IV liga kobiet 2020/2021 (lubusko-zachodniopomorska)
IV liga kobiet 2020/2021 (wielkopolska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas